عروس استانبول : خلاصه داستان و قسمت آخر سریال عروس استانبول

۴۵,۷۰۰
۳۵
۰
چهارشنبه, ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ۱۲:۳۳
سریال عروس استانبول درباره داستان فاروک رئیس یک شرکت بزرگ و رهبر یک خانواده قدرتمند در بورسا است.
عروس استانبول : خلاصه داستان و قسمت آخر سریال عروس استانبول

خلاصه سریال ترکی عروس استانبول

سریال عروس استانبول istanbullu gelin سریالی درام و عاشقانه است که اوزجان دنیز و آصلی نور در این سریال ایفای نقش می کنند. ثریا دختری زیبا و شجاع است که از کودکی پدر و مادرش را از دست داده و سر پاهای خودش ایستاده است و در کنار خاله اش زندگی می کند.

مادر او اسما نمونه یک زن سنتی و سخت گیر و زن سالار است و برای پسرش برنامه دارد تا با دختری از یک خانواده اصیل ازدواج کند. اما فاروک ثریا که خانواده اش را از دست داده و توسط خاله اش بزرگ شده را ملاقات میکند.

ثریا دختری هنرمند است که به زدن ویالون و خوانندگی مشغول است.این دو به دام عشق افتاده و باهم در استانبول بدون اجازه خانواده فاروک ازدواج میکنند. حال فاروک همسر خود را به عمارت خانوادگی خود میبرد تا خانواده اش را با وی اشنا کند.

اسما پس از فهمیدن این موضوع شک زده شده و اصلا از این ماجرا خوشحال و راضی نبوده برای همین در صدد برهم زدن رابطه این دو بر می اید. در بین این مشکلات ثریا حامله میشود اما خبر شکه کننده تر ان است که زنی از زندگی گذشته فاروک حال با یک پسر به بورسا برگشته و ادعا دارد که فاروک پدر فرزندش است.ثریا از این ماجرا بی خبر است.بعد از مدتی بچه ثریا سقط شده و وی افسردگی گرفته و به خانه بازمیگردد. یک روز به طور تصادفی عکس های قدیمی فاروک و ان زن را میبنید و از ماجرا با خبر میشود.ثریا با دانستن ماجرا با قلبی شکسته فاروک را ترک کرده و از خانه می رود.

قسمت آخر عروس استانبول

خلاصه داستان عروس استانبول

فصل اول سریال ترکیه ای عروس استانبول

در فصل اول این سریال شاهد آشنایی و ازدواج ثریا (Aslı Enver) و فاروک (Özcan Deniz) و مشکلاتی که سر راه آنها سبز میشود هستیم به این صورت که :

ثریا دختری که پدرو مادرش را در کودکی از دست داده است و بار زندگی و سختی ها را به تنهایی به دوش میکشد با فاروک آشنا شده و این آشنایی زمانی رخ میدهد که فاروک کیف پولش را از فراموش کرده و ثریا هزینه قهوه ی او را میپردازد. بار دوم در رستورانی که ثریا موزیک مینوازد و فاروک برای شام کاری به آنجا رفته با هم دیدارمیکند

فاروک و ثریا پس از چند روز با یکدیگر با هم ازدواج میکنند و این بار ثریا به عنوان عروس خانوده ی بوران به بورسا میرود ، اسما بوران مادر فاروک ثریا را به عنوان عروسش قبول نمیکند و در این فصل شاهد مشکلات اسما با ثریا هستیم ، همچنین فکرت بوران هم عاشق ایپک دختر دوست خانوادگیشان است و پس از ازدواج فاروک، ایپک به عنوان همسر فکرت وارد این خانواده میشود .

در قسمت آخر ا این فصل میبینیم : ثریا پس از افسردگی یک هفته ای طی از دست دادن بچه ی معلولش متوجه مشود که فاروک یک پسر 9 ساله دارد و این موضوع را از او پنهان کردهاست و ثریا پس از فهمیدن این موضوع از خانه قهر کرده و به جای که کسی نتواند پیدایش کند میرود.

قسمت آخر سریال عروس استانبول


قسمت آخر سریال عروس استانبول

فصل دوم سریال ترکیه ای عروس استانبول

ثریا که به خارج از کشو رفته است و در آنجا به طور غیر قانونی زندگی میکند و هم گارسونی میکند و هم در خیابان موزیک مینوازد .

فاروک که پس از رفتن ثریا افسرده شده و دوماه است که همه چیز ،کار و زندگی اش را کنار گذاشته است در به در دنبال ثریا میگردد و هیچ کجا او را پید نمیکند . از طرفی دستیارش عاکف نیز از طریق صنم خاله ی ثریا اورا پیدا میکند و با فاروک به خارج ازکشور میروند و طی مسائلی که در آنجا اتفاق میفتد به همراه ثریا برای طلاق به ترکیه باز میگردند .

درست زمانی که ثریا برای طلاق به دادگاه میرود دچار حادثه ای شده ودر آنجا متوجه میشود که چقدر دوست دارد دوباره با فاروک باشد و همه چیز را قبول کرده دوباره به خانه ی فاروک باز میگردد.

از طرفی برادر ناتنی بوران ها آدم سزگین خودش را به خانواده ی آنها نزدیک میکند و با فکرت بوران رفتار و رابطه ای صمیمی برقرار میکند و با جذب کردن اعتماد فکرت به شرکت بوران وارد شده و درنهایت باعث ورشکستگی آنها میشود.

آدم با دوست صمیمی ثریا ، دلارا ازدواج کرده است . دلارا که واقعا عاشق آدم است در تلاش است تا اورا از لحاظ روانی خوب کند و اورا به یک روانشناس معرفی میکند. زندگی خوبی با هم دارند تا آنکه وشکستگی خانواده بوران را میفهمد ، خانه را ترک کرده و به خارج میرود.

فصل سوم سریال ترکیه ای عروس استانبولی / قسمت پایانی

فصل سوم این سریال در حالی آغاز میشودکه یاز بوران دختر فاروک و ثریا بوران بزرگ شده وپس ازمرگ پدر مادرش به یک روانشناس مراجعه میکند و میگوید مادرش قاتل مادربزرگم اسما سلطان است و به شدت از او نفرت دارد .

با بازگشت زمان به گذشته خاواده ی بوران را در حالی میبینیم که همه چیزشان را از دست داده و در خانه ی خدمتکارشان زندگی میکنند و به لحاظ مادی مشکلات زیادی دارند...


سریال عروس استانبول قسمت 219


بازیگران سریال عروس استانبول

 1. (فاروک)Özcan Deniz
 2. (ثریا)Aslı Enver
 3. (اسما)İpek Bilgin
 4. (فکرت)Salih Bademci
 5. (ایپک)Dilara Aksüyek
 6. (ادم)Fırat Tanış
 7. Özge Borak
 8. Güven Murat Akpınar (عثمان)
 9. Berkay Hardal
 10. Neslihan Yeldan
 11. Pelinsu Pir
 12. Fatih Koyunoğlu
 13. Ahmet Sabri Özmener
 14. Eren Balkan
 15. Muharrem Türkseven
 16. Hira Koyuncuoğlu
 17. Tamer Levent

قسمت آخر سریال عروس استانبول

بیشتر بخوانید:

خلاصه قسمت آخر سریال دلدادگی + ویدیو

خلاصه قسمت آخر سریال قرص ماه (ماه کامل) + ویدیو

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی دخترم

خلاصه داستان + بازیگران و قسمت آخر سریال جزر و مد

خلاصه قسمت آخر سریال فضیلت خانم + ویدیو


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(35 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)  
 • برچسب ها:
 • عروس استانبول
 • سریال ترکیه ای عروس استانبول
 • خلاصه سریال عروس استانبول
 • قسمت آخر سریال عروس استانبول

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter