خلاصه داستان سریال عشق سیاه و سفید

۲,۹۳۵
۳
۰
سه شنبه, ۱۱ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۰۶
داستان سریال عشق سیاه و سفید در مورد مردی جوان است که زندگی سختی را می گذراند و به دلایلی اصلا به عشق اعتقادی ندارد. ناگهانی زنی در زندگی او پیدا می شود که باعث می شود زندگی او دچار تغییراتی شود
خلاصه داستان سریال عشق سیاه و سفید

خلاصه سریال عشق سیاه و سفید

سریال عشق سیاه و سفید به انگلیسی Black And White Love و به ترکی Siyah Beyaz Ask در سال ۲۰۱۷ در یک فصل به کارگردانی Orkun Çatak برای شبکه کانال دی ترکیه تولید شده است. در این سریال بیرجه آکالای بازیگر سریال شمیم عشق هم ایفای نقش می کند.

داستان سریال عشق سیاه و سفید

داستان در مورد مردی جوان است که زندگی سختی را می گذراند و به دلایلی اصلا به عشق اعتقادی ندارد. ناگهانی زنی در زندگی او پیدا می شود که باعث می شود زندگی او دچار تغییراتی شود. داستان این سریال در مورد یک پزشک است که دیگر به عشق فکر نمی کند و برای او هیچ عشقی مهم نیست و زندگی خود را وقف دیگران کرده است.

فرهاد اصلان برای درمان مردی که دنبالش بود به پزشک نیاز پیدا می کند و به همین منظور با دکتری به نام آسلی چینار که خودش را وقف درمان انسان های دیگر کرده است آشنا می شود. این دو انسان به اندازه رنگ سیاه و سفید با هم تفاوت دارند و به هیچ وجه ممکن نیست در کنار هم قرار بگیرند. آسلی که با اجبار در عمارت نگهداری می شود در تلاش بود تا فرد زخمی را درمان کند که چیزی را می بیند که نباید می شد و این شروع ماجرایی است که زندگی و سرنوشت این دو نفر را تحت تاثیر قرار می دهد.

ویدیو جذاب و دیدنی قسمت 32 سریال عشق سیاه و سفید


بازیگران سریال عشق سیاه و سفید

 1. Kadriye Kenter در نقش هاندان
 2. İbrahim Çelikkol در نقش فرهاد یا فرهات
 3. Birce Akalay در نقش آسلی
 4. Arzu Gamze Kılınç در نقش یتر
 5. Suna Dizdar در نقش زینب
 6. Muhammet Uzuner در نقش نامیک
 7. Timur Ölkebas در نقش ابیدین
 8. Ece Dizdar در نقش ایدیل
 9. Deniz Celiloğlu در نقش ییت
 10. Uğur Aslan در نقش جم
 11. Sinem Ünsal در نقش گلثوم
 12. Selin Köseoğlu در نقش جولید

معرفی شخصیت های سریال عشق سیاه و سفید

شخصیت فرهاد در سریال عشق سیاه و سفید

شخصیت اصلی و کاراکتر اصلی و به اصطلاح کاراکتر سیاه سریاله و همیشه هم سیاهپوشه شخصیتی که در کودکی و نوجوانی به خوبی تربیت شده و وجود پاک و سالم و قلب مهربونی داره و الگوی خواهر و برادر کوچکتر از خودش هست و پسر خوبی هم برای پدرش(پدر ناتنیش نجدت). اما پدرش در همون عنفوان نوجوانی فرهاد کشته میشه و عده ای تحریکش می کنن که اسلحه بگیره دستش و قاتل پدرش رو بکشه و همین باعث میشه که نقاط سیاهی روی قلبش به وجود بیاد و درونش در یک تاریکی فرو بره و عواطفش سرکوب بشه و جز اسلحه و خشونت چیزی حالیش نباشه. یک انسان مهربان و لطیف که تبدیل به یک انسان یخ زده شده….

در مقابل؛ آسلی چینار یک دکتر ماهر در عرصه طب کودکان و اطفال هست و در بیمارستانی پزشک و جراح هست و قلب مهربونی داره و مورد احترام بیمار و غیر بیماران هست و او همه عشق و زندگیش رو روی کارش گذاشته و زندگی خوب و آرومی داره. آسلی طی اتفاقاتی در مواجهه با فرهاد قرار می گیره و این تقابل، آغاز دگرگونی هایی در شخصیت طرفین هست که به خوبی به تصویر کشیده شده است و قابل لمس برای مخاطب هست.

شخصیت کمیسر جم در سریال عشق سیاه و سفید

برادر آسلی هست. و فردی است که به شدت دنبال عدالت و مجازات مجرمین و متخلفین است.

شخصیت نامیک در سریال عشق سیاه و سفید

که در واقع پدر واقعی فرهاد هست که این قضیه ازش مخفی شده و در سریال به عنوان دایی فرهاد هست.

شخصیت یتر در سریال عشق سیاه و سفید

مادر فرهاد و همسر نامیک بوده که ازش جدا شده و با شخص دیگری ازدواج کرده که حاصل اون هم دو فرزند دختر و پسر هست.

شخصیت ییگیت در سریال عشق سیاه و سفید

برادر کوچکتر فرهاد اصلان و دادستان هست و او هم فردی است که به شدت دنبال عدالت و مجازات مجرمین و متخلفین است. شخصیتشو دوست دارم.

جونیت، عابدین، گلسوم، ویلدان، هاندان هانیم، و …. شخصیت های نسبتا فرعی سریال هستند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  
ادعوت به همکاری پزشکان

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter