دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
من به خاطر سینه های بزرگم اخراج شدم .!!

من به خاطر سینه های بزرگم اخراج شدم .!!

من به خاطر سینه های بزرگم اخراج شدم .!!
5
زمان مطالعه: 2 دقیقه
من به خطر سینه های بزرگم اخراج شدم اخراج شدن زنی از کارش به خاطر سینه های بزرگش زنی که به خاطر سینه هایش از کار بیکار شد خبرهای جالب خبرهای جنجالی اتفاقات جالب اتفاقات جنجالی خواندنی های جالب خواندنی ها جالب و خواندنی خبرهای عجیب و غریب

من به خطر سینه های بزرگم اخراج شدم .!!

من به خاطر سینه های بزرگم اخراج شدم .!! این جمله " لائورین " بود که برای پس گرفتن کارش به وکیلش گفت. زیرا او را به خاطر سینه های بزرگش از شرکتی که کار میکرد بیرون انداخته بودند..!! اما شرح ماجرا :

لائورین ۲۹ ساله که کارمند سابق یک کارخانه تولید کننده لباس زیر زنانه در منهتن آمریکا است به خاطر سایز سینه هایش از کار ‏اخراج شد..!! ‏
او با گرفتن وکیل از شرکتی که او را اخراج کرده است شکایت کرده است چرا که به دلیلی کاملاً غیرمنطقی و مسخره اخراج شده ‏است.‏او بیان می کند که قبلا برای سایز سینه هایش به او هشدار داده بودند و از او خواسته بودند که یا سینه هایش را پنهان کند و یا آن ‏ها را کوچک کند ؛ اما او همچین چیزی را قبول نکرده بود و برای همین اخراج شد. او پس ازاخراج برای پس گرفتن کارش به وکیل مراجعه می کند و شرح داستان را بیان می کند و امیدوار است که دادگاه به نفع او حکم صادر کند.
این زن هم اکنون امیدوارانه منتظر رای دادگاه است.‏

من به خطر سینه های بزرگم اخراج شدم .!!

گردآوری:مجله اینترنتی دلگرم

من به خطر سینه های بزرگم اخراج شدم اخراج شدن زنی از کارش به خاطر سینه های بزرگش زنی که به خاطر سینه هایش از کار بیکار شد خبرهای جالب خبرهای جنجالی اتفاقات جالب اتفاقات جنجالی خواندنی های جالب خواندنی ها جالب و خواندنی خبرهای عجیب و غریباین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (5 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits