دلگرم
امروز: جمعه, ۱۰ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۶ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
بیوگرافی کامل چارلیز ترون و عکس های زیبای چارلیز ترون
18
زمان مطالعه: 6 دقیقه
بیوگرافی کامل چارلیز ترون و عکس چارلیز ترون-بیوگرافی کامل چارلیز ترون-عکس چارلیز ترون-تصاویر چارلیز ترون-عکس جدید چارلیز ترون-زندگینامه چارلیز ترون-چارلیز ترون-فیلم های چارلیز ترون-عکس زیبای چارلیز ترون-جدیدترین عکس های چارلیز ترون-دو روز در...

بیوگرافی کامل چارلیز ترون و عکس چارلیز ترون

بیوگرافی کامل چارلیز ترون و عکس چارلیز ترون

چارلیز ترون متولد 7 آگوست 1975 بنونی، گاتنگ آفریقای جنوبی میباشد. پدرش از پروتستآنهای فرانسوی و مالک یک شرکت ساختمانی بود. مادرش اصلیتی آلمانی داشت و بعد از مرگ شوهرش اداره شرکت ساختمانی را بر عهده گرفت. ترون که تنها فرزند خانواده اش بود دوران کودکی را در کنار والدین خویش در نزدیکی ژوهانسبورگ و در مزرعه خودشان گذراند. زمانیکه ۱۳ ساله شد، به مدرسه شبانه روزی ژوهانسبورگ فرستاده شد و در آنجا در مدرسه بین المللی هنر شروع به تحصیل کرد.

بیوگرافی کامل چارلیز ترون و عکس چارلیز ترون

در پانزده سالگی چارلیز جوان شاهد مرگ پدر خویش بود. پدرش در حالت مستی به مادرش حمله می کند و مادرش برای دفاع از خود با اسلحه به سمت او شلیک می کند. اما دادگاه اعلام می کند مادرش بیگناه است. ترون در ۱۶ سالگی به میلان، ایتالیا مرکز مد لباس اروپا رفت، در آنجا به مدت یکسال مدل لباس بود و توانست در رقابت های محلی عنوان نخست را کسب کند. وی علاوه بر میلان در پاریس هم مدل بوده است. یک سال بعد به نیویورک می رود.

بیوگرافی کامل چارلیز ترون و عکس چارلیز ترون

در آنجا به مدرسه رقص باله رفت تا بتواند به آرزوی دوران کودکی خود برسد و در آنجا به آموختن باله مشغول شد. اما زمانیکه ۱۸ سال داشت زانوی او بشدت آسیب دید و دیگر نتوانست این رقص را ادامه دهد. چارلیز سپس به لس آنجلس رفت. پس از ۸ ماه اقامت در این شهر، در سال ۱۹۹۵ وقتیکه در بانکی بود و می خواست که چکی به ارزش ۵۰۰ دلار را، که مادرش برای کمک به اجاره خانه اش به او داده بود، نقد کند مسئول بانک از انجام اینکار امتناع کرد که وی شروع به داد و فریاد کرد ولی استعدادیابی بنام جان کراسبی او را دید و پول لازم را به او داد و وی را به یک مدرسه بازیگری معرفی کرد و وی اولین نقشش را در یک فیلم به دست آورد. چارلیز در این فیلم در یک سکانس سه ثانیه ای نقش مادری جوان و بدون دیالوگ را در یک پارک بازی کرد. نقش بعدی او در سال 1966 در فیلم «دو روز در دره» بود.

بیوگرافی کامل چارلیز ترون و عکس چارلیز ترون

بهترن نقش او در ابتدای بازیگری در فیلم «وکیل مدافع شیطان» در سال 1997 بود که در کنار بازیگرانی چون آل پاچینو و کیانا روز به ایفای نقش پرداخت. و بعد از آن در فیلم های همچون «مشهور»، «همسر فضانورد» و »شغل ایتالیایی» نقش آفرینی کرد. در سال 99 مجله پلی بوی عکس های برهنه چارلیز را چاپ کرد. چارلیز با توجه به عدم اجازه از او برای چاپ این تصاویر که مربوط به دوران مدلینگ او می شد، از عکاس شکایت کرد. فیلم «هیولا»(2002) اوج بازیگری او بود که برای نقش آفرینی در آن به وزن خود حدود ۱۴ کیلوگرم اضافه کرد که در میان زنان بازیگر از رکوردها محسوب می شود. او برای بازی در این فیلم برنده اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

بیوگرافی کامل چارلیز ترون و عکس چارلیز ترون

وی بعد از دریافت اسکار برای شرکت در جشنهای محلی به آفریقا رفته و در کشور خود مهمان افتخاری نلسون ماندلا بود. از فیلم های اخیر او میتوان «هانکوک»، «دشت سوزان» و «جاده» را نام برد. او که در سال ۲۰۰۷ تابعیت آمریکایی گرفت، وی عضو انجمن حمایت از حقوق زنان و همچنین از اعضا فعال انجمن دفاع از حیوانات نیز می باشد. ترون با استفان جنکینز، خواننده گروه سومین چشم کور از ژانویه سال ۱۹۹۸ (میلادی) تا جولای ۲۰۰۱ دوستی نزدیکی داشت. آنها بر سر اینکه جنکینز نتوانست جواب بله را از ترون برای ازدواج بگیرد بهم زدند.

بیوگرافی کامل چارلیز ترون و عکس چارلیز ترون

از سال ۲۰۰۱ ترون با بازیگر نقش مقابل خود در فیلم به دام افتاده، یعنی استوارت تونسند رابطه پیدا می کند. آنها از آن هنگام تاکنون زندگی مشترکی داشته اند، اما به ثبت ازدواج اعتقادی ندارند. چارلیز ترون تاکنون در مجموع ۴۸ بار نامزد دریافت جایزه های مختلف برای بازی در فیلم هایش شده که توانسته ۲۴ جایزه را بدست بیاورد که مهمترین آن اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم هیولا و در سال ۲۰۰۴ بود.

بیوگرافی کامل چارلیز ترون و عکس چارلیز ترون

نکاتی کوتاه

***در سال ۱۹۹۹ در مجله پلی بوی، اولین عکس‌های برهنه شارلیز چاپ شد


***عضو انجمن حمایت از حقوق زنان می‌باشد.او همچنین از اعضا فعال انجمن دفاع از حقوق حیوانات نیز می‌باشد.


***زبان اصلی شارلیز آفریقایی و زبان دوم وی انگلیسی است. که البته آن را خیلی روان صحبت می‌کند.


***بعد از دریافت اسکار برای شرکت در جشنهای محلی به آفریقا رفته و در کشور خود مهمان افتخاری نلسون ماندلا در تاریخ ۱۱ مارس ۲۰۰۴ بود.

بیوگرافی کامل چارلیز ترون و عکس چارلیز ترون


***تام هنکس بازیگر محبوب وی است.


***حامی حقوق همجنس‌گرایان است.


***رقصنده باله بوده است.


***برای بازی درفیلم هیولا به وزن خود حدود ۱۴ کیلوگرم اضافه کرد که در میان زنان بازیگر از رکوردها محسوب می‌شود


***قد وی، ۱۷۷ سانتیمتر است

بیوگرافی کامل چارلیز ترون و عکس چارلیز ترون


***از اکتبر ۲۰۰۵ تا دسامبر ۲۰۰۶، از طریق تبلیع برای کمپانی ساعت سازی ریموند ویل، حدود ۳ میلیون دلار درآمد داشت.[۱۰۱] البته در فوریه ۲۰۰۷، مجبور شد بخاطر عدم پایبند بودن به قرارداد و شکایت شرکت ساعت سازی، به این شرکت جریمه پرداخت کند[۱۰۲] که گفته می‌شود مبلغ ۲۰ میلیون دلار، رقم جریمه وی بوده است.


***در سال ۲۰۰۷ تابعیت آمریکایی گرفت.


***با استفاده از هیپنوتیزم درمانی موفق به ترک سیگار خود گردید


***در ژانویه ۲۰۱۰، به رابطه ۹ ساله خود با استوارت تاونسند پایان داد.


***به ورزشهای فوتبال و بسکتبال علاقه زیادی دارد. همچنین تیم بسکتبال محبوبش، هچون بسیاری از ستارگان هالیوود لس آنجلس لیکرز است


***تصویر یک گل را روی پای راستش و یک ماهی را پشت پای راستش خالکوبی کرده‌است

بیوگرافی کامل چارلیز ترون و عکس چارلیز ترون


***در ژوئیه ۲۰۰۹، در طی سفرش به خارج از آمریکا، به یک بیماری معده با ویروسی ناشناخته دچار شد و پس از چند روز بستری بودن در بیمارستان و استراحت در خانه، بهبود پیدا کرد.


***همچون افرادی چون لئوناردو دی کاپریو و بیلی باب تورنتون، شارلیز نیز دچار بیماری اختلال وسواسی جبری است.


***در سال ۲۰۰۵، وقتی مادرش ازدواج کرد، منابع به اشتباه گزارش دادند که شارلیز قرار است ازدواج کند. به همین دلیل عکاسان زیادی به خانه وی هجوم آوردند. بسیاری نیز با بالگرد بالای منزل وی پرواز کردند تا از مراسم فیلمبرداری کنند که بعداً متوجه شدند اشتباه کرده‌اند. شارلیز نیز از این اتفاق بسیار ناراحت شده بود.

***در روز 14 مارس 2012، از طریق سخنگوی وی اعلام شد که شارلیز، پسری بنام "جکسون" را به فرزندی قبول کرده است. 2 روز بعد خود شارلیز در یک برنامه رادیویی اعلام کرد که "جکسون" 4 ماهه است.

گردآوری:مجله اینترنتی دلگرماین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (18 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

بازار مقاله | ۷ سال پیش
تصاویر فول اچ دی شارلیز ترون از وبلاگ بازار مقاله پست 91
به همراه لینک دانلود تصاویر.
0
0

hits