دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۸ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
بیوگرافی و زندگی شخصی حسین کلاته + اینستاگرام و عکس های خصوصی
10
زمان مطالعه: 4 دقیقه
حسین کلاته قهرمان بدنسازی ایران به دلیل درگیری در رقابت‌های جهانی اسپانیا یک سال از حضور در میادین ورزشی محروم شد

بیوگرافی حسین کلاته ملی پوش و قهرمان بدنسازی + افتخارات ورزشی

حسین کلاته قهرمان پرورش اندام کشورمان متولد 68/05/20 و ساکن تهران است او از سال 80 وارد ورزش بدنسازی شده است و از مهمترین عناوین او 7 قهرمانی کشور 2 قهرمانی جهان در اسپانیا، نایب قهرمانی جام الماس و یک قهرمانی اوکراین را می توان نام برد.

حسین کلاته تیم ملی پرورش اندام ایران متولد مرداد ماه سال ۱۳۶۸ در تهران می باشد. او عضو تیم ملی پرورش اندام ایران بوده و هفت عنوان قهرمانی در کشور و دو عنوان قهرمانی جهانی را در کارنامه اش دارد.

حسین کلاته در سن 12 سالگی در باشگاه به ورزش کشتی مشغول بود و بدلیل علاقه زیادی که به بدنسازی داشت بعد از کشتی به تماشای ورزشکاران بدنسازی در باشگاه می پرداخت و به دلیل همین علاقمندی زیاد تصمیم به ثبت نام در باشگاه بدنسازی گرفت.

قد و وزن حسین کلاته چقدر است؟

حسین کلاته از همان سن 12 سالگی با وزن 45 کیلو به بدنسازی پرداخت و بعد از چهار سال در مسابقات بدنسازی تهران که در تهران پارس انجام می شد شرکت کرد. حسین کلاته هیچ وقت مربی بدنسازی نداشته و خود به تنهایی در طول این بیست سال تمرین کرده و به ورزش بدنسازی پرداخته و تجربه کسب نموده و مقام آورده است .

حسین کلاته در مصاحبه ای می گوید تا سوم راهنمایی بیشتر درس نخوانده زیرا دلش می خواسته کار کند و پول در بیاورد و بتواند به دنبال عشقش که همان ورزش بدنسازی بوده، برود و به آرزویش دست پیدا کند.

او در حال حاضر مغازه ی مکمل فروشی دارد و همچنان سرسختانه روز و شب به تمرین بدنسازی می پردازد . البته حسین کلاته خود اعتقادی به مکمل ندارد و می گوید بیشتر ترجیح میدهم بجای مکمل غذا بخورم و هنگامی که باید برای مسابقات جهانی خود را آماده کنم 9 وعده غذا می خورم.

ازدواج و همسر حسین کلاته

حسین کلاته در حال حاضر مجرد می باشد و ازدواج نکرده و با پدر و مادرش زندگی می کند .

قد و وزن حسین کلاته چقدر است؟

قد حسین کلاته 170 سانتی متر است و همچنین وزن حسین کلاته 100 کیلوگرم می باشد .

آغاز فعالیت حسین کلاته

حسین کلات از سال ۱۳۸۰ وارد ورزش بدنسازی شده است و از معدود نفراتی است که بدون پشتوانه و مربی توانست به تیم ملی راه پیدا کند و به مدال طلای جهان برسد

او سه سال پیاپی در تیم ملی حضور داشته و از کمترین امکانات فدراسیون بدنسازی بهره نبرده است حتی بعد از مسابقات اسپانیا پول غذا را از جیب خودشان می‌دانند.

افتخارات حسین کلاته

حسین کلانتر هفت عنوان قهرمانی در مسابقات کشوری دارد و دوبار توانسته در جهان به مقام قهرمانی برسد

او یکبار نایب قهرمانی جام الماس و یک قهرمانی در کشور اوکراین را هم در کارنامه اش دارد

و یکی از پرافتخارترین ورزشکاران بدنسازی کشور بویژه جوانان بسیاری است

حسین کلاته

علت محرومیت حسین کلاته

حسین کلاته به همراه دیگر ورزشکار تیم ملی بدنسازی ایران در حاشیه رقابت‌های جهانی اسپانیا درگیری ایجاد کردند

و در پی آن از شرکت در کلیه مسابقات داخلی و خارجی به مدت یک سال محروم هستند

هنگام بازگشت از مسابقات جهانی اسپانیا پایان کلاته و مجید جامه بزرگ در اتوبوس تیم ملی با یکدیگر درگیر شدند و باعث آسیب دیدگی و خونریزی از ناحیه سر برای این ورزشکاران بود که با رای کمیته انضباطی مواجه شدند

بر اساس حکم کمیته انضباطی محرومیت یک ساله در پرونده هریک از ورزشکاران ثبت شده و این رأی تا ۲۰ روز قابل تجدید نظر خواهی است.

حواشی ، زندگی شخصی و عکسهای اینستاگرام حسین کلاته

آدرس پیج اینستاگرام حسین کلاته

اینستاگرام حسین کلاتهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (10 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits