دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ برابر با ۲۰ جمادى الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۲۴ ژانویه ۲۰۲۲ میلادی
بیوگرافی مسعود رستگار جودوکار کرمانشاهی از کسب مدال تا دست فروشی
3
زمان مطالعه: 4 دقیقه
مسعود رستگار، جودوکار کرمانشاهی و قهرمان جودو المپیک ناشنوایان می باشد. با بیوگرافی این ورزشگار با ما در مجله دلگرم همراه باشید .

بیوگرافی مسعود رستگار قهرمان جودو المپیک ناشنوایان + زندگی شخصی و مدال ها

مسعود رستگار جودوکار کرمانشاهی می باشد که دارنده مدال برنز تیمی و مقام پنجم انفرادی رقابت های ناشنوایان جهان می باشد. از زندگی شخصی او اطلاعات دقیقی در دست نیست.

مسعود رستگار در ۵ سال اخیر در مسابقات کشوری در وزن ۱۰۰ کیلوگرم رتبه اول را کسب کرده و شغل او دست فروشی می باشد. رستگار در وزن 100+ کیلوگرم در رقابت های المپیک نیزبه میدان رفته است.

پس از پشت سرگذاشتن چند مرحله اردو از جمع 22 نفری ملی پوشان، 9 نفر برای اعزام به رقابت های المپیک ناشنوایان انتخاب شدند که مسعود رستگار یکی از آنها می باشد. در وزن 100+ کیلوگرم نیز ورزشکاران ایتالیا، ژاپن، روسیه و گرجستان نیز از مهمترین رقبای مسعود رستگار بودند.

بیوگرافی مسعود رستگار

مسعود رستگار جودوکار کرمانشاهی دارنده مدال برنز تیمی و مقام پنجم انفرادی رقابت های ناشنوایان جهان است.

وی مدال برنز خود را که در مسابقات جودو در ترکیه کسب کرد با افتخار به رهبر انقلاب تقدیم کرد.

رستگار در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: در مسابقات بسیاری شرکت کردم و زمانی که پرچم ایران به اهتزاز در می آمد افتخار می کردم.

وی با بیان اینکه از بچگی عاشق رهبر بوده، افزود: تمام تلاش خود را برای حضور در مسابقات المپیک به کار می گیرم تا بتوانم مدال کسب کنم و آنرا دوباره به رهبر معظم انقلاب تقدیم کنم.

بیوگرافی مسعود رستگار از قهرمانی تا دست فروشی

تصاویر و ویدیوهایی از مسعود رستگار در فضای مجازی دست به دست می‌شود که در حال میوه فروشی است و جنجال زیادی در رسانه ها به وجود آورده است.

مسعود رستگار که در مسابقات قهرمانی جهان در پاریس موفق شد مقام نخست را به دست آورد.

مسعود رستگار در ۵ سال اخیر در مسابقات کشوری در وزن ۱۰۰ کیلوگرم رتبه اول را کسب کرده و متاسفانه در حال حاضر برای امرار معاش به دست فروشی مشغول است.

زندگی شخصیی مسعود رستگار

مسعود رستگار می گوید برای امرار معاش مجبور است دست فروشی کند و این کار تمام وقت او را می گیرد و باید برای آمادگی مسابقات از 8 صبح تا 10 شب تمرین کند و این امر باعث می شود میوه هایش خراب شود و برادرهایش جای او می ایستند.

مسعود رستگار می‌گوید از مسئولین کرمانشاه فقط درخواست دارند که کاری برای من فراهم کنند البته از میوه فروشی و کسب نان حلال ناراضی نیستم اما به دلیل اینکه این شغل تمام وقت است نمی توانم به تمرینات ادامه بدهم.

به گزارش واحد خبری رزمی نیوز، مسعود رستگار دارنده مدال برنز جهانی جودو ناشنوایان که ماه گذشته از مسابقات جهانی کسب کرده بود، برای امرار معاش خود در خیابان سیب زمینی و پیاز میفروشد.

آوردن کلمه، سیب زمینی و پیاز شاید چندان جالب نباشد اما دل مسئولین را باید به درد بیاورد تا بدانند، سهم ورزشکاران از زحماتی که میکشند، دستفروشی در خیابان نیست، و باید جایگزین فرزندان و آقازاده های خودشان در شغل های اداری شوند.

البته مشکلات ورزشکاران از دیرباز وجود داشته و دولتهای قبلی باعث مهاجرت بسیاری از نخبه ها و قهرمانان ورزشی شدند. شغل مسعود رستگار برای امروز و دیروز نیست ، این قهرمان ناشنوا از دوره دولت قبلی درگیر مشکلات بوده اما با این وجود به تمرینات و حضور قدرتمند خود در مسابقات داخلی و بین المللی ادامه داده است.

دستفروشی مسعود رستگار، قهرمان جودو در خیابان های کرمانشاه


separator line

بیوگرافی مادر دنیا جهانبخت از کودکی تا مهاجرت

بیوگرافی ساسان سمایی مجری شبکه من و تو (تحصیلات تا ازدواج)

بیوگرافی محمد صادقی بازیگر نقش پیمان در سریال افرااین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است