مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۴ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
بیوگرافی و عکس فائزه مومنی خبرنگاری که کتک خورد !
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
فائزه مومنی خبرنگاری که برای تهیه گزارش از فرآیند واکسیناسیون کرونا به مجموعه ورزشی ساعی مراجعه کرده‌ بود با ضرب و شتم حراست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مواجه و دچار شکستگی شدید در ناحیه دست شد.

بیوگرافی فائزه مومنی خبرنگار

فائزه مومنی حدود 4 سال است که در حوزه شهری کشور مشغول خبرنگاری است.

این خبرنگار سابقا در روزنامه اقتصاد آنلاین کار می کرده و اکنون خبرنگار روزنامه صبح نو می باشد.

در مورد زندگینامه و بیوگرافی فائزه مومنی اطلاعاتی در دست نیست اما خبرنگاری است که در دل مردم و به خاطر مردم به سطح شهر و مراکزی می رود و حال و هوا و مشکلات مردم را به تصویر می کشد.

عکس فائزه مومن خبرنگار

بیوگرافی و عکس فائزه مومنی خبرنگاری که کتک خورد !

اینستاگرام فائزه مومنی

این خبرنگار در اینستاگرام فعالیت داره . پیج اینستاگرام این خبرنگار با آیدی __faeze.momeni__ در دسترس است.


ماجرای کتک خوردن

این خبرنگار که در روزنامه صبح نو و سایت رویداد ۲۴ فعالیت دارد در ارتباط با برنامه صبحگاهی چاپ اول شبکه خبر گفت: ساعت ۱۰ صبح روز گذشته به مرکز واکسیناسیون در حوالی میدان امام حسین (ع) ابتدای خیابان ساعی در مجموعه ورزشی ساعی برای تهیه گزارش از روند واکسیناسیون مراجعه کردم.

وی با بیان اینکه دارای کارت خبرنگاری هستم، افزود: به محض ورود به پشت کانتری که کادر درمان و مسئولان حضور داشتند رفتم و در کنار بازرس وزارت بهداشت قرار گرفتم. با نشان دادن کارت خبرنگاری از قصد خود برای تهیه مصاحبه و انعکاس مشکلات کادر درمان گفتم که با موافقت و استقبال ایشان مواجه و پس از معرفی بنده به دیگر همکاران مشغول تهیه مصاحبه و جمع آوری اطلاعات شدم.

وی افزود: در پایان کار و هنگام خروج از مرکز واکسیناسیون با ممانعت حراست مواجه شدم و از من خواستند که موبایل خود را در اختیار آن‌ها قرار دهم تا صدا‌های ضبط شده را پاک کنند!

خانم مومنی گفت: با توجه به اینکه بنده دارای کارت خبرنگاری بودم و با موافقت مسئول کادر درمان مستقر در مرکز اقدام به تهیه مصاحبه کرده بودم نسبت به در اختیار گذاشتن موبایل خود به حراست ممانعت کردم که با فشار مسئول حراست به دست راستم متاسفانه دچار شکستگی در این دست شدم.

وی افزود: در نهایت با تماس با پلیس ۱۱۰ و وزارت بهداشت، پس از ۴۵ دقیقه با وجود اصرار بر شکستگی دست و احساس درد توانستم از آن مکان خارج شوم.


عذرخواهی از فائزه مومنی

علیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی "شهید بهشتی" در نامه‌ای خواسته است از خبرنگار مضروب عذر خواهی شود. فائزه مومنی پس از تهیه گزارش در مورد واکسیناسیون از سوی ماموران حراست مورد ضرب و شتم قرار گرفت.این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  

ثبت‌نام رژیم گروهی با تخفیف ویژه
رژیم گروهی راه حلی قطعی برای لاغری همیشگی

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

قرآن آنلاین

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است