دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۳۰ صفر ۱۴۴۴ قمری و ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
بیوگرافی کامل سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری
3
زمان مطالعه: 5 دقیقه
سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون است. در این مقاله قصد داریم شما را با زندگی شخصی ایشان آشنا کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

سجاد عبادی همسر آزاده نامداری کیست ؟

  • نام و نام خانوادگی: سجاد عبادی
  • متولد: 1360
  • تحصیلات: فارغ التحصیل دکترای سیاست گذاری
  • همسر: آزاده نامداری

بیوگرافی سجاد عبادی

بیوگرافی سجاد عبادی

سجاد عبادی متولد ۴ اسفند ۱۳۶۰ است وی فارغ التحصیل دکترای سیاست گذاری از دانشگاه است و دوره های کارشناسی و کارشناسی را در رشته روابط بین الملل از همین دانشگاه گرفت.

وی پسر یکی خانواده های سیاسی کشور است. او که قبلا یکبار ازدواج کرده و طلاق گرفته بود سال ۹۴ با آزاده نامداری ازدواج کرد و در سال ۹۵ نیز صاحب اولیت فرزند خود به نام گندم شد.

زندگینامه سجاد عبادی

تحصیلات سجاد عبادی

سجاد عبادی همسر آزاده نامداری دانش آموخته رشته سیاستگذاری عمومی می باشد در زمینه همین رشته نیز فعالیت می‌کند او ریاست حوزه دانشگاه و روابط عمومی دانشگاه غیرانتفاعی مهر البرز می باشد که در گذشته پدر او نیز قائم مقام این دانشگاه بوده است.

زندگی شخصی سجاد عبادی

خانواده سجاد عبادی

وی فرزند «رحیم عبادی» و «فریده ماشینی» است. سجاد تنها پسر خانواده است و فقط یک خواهر دارد. پدرش رحیم عبادی، متولد رامسر بوده و فارغ التحصیل تکنولوژی آموزشی است،

در دولت هفتم یعنی دولت کارگزاران معاون وزیر آموزش و پرورش بود و رابطه مثبتش با رییس دولت اصلاحات او را به ریاست سازمان ملی جوانان و مشاوری رییس دولت هشتم رساند.

او حالا استادیار دانشگاه فرهنگیان و عضو هیئت امناء و هیئت موسس و قائم مقام دانشگاه غیردولتی مهر البرز اولین دانشگاه مجازی ایران است.

فریده ماشینی مادر سجاد عبادی فارغ التحصیل مطالعات زنان از دانشگاه علامه و مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر بود بیشتر به عنوان پژوهشگر و فعال زنان شناخته می شد و تا ریاست کمیسیون زنان حزب منحله مشارکت هم پیش رفته بود.

او در خرداد ۹۱ و بعد از مدتی ابتلا به سرطان درگذشت.

بیوگرافی همسر آزاده نامداری

شغل سجاد عبادی

شغل سجاد عبادی مدیر دانشجویی و سرپرستی روابط عمومی دانشگاه غیر انتفاعی است. او در نمایندگی فدراسیون جهانی مخترعان و مبتکران که در ژنو استقرار دارد نیز فعالیت می کند.

همسر آزاده نامداری کیست

ازدواج ها و طلاق سجاد عبادی

عبادی تجربه دو بار ازدواج را در زندگی شخصی خود دارد. او برای اولین بار با مهسا آبومگر ازدواج کرده و بعد از جدایی از همسر اولش با آزاده نامداری ازدواج کرده است.

بیوگرافی همسر آزاده نامداری

بیوگرافی آزاده نامداری همسر سجاد عبادی

آزاده نامداری مجری معروف کرمانشاه متولد نهم آذر ماه سال ۱۳۶۳ می باشد او در برنامه «تازه ها» از شبکه یک به عنوان مجری فعالیت می کرد و با اجرای این برنامه به شهرت رسید از دیگر آثار او می‌توان به اجرای برنامه «جمع ما» و «غیرمنتظره» اشاره کرد.

آزاده نامداری درمورد ازدواجش با آقای سجاد عبادی می گوید:

اواخر شهریور سال ۹۴ که خیلی اتفاقی همدیگر را دیدیدم. ایشان همه چیزهایی که می خواستم بگویم را می دانستند ولی من هیچ اطلاعی از زندگی شان و این سال هایی که ندیده بودم شان نداشتم.

ما به سرعت و خیلی زود تصمیم گرفتیم اشتباهی را که چند سال قبل کرده بودیم جبران کنیم و این دفعه با هم ازدواج کنیم. وقتی من سجاد را دیدم اصلا احساس نمی کردم ما تازه به هم رسیده ایم و قرار است همدیگر را بشناسیم چون احساس آشنایی خیلی زیادی به هم می کردیم.

من تا پیش از ازدواج با سجاد اختیار زندگی ام را به هیچ بشری نداده بودم؛ یعنی به هیچ کس اجازه نمی دادم که از جزییات زندگی ام سر در بیاورد.

اما از وقتی با سجاد ازدواج کرده ام کاملا زندگی ام را در اختیار ایشان گذاشته ام؛ مثلا من اجازه نمی دهم کارهای روزمره یا کارهایی را که برایم مهم هستند کسی غیر خودم آنها را انجام بدهد ؛ مثلا اداره کردن صفحه اینستاگرام توسط خودم برایم مهم است اما بعد از ازدواج با سجاد بارها پیش آمده بگویم که سجاد فلان پست را بگذارد.

الان مردی کنار من ایستاده است که احساس می کنم خلأها و نگرانی هایی که در زندگی ام داشته ام توسط او کاملا پر شده است و این روزها دیگر تنها نیستم و معنای دو نفره شدن را به خوبی می فهمم.

آزاده نامداری درباره سجاد عبادی گفته: ایشان یک آرامشی دارند که وقتی در کنارشان باشید احساس می کنید در یک ساحل آرام قدم می زنید و بعد بسیار مهربان هستند و کلا هرجایی که ما با هم می رویم مثل جمع های خانوادگی یا جمع های دوستان همه او را دوست دارند؛

مثلا خانواده من سجاد را خیلی دوست دارند و نسبت به ایشان خیلی علاقه مند هستند. سجاد به هیچ عنوان آقازاده محسوب نمی شود. به سجاد از پدرش یک نام نیک رسیده است و ابدا تا به حال نه یک شغل دولتی داشته است نه پول و نه هیچ رانت و امثال این چیزها.

اگر سجاد در جایگاه فعلی است فقط با تلاش خودش، تحصیلاتش و حضور در فضای دانشگاه و کاملا شخصی و براساس زحمات خودش بوده است.

بیوگرافی سجاد عبادی

گالری تصاویر سجاد عبادی

سجاد عبادی

بیوگرافی سجاد عبادی

زندگینامه سجاد عبادی

زندگی شخصی سجاد عبادی

بیوگرافی سجاد عبادی و همسرش

سجاد عبادی کیست

بیوگرافی و عکس های سجاد عبادی

سجاد عبادی چه کسی است

بیوگرافی همسر آزاده نامداری

همسر آزاده نامداری کیست

همسر دوم آزاده نامداری کیست

بیوگرافی همسر دوم آزاده نامداری

بیوگرافی و عکس های سجاد عبادی و همسرش

بیوگرافی سجاد عبادی

زندگینامه سجاد عبادی

بیوگرافی کامل سجاد عبادی

بیوگرافی سجاد عبادی و آزاده نامداری

بیوگرافی شوهر آزاده نامداری

شوهر آزاده نامداری کیست

بیوگرافی شوهر دوم آزاده نامداری

بیوگرافی شوهر آزاده نامداری

شوهر آزده نامداری کیست

بیوگرافی سجاد عبادی

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی کامل آزاده نامداری + زندگی شخصی و علت فوت وی


این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.7 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است