دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۲ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۲۲ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
بیوگرافی سید هاشم صفی الدین پدر همسر زینب سلیمانی
0
4,100
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سید هاشم صفی الدین معاون اجرایی حزب الله میباشد که در ادامه بیوگرافی او را برای شما شرح میدهیم. به تازگی خبر ازدواج پسر سید هاشم صفی الدین یعنی سید رضا صفی الدین با زینب سلیمانی تیتر داغ رسانه ها شده است.

سید هاشم صفی الدین کیست ؟

هاشم صفی الدین پدر سیدرضا صفی الدین ، روحانی برجسته متولد ۱۹۶۴ در دیر قانون النهر لبنان ۵۶ ساله رئیس اجرایی حزب الله لبنان و مبارز لبنانی است که سالها با سید حسن نصرالله همکاری دارد و نسبت فامیلی نیز با سید حسن نصرالله دارد و احتمال میرود که فرزندش نیز مانند پدرش از مبارزان و اعضای حزب الله لبنان باشد.

سید هاشم صفی الدین معاون اجرایی حزب الله میباشد. خیلی ها او را بعد از سیدحسن نصرالله نفر دوم حزب الله می دانند. وی ویژگی های مشترک زیادی با دبیر کل حزب الله داشته و روابط صمیمی با افراد مقاومت و مسئولان از رده بالا گرفته تا آنها که در میدان کار فعال هستند دارد.

سید هاشم صفی الدین بیش از 50 سال سن دارد و مسئول شورای اجرایی حزب الله است که قوه مجریه حزب به حساب می آید و تمام مؤسسات پشتیبانی و مردمی حزب الله را اداره می کند.

وی همواره در میان افراد حزب الله است. به همین جهت از محبوبیت بالایی در میان آنها برخوردار است.

ویژگی های فردی سیدهاشم صفی الدین به او این امکان را می دهد که شخصیت متحرکی در میدان عمل حزب الله باشد؛ ولی از آنجا که اسرائیل همواره در کمین وی بوده است، مجبور است مسائل امنیتی را رعایت کرده و کم تر در میان مردم ظاهر شود.

بیوگرافی سید هاشم صفی الدین | بیوگرافی سید هاشم صفی الدین پدر شوهر زینب سلیمانی | ازدواج زینب سلیمانی با پسر سید هاشم صفی الدین

ازدواج سیدرضا صفی الدین با دختر سردار سلیمانی

به تازگی خبری مبنی بر ازدواج زینب سلیمانی با پسر سید هاشم صفی الدین منتشر شده است.

انتشار این خبر اینگونه بود که زینب مغنیه، خواهر شهید عماد مغنیه از ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، معاون اجرایی حزب‌الله لبنان خبر داد.

زینب مغنیه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از نام زینب سلیمانی و سیدرضا صفی الدین با نشان قلب و عشق به اشتراک گذاشت.

بر این اساس، به نظر می رسد دختر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با پسر معاون اجرایی حزب الله لبنان ازدواج کرده است. هر چند هنوز منابع رسمی این اتفاق فرخنده را تایید یا تکذیب نکرده اند.

رضا صفی الدین همسر زینب سلیمانی کیست ؟

در مورد رضا هاشم صفی الدین پسر معاون اجرایی حزب الله لبنان و همسر زینب سلیمانی و داماد جدید سردار سلیمانی اطلاعاتی در دست نیست در صورت کسب اطلاعات در مورد ایشان این مطلب به روزرسانی خواهد شد.

بیوگرافی هاشم صفی الدین | بیوگرافی سید هاشم صفی الدین | هاشم صفی الدین | بیوگرافی سید هاشم صفی الدین پدر شوهر زینب سلیمانی | ماجرای ازدواج زینب سلیمانی با پسر سید هاشم صفی الدین

عکس های سید هاشم صفی الدین پدر شوهر زینب سلیمانی

بیوگرافی سید هاشم صفی الدین پدر شوهر زینب سلیمانی | عکس سید هاشم صفی الدین | بیوگرافی سید هاشم صفی الدین معاون اجرایی حزب الله

 سید هاشم صفی الدین
بیوگرافی سید هاشم صفی الدین

 سید هاشم صفی الدین
بیوگرافی سید هاشم صفی الدین

 سید هاشم صفی الدین
بیوگرافی سید هاشم صفی الدین

 سید هاشم صفی الدین
بیوگرافی سید هاشم صفی الدین

 سید هاشم صفی الدین
بیوگرافی هاشم صفی الدین


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
تبلیغات مشاغل
Ad · www.delgarm.com

قیمت روز کولر گازی

Ad · www.newslaw.net

اخبار حقوقی

Ad · www.soorban.com

سالن عقد

Ad · www.delgarm.com

تعبیر خواب

Ad · www.sokhansarayan.com

آموزشگاه زبان اصفهان

Ad · www.samamoshaver.ir

ثبت شرکت در اصفهان

Ad · www.delgarm.com

تست عشق

hits
statcounter