آناشید حسینی - مدلینگ زیبای ایرانی و عروس سفیر ایران در دانمارک

آناشید حسینی | بیوگرافی آناشید حسینی و همسرش
۶,۵۰۷
۵
۲
چهارشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۰:۴۳
آناشید حسینی زیباترین زن با حجاب در دنیای مد و لباس و رازهای جذابیت او !
آناشید حسینی | بیوگرافی آناشید حسینی و همسرش

آناشید حسینی کیست؟

سیده آناشید حسینی مدل ایرانی ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز به دنیا آمده و فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است. آناشید حسینی در عرصه مدلینگ و طراحی لباس فعالیت می‌کند و به عنوان مدلینگ ایرانی و محجبه در فضای مجازی و صنعت مد شناخته می‌شود.وی با توجه به فعالیتی که دارد و در طراحی لباس فعال است، بیشتر لباس هایی که خود آن را تهیه می کند به عنوان مدل پوشیده و آن را به نوعی معرفی و منتشر می کند. با این حال آناشید می گوید دوست ندارم مرا مدل خطاب کنند!

آناشید حسینی؛ عروس جنجالی سفیر ایران

آناشید در برنامه وقتشه مهمان بود و توضیحاتی درباره شغلش داد و گفت من از بچگی علاقه خاصی به مد و طراحی لباس داشتم. او ادامه داد: من به عنوان مدل محجبه ثابت کردم که زیبایی ظاهری و شیک بودن و با حجاب بودن اصلا تناقضی ندارد.دنیای مد دنیای افراد خوش ذوقی است که همواره فراتر از ذهن افراد دیگر کار می کند، فکر می کند، خلق می کند و زیبایی و طراوت را هدیه می دهد. از این رو افراد بسیاری در دنیای مد و لباس حضور دارند که در تلاش هستند تا تفاوت ها را رقم بزنند.

فرقی نمی کند شما علاقمند به حجاب اسلامی باشید یا نباشید با دیدن طرح های وی و ست های لباس زیبایی که می پوشد تحت تاثیر هنرش قرار خواهید گرفت.آناشید جوان اثبات کرد که می توان حجاب اسلامی را با سبک نوین تلفیق نمود و زیبایی آنرا دو چندان نمود. از گذشته همراه سبک لباس های اسلامی یادآور لباس های تیره و سیاه بود اما آناشید حسینی با اضافه کردن رنگ های زیبای طبیعت به آنها تاکید داشت که این طرز فکر باید دور ریخته شود و لباس های اسلامی با سبک مدرن و جوان پسند عرضه شود، چرا که خود از میان همین جوانان در آمده و با روحیات آنان آشناست.

آناشید حسینی

آناشید حسینی طراحی لباسی است که موفقیتش از دل تضاد بیرون آمده است. وی تحصیلاتش را در شاخه معماری انجام داده است اما به نقل از وی هرگز علاقمند به آن نبوده است. همواره در پوشش خود خلأی حس می کرده و آن سبک سنتی حجاب اسلامی بوده است و همین تضاد بین دنیای بیرون و علاقه درون وی به حجاب مدرن او را به سمت طراحی لباس کشاند تا لباس هایی طراحی کند که بانوانی که به سبک وی و طرز فکر او نزدیکند از آن استفاده کنند.

آناشید هرگز خود را مدل لباس های اسلامی و یا مبلغ دینی نمی داند و این موضوع را کاملا نفی می کند، وی تنها یک طراح لباس اسلامی است که سبک متفاوتی از آن را ارائه کرده است. جوانی خوش ذوق که حالا طرفداران زیادی را در اینستاگرم همراه خود می بیند و در برگزاری فستیوال ها و همایش های لباس بسیار موفق و توانمند خود را نشان داده است.

باید به یاد داشته باشیم هر موفقیتی تصادفی حاصل نمی شود، اگر امروز شاهد هستیم که جوان های موفق رهبران کنونی کسب و کارها هستند تنها دلیلش بهره مندی از تمامی پتانسیل های درونی شان است. سیده اناشید حسینی یک از این افراد است که می توان وی را بعنوان یک طراح آینده دار و موفق ایرانی دانست که در دنیای مد حرف های فراوانی برای دنیا خواهد داشت.

آناشید حسینی

ازدواج امیرحسین مرادیان با آناشید حسینی


اخیرا خبر‌هایی درباره‌ی ازدواح این زوج در فضای مجازی و وبسایت‌ها منتشر شد که همگی از لوکس بودن و هزینه‌ی بالای این مراسم نوشته و به نوعی معترض بودند و عنوان‌هایی همچون ”عروسی لاکچری پسر سفیر ایران” و یا “عروسی میلیاردی پسر سفیر ایران در دانمارک” به کار بردند.

آناشید حسینی

آناشید حسینی عروس جنجالی سفیر ایران

آناشید حسینی درباره‌ی حواشی ازدواجش گفت: پدر من یک فعال اقتصادی هستند و هیچگاه شغل دولتی نداشته اند و من با امیرحسین مرادیان یک سال است که ازدواج کرده ام. شایعاتی که درباره‌ی ازدواج و مراسم عروسی ما نوشته شد و در فضای مجازی پخش شد ما را بسیار آزرده خاطر کرد چراکه همش صحبت از عروسی لاکچری و هزینه‌های میلیاردی شده بود و به همسر من عنوان آقازاده داده بودند و این نهایت بی انصافی است.

پدر من یک فعال اقتصادی هستند و هیچگاه شغل دولتی نداشته اند.ما هم شرایط بد اقتصادی را می‌بینیم و درک می‌کنیم به صورتی که من در همایش هایم لباس‌ها را با سود ناچیزی به فروش رساندم چراکه از وضعیت مردم آگاهیم. من و همسرم هردو شاغل هستیم و هزینه‌ی مراسم ازدواجمان را باهمدیگر پرداخت کردیم و حتی از تمامی خدمات سالن عروسی استفاده نکردیم.
مراسم عروسی ما معمولی نبود، ولی معقول بود و به دلیل حضور مهمان‌های سیاسی این حواشی بیشتر شد. عکس‌هایی ام که از مراسم عروسی مان پخش شد بدون اطلاع ما بوده و غیر قابل قبول است.

آناشید حسینی

عکسهای عروسی پسر سفیر

این عکس‌ها حاشیه و جنجال زیادی را برای سفیر ایران در دانمارک به همراه داشته است و جالب‌تر این که برخی از رسانه‌ها می‌گویند که پدر او از هزینه‌های هنگفت این مراسم اظهار بی اطلاعی کرده است. حضور چهره‌های سیاسی در این مراسم لاکچری که یکی از گران قیمت‌ترین مراسم‌های عروسی لقب گرفته است، موجی از ناراحتی را برای مردم ایجاد کرده است.

پسر سفیر که قصد مصون داشتن پدرش از این واقعه و حواشی عروسی لاکچری را داشته است در ابتدا ادعا کرده است که پدرش از جزئیات مراسم مطلع نبوده و در عمل انجام شده قرار گرفته است. موج اعتراضات اینستاگرامی به این عروسی پر سر و صدا به خصوص در صفحه اینستاگرام «سیدمحمدمهدی صدرالساداتی» طلبه حوزه علمیه قم، باعث شد تا آناشید حسینی در صفحه اینستاگرامش واکنش نشان دهد و بدون اینکه شخص خاصی را مخاطب قرار دهد، با چند حدیث از ائمه بهتان و تهمت را نکوهش کند.

پسر سفیر دانمارک هم در یکی از استوری‌های اینستاگرامش در پاسخ به همه اعتراضات و ناراحتی‌ها در پی عروسی لاکچری اش، مدعی شده است که برای این عروسی فقط ۵۰ میلیون تومان خرج کرده اند و این مبلغ زیادی محسوب نمی‌شود. سید محمد مهدی صدراساداتی هم بلافاصله بعد از واکنش‌های این زوج، با انتشار پست دیگری با اشاره به قیمت بالای کیف و ساعت گران بهای خانم حسینی واکنش نشان داد.

آناشید حسینی

یک ادعای جالب

این روز‌ها عکس‌های یک عروسی پر زرق و برق در شبکه‌های اینستاگرامی دست به دست می‌شود، اما ماجرای این عروسی وقتی جنجالی می‌شود که همه متوجه می‌شوند این عکس‌ها متعلق به عروسی لاکچری پسر سفیر کشورمان در دانمارک است.

آناشید حسینی، عروس جنجالی سفیر ایران در دانمارک در مصاحبه ای ادعا کرد که ما آقازاده نیستیم و اجاره نشین هستیم و به زور ماشین خریدیم.

شغل پدر آناشید حسینی چیست؟

اولین سوالتان این بود که “چرا شما که از شرایط اقتصادی می‌نالیدید، ولی چه جوری این عروسی را گرفتید؟ “درباره این موضوعی من قبلا گفته بودم که اگر تا قبل از این بنده و خانواده‌ام جز قشر مرفه بودیم بعد از این جز قشر متوسط خواهیم بود.این جمله یک نوع اعتراض بوده و کاملا هم واقعیت داشته است، چون شرایط بد اقتصادی برای همه است و فشار اقتصادی روی همه اقشار و طبقات جامعه وارد شده است.وی درباره شغل پدرش گفت: بنده اصلا در خانواده دولتی بزرگ نشدم پدرم فعالیت اقتصادی آزاد انجام می‌دهد و خدا رو شکر وضعیت مالی مناسب هم داریم.

آناشید حسینی

پول کمربند و ساعت لاکچری عروس سفیر از کجا آمده است؟

مساله دیگر اینکه بنده با همسرم یک سال که ازدواج کردم خیلی از دوستانی که این شایعات را درست کرده‌اند این مساله را ندیده گرفته‌اند که تمام اعتراضشان اینکه این خانم اگر که پدر همسرشان فلان سمت را دارند چرا همچین کیف‌هایی دستشان می‌گیرند؟چرا فلان خرج‌هایی می‌کنند و من این محدودیت‌هایی را به هیچ عنوان نداشتم و در این یک سال که ازدواج کردم اینقدر درگیر کارم بودم که واقعا شاید بیشتر از دو سه بار فرصت خرید کردن نداشتم خیلی از این چیز‌هایی که در این عکس‌ها می‌بینید .

برای زمان مجردی من بوده است؛ مثل همون ساعت، همون کمربندی که اینقدر راجع به آن نوشته‌اید جالب است که بدانید جنس آن کمربندی که در آن عکس‌ها منتشر شده اصلا کمربند من نیست، کمربند برای چهار پنج سال پیش بوده با دلار و یورو الان خیلی قیمتش متفاوت بوده است و شاید یک دهم پانزده میلیون بوده است.من فک می‌کنم یک محاسبه خیلی ساده است با دلار و یوروی آن زمان که اصلا قیمتش ۱۵ میلیون نبوده و یک قیمت خیلی معقول‌تر از آن داشته است.

آناشید حسینی

کیف‌های هرمس ۱۸۰ تا ۲۰۰ میلیونی؟!

عروس سفیر درباره کیف‌های هرمس بیان کرد: کسانی که خیلی علاقه به برند دارند می‌دانند چهار پنج سال پیش فیک در ایران زیاد شد ولی همان زمان هم اصلا قیمت ارزانی نداشتند. یعنی همان موقع حدود یک یا دو تومان جنس‌های خوبش بود من هم مثل همه دخترهای دیگر خوشم آمد و دو سه رنگ را خریدم.کیف فیک دیگه هم در این عکس‌ها بود و منتشر کرده بودند که یکی از بچه‌ها اسفند ماه یعنی قبل از عید به من هدیه دادند.

ساعت‌های لوکس از کجا آمد؟

وی تصریح کرد: درباره عکس ساعت‌ها باید بگویم این‌ها همه برای زمانی بوده که مجرد بودم و در واقع می‌شود بگویم من هیچ توضیحی درباره قبل از ازدواجم به کسی نمی‌دهم.

آناشید حسینی - مدلینگ زیبای ایرانی و عروس سفیر ایران در دانمارک

عکسی که باعث عصبانیت عروس خانم شد

حسینی اظهار داشت: یک حرکت خیلی زشتی که حالا این بود که عکس کفش عروسی من و عکس پای من را بدون اجازه در پیجشان گذاشته‌اند و این فکر می‌کنم دیگه شرعا حرام باشد چون من این کار نکرده بودم و عکس پا و کفش خودم را در پیج‌ام نگذاشته بودم. قیمت کفش عروسی هم ۴۸۰ هزار تومان بوده است.

تالار عروسی برای میلیاردرها بود؟

وی گفت: عروسی را من و همسرم گرفتیم ما عقد و عروسی‌مان یکجا بود و هزینه‌اش بین من و ایشان تقسیم شد تالار هم سر جایش است الان می‌توانید تماس بگیرید و قیمت را بپرسید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(5 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
x4 | ۱ سال پیش
خدا از سر شما و امثال شما آقا زاده ها نگذره که مملکت رو دارید غارت می کنید. 40 ساله دارین تمام حق این مردم رو صرف حرص و طمع خودتون می کنید و هر روز مردم رو فقیرتر می کنید. همه ی شما روزی تقاص کاراتون رو پس میدید. شما جنایتکارید.
۰
۰
پاسخ ها:
    gb
    س |۱ سال پیش
    زنده زنده باید سوزانده بشن
    ۰
    ۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم