دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۱۰ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ فوریه ۲۰۲۴ میلادی
خصوصیات اخلاقی زنان | مردان | کودکان متولد آبان ماه
170
زمان مطالعه: 21 دقیقه
اگر دوست داری بدونی عشقت دوستت و فرزند آبانی ات داری چه خصوصصیت اخلاقی است و در مورد رفترهای آنها میخواهید بیشتر آشنا شوید با ما همراه شوید.

خصوصیات متولدین ماه آبان (ماه عقرب)

خصوصیات آبان ماهی ها
ترکی استانبولیبرج آکرب
ترکی آذربایجانیقیروو آیی
رومیاسکورپیو
گروهآب
روز شانسسه شنبه
عدد شانسچهار
سنگ شانسیاقوت زرد
رنگ شانسقرمز،سیاه
گل های شانسمیخک قرمز،مخمل،گل آتش
موسیقی شانسمارش و آهنگ های زنده و پرتحرک
بوهای شانسمشک،برگ لیمو
بارزترین خصوصیتاستقرار
بزرگترین ایده آلثروت
بزرگترین اشتباهبی مرحمتی
بزرگترین آرزوامنیت و اطمینان تا آخر عمر

ماه تولد شما از لحاظ سمبل متفاوت تر از دیگر ماه ها،می باشد.هر مهی سمبل بخصوصی داردماه تولد شما با «عقرب»شناخته می شود.

اما دراصل در این سمبل،عقابی با بال های باز شده و عقربی در زمین دیده می شود.

معنای این سمبل واضح است،باید از عقرب بودن رها شده و مانند عقابی اوج گیرید.برج عقرب از هر نظر،مورد توجه است.چون از گروه آب هستید،احساسات عمیقی دارید،اما از روی دیگر،صاحب عقلی تجزیه گر می باشید.

اگر عقل تحت تأثیر احساسات باشد،یک عقرب بوده و اگر عقل،احساسات را کنترل کند،عقابی مغرور خواهید بود.

آیا می دانید،انسان هایی که از روی احساسات خود مرتکب جرم شده و کارآگاه های معروفی به دنبال دستگیری آنان می باشند،متولد آبان هستند.

به شما توصیه می شود که عقابی با بال های باز باشید.اگر عقرب باشید بر حسب طبیعت،حتمآ مرتکب جرم نمی شدید.

اما خصوصیات فوق العاده ای را که برج تولدتان و ستاره ها به شما داده،بیهوده و بیجا،به کار می برید.

شما صاحب دو ستاره هستید و در این مورد خوش شانس می باشید،اولین ستاره،ستاره ای با شرایطی جدید به نام«پلوتون»می باشد.

این ستاره باعث کنجکاوی شما در مورد اسرار و چیزهای نهانی،خشنودی شما از چیزهای اسرارانگیز می باشد و تحت تأثیر این ستاره شما نمی توانید به راحتی،آرزوها و احساسات خود را ابراز کرده و نیز صاحب نیروی حدس جادویی می باشید.

پلوتون مؤثرترین ستاره ها می باشد.زیرا شرایط قبلی را در انسان تغییر داده و جدیدترین و غیرمنتظره ترین شرایط را جایگزین می کند.

شما تحت تأثیر این ستاره می توانید،شرایط جدیدی در زندگی خود ایجاد کرده و هدفمند بوده و به اعتماد به نفس فوق العاده ای برسید.

ستاره دوم شما،ستاره اصلی فروردین،ستاره جنگ،جاذبه و رابطه س.... ،یعنی«مارس»می باشد.باید ذکر کنیم که ماه تولد شما رابطه س.... را تمثیل می کند.

ستاره مارس به شما نیرو و انرژی،رفتار باثبات و اراده،گستاخی،جاذبه،آرزوی پیشرفت و بی مرحمتی می دهد.شاید بخواهید،بدانید که چرا ستاره شما تمام این خصوصیات را به متولدین فروردین نداده است.

زیرا شما در گروه آب و برج عقاب متولد شده اید و خصوصیات و تأثیرات ستاره نیز به نسبت آنها تغییر می کند.با امید این که شما همیشه یک عقاب باشید از ماه تولد شما فقط با نام عقرب یاد خواهیم کرد.

خصوصیات بارز متولدین آبان ماه

1. آینده نگری و دوراندیشی

شما انسانی دوراندیش و آینده نگر هستید.شاید،به خاطر تأثیرات منفی،گاهی تصور می کنید که در این مورد اشتباه کرده،اما در واقع عقل آنالیزگر شما با تجزیه و بررسی سریع،شرایط واقعی را که اتفاق خواهد افتاد،مشخص می کند.

این آینده نگری، قابلیت و شایستگی و مهارت طراحی و برنامه ریزی کارهایی که باید انجام شود و استفاده به موقع از شرایط را به متولدین آبان، بخصوص به دوست مردان می دهد.

به همین سبب،در ماه تولد شما،سیاستمداران بسیاری وجود دارند.طبیعتآ همه شما به سیاست علاقه ندارید،اما می توانید با استفاده از نیروی آینده نگری خود،به هدف های زندگی،دست یابید.

اگر به جای احساسات از عقل خود استفاده کنید،همیشه موفق خواهید بود.دراین میان نمی توانیم از چشمان شما بحثی به میان نیاوریم.

آیا می دانید که صاحب چشمان بسیار بانفوذی هستید؟نگاه های شما مانند نگاه های یک عقاب عمیق بوده و طرف مقابل را بهت زده می کند.

2. آرزوی پیشرفت

ستاره جاذبه و جنگ،مارس،به شما آرزوی پیشرفت را می دهد.پلوتون نیز با پشتیبانی از این خصوصیت به شما کمک می کند.

و با این شرایط در همه موارد به موفقیت می رسید.اگر شما انسانی جدی و پرکار باشید،اگر پیشرفت کرده و به شکلی معروف شوید،همیشه در موارد مهم تحقیق و بررسی خود را ادامه می دهید.

به عنوان مثال شاید شهرت در پرده سینما و صحنه برای شما کافی نباشد،زیرا به نظر شما ستاره ها خاموش شده و فراموش می شوند.

شما به دنبال یک شهرت دایمی و زوال ناپذیر هستید.پرنسس موناکو بارزترین نمونه انسان متولد آبان بوده و یک عقاب به تمام معنی می باشد.

در این میان شما هیچ مطلب و موضوعی را بی اهمیت نپنداشته و همه چیز را بررسی کرده و هر مسئله ای را یاد می گیرید.

شما می توانید تمام مسایل و مشکلات و حوادثی را که برای دیگران پیچیده است،به راحتی درک کرده و قدرت حل و فصل آنها را دارید.

در سایه این عقل آنالیزگر،می توانید در حساب،بخصوصی در ارتباط با پول و یا در یکی از رشته های علمی،پیشرفت زیادی داشته باشید.

اگر تحت تأثیر احساسات واقع نگرفته و تمام نیروی خود را بر روی یک مسئله متمرکز کنید،تمام خواسته هایتان برآورده می شود.

یکی از نمونه های عقاب،ماه تولد شما،کاشف رادیوم،دانشمند معروف«مادام کوری»می باشد.

3. پول

در مورد خرج کردن پول بسیار صرفه جو هستید.در واقع انسانی حساس و حتی خیلی احساساتی هستید.اما باور دارید که در زندگی قبل از هر چیزی،پول،لازم می باشد.وبا این پول می توانید خواسته های خود را برآورده کنید.

اگر این چنین فکر کرده و حرکت کنید،این مسئله هم به راحتی حل می شود.شما دو سبب،برای خواستن پول،دارید.یکی اطمینان و امنیت مادی در طول عمر است و دیگری هم شهرت می باشد.

شما تصور می کنید که انسان های ثروتمند،شناخته شده و مورد احترام و توجه می باشند.شما انسانی هستید که از پنهان کردن همه چیز لذت می برید.

و نمی خواهید که در مورد کارهایی که انجام می دهید،کسی مطلبی بداند.انسان متولد تیرماه را با این خصوصیات ذکر کردیم،اما این آرزوی شما قویتر از آرزوی او می باشد. چون انسانی رازنگه دار هستید،هرگز اسرار دوستانتان را آشکار نمی کنید.

اساسآ دوستانتان برای شما بسیار مهم هستند اما اگر حسادت در این مسئله دخالتی داشته باشد،اصل و رنگ کار،فرق می کند.

4. دوستی

شما انسانی بسیار شکاک بوده و به دوستی اهمیت زیادی می دهید.صحبت با دوستان،بحث در مورد مسائل مختلف،تفریح و خوشگذرانی همراه آنها،لذت زیادی برای شما به همراه دارد.

شما از التفات و محبت زیاد،خشنود نمی شوید و اگر دروغ و ریاکاری دوستی برای شما آشکار شود،بسیار ناراحت شده و این مسئله شما را ویران می کند.

شما خیلی به قدرت افکار و تصمیمات خود را با دوست و یا معشوق خود،در میان می گذارید.اما بعد از مدت کوتاهی نیز پشیمان می شوید.

و تصور می کنید که راز شما،در دست دیگری بوده و به شما تعلق ندارد،و او می تواند با سوء استفاده از راز شما،روزی ضرر و زیانی به شما برساند.

پشیمانی همراه با شک و شبهه شما را خیلی زیاد،دلتنگ و ناراحت میکند.چون اگر یک عقاب نباشید،اعتماد به نفس ندارید.

5. صرفه جویی

شما پول را بزرگترین قدرت در زندگی می دانید و به همین علت،بسیار صرفه جو می باشید.

سعی می کنید که پول زیادی خرج نکنید،اما باید یادآور شویم که اگر در لحظه تولد،همراه ونوس اگر ستاره شادی و فراوانی ژوپیتر هم تأثیر داشته باشد،خصوصیت شما فرق می کند.و صرفه جویی بیش از حد از میان رفته و برعکس سخاوتمند و دست و دلباز خواهید بود.

اگر یکی از دوستانتان مشکل بزرگی داشته باشد شما بسیار ناراحت و آشفته می شوید،اما اگر او احتیاج به کمک مالی داشته باشد،کمی تأمل می کنید نتیجتآ نباید روابط دوستی و پول با هم قاطی شوند.

ستاره جاذبه و جنگ مارس در خصوصیات شما که از گروه آب هستید،احساساتی مانند شک و شبهه و اندیشه،آشکار می کند.ممکن است حتی یک سخن و یا نگاهی،باعث شک و شبهه شما شود.

این شک و شبهه،جنبه های خوب و بدی دارد.شبهه در شما باعث دقت در رفتار و حرکات و بررسی و احتیاط در تمامی موارد می باشد.

و این خصوصیت نیز برای جلوگیری از ضرر و زیان،مفید می باشد.اما از سوی دیگر نسبت به دوستان و رفیقان و معشوق خود نیز،مشکوک می باشید.

6. کینه

بعد از شبهه و حسادت،کینه می آید.شما در واقع انسانی شاد،علاقمند به دوستان خود،باهوش و عاقل و خونگرم هستید.

اما زمانی که احساسات به شما غلبه کند تمام خصوصیات خوب خود را فراموش کرده و تصور می کنید که همه انسان ها نیت بدی دارند.

در اصل شما انسانی بدبین نیستید.برعکس به راحتی بقیه را تسلی داده و باعث خوش بینی آنها می شوید.فقط احساسات آتشین این چنینی باعث ایجاد کینه در شما می شود.

اگر شما عقابی عاقل و متمدن هستید،انتقام در زندگی شما نقشی ندارد.حتی فکر انتقام را هم نمی کنید.ادعا نمی کنیم شما در برابر بدی های دیگران عاجز و ساکن می مانید چون شما کینه جو نیستید.

شما چیزهایی را که خریده اید و یا اشیایی را که دارید برای خود تصاحب می کنید.بله همه کس اشیاء خود را تصاحب می کنند.اما اوضاع شما کمی متفاوت است.

نباید کسی به اشیا شما حتی دست بزند.و در مورد دوستی ها و عشق نیز چنین است.شما وابسته کسانی هستید که دوستشان دارید.

شما انسانی عاقل و در عین حال بسیار احساساتی هستید.عشق برای شما خیلی مهم است.

اگر کسی را خیلی زیاد دوست داشته باشید،به وی اعتماد کرده و حتی مسأله پول و صرفه جویی هم در،رده دوم قرار می گیرد.و این نیز آشکارا نشان می دهد که عشق برای شما خیلی مفید و سودمند است.اما عشق یک عقاب بی همتا است.

او به خاطر عشقش هر نوع فداکاری را انجام می دهد.اگر شما هنوز هم یک عقرب هستید این عشق زیبایی های زیادی به زندگی شما ارزانی می دارد اما شما را کاملآ خشنود نمی کند.

7. غرور

عقاب،پرنده ای مغرور است.عقرب هم بسیار مغرور است و در مقابل مشکلات و سختی ها در انتظار کشته شدن نمی ماند بلکه نیش زهردار موجود در دمش را در تن خود فرو کرده و خودکشی می کند شما هم انسانی بسیار مغرور هستید.کسی که غرور شما را بشکند،شما چه عقاب باشید چه عقرب،با دشمن خطرناکی در زندگی خود،رو به رو خواهد شد.

در مورد آبان ماهی ها بیشتر بخوانید::

آبان ماهی هاش کلیک کنن!!!

بهترین شغل برای متولدین آبان ماه کدام است ؟


8 خصوصیت بارز مردان متولد آبان ماه (ماه عقرب)

اگر با مرد متولد آبان آشنا شدید و یا او را دوست دارید امکان دارد هم خوشحال هم غمگین شوید.شاید این برای شما عجیب باشد اما واقعیت این است مردی که شما را دوست داشته و عاشقتان می شود ممکن است شما را بسیار ناراحت کند.

1. چشمان تأثیرگذار

چشمان این مرد چه زیبا باشد،چه زشت،مسئله سبز بودن رنگ چشم و یا مژه های بلندش نیست.قبل از هر چیز این مرد طرز نگاه کردن را می داند.

یعنی این چشمان بسیار نافذند.زمانی که مرد،شما را نگاه کند شما در بدن خود احساس لرزش می کنید.نگاه های مرد آبان بانفوذتر از سخنان او می باشد.

و زمانی که شما را بپسندد،دوست داشته باشد و حسادت کند نیز طرز نگاهش این چنین خواهد بود.نمونه بارز مرد متولد آبان،بازیگر معروف ریچارد برتون است که با تن صدای عالی و طرز صحبت زیبایش مشهور شده است.

2. مرد مورد پسند

مرد متولد آبان از سوی زنان مورد پسند قرار می گیرد.او با استفاده از عقل آنالیزگر خود،طرف مقابل را خیلی زود بررسی کرده و درک می کند.به نظر خود به نتیجه ای می رسد و این نتیجه نیز معمولآ صحیح است.

شاید او در یک لحظه ضعف های شما را حدس بزند.یکی از ستاره هایش یعنی پلوتون این نیرو را به وی داده است.به مرد متولد آبان انسان «جذاب و خطرناک» گفته می شود.

این سخن خیلی صحیح است.زیرا مرد می داند که شما را وابسته خود خواهد کرد.ذاتآ این مرد تمام افکار خود را حتمآ به واقعیت تبدیل خواهد کرد.

3. چشم چرانی

مرد متولد آبان چشم چران است.به عشق و عشق بازی بسیار وابسته است.اما اگر فکر کنیم ماه آبان،سکس را تمثیل می کند و ستاره جاذبه،جنگ و سکس،«مارس» هم این را شدیدتر می کند باید به او حق بدهیم.

این مرد حتی در سنین نوجوانی با استفاده از جاذبه خود،زنان را دلبسته خود می کند.همیشه باید در زندگی زنی باشد.و نیز باید هر رابطه ای بینشان باشد.انسان های متولد مهر و مرداد هم عاشقانی آتشین هستند،اما مرد متولد آبان،خیلی حریص تر از آنهاست.

برای همین هم سکس نقش مهمی در زندگی او دارد.مرد به مدت طولانی،چشم چرانی می کند،خیلی کم دیده می شود که او با اولین زنی که آشنا شده ازدواج می کند.

این مرد بسیار ناآرام است.حتی اگر یک عقاب هم باشد در مورد زنان اوضاع فرق می کند.اگر زنی را دوست داشته باشد به هیچ وجه از عقل خود استفاده نمی کند بلکه شروع به مجادله با احساسات عمیق خود خواهد کرد.

4. مشروبات

بیشتر مردان متولد آبان علاقه خاصی به مشروبات دارند.آنها هم غذا خوردن و هم نوشیدن مشروبات را دوست دارند.بیشتر آنها هم بعد از نوشیدن مشروبات،شادتر،پرحرف تر و دلنشین تر می شوند.

اما فکر نکنید او بعد از نوشیدن مشروب،حسادت را فراموش می کند.برعکس مشروبات،آرزوها و احساسات او را دامن می زند.و او شکاکتر و حسودتر میشود.

5. مورد توجه بودن

این مرد به همسر خود حسادت می کند.و در زندگی آرزوی پیشرفت و مورد توجه قرار گرفتن را دارد.به همین سبب در عین حال که به همسرش حسادت می کند،دوست دارد که او مورد توجه و پسند مردم باشد.

از سویی هم آرامش همسرش را بر هم می زند.اما هم خودش و هم همسرش باید برتر از دیگران باشند.برای همین هم شاید مرد،دختر یک خانواده شناخته شده و یا زنی معروف را به همسری انتخاب کند.و نیز خوب بودن اوضاع مالی همسرش،توجه او را بیشتر جلب می کند.

بهترین نمونه این مردان باز هم ریچارد برتون است که با ستاره زن معروف و زیبای سینما الیزابت تایلر ازدواج کرد.ریچارد برتون که به عنوان یک بازیگر خوب شناخته میشد در سایه همسرش بیشتر مورد توجه قرار گرفت و شهرت و پول زیادی به دست آورد.اما فکر نکنید که تمام مردان آبان چنین خواهند بود.

6. یک زندگی راحت

مرد متولد آبان،خواهان چیزهای خوب است.آرزوی زندگی لوکسی را برای خود دارد.این مرد تا حد ممکن تمام خواسته های زنش را نیز برآورده خواهد کرد.

او آرزوی خانه ای چیده شده،خوراک،مشروبات،ماشین،قایق و تمام چیزهای لوکس و جلب توجه کننده را دارد.یعنی راحتی زن خود را از لحاظ مادی فراهم می کند.اما در مقابل راحتی مادی زن در زندگی زناشویی از لحاظ احساسات ناراحت و غمگین خواهد بود.

7. لجبازی

مرد متولد آبان لجباز است.امکان کنار آمدن با لجبازی او امکان ندارد.نباید این مرد را که با دوستان،معشوق و همسرش به غیر از احساسات در سه موارد به خوبی کنار می آید تحت فشار قرار داد.

مرد متولد آبان که خصوصیات برتر زیادی از دیگران دارد دوست دارد همسرش نیز از هر لحاظ نیز مناسب خودش باشد.او تحمل استقلال همسرش را ندارد.

8. پول

پول برای این مرد بسیار مهم است.اگر شما به پول اهمیت ندهید او را بسیار متعجب و مشکوک خواهید کرد.زیرا او تصور خواهد کرد که شما نقش بازی می کنید.

ماده برای او اهمیت زیادی دارد.به علاوه این مرد عقیده اشتباهی هم دارد،اگر چه او بسیار بااحساس است اما شاید همه چیز را با پول اندازه گرفته و مقایسه کند.

و شاید انسانها به نسبت اوضاع مالیشان ارزش و اهمیت بدهد.این مرد که شما را بسیار دوست داشته و تمام خواسته هایتان را برآورده می کند شاید گاهی بسیار بی رحم باشد.

در مورد آبانی ها بیشتر بدانید::

جدیدترین پیامها برای متولدین آبان ،آبانی کلیک کن!

زن متولد آبان، نماد: عقرب


10 خصوصیت بارز زنان متولد آبان ماه (ماه عقرب)

زنان متولد آبان هم مانند مردانش بسیار جذابند.در آنها چیزهایی وجود دارد که مردها را به سویشان می کشاند.اگر زن آبان را دوست داشته و یا قصد ازدواج با او را دارید برای دلبسته کردن این زن مغرور به خود باید به او احترام بگذارید.

1. غرور

هم مردان و هم زنان متولد آبان مغرورند.زن متولد آبان همیشه دقیق،محتاط و در مورد غرورش بسیار حساس است.او در برابر دوستان و معشوقش بسیار صبور است.اما در خلوت،خود را برتر از بقیه می داند.حتی اگر بسیار هم متواضع به نظر آید در واقع خود را خیلی می پسندد.

2. حسادت

زن متولد آبان حسود است.و نیز حسودترین انسان دوازده ماه سال است.زن متولد آبان کمابیش به همه چیز حسادت می کند.

چون خودش را برتر از بقیه می داند به تمام چیزهایی که مردم دارند حسادت می کند به دوستانش بسیار علاقه دارد.و دوست دارد که همیشه با انسان های برتر اجتماع رفاقت کند.

و به دوستان عاقل،موفق و پولدارش،افتخار میکند.اما از یک سو هم پنهانی به آنها حسادت می کند.اگر خودش نتواند با آنها برابری کند این اوضاع،ادراک او را سوزانده و ویران می کند.

وگاهی نیز نمی تواند خودش را کنترل کند و دوستانش را آزار می دهد.انسانهایی که دوستش دارند را مانند عقربی نیش زده ولی بعدآ از این کارش پشیمان می شود.

3. دشمنی

این زن به دوستانش علاقه زیادی دارد.از کمک به دوستانش لذت می برد.اما درخواست پول از او کار صحیحی نیست.در هیچ موردی غیر از پول کمک خود را دریغ نمیکند.

به خاطر شما ساعت ها تلاش می کند.اما همان طور که به دوستانش حسادت می کند در کوچکترین اتفاق هم از آنها دلسرد می شود.

4. عشق

عشق هم به اندازه پول برای زن آبان اهمیت دارد.و شاید گاهی عشق در زندگی مهمتر باشد.آن وقت است که زن ناگهان تغییر می کند.زن خیلی کم،وابسته و دلبسته مردی بی پول می شود و برای او فداکاری می کند.

امکان دارد هم کار کند هم به مرد برسد.اگر زن شما را دوست داشته باشد برای کمک به شما از هیچ فداکاری دریغ نمی کند.اما این مرد باید باشخصیت،آشنا به عشق و حریص باشد.

او به خاطر مردی که دوست دارد حتی راضی به بی پولی هم می شود.اما اگر از شما حمایت کند مطمئن است که شما روزی در زندگی پیشرفت خواهید کرد.

او می داند که شما به موقع پول کافی به دست آورده و تمام خواسته های او را برآورده خواهید کرد و به او اطمینان مادی خواهید داد.

اگر شما را دوست داشته باشد برای خوشحالی شما هر کاری از دستش برآید انحام می دهد.اما او می خواهد که برای همیشه مال او باشید حتی یک گوشه چشمی به زن دیگر و یا ستایش از زنی دیگر باعث دیوانگی او می شود.

این زن در زمان عاشقی تغیر می کند.همه چیز را با مردی که دوستش دارد در میان می گذارد و نسبت به او بخشنده،مشفق،خوش نیت و صادق خواهد بود.

5. خیانت

خیانت کردن به زن متولد آبان بسیار خطرناک است.و کسانی که بتوانند این کار را انجام دهند خیلی کم است.اگر زن،مردی را دوست داشته باشد دلبسته واقعی بوده و فداکاری های زیادی می کند.

اما حتی اگر او را بسیار دوست داشته باشید.هم،تحت فشار زیاد قرار گرفتن،کنترل تمام حرکات و رفتارتان از سوی وی،سعی برای مشکوک نشدن او زمانی که نگاهی به اطراف می اندازید تمام اینها بعد از مدتی شما را خسته می کند.

6. یا همه یا هیچ

طرز نگاه زن آبان به زندگی متفاوت تر از بقیه است.طرز فکر او «یا همه ،یا هیچ» است.به دست آوردن اندکی از چیزی برای او ارزشی ندارد.یا به خواسته خود کاملآ دست می یابید و یا از آن دور می شوید.این طرز فکر در کار،دوستی و عشق هم آشکار می شود.

این زن بسیار جسور است.زنان متولد آبان جسورتر از مرد آبان هستند.این زن جسور،کمابیش از هیچ چیز نمی ترسد.اگر عاشق شده و تعادل خود را از دست دهد شاید تصور کند که شکست خورده و کمی بترسد.

اما در بقیه موارد راحت است.مهمترین چیز در زندگی این زن عشق است.زن اگر عاشق شود هر کاری انجام می دهد.و چون انسانی جسور و شجاع است از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارد.

برای رسیدن به معشوقش به هر دیوانگی دست می زند.اگر خانواده اش مردی را که انتخاب کرده نپسندند عصیان می کند،و اگر چاره دیگری نداشته باشد از خانه فرار می کند.

7. انسان حقه باز و دسیسه کار

زن متولد آبان اگر تأثیر ستاره قوی را نگرفته باشد،رفتار ناخوشایندی دارد.و این رفتار ناخوشایند کنجکاوی در مورد حقه بازی و دسیسه است.

زن بااستفاده از عقل پرکار خود حقه و دسیسه های زیادی می زند.به خصوص در مورد ایجاد دعوا و درگیری بین دوستان کنجکاوی می کند.

و سبب پنهان بودن این دسیسه ها،باز هم نداشتن اعتماد به نفس،شبهه و حسادت است.

8. مطابقت با اجتماع

در مقابل کم بودن تعداد زنان حقه باز،زنان موافق جامعه زیادترند.زن متولد آبان هم در کار و هم در جامعه موفق است.زیرا او با بررسی دقیق اطراف خود،چیزهای زیادی را دیده و حدس می زند.

9. اجتماع

این زن در اجتماع مورد پسند واقع می شود و اطراف زنی که در مورد حقه بازی کنجکاوی نکند همیشه پراز کسانی که او را دوست دارند و رفیقانش است.

به علاوه جاذبه زن توجه همه را جلب می کند،حتی بعضی از آنها که زیبا نیستند،جذابند.برای همین هم مردان زیادی در اطرافشان وجود دارد.

10. دلبستگی به خانه

این زن به فرزندان خود علاقه زیادی دارد.اما باز هم مهمترین چیز در زندگی برای او شوهرش است.حتی اگر به خاطر پول با مردی ازدواج کند باز هم به او احترام می گذارد.

زیرا او مردی است که راه به دست آوردن پول و نگهداری آن را می داند.برای همین هم باید دقت زیادی نشان دهد.اما اگر زن بون عشق و علاقه ازدواج کند و روزی طعم عشق را بچشد،دیگر شوهرش برای او ارزشی نخواهد داشت.

و زن شروع به یافتن راه های جدایی از شوهرش می کند.و بالاخره هم با یافتن راهی شوهرش راترک کرده و به سوی معشوقش می شتابد.

او می خواهد که فقط با یک مرد باشد.برای همین هم اگر زن عاشق شده و ازدواج کند تا آخر عمر شوهرش را ترک نمی کند.

در مورد آبانی ماهی ها بیشتر بخوانید::

پیامهای تبریک ،اگه عشقت آبان ماهیه کلیک کن!

جدیدترین پیامهای تبریک برای متولدین آبانی

طالع بینی باد معده : در متولدین هرماه چگونه است ؟


خصوصیت بارز کودکان متولد آبان

کودک متولد این ماه،پرتحرک،پرانرژی و دلنشین است.و با استفاده از هوش خود همه چیز را خیلی زود درک کرده و یاد می گیرد.

یادگیری برای او سخت نیست.برعکس این کودک از رو به رویی با مشکلات و سختی ها خشنود شده و برای رفع آنها تلاش می کند.

برای همین هم در درسهایش موفق می شود.اما او انسانی است که پنهانکاری را دوست داشته و کمی هم پنهان کار است.و چیزی که به او داده نشده را با زیرکی به دست می آورد.

مسبب این هم هوش و جسارت زیادش است.لازم است که این هوش و جسارت کودک در راه مناسبی هدایت شود.

و اگر چنین شود او احساسات خود را راحت تر بازگو کرده و کارهای پنهانی انجام نمی دهد.و در آینده در زندگی موفق می شود.

زمان یاد دادن خوب نبودن خشونت،خجالت و توداری،با او صحبت کرده و بامحبت و علاقه رفتار کنید.اگر کودک درک کند که شما او را دوست دارید هم به خودش و هم به شما اعتماد کرده و خوشحال می شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (170 رای)  

۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

فرزاد | ۳ سال پیش
دقیق تر از هر سایت دیگه و کاملتر مرسی واقعا
3
9
مهلا | ۴ سال پیش
ممنون،همه مطالب درست وبی نظیربود.
4
9

hits