۱۰ ترفند شعبده بازی آسان برای بچه ها

۶,۵۳۵
۱۲
۰
چهارشنبه, ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۲۰:۱۸
شعبده بازی برای بچه ها - در حالی که شعبده بازان اغلب اسرار خود را رو نمی کنند، شما بعضی از آنها را پیدا خواهید کرد! کودکان شما می توانند از این ترفندها برای به وجد آوردن دوستانشان استفاده کنند.
10 ترفند شعبده بازی آسان برای بچه ها

شعبده بازی برای بچه ها راهی عالی برای والدین و پرستاران است تا آنها را سر گرم کنند. از این گذشته چه کسی شعبده بازی را دوست ندارد؟

شعبده باز بزرگ نیویورک به نام گری فرار یا گری بزرگ، می گوید: " وقتی برای بچه ها اجرا می کنم، سعی می کنم که به آنها کمک کنم تا مانند بزرگسالان احساس کنند و وقتی برای بزرگسالان اجرا می کنند برای آنها احساسی شبیه کودکان بسازم. " ترفندهای شعبده بازی علاوه بر سرگرم کننده بودن، مطمئنا کارایی بیشتری نیز دارند. شعبده بازی برای یچه ها مفید هم هست. نیکلاس پاف مشهور یا نیک جادویی، شعبده باز پنسیلوانیایی می گوید که: " یادگیری ترفندهای شعبده بازی در سن جوانی موجب اعتماد به نفس می شود و به ساخت مهارت های اجتماعی کمک می کند به خصوص وقتی بچه کمی خجالتی هم باشد ".

شعبده بازی ساده برای بچه ها

شعبده بازی های بچه گانه

1- خم کردن قاشق

این حقه بسته به طرز نگه داشتن قاشق است. شما به سمت پایین فشار می آورید زمانی که دستان را در طول دسته قاشق سر می دهید که این گونه به نظر می رسد که قاشق خم می شود. برخی تمرینات طول می کشد اما این یکی از ترفندهای شعبده بازی ساده تر برای بجه هاست.

2- راه رفتن روی کاغذ

کیدزون یک الگوی چاپی دارد که به شعبده باز جوان شما اجازه می دهد بر روی چاله ای در قطعه کاغذ متعارفی را برود. این چگونه ممکن است؟ چرا جادو، البته خوب، شعبده بازی و شکاف کافی برای تبدیل شدن قطعه کاغذ به چیزی با یک بازشدگی بزرگ .

3- ماشین حساب صحبت گر جادویی

تمام چیزی که کودکتان نیاز دارد یکه ماشین حساب و یک حافظه خوب است. کودک شما به دوستش می گوید این که ماشین حسابش میخواهد با او صحبت کند، شروع می کند. کد شروع مکالمه 0.7734 است. وقتی ماشین حساب را به سمت بالا می چرخانید، این شماره به گونه ای به نظر می رسد که انگار می گوید HELLO . کدهای بیشتر را از kidspot دریافت نمایید.

شعبده بازی برای بچه ها
کلاه شعبده باز

4- کسی نمی تواند یک تخم مرغ را بشکند

کودکتان دوستانش را به چالش شکستن یک تخم مرغ نپخته با دست خالی دعود کند. آنچه که کودک شما می داند این است که تخم مرغ واقعا سخت است وقتی با دست فشرده می شود. شکل آن اجازه می دهد که وقتی فشار به سراسر آن اعمال شود ، در مورد آن مقاومت کند. توصیه میشود وقتی کسی خیلی قوی بود این کار را بر روی سینک امتحان کنید.

5- حقه ناپدید کردن آب

کودکتان به انتخاب خودش ورد جادویی را برروی فنجان آب می خواند. فنجان آب را برگردانید و فقط یک تکه یخ بیرون می آید. ترفند های شعبده بازی راز را توضیح می دهد: یک اسفنج جاذب آب در ته لیوان قرار دارد که روی آن یخ وجود دارد.

6- بلند کردن کارت

Rebel magic یک ویدیو آموزشی رایگان برای آموزش این حقه کارتی آسان به مبتدیان فراهم کرده است. این شامل ساخت کارت ویژه پلاستیکی و خیلی چسبناک است. کودک شما قادر خواهد بود که کارت را به گونه ای که از کف دستش به هوا بلند شده است به نظر برساند. از آنجایی که مخاطب حاضر می خواهد کارت را لمس کند این ترفند برای نمایش با اسکایب برای عموزاده ها یا پدر بزرگ و مادربزرگ بهتر است.

شعبده بازی برای بچه ها
شعبده باز

7- مداد لاستیکی

پدر مادر های مثبت این ترفند شعبده بازی را به اشتراک می گذارند. با نگه داستن یک مداد معمولی بر روی پاک کن و تکان دادن آن با سرعت مناسب، به نظر می رسد که مداد به جای چوب از لاستیک انعطاف پذیر ساخته شده است. این ترفند نهارت خاصی نمی خواهد و فقط به تمرین زیادن برای رسیدن به سرعت و تکنیک مناسب نیاز است.

8- غیب کردن سکه

Kidspot بیان می کند که ترفند غیب کردن سکه برای کمک به افزایش مهارت حرکتی، نظم و اعتماد به نفس لازم برای انجام شعبده بازی شروع خوبی است. این حقه به صورت انداخت زیرکانه سکه است. به طوری که وقتی سکه به گوشه لباس شعبده باز می افتد، حضار متوجه نمی شوند.

9- کش آمدن بازو

فرزند شما دوستی دارد که دستش را برای 30 تا 60 ثانیه بر دیوار تکیه داده است و می گوید: اکنون از دیوار به آرامی به عقب برگرد، همانطور من بازویت را با ذهنم بلند می کنم. مطابق با Funology بازوی دیگر فرزندتان خوطکار بالا می رود وقتی آنها از دیوار دور می شوند.

شعبده بازی برای بچه ها
شعبده بازی

10- یک تخم مرغ را در یک سوراخ خیلی کوچک جا دهید

این فعالیت در واقع یک آزمایش علمی است که جادویی به نظر می رسد. این ترفند نیازمند یک تخم مرغ سفت شده پوست کنده سرد ، یک بطری شیشه ای با سوراخ کوچکتر از اندازه تخم مرغ ، دو کبریت و یک دستیار بزرگسال برای روشن کردن کبریت ها است.

ترفندهای شعبده بازی در هر زمانی سرگرم کننده هستند. اما آنها برای بکارگیری ذهن کودکان در زمان فراغت مدرسه بسیار عالی هستند. شعبده بازی می تواند به عنوان یک برنامه فوق العاده به فعالیت بجه ها اضافه شود.

divider

شعبده بازى براى بچه هاالان باید ترفند های شعبده بازی برای بچه ها را یاد گرفته باشید. شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.


10 ترفند شعبده بازی آسان برای بچه ها
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
12
1

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter