خبری خوش برای مربیان تربیت‌بدنی در تهران

۱,۳۰۷
۰
۰
پنج شنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ ۱۷:۵۰

معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش تهران گفت: در آزمون استخدامی آینده وزارت آموزش و پرورش، مجوز جذب ۱۰۰ مربی تربیت‌بدنی به شهر تهران داده شده است که البته با توجه به کمبود نیرو، این میزان ناکافی است.

حسن محمدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به کمبود ۷۰۰ مربی تربیت‌بدنی در شهر تهران، اظهار داشت: در آزمون استخدامی آینده وزارت آموزش و پرورش، مجوز جذب ۱۰۰ مربی تربیت‌بدنی به ما داده شده است که با توجه به کمبود نیرو، این میزان ناکافی است و سال آینده هم مجبور خواهیم شد از طریق حق‌التدریس نیاز مدارس تهران را مرتفع کنیم.

وی با اشاره به لزوم کسب مجوز بوفه‌های مدارس بیان داشت: تنها بوفه‌هایی در مدارس به عنوان پایگاه تغذیه سالم شناخته می‌شوند که از سازمان دانش‌آموزی مجوز گرفته باشند و بوفه‌های بدون مجوز را به عنوان پایگاه تغذیه سالم نمی‌شناسیم و با افراد متخلف برخورد می‌شود.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه حدود ۲۰۰۰ مدرسه برای دریافت مجوز بوفه اقدام کرده‌اند، گفت: بازرسان آموزش و پرورش به تمام بوفه‌های مدارس شهر تهران سرکشی می‌کنند و مسائل بهداشتی را مستمراً ارزیابی می‌کنند.

محمدی در خصوص اجرای طرح نماد که به عنوان طرح پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در برخی مدارس کشور اجرا می‌شود، عنوان کرد: طرح نماد به صورت پایلوت در ۱۲ مدرسه اجرا می‌شود و تاکنون بازخوردی از این طرح برای تحلیل گزارش نشده است.خبری خوش برای مربیان تربیت‌بدنی در تهران
امتیاز : 1 تعداد رای : 1
0
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter