جذب ۱۰۰ نفر در کارخانه کنستانتره اسدآباد

۱,۳۶۳
۰
۰
پنج شنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ ۱۳:۵۰

اکبر رنجبرزاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در اسدآباد اظهار داشت: تقویت زیرساخت‌های اقتصادی مهمترین برنامه دیار سیدجمال در سال ۹۷ خواهد بود.

وی تصریح کرد: مبارزه با آفت بیکاری از دیگر برنامه‌های مهم شهرستان درسال جدید است که دراین راستا شاهد افتتاح چند کارخانه جدید در اسدآباد خواهیم بود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از جذب ۱۰۰ نیرو در ماه جاری برای اشتغال در کارخانه کنستانتره و بخش دوم جذب نیروی این مرکز در تابستان خبر داد و افزود: با اشتغال این افراد در این کارخانه به‌طور غیرمستقیم برای چند صد نفر دیگر نیز اشتغال ایجاد خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به حمایت هموطنان از کالای ایرانی اشاره کرد و افزود: برهمه مسئولین واجب است تا با عمل به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب بر افزایش حمایت از تولید و توزیع کالاهای ایرانی اهتمام ورزند.

رنجبرزاده در ادامه به راه‌اندازی مرکز MRI در اسدآباد اشاره کرد و گفت: این مرکز را تا پایان سال راه‌اندازی خواهیم کرد تا همشهریان بتوانند به سهولت از آن استفاده کنند.

وی در پایان عنوان کرد: تلاش داریم با مرور زمان جایگاه اسدآباد را به عنوان قطب درمانی منطقه تثبیت کنیم.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter