دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۰۹ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۳۱ مه ۲۰۲۰ میلادی
استخدام استانداری زنجان سال ۹۶ (خبر جدید)
0
زمان مطالعه: 38 دقیقه
استخدام استانداری زنجان سال ۹۶ (خبر جدید) - استخدام استانداری زنجان سال ۹۶ سوالات استخدامی اس-استخدام-استانداری-زنجان-جدید-سوالات-استخدامی

استخدام استانداری زنجان سال ۹۶

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی


خبر ۱۵ اسفند ۹۶ – ایجاد ۱۰ هزار و ۶۴۵ اشتغال در بخش صنعت، معدن و تجارت زنجان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی ۱۰ ماهه امسال، ۱۰ هزار و ۶۴۵ فرصت شغلی جدید در این استان ایجاد یا از ادامه فعالیت آنها صیانت شده است.

ناصر فغفوری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سهم اشتغال وزارت صنعت، معدن و تجارت از کل اشتغالزایی پیش بینی شده طی سال جاری به ۴۵۰ هزار نفر می رسد.
وی یادآورشد: ۲۵۰ مورد از این فرصت های شغلی مربوط به بخش اصناف، ۱۲۰ هزار نفر طرحهای صنعتی، ۵۰ هزار نفر طرح رونق، ۱۰ هزار نفر معادن و ۲۰ هزار نفر فرش دستباف است.
فغفوری اظهار کرد: در زنجان سه هزار و ۲۹۱ فرصت شغلی در بخش اصناف پیش بینی شده بود که با مجوزهای صادر شده، طی ۱۰ ماهه برای هفت هزار و ۴۷۱ نفر فرصت شغلی ایجاد شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: میزان اشتغال پیش بینی شده برای بخش صنعت این استان به ۲ هزار و ۲۹۲ نفر می رسید که طی ۱۰ ماه ۲ هزار و ۲ فرصت شغلی ایجاد شد.
وی خاطرنشان کرد: در حوزه اجرای طرح رونق، تثبیت یک هزار و ۹۹ فرصت شغلی پیش بینی شده بود که این آمار به ۷۷۷ نفر رسید.
فغفوری ادامه داد: در بخش معادن یک هزار و ۷۰۸ فرصت شغلی پیش بینی شده بود که ۱۶۵ مورد از آن محقق شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: اشتغال ۶۴۰ نفر در حوزه فرش دستباف پیش بینی شده بود که طی ۱۰ ماهه امسال برای ۲۳۰ نفر محقق شد.
وی تاکید کرد: تا پایان سال ۲ طرح بزرگ جی تی آی پارسیان و پویا ریس به بهره برداری می رسد که هر یک بیش از ۱۰۰ فرصت شغلی ایجاد می کنند.

منبع:خبرگزاری ایرنا

خبر ۱۴ بهمن ۹۶ – ایجاد ۲۶۶۹شغل در شهرستان ابهر

فرماندار ابهر گفت: طی مدت زمان فعالیت دولت یازدهم ۲ هزار و ۶۶۹ شغل در شهرستان ابهر ایجاد شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، علی حیدری ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح مسکن مدد جویان بهزیستی در شهرستان ابهر، با تاکید بر لزوم تبیین اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی در جامعه، افزود: باید اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی را برای نسل امروز تشریح و تبیین کرد.
وی با بیان اینکه دهه فجر فرصت خوبی برای ارائه دستاوردهای دولت و نظام است، ادامه داد: دستاوردهای ۴۰ ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی باید به شکل جامع و صحیح به مردم بیان شود.
فرماندار ابهر در ادامه از افتتاح ۷۳ پروژه عمرانی و ۱۱ پروژه سرمایه‌گذاری در شهرستان ابهر خبر داد و ابراز کرد: این تعداد پروژه در بخش سرمایه‌گذاری، عمرانی بوده و برای این پروژه‌ها ۷۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
حیدری افزود: بیش از ۸۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار توسط دولت تدبیر و امید به دهیاری‌ها تزریق‌شده است.
وی با یادآوری اینکه در سال ۹۲ تعداد ۴ هزار و ۸۰۰ فرصت شغلی در شهرستان ابهر از دست رفته بود، افزود: با اقدامات صورت گرفته تاکنون ۲ هزار و ۶۶۹ فرصت شغلی در این شهرستان احیاء شده و در سالجاری نیز ۲ هزار و ۵۰ فرصت شغلی در شهرستان ابهر ایجاد شده است.
حیدری بر لزوم حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی و حمایت از تولید تأکید کرد و افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده ۱۵ هکتار به شهرک‌های صنعتی ابهر اضافه می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر

خبر ۷ شهریور ۹۶ – اشتغال نزدیک ۹ هزار نفر در بخش صنعت زنجان طی چهار سال گذشته

خبرگزاری ایرنا : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با صدور ۵۵۲ پروانه بهره برداری طی چهار سال گذشته، از سال ۹۲ تا سال جاری برای هشت هزار و ۹۷۴ نفر در بخش صنعت این استان اشتغالزایی شده است.
ناصر فغفوری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از سال ۸۸ تا ۹۲ در مجموع ۱۳ هزار و ۴۹۹ میلیارد ریال در بخش صنعت استان زنجان سرمایه گذاری شده بود.
وی یادآورشد: این میزان سرمایه گذاری از سال ۹۲ تا سال جاری به ۳۴ هزار و ۸۵۶ میلیارد ریال رسید.
فغفوری اظهار کرد: طی چهار سال گذشته در سطح شهرستان زنجان ۳۱۷ پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری ۱۵ هزار و ۴۶۸ میلیارد ریال برای چهار هزار و ۲۳۰ نفر اشتغالزایی شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان خدابنده با ۴۳ پروانه بهره برداری صادر شده با سرمایه گذاری ۸۵۰ میلیارد ریال برای ۳۰۸ نفر اشتغالزایی شد.
وی خاطرنشان کرد: در شهرستان ابهر با صدور ۱۱۷ پروانه بهره برداری، ۱۰ هزار و ۶۷۷ میلیارد ریال سرمایه گذاری و برای ۲ هزار و ۷۸۵ نفر اشتغالزایی شد.
فغفوری ادامه داد: طی فعالیت دولت یازدهم در شهرستان ماهنشان با صدور ۱۷ پروانه بهره برداری، ۸۶۶ میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی و فرصت اشتغال برای ۱۳۶ نفر ایجاد شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در شهرستان ایجرود طی چهار سال گذشته با صدور ۱۰ پروانه بهره برداری، ۶ هزار و ۳۲۳ میلیارد ریال سرمایه گذاری و ۷۷۶ نفر مشغول به کار شد.
وی اضافه کرد: در شهرستان طارم هشت پروانه بهره برداری صادر شد تا با سرمایه گذاری ۵۲ میلیارد ریالی برای ۶۵ نفر اشتغالزایی شود.
فغفوری ابراز کرد: خرمدره در این مدت صاحب ۳۱ پروانه بهره برداری با ۵۸۱ میلیارد ریال سرمایه گذاری و ۶۳۴ مورد اشتغالزایی شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در شهرستان سلطانیه چهار پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری ۳۹ میلیارد ریال صادر و برای ۱۳ نفر اشتغالزایی شد.

خبر ۲۳ مرداد ۹۶ – ایجاد ۷۶۰ فرصت شغلی در استان زنجان پیش‌بینی شده است

خبرگزاری مهر : مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به برنامه جامع اشتغال فراگیر در کشور، گفت: ایجاد ۷۶۰ فرصت شغلی در استان زنجان پیش‌بینی شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از استانداری زنجان، محمدرضا یوسفی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، با بیان اینکه طرح جامع اشتغال فراگیر در کشور تدوین و اجرایی می شود، اظهار کرد: در این برنامه ایجاد ۴۰ هزار فرصت شغلی در سطح کشور پیش بینی شده که در برش استانی برای استان زنجان این میزان ۷۶۰ فرصت شغلی در رسته های مختلف اقتصادی است.
وی به سه محور مهم طرح های اشتغال فراگیر در استان و کشور اشاره کرد و افزود: افزایش مهارت آموزی و اشتغال جوانان، ایجاد فرصت های شغلی مناسب و پایدار و آموزش مهارت‌های لازم در محیط کار واقعی از اهداف طرح های کارورزی اشتغال فراگیر محسوب می شود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به ساز و کارهای اجرایی پیش بینی شده در طرح اشتغال فراگیر، تاکید کرد: این طرح برای جوانان ۱۸ تا ۲۳ سال در یکی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای به منظور کسب مهارت در محیط کار واقعی با هماهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و اداره کل آموزش فنی حرفه ای ارائه و به یکی از واحدهای دارای مجوز معرفی می شود.
یوسفی با بیان اینکه مشوق هایی برای واحدهای تولیدی پیش بینی شده است، افزود: پوشش مسئولیت مدنی، پرداخت ۲۷۰ تا ۳۵۰ هزار تومان به کارورز و معافیت های حق بیمه کارفرمایان به منظور جذب کارورز لحاظ می شود.
وی به برش استانی پیش بینی اشتغال فراگیر در بخش های مختلف استان اشاره کرد و گفت: در بخش کشاورزی یک هزار و ۷۸۰ شغل، در حوزه صنعت، معدن و بازرگانی ۳ هزار و ۲۹۱ فرصت شغلی، در بخش خدمات و سلامت یک هزار و ۵۵۳ شغل، در حوزه گردشگری یک هزار و ۸۰۹، در حمل و نقل ۲۳۵ شغل، در بخش ارتباطات ۲ هزار و ۳۲۲ و در حوزه فرهنگ و هنر تامین ۶۱۹ فرصت شغلی پیش بینی شده است.

خبر ۲ اردیبهشت ۹۶ – افزایش تولید و ایجاد اشتغال، اولویت استان زنجان است

خبرگزاری مهر : استاندار زنجان گفت: دستیابی به توسعه، افزایش تولید و ایجاد اشتغال، اولویت مدیریت استان زنجان است.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از استانداری زنجان، اسدالله درویش امیری در همایش بهاره انجمن زنجانی های مقیم مرکز که به همراه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و جمعی از فرهیختگان و بزرگان عرصه های مختلف حضور داشتند، با بیان اینکه زنجان، در رفتار اجتماعی مردم پایتخت حُسن سلوک ایران است، گفت: حسن سلوک در فضایی به دور از پرخاشگری و بداخلاقی های اجتماعی، از مهمترین ویژگی های زنجانی هاست که نشان از رشد و بالندگی اجتماعی، سیاسی و فرهنگی مردم این سرزمین در طول سه قرن گذشته است.
وی با بیان برخی از ویژگی های مردم استان زنجان پرداخت و گفت: آزادی خواهی، دموکراسی طلبی و مشارکت در فعالیت های اجتماعی و خیریه، احسان، بخشش و اهداء از مهمترین ویژگی های مردم استان به شمار می آید که این سلوک بیش از سه قرن در میان زنجانی ها سابقه دارد و امروز در جامعه و در بین مردم نهادینه شده است.
درویش امیری با بیان به اینکه فرهنگ حضور فعال و مشارکت در امور اجتماعی مردم زنجان، هر مخاطبی را متحیر می کند، افزود: راه اندازی و فعالیت انجمن ها و سازمان های مردم نهاد خیریه بزرگ نظیر مهرانه و روزبه در زنجان، بخشی از شناسنامه این استان است و هر ساله کمک های مالی فراوانی از سوی مردم به این موسسات انجام می شود که حاکی از نوع دوستی مردم استان است.
درویش امیری به نقش و حضور شخصیت های علمی و دینی اشاره کرد و گفت: روحانیت ریشه دار زنجانی همیشه در حوزه مرجعیت از شخصیت های ممتازی بهره برده و چهره هایی را به حوزه مرجعیت شیعه معرفی کرده است. اکنون نیز شخصیت کم نظیر و فقیه عالی مقام حضرت آیت اله العظمی سید موسی شبیری زنجانی به عنوان یکی از چهره های برجسته در حوزه مرجعیت ایران و حوزه علمیه قم می درخشد که رفتار، منش و حسن خلق ایشان هم بی تاثیر در فضای عمومی حوزه نیست و امروز به عنوان یکی از استوانه های معنوی، معرفتی و فکری در قم به حساب می آیند که موجب افتخار و مباهات زنجانی هاست.
استاندار زنجان به اقدامات انجام شده در طول اجرای پنج برنامه توسعه در استان زنجان اشاره کرد و گفت: من گذشته استان را مطالعه کرده ام. در طول اجرای این پنج برنامه توسعه، تمامی استانداران و مدیران استان در حد توان خود برای آبادانی و توسعه این استان تلاش کرده اند که زحمات کم و بیش هر یک قابل تقدیر است.
درویش امیری به بیان محورهای مهم توسعه استان پرداخت و اظهار کرد: صنعت و معدن، کشاورزی، خدمات، توسعه راه‌های مواصلاتی، آموزش عالی، برق و الکترونیک از مهمترین موضوعات و محورهای توسعه در زنجان است که در هر بخش نیز اقدامات قابل توجهی انجام و زیرساختهای مناسبی فراهم شده است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و ادامه یابد.
استاندار زنجان خاطرنشان کرد: توسعه راه های مواصلاتی استان در چندین محور از جمله؛ زنجان-طارم-گیلوان به گیلان، محور زنجان-سلطانیه-خدابنده-کبودرآهنگ به همدان، محور زنجان-دندی-تکاب به آذربایجان غربی و نیز محور ابهر- منجیل –رشت می تواند در زیرساخت های استان تحول عمیق و فراگیری ایجاد کند.
درویش امیری به سهم حدود ۳۰.۹ اشتغال استان در بخش صنعت و معدن اشاره کرد و افزود: بخش کشاورزی در اشتغال استان از سهمی معادل ۳۳.۱ درصد برخوردار است و حوزه خدمات به میزان، ۳۵.۴ درصد در اشتغال استان سهم دارد.
استاندار زنجان فعالیت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان به همت و پایه گذاری مرحوم مهدوی در استان زنجان را از محورهای توسعه استان در بخش آموزش عالی و خدمات بهداشتی و درمانی عنوان کرد و گفت: امروزه تجهیزات پزشکی به ارزش بیش از ۲ هزار میلیارد تومان در ۷ دانشکده علوم پزشکی زنجان مستقر شده و این دانشگاه را به قطب ۶ علوم پزشکی در کشور مبدل ساخته است.
درویش امیری افزود: اکنون بیش از ۷۵ هزار دانشجو و ۳ هزار و ۶۰۰ عضو هیات علمی در زنجان فعالیت دارند که از ظرفیت های استان در حوزه آموزش عالی به شمار می روند، به گونه ای که دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان که به همت پروفسور ثبوتی در زنجان راه اندازی شده، امروزه در رنکینگ بین المللی در جایگاه مناسبی قرار گرفته است.
درویش امیری در ادامه با اشاره به کاهش نرخ بیکاری استان از ۱۱.۲ درصد در سال ۹۲ به ۹.۷ درصد در سال ۹۵ در دوره دولت تدبیر و امید، به بیان برخی از شاخص های توسعه اقتصادی و اشتغال در زنجان پرداخت و اظهار کرد: درآمدهای گمرکی استان زنجان از ۲۸.۳ میلیون دلار در سال ۹۲ به بیش از ۱۱۷.۸ میلیون دلار در سال ۹۵ و به مجموع ۳۲۱ میلیون دلار طی سه سال اخیر در زنجان دست یافته که رشد قابل ملاحظه ای است و نشان دهنده افزایش صادرات در استان زنجان است.
این مقام مسئول، از افزایش ۲.۲ درصدی وصول درآمدهای استان در سال ۹۵ خبر داد و گفت: طی سال گذشته، تصمیم دولت مبنی بر اجرای طرح رونق اقتصادی منجر به پرداخت بیش از ۵۴۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدها و بنگاه های کوچک و متوسط اقتصادی در زنجان شد و پیگیری رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان در قالب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، صیانت از ۸ هزار شغل متزلزل و پیگیری پرداخت تسهیلاتی معادل ۴۰۰ میلیارد تومان به واحدهای تولیدی و صنعتی بزرگ زنجان را در پی داشته است.
مقام عالی استان انعقاد قرارداد ۴ نیروگاه در زنجان با مشارکت سرمایه گذاران خارجی را از اقدامات بزرگ در توسعه زیرساخت های استان برشمرد و تاکید کرد: در تصمیم گیری ها به منظور توسعه استان، تامین منافع ملی و استانی از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که تامین منافع کلان، تامین منافع فردی اشخاص و مردم را نیز به دنبال خواهد داشت.
استاندار زنجان با تاکید بر اینکه توسعه پایدار در هر منطقه باید بر مبنای مطالعه و برنامه ریزی و به دور از اراده های شخصی و فردی مدیران صورت گیرد، ادامه داد: متاسفانه برخی از پروژه های عمرانی که در دولت های گذشته بدون برنامه ریزی و خارج از برنامه به تصویب رسیده، امروز فاقد توجیه اقتصادی است به گونه ای که ما در اجراء و تحقق ماده ۲۷ قانون تنظیم ۶۱ پروژه نیمه کاره را در سایت استانداری و سازمان برنامه و بودجه جهت واگذاری به بخش خصوصی اعلام کردیم که به دلیل عدم توجیه اقتصادی استقبالی صورت نمی گیرد.
وی اظهار کرد: توسعه استان، افزایش تولید و ایجاد اشتغال از اولویت های مدیریت استان زنجان به شمار می آید و با هر مدیر و مسئولی که در مسیر سرمایه گذاری در استان مانع ایجاد کند، برخورد خواهد شد.
درویش امیری انجمن زنجانی های مقیم مرکز را ظرفیت مناسبی برای مدیران و مسئولین استان دانست و اظهار کرد: هر ایرانی در هر کجای جهان، به هر قله افتخاری هم دست یابد، دلش برای زادگاهش می تپد و حضور صاحب نظران در حوزه های مختلف، فرهیختگان، نخبگان و افتخار آفرینان زنجانی در تهران می تواند ظرفیت مناسبی برای توسعه استان به شمار آید و انتظار داریم در ارتقاء وضعیت توسعه استان به ما کمک کنند.

خبر ۲۶ فروردین ۹۶ – رشد اشتغال در شهرستان زنجان

خبرگزاری مهر : فرماندار زنجان به وضعیت اشتغال در شهرستان زنجان اشاره کردو گفت: خوشبختانه وضعیت اشتغال در شهرستان زنجان نسبت به بقیه شهرستانهای استان بد نیست و رو به رشد است.
رسول بیات در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت اشتغال در شهرستان زنجان اشاره کردو افزود: خوشبختانه وضعیت اشتغال در شهرستان زنجان نسبت به بقیه شهرستانها بدنیست.
وی اظهار کرد:در کل در بحث اشتغال مشکل داریم ولی با تدابیر مهم استاندار مشکلات بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی در استان زنجان رفع شد.
فرماندار زنجان گفت: شرکت ایران ترانسفو و روغن نباتی جهان که دچار مشکلاتی شده بودند و مدیریت شرکت روغن نباتی بسیاری از کار گران خود را تعدیل کرده بود با درایت استاندار مشکل این واحد حل شد واشتغال در این واحد به ۵۰۰ نفر افزایش خواهد یافت.
بیات تاکید کرد: در شهرستان زنجان ظرفیت های بالقوه و بالفعل داریم که از آن استفاده نکردیم که با استفاده از این ظرفیت ها روند روبه رشد در زمینه اشتغال در سطح شهرستان زنجان ایجاد شده است.
فرماندار زنجان با بیان اینکه ایجاد اشتغال در زنجان نیاز به جذب سرمایه گذار دارد ، تصریح کرد: سرمایه گذاری در زنجان نیاز به همدلی و همراهی داردولی در برخی از موارد کار شناس برخورد مناسبی با سرمایه گذاران ندارند.
بیات با بیان اینکه جذب سرمایه گذار در استان زنجان نیاز به آموزش دارد تا برخورد با سرمایه گذار درست باشد، گفت: جذب سرمایه گذار در استان نباز به یک سری زیر ساختهایی دارد که باید این مهم در استان به خوبی فراهم شود تا اشتغال توسعه یابد.
فرماندار زنجان ابراز کرد: متاسفانه برخورد خوبی در زنجان با سرمایه گذاران نمی شود واین امر باعث دلزدگی سرمایه گذاران می شود و اگر می خوایم اشتغال در زنجان توسعه یابد باید رفتار درستی با سرمایه گذار داشته باشیم.

خبر ۲۹ آذر ۹۵ – زمینه لازم برای اشتغال در استان زنجان فراهم شود

خبرگزاری مهر : معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع انسانی استانداری زنجان گفت: مهم‌ترین کاری که در مجموعه استان زنجان باید انجام شود این است که که بتوانیم زمینه‌ لازم برای اشتغال فراهم شود.
به گزارش خبرنگار مهر، رحیم عصفوری ظهر یکشنبه در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر، افزود: بحث کارآفرینی دارای یک تعریف عام است که از قبل ایده‌ها منجر به ایجاد کار می‌شود و باید فرهنگ کار آفرینی در چامعه به خوبی تبیین شود.
وی اظهار کرد: کارآفرینی به دنبال ایجاد رفع یک نقص است و این مهم باعث شده که اهمیت کارآفرینی بیشتر مورد واقع می‌شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع انسانی استانداری زنجان گفت: مهم‌ترین کاری که در مجموعه استان زنجان باید انجام شود این است که که بتوانیم زمینه‌ لازم برای اشتغال فراهم شود.
عصفوری تاکید کرد: امروز در بحث اشتغال کشور و استان زنجان مشکل وجود دارد و اگر چه در استان اقدامات خوبی صورت گرفته ولی رتبه زنجان در کشور در این بخش مطلوب است.
وی گفت: ایجاد اشتغال و کار در این دوره و زمانه سخت شده و در این زمانه حتی اگر کسی برای خودش کارایجاد می‌کند، باید دست او را بوسید چرا که یک کار خوب و مهم انجام می دهد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع انسانی استانداری زنجان بر حمایت از کارآفرینان تاکید کردو گفت: کار آفرینان علاوه بر اینکه برای خود ایجاد اشتغال کرده بلکه برای سایر افراد جامعه هم زمینه اشتغال فراهم کرده اند.
عصفوری افزود: باید فرهنگ کار آفرینی توسط رسانه ها به خوبی تبیین و ترویج شود تا شاهد اشتغال پایدار در استان باشیم

خبر ۱۳ مهر ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۶۵۰ نفر در استان زنجان

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان زنجان گفت: شرکت نخ تایر صبا با ۴ هزار میلیارد ریال زمینه اشتغال ۶۵۰ نفر را در استان زنجان فراهم نموده است.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛مهندس ناصر فغفوری رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان زنجان با اعلام این خبر گفت:‌ این محموله به میزان ۲۰ تن و ارزش ۸۰ هزار دلار بوده که به طور آزمایشی به کشور مصر صادر شده است.
وی افزود:‌ طی روزهای آتی نیز ۱۰ تن از این محصول به کشور هندوستان صادر خواهد شد.
فغفوری با بیان اینکه با آغاز تحریم ها صادرات این محصول ممنوع شد که پس از توافق برجام این مشکل مرتفع شد گفت: پیش از تحریم ها این محصول به کشورهای چین ، تایلند ، هند ،‌ترکیه و مصر صادر می شود.
رئیس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان اظهارکرد: بازار مناسب پیش از تحریم ها وجود داشت که به دلیل تحریم ها این بازار از دست رفت و به دست رقبا افتاد ولی با ایجاد فضای مناسب پس از برجام این شرکت بدنبال حضور قدرتمند در بازار مصرف کشورهای دیگر است.
وی تصریح کرد : هم اکنون شرکت نخ تایر صبا توانسته با تولید منسوج استخوان بندی تایر ، نیاز ۸۵ درصد مصرف داخلی را تامین نماید.
فغفوری خاطر نشان کرد : این شرکت با ۴ هزار میلیارد ریال زمینه اشتغال ۶۵۰ نفر را در استان زنجان فراهم نموده است.

خبر ۲۳ شهریور ۹۵ – ایجاد ۱۷ هزار فرصت شغلی در استان زنجان

خبرگزاری فارس : مدیر عامل شرک شهرک‎های صنعتی استان زنجان گفت: با بهره‎برداری از واحدهای مختلف در شهرک‎های صنعتی استان زنجان ۱۷ هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.
امیر حمیدنیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در مجموع طی سال ۹۲ میزان اشتغالزایی واحدهای بهره‎برداری شده در شهرک‌‎های صنعتی استان زنجان ۱۳ هزار و ۱۲۹ نفر بوده است.
وی با اشاره به اینکه میزان اشتغالزایی توسط واحدهای بهره‎برداری شده در سال ۹۳ به ۱۵ هزار و ۷۲ نفر افزایش یافت، تصریح کرد: در مجموع طی سال گذشته نیز ۱۶ هزار و ۶۸۸ فقره فرصت شغلی توسط واحدهای بهره‎برداری شده در شهرک‎های صنعتی استان ایجاد شده است.
مدیر عامل شرکت شهرک‎های صنعتی استان زنجان خاطرنشان کرد: طی پنج ماه نخست سال جاری ۱۷ هزار و ۳۰۵ فرصت شغلی با افتتاح و بهره‌برداری از واحدهای صنعتی استان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایجاد شده است.
وی همچنین تعداد واحدهای در حال بهره‌برداری طی سال جاری را در شهرک‎های صنعتی استان زنجان ۸۱۰ واحد اعلام کرد و افزود: ۷۰۷ هکتار زمین نیز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به متقاضیان طی پنج ماه نخست سال جاری واگذار شده است.
حمیدنیا با بیان اینکه اجرای خوشه فرش دستبافت و کفش یکی از مهم‎ترین اقدامات شرکت شهرک‌‎های صنعتی استان زنجان در دوران خدمت دولت یازدهم بوده است، اضافه کرد: گازرسانی به شهرک صنعتی ابهر ۳ از دیگر اقدامات مهم این شرکت به شمار می‎رود.
وی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه توانمندی صنایع کوچک و متوسط در استان زنجان از دیگر اقدامات مهم شرکت شهرک‎های صنعتی استان در طول دوران خدمت دولتی یازدهم است، یادآور شد: تامین منابع مالی نقدی داخلی شرکت بالغ بر ۷۳۵ میلیارد ریال و اعتبارات استانی و ملی بالغ بر ۲۶۷.۳ میلیارد ریال از دیگر کارهای انجام شده است.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان به واگذاری اراضی صنعتی به میزان ۷۰ هکتار در قالب ۲۰۳ فقره قرارداد به عنوان یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته در سال گذشته اعلام کرد و ادامه داد: پرداخت تسهیلات به ۴۰ واحد صنعتی به میزان ۸۲ میلیارد از جمله اقدامات صورت گرفته در طول خدمت دولت یازدهم بوده است.
حمیدنیا اظهار کرد: برگزاری ۲۴ فقره تور صنعتی در طول سال ۹۳ و ۹۴ از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط شرکت شهرک‎های صنعتی استان زنجان به شمار می‎رود.

خبر ۱۲ تیر ۹۵ – استان زنجان با کمبود دامپزشک روبه‌رو است

خبرگزاری تسنیم: معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان زنجان گفت: دامپزشکی زنجان در بحث مقابله با بیماری تب برفکی، لمپی‌اسکین، آبله، شاربن، طاعون نشخوارکنندگان کوچک، هاری و سایر کوتاهی نکرده است، اما این استان با کمبود دامپزشک برای اعزام به مناطق مختلف روبه‌رو است.
به گزارش حکیم مهر به نقل از تسنیم، «دکتر محمدباقر حاج‌کاظمی» با بیان اینکه بیماری تب برفکی بیماری ویروسی و بومی کشور بوده و برای متخصصان این حوزه و حتی دامداران به هیچ عنوان ناشناخته نیست اظهار داشت: تهیه به موقع واکسن مناسب به منظور پیشگیری از ابتلای دام‌ها به این بیماری بسیار پیچیده است به ویژه که ویروس در فواصل زمانی نامشخص تغییر چهره داده که ممکن است با واکسن‌های موجود هم‌پوشانی کمی داشته و یا اصلاً نداشته باشد و عملا استفاده از واکسن موجود بی‌فایده باشد.
وی تصریح کرد: از اواسط بهمن‌ماه سال ۹۴ بیماری تب برفکی به تدریج در مناطق استان زنجان شیوع یافت.
معاون سلامت دامپزشکی استان زنجان فصل آبستن بودن گوسفندان را دلیل دیر آغاز شدن واکسیناسیون علیه بیماری تب برفکی اعلام کرد و گفت: اگر واکسیناسیون را زودتر از آن انجام می‌دادیم استرس‌های فیزیکی و عوارض طبیعی و بیولوژیک مرتبط با واکسن و واکسیناسیون قطعاً سبب سقط جنین‌های گسترده‌ای می‌شد که با تحمیل خسارات جدیدی روبرو می‌شدیم که در آن شرایط توجیه آن بسیار مشکل می‌شد، ضمن آنکه در فصل آبستنی دامها، دامداران هم عموماً اجازه واکسیناسیون نمی‌دادند و همکاری بسیار ضعیفی صورت می‌گرفت.
وی با بیان اینکه صحبت از مهار کردن بیماری تب برفکی در استان به هیچ عنوان به معنی ریشه‌کنی این بیماری نیست، تصریح کرد: اگر مسئولان ذیربط از واژه مهار بیماری تب برفکی در استان زنجان استفاده می‌کنند در واقع منظورشان آن است که سرعت انتشار این بیماری به صورت افقی یعنی انتقال از روستایی به روستای دیگر مهار شده و تحت کنترل درآمده است و به هیچ وجه به معنای پیدا نشدن کانون‌های پراکنده و جدید نیست.

خبر ۳۰ خرداد ۹۵ – طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی در مناطق محروم اجرا می شود

خبرگزاری ایرنا : رئیس بنیاد مستضعفان کشور از اجرای طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی در مناطق محروم خبر داد و گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال وام اشتغالزایی برای مناطق محروم استان زنجان در نظر گرفته شده است.
محمد سعیدی کیا شامگاه شنبه در مراسم تحویل ۳۰۰ سند از اراضی مسکونی بنیاد مستضعفان به خانواده های محروم منطقه شناط در شهرستان ابهر، خاطرنشان کرد: در زمان حاضر ۳۰۰ سند برای تحویل به خانواده ها آماده است و سایر افراد نیز برای طی مراحل قانونی لازم جهت واگذاری سند به دستگاه های مربوطه مراجعه کنند.
وی با اشاره به ارزش اراضی واگذار شده به خانواده های محروم، گفت: ارزش این زمین ها بیش از ۶۵ میلیارد ریال است که کمابیش به طور رایگان به اهالی این منطقه واگذار شده است.
رئیس بنیاد مستضعفان کشور افزود: زمین هایی که در استان زنجان، شرایطی مشابه زمین های منطقه شناط ابهر دارند، واگذار می شوند.
وی با بیان اینکه در مناطق محروم برای رفع کامل فقر و محرومیت نیاز به ایجاد اشتغال پایدار است، ابراز کرد: به این منظور بنیاد مستضعفان از طریق بانک سینا و به کمک استانداری به کارآفرینانی که طرح های اشتغالزایی در مناطق محروم دارند تسهیلات ارائه می کند.
سعیدی کیا خاطرنشان کرد: بنیاد مستضعفان برای استان زنجان در زمینه طرح های کارآفرینی در مناطق محروم ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پیش بینی کرده است که به همین مبلغ محدود نمی شود و در صورت جذب آن، تسهیلات بیشتری اعطا می شود.
وی تاکید کرد: تسهیلات پبش بینی شده برای اشتغالزایی است چرا که این موضوع اهمیت بسیاری در رفع فقر در نقاط محروم دارد.
رئیس بنیاد مستضعفان تصریح کرد: همه مسئولان موظف به خدمت صادقانه به انقلاب هستند و باید نشان دهند خدمتگزارانی هستند که هیچ گاه کوتاه نمی آیند.
در این مراسم که با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در استان زنجان، فرماندار و امام جمعه ابهر و فرماندار و امام جمعه خرمدره و جمعی از مسئولان استان و شهرستان در مسجد حضرت ابوالفضل شناط برگزار شد، سندهای ۱۴ خانواده به صورت نمادین به آنها اهدا شد.

خبر ۶ فروردین ۹۴ استخدام: استخدامی های جدید در راه دستگاه های دولتی زنجان

بهرام جلیل خانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد در آزمون های استخدامی سال ۹۱ و ۹۲ برای اشتغال در دستگاه های دولتی پذیرفته شده بودند که هم اکنون کد مستخدمی ۳۰۰ نفر از آنان صادر شده است.
وی یادآورشد: کد مستخدمی دیگر پذیرفته شدگان نیز حداکثر تا پایان نیمه نخست فروردین صادر خواهد شد.
کد مستخدمی شماره ای برای ثبت اطلاعات فرد استخدام شده در لیست کارکنان دولت به شمار می آید که بر اساس آن پست سازمانی و ردیف بودجه ای برای فرد تعیین و حقوق وی پرداخت می شود.
جلیل خانی اظهار کرد: مستخدمین جدید برای آغاز فعالیت خود در دستگاه های اداری دولت باید آزمایش های خاصی همچون تست عدم اعتیاد را بدهند.
مدیرکل مدیریت منابع و نیروی انسانی استانداری زنجان گفت: انجام این آزمایش ها و دریافت دفترچه بیمه تامین اجتماعی موجب می شود تا حداکثر زمان آغاز فعالیت رسمی این افراد تا پایان فرودین جاری به طول بینجامد.
وی جریان استخدام جدید دولت در سال ۹۴ را تایید کرد و مسوولیت جذب نیروی انسانی را بر عهده وزارتخانه های مربوطه خواند.
در پیامی مبنی بر استخدام نیروهای جدید در دولت در سال ۹۴، زمان آغاز ثبت نام شرکت در آزمون استخدامی ۱۰ تا ۱۷ فروردین سال جاری و محل ثبت نام سایت sanjesh.org عنوان شده بود

خبر ۴ بهمن ۹۳ استخدام : استاندار زنجان: ۹۰۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی استان زنجان مشغول به کار می‌شوند + صدور احکام استخدام در اسفندماه

خبرگزاری تسنیم: استاندار زنجان از تعیین تکلیف استخدام شرکت‌کنندگان در آزمون‌های استخدامی سال ۹۱ و ۹۲ خبر داد و گفت: این افراد از سال آینده مشغول به کار می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، جمشید انصاری امروز در جلسه شورای اداری استان زنجان اظهار داشت: در مجموع دو آزمون استخدامی برگزار شده در سال‌های ۹۱ و ۹۲، ۹۰۰ نفر به استخدام دستگاه‌های اجرایی استان زنجان در آمدند.

وی تصریح کرد: احکام استخدامی همه افرادی که مراحل گزینش را پیمودند، اسفند ماه صادر و بودجه لازم برای حقوق و مزایای این افراد در بودجه سال آینده پیش‌بینی می‌شود تا دغدغه خانواده‌ها در زمینه اشتغال کاهش یابد.

استاندار زنجان در آستانه دهه فجر ضمن گرامیداشت این ایام ابراز کرد: دهه فجر فرصتی برای نگاه ویژه به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و صیانت و تحقق این اهداف و اعتلای هرچه بهتر آن است.

وی بیان کرد: در ایام دهه فجر امکان بازخوانی تاریخ انقلاب فراهم و سالگرد انقلاب اسلامی فرصتی برای نشان دادن وحدت و یکپارچگی مردم ایران به جهانیان است.

انصاری در مورد برگزاری مراسم دهه فجر عنوان کرد: همه باید صرف نظر از اختلاف‌های سیاسی و گرایش‌ها، اصل انقلاب، رهبری نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای ۳۶ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی را مد نظر قرار دهند.

وی مطرح کرد: در برگزاری این مراسم ارجحیت جشن‌های مردمی بر دستگاه‌های دولتی مد نظر قرار گیرد تا مردم به عینه احساس شادی و سرور در این جشن‌ها کنند.

استاندار زنجان با تأکید بر مردمی بودن مراسم ابراز کرد: دستگاه‌های دولتی امکانات خود را برای برگزاری جشن‌ها در اختیار تشکل‌های مردمی قرار دهند.

وی با تأکید به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه اظهار داشت: تنها هدف از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلیل از یک روز نیست بلکه حضور آحاد مردم بسیاری از مشکلات را حل می‌کند و پاسخ به توطئه‌های دشمنان است و در این روز بسیاری از محاسبات دشمنان در مورد کشور ایران تغییر می‌کند.

انصاری گفت: امسال با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن با آرمان‌ها و رهبری انقلاب عظیم اسلامی تجدید میثاق می‌کنیم و استحکام و بزرگی ملت ایران را به جهانیان نشان می‌دهیم.

وی درمورد پروژه‌های عمرانی و اقتصادی که در دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، بیان کرد: با توجه به اینکه این ایام بزرگترین مناسبت ملی است، زمان مبارکی برای افتتاح و بهره برداری است.

استاندار زنجان به بخشنامه ابلاغ شده از طرف معاون اول رئیس جمهور به دستگاه‌های اجرایی مبنی بر اولویت امکان مصرف گاز برای مصارف خانگی عنوان کرد: در ایام زمستان با افزایش مصرف گاز و مواد سوختی با در نظر گرفتن اولویت مصرف، مصارف غیر خانگی قطع می‌شود.

وی به صرفه‌جویی در مصرف گاز تأکید کرد و افزود: دستگاه‌های اجرایی در زمان‌هایی که در این مکان‌ها حضور ندارند از مصرف انرژی خودداری کنند.

انصاری در مورد توزیع اعتبارات به شهرستان‌ها ابراز کرد: در توزیع بودجه حقوق مردم و ضرورت بهره‌مندی آن‌ها از امکانات در نظر گرفته می‌شود و کمبود منابع شهرستان‌هایی که در سفر رئیس جمهور به آن‌ها اعتبار کمتری تخصیص یافته از محل‌ بودجه‌های استانی تأمین می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: از مجموع ۳۷۴ میلیارد تومان که به پروژه‌های عمرانی استان زنجان اختصاص یافت، ۲۴۰ میلیارد تومان امسال محقق می‌شود و باقی آن سال آینده تحقق می‌یابد.

خبر ۱۶ بهمن ۹۲ – استانداری زنجان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی استان طبق مفاد قانون برنامه پنجم توسعه، قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاههای اجرایی، از محل مجوز شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/دم مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۰ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تعداد ۴۷۰ نفر از افراد واجد شرایط بومی استان زنجان را از طریق آزمون توانمندی‌های عمومی، تخصصی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی به شرح فایل پیوستی ذیل استخدام می‌نماید.
ثبت نام در این آزمون بصورت اینترنتی است و از طریق همین سامانه انجام می شود.

اطلاعیه شماره ۹ : آزمون استخدامی خردادماه ۱۳۹۱

به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند در راستای بخشنامه شماره ۱۳۵۹۸/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱۳۹۲۰۸/۰۱/ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، کلیه اطلاعات آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱ طی نامه شماره ۴۷۶/۱۰۹۱۸/ مورخ ۱۳۹۲۱۰/۰۸/ به آن معاونت ارسال شده است.

شایان ذکر است پیرو پیگیری‌های استان زنجان، مدارک آزمون استخدامی ۱۳۹۱ به تأیید کمیته بررسی آزمون معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور رسیده است. قطعاً پس از دریافت شماره مستخدم داوطلبان اصلی از معاونت مذکور، در خصوص ادامه فرآیند استخدامی اطلاع‌رسانی خواهد شد.


اطلاعیه شماره ۸ : نتایج نهایی آزمون استخدامی تیرماه ۱۳۹۲

به اطلاع می رساند نتایج نهایی آزمون استخدامی تیرماه ۱۳۹۲ از محل مجوز شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/ دم مورخ ۱۳۹۰ ۱۲/۲۱/ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور؛ به شرح پذیرفته‌شدگان نهایی (اصلی و ذخیره) که قبلا به دستگاههای اجرایی استان اعلام شده به شرح زیر می‌باشند.

به اطلاع می‌رساند در راستای بخشنامه شماره ۱۳۵۹۸/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱۳۹۲۰۸/۰۱/ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، کلیه اطلاعات آزمون استخدامی طی نامه شماره ۴۷۶/۱۰۹۱۸/ مورخ ۱۳۹۲۱۰/۰۸/ به منظور اتخاذ تصمیم به آن معاونت ارسال شده است.

لذا به استناد بخشنامه فوق تا زمان اعلام نتیجه معاونت مذکور معرفی نفرات اصلی به گزینش دستگاههای ذیربط امکان پذیر نخواهد بود. قطعاً پس از تأیید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، در خصوص ادامه فرآیند استخدامی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برای مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی روی لینک زیر کلیک کنید :

مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی

خبر ۱۲ آبان ۹۲ -اطلاعیه شماره ۷ استانداری زنجان

اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند فرآیند بررسی مدارک داوطلبان در دستگاههای اجرایی مربوطه به اتمام رسیده و دستورالعمل نحوه برگزاری مصاحبه نیز به دستگاههای ذیربط ارسال شده است. شایان ذکر است مصاحبه در چهار حوزه اعتقادی، اداری و رفتاری، فناوری اطلاعات و تخصصی شغل، در دستگاه اجرایی مورد تقاضای استخدام داوطلبان خواهد بود و نمره نهایی مصاحبه بر اساس مفاد آگهی استخدام محاسبه می‌شود.
همچنین زمان و مکان مصاحبه توسط دستگاههای ذیربط به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

خبر ۵ شهریور ۹۲ – اطلاعیه شماره ۵ :مشاهده نمرات آزمون استخدامی تیر ماه ۱۳۹۲ دستگاههای اجرایی استان زنجان

داوطلبان گرامی بدینوسیله نمرات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تیر ماه ۱۳۹۲ اعلام می‌گردد. لازم به ذکر است این نمرات به صورت خام بوده و تنها جهت اطلاع داوطلب از نمره خود اعلام می‌گردد، لذا لیست نفرات راه یافته به مرحله مصاحبه (سه برابر ظرفیت) تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۲ از طریق همین سایت اعلام خواهد شد. قابل توجه اینکه استخراج نتایج بر اساس بندهای ۲، ۳، ۵، ۶، ۷، ۸ و ۱۱ از تذکرات آگهی منتشر شده ، خواهد بود. از داوطلبین عزیز تقاضا دارد از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به استانداری و دستگاههای اجرایی استان خودداری فرمایند.

مشاهده نمرات آزمون

خبر ۳ شهریور – اطلاعیه شماره ۴ : ( تاریخ اعلان نتایج آزمون استخدامی )

با عرض پوزش به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی تیرماه ۱۳۹۲ دستگاه های اجرایی استان زنجان می رساند که نتایج آزمون در نیمه اول شهریور ماه از طریق همین وب سایت اعلام خواهد شد.

خبر ۱ مرداد ۹۲ -اطلاعیه شماره ۳ : ( تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی )

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان زنجان برگزار شده در تیر ماه ۱۳۹۲ ، در اواخر مرداد ماه سال ۱۳۹۲ از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید

خبر ۱۷ تیر ۹۲ – به اطلاع داوطلبان عزیز می‌رساند زمان آزمون رشته‌های شغلی: نگهبان (اداره کل میراث فرهنگی)، سرایدار (اداره کل ثبت احوال)، و مامور اجرایی محیط زیست (اداره کل حفاظت محیط زیست)، که دارای آزمون تخصصی نبودند در روز پنجشنبه مورخ ۱۳/۰۴/۱۳۹۲ و زمان آزمون سایر رشته‌های شغلی در روز جمعه مورخ ۱۴/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود. همچنین زمان توزیع کارت آزمون کلیه رشته‌های شغلی در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۸ و ۹ و ۱۰/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود که محل و ساعت برگزاری آزمون در کارت آزمون ذکر خواهد شد. با عنایت به اینکه زمان‌ های فوق قطعی و غیرقابل تغییر می‌باشند،لذا از داوطلبان عزیز خواهشمند است به منظور دریافت کارت شرکت در آزمون در موعد مقرر به سایت استانداری زنجان مراجعه نمایند.

خبر ۳۰خرداد -استخدام سازمان بهزیستی استان زنجان سال ۹۲

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، عباسعلی خلدی بعدازظهر امروز در بازدید از شیرخوارگاه مهر زنجان اظهار کرد: اعزام فرزندان شیرخوارگاه برای سفر زیارتی و پرداخت هزینه‌های مربوط به بلیط هواپیما و رزرو هتل از اقدامات خوب استانداری زنجان بوده است.

وی با بیان اینکه ساختمان جدید بهزیستی زنجان امروز ۲۸ خرداد ماه جاری به دست استاندار زنجان کلنگ‌زنی شده است، تصریح کرد: این بنا دارای ۵ هزار و ۶۰۰ مترمربع زیربنا در سه طبقه احداث می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان به اخذ مجوز استخدام ۱۶۰ نفر و اشتغالزایی و ایجاد فرصت شغلی سازمان بهزیستی در سال گذشته اشاره کرد و افزود: در سال گذشته ۶۰ نفر در بهزیستی استان زنجان استخدام شده است.

وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ نفر در حال گذراندن مراحل قانونی استخدام بهزیستی هستند، اظهار کرد: با توجه به سهمیه استخدام ۳۰۰ نفر معلول در بهزیستی استان زنجان به منظور اشتغال معلولین ۳۵۰ نفر نیرو در این سازمان جذب شده است.

خلدی به مشارکت در ساخت و احداث مسکن برای ۳ هزار مددجو سازمان بهزیستی اشاره و تصریح کرد: کسب رتبه نخست برپایی نماز در ادارات به صورت سه سال متوالی از شاخصه‌های بهزیستی استان زنجان است.

وی گفت: سازمان بهزیستی استان زنجان در سطح کشور رتبه برتر را دارد و جزو ۱۸ استان برتر کشور محسوب می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان به خواسته‌ و نیاز سازمان بهزیستی از استانداری زنجان در سال‌جاری اشاره کرد و گفت: استخدام ۱۰۰ نفر پرسنل بهزیستی و مساعدت در ساخت و احداث ساختمان اداری بهزیستی جزو این نیازها محسوب می‌شود.

وی تخفیف پوشش بیمه مددجویان و معلولین را از خواسته‌های سازمان بهزیستی دانست و افزود: مساعدت در خرید و تخفیف لوازم و تجهیزات توانبخشی برای معلولین از دیگر نیازهای این سازمان است.

خلدی همچنین در بازدید از مرکز سالمندان و مرکز جامع توانبخشی و درمان بیماران روانی مزمن حکیم زنجان گفت: پروژه‌های اتصال به شبکه آب شرب و گاز شهری و شبکه فاضلاب شهری این مراکز به بهره‌برداری رسید.

وی اضافه کرد: این مراکز در طول ۴۰ سال گذشته از چاه آب برای تامین آب شرب استفاده می‌کردند.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان تصریح کرد: آسفالت‌ریزی مراکز سالمندان و آسایشگاه اعصاب و روان استان زنجان در حال انجام است.

اطلاعیه ی مهم :

به اطلاع داوطلبان عزیز می‌رساند زمان آزمون رشته‌های شغلی: نگهبان (اداره کل میراث فرهنگی)، سرایدار (اداره کل ثبت احوال)، و مامور اجرایی محیط زیست (اداره کل حفاظت محیط زیست)، که دارای آزمون تخصصی نبودند در روز پنجشنبه مورخ ۱۳/۰۴/۱۳۹۲ و زمان آزمون سایر رشته‌های شغلی در روز جمعه مورخ ۱۴/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود. همچنین زمان توزیع کارت آزمون کلیه رشته‌های شغلی در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۸ و ۹ و ۱۰/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود که محل و ساعت برگزاری آزمون در کارت آزمون ذکر خواهد شد. با عنایت به اینکه زمان‌ های فوق قطعی و غیرقابل تغییر می‌باشند،لذا از داوطلبان عزیز خواهشمند است به منظور دریافت کارت شرکت در آزمون در موعد مقرر به سایت استانداری زنجان مراجعه نمایند.

اطلاعیه ی تمدید ثبت نام

به اطلاع داوطلبان عزیز می رساند با عنایت به تراکم ثبت نام در روزهای آخر و تماس های مکرر مبنی بر درخواست تمدید مهلت ثبت نام ، بدینوسیله مهلت ثبت نام در آزمون تا ساعت ۲۰ روز شنبه مورخ ۱۳۹۲/۰۳/۱۸ تمدید می گردد

داوطلبان عزیز خواهشمند است قبل از ثبت نام به نکات زیر توجه نمایید :

۱- حتماً قبل از ثبت نام، آگهی استخدام را از این سایت دانلود نموده و به دقت مطالعه فرمائید. همچنین نسبت به انطباق مدرک تحصیلی خود با رشته‌های اعلام شده در آگهی نهایت دقت را فرمائید و در صورت هرگونه سئوال در این مورد با دستگاه ذیربط تماس حاصل نمایید.

۲- بهتر است ثبت نام را برای روزهای آخر موکول ننمایید، زیرا مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

۳- هر داوطلب صرفاً مجاز به انتخاب یک دستگاه اجرایی، یک رشته شغلی و یک محل جغرافیایی خدمت می‌باشد.

۴- صد در صد سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی استان تعلق دارد.

۵- ثبت نام بصورت ناقص و یا به هر نحو غیر از ثبت نام از طریق این وب سایت مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌شود.

۶- قبل از شروع ثبت نام، فایل حاوی یک قطعه عکس ۴×۳ جدید تمام رخ با پسوند jpg و با ظرفیت حداکثر۱۰۰ کیلوبایت آماده نمایید.

۷- توجه نمایید، تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران) و همچنین تاریخ دانش آموختگی (فارق‌التحصیلی) داوطلبان باید قبل از آخرین مهلت ثبت نام باشد.

۸- در طی ثبت نام چنانچه نیاز به اصلاح مشخصات خود داشتید، از دکمه پیش‌بینی شده (اصلاح و بازگشت) استفاده کنید و به هیچ وجه از دکمه Back استفاده ننمائید.

۹- در فرآیند ثبت نام انتخاب دستگاه، رشته شغلی و رشته تحصیلی به صورت الکترونیکی و توسط داوطلب انجام می‌شود. با این وجود توجه نمایید که ملاک اصلی، آگهی انتشار یافته می‌باشد و چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در سایت و آگهی انتشار یافته، مشاهده نمودید و یا هر گونه مشکلی در نحوه ثبت نام الکترونیکی داشتید ، با شماره تلفن ۴۲۱۵۲۰۵ تماس حاصل نمایید.

تایید و شروع ثبت نام

[toggle title=”آرشیو مطالب ” state=”close” ]

خبر ۱۴ فروردین ۹۲ – نتیجه نهایی آزمون استخدامی استانداری زنجان درخرداد ماه سال ۱۳۹۱

خبر ۲۷ اسفند – استخدام ۸۶۰ نفر در استان زنجان – لینک خبر

خبر ۶ اسفند -اطلاعیه شماره هفت : لیست نهایی سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد سال ۱۳۹۱ اعلام شد

« برای مشاهده لیست نهایی سه برابر ظرفیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی مورخ ۲۶/۰۳/۱۳۹۱ دستگاههای اجرایی استان زنجان بر روی این لینک نمایید »

خبر ۶ اسفند – اطلاعیه شماره شش : نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد سال ۱۳۹۱ اعلام شد

برای مشاهده نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد سال ۱۳۹۱ بر روی این لینک کلیک نمایید.

خبر ۳ بهمن – نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی زنجان مورخ ۲۶ خرداد سال ۱۳۹۱ اعلام شد – لینک خبر

نتایج آزمون استخدامی استانداری زنجان مورخ ۲۶/۳/۹۱ اعلام شد

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

اطلاعیه شماره پنج : نتایج آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۳/۲۶

ضمن عرض پوزش از کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان در مورخ ۱۳۹۱/۳/۲۶ از بابت تاخیر ایجاد شده، به اطلاع می‌رساند که نمره خام آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان در سامانه http://natayej.karmandiran.ir قابل مشاهده می‌باشد. لازم به ذکر است نتیجه نهایی آزمون مذکور متعاقبا پس از اعلام ضوابط و اختیارات تفویض شده به استانها و تکمیل فرآیند آزمون استخدامی توسط دستگاههای اجرایی در سامانه کارمند ایران اعلام خواهد شد. به اطلاع می‌رساند انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز، از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون عمومی) را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد و داوطلبان بومی شهرستان نسبت به داوطلبان بومی استان در اولویت خواهند بود. همچنین انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون بعد از طی مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش صورت خواهد گرفت . همچنین خواهشمند است تا زمان اعلام نتیجه نهایی از طریق همین سایت ، از تماس تلفنی با استانداری و دستگاه مربوطه ، امتناع فرمایید .

اطلاعیه شماره چهار : زمان اعلام نتایج آزمون

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند زمان اعلام نتایج آزمون متعاقبا از طریق این وب سایت اعلام خواهد شد. اطلاعیه شماره یک : تغییر زمان صدور کارت و تاریخ آزمون با عنایت به آگهی استخدام پیمانی استانداری زنجان و دستگاههای اجرایی استان، به اطلاع می رساند پیرو تصویب معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه رئیس جمهور ، زمان اخذ آزمون از تاریخ ۱۹ خرداد ۹۱ به تاریخ ۲۶ خرداد ۹۱ تغیر یافته است.لازم به ذکر است که کارت ورود به جلسه داوطلبان استخدام پیمانی و برگه راهنمای آزمون از روز سه شنبه ۲۳ خرداد ۹۱ لغایت روز چهارشنبه ۲۴ خرداد ۹۱ در سایت ثبت نامی ( با کد رهگیری زمان ثبت نام ) قابل دریافت می باشد. اطلاعیه شماره دو : داوطلبانی که موفق به دریافت کارت نشده اند داوطلبانی که به هر دلیل موفق به دریافت کارت ورود به جلسه خود نشده اند، می توانند جهت شرکت در آزمون ساعت ۷:۳۰ صبح روز جمعه ۲۶ خرداد ۹۱ طبق جدول موجود در این فایل بر حسب دستگاه و رشته انتخابی به حوزه امتحانی خود مراجعه فرمایند

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

[/toggle]دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits