دلگرم
امروز: جمعه, ۰۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
عیدی بازنشستگان با رمزارز!
0
زمان مطالعه: 4 دقیقه
صرافی کوینکس برای سال جدید هدایای جذابی تدارک دیده است که شما با استفاده از ردپاکت‌ها ‌می‌توانید به عزیزان خود ارز دیجیتال هدیه بدهید.

با نزدیک شدن به روز‌های انتهایی سال و فرارسیدن سال نو در گوشه گوشه شهر آثار و نشانه‌های تغییر سال به چشم ‌می‌خورد. یکی از رسم‌های دیرینه نوروز عیدیدادن است ولی این تنها محدود به کودکان نمی‌شود و ‌می‌توان به همه عزیزان در این زمان هدیه داد و آن‌ها را خوشحال کرد. با گسترش تکنولوژی در بخشهای زندگی هدیه دادن تنها محدود به پول نقد نمی‌شود و ‌می‌توان ارزدیجیتال را به صورت ردپاکت کوینکس هدیه داد. با توجه به این‌که تا به امروز بازنشستگان تلاش زیادی برای پیشرفت جامعه ما کرده اند؛ شایسته است که ما نیز قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

هدیه دادن به بازنشستگان

حتما همگی ما در خانواده خود افراد مسن و بازنشسته زیادی داریم که آن‌ها به دلیل آشنایی کم با دنیای به روز و محصور شده با تکنولوژی، از ریسک کردن و شرکت در بازار‌های ارزدیجیتال به منظور سرمایه گذاری دوری ‌می‌کنند.

در صورتی که هر یک از این افراد با داشتن دانش پایه و زمینه‌ای در این حوزه‌ها، با توجه به تجارب زیادی که دارند ممکن است بسیار موفق ظاهر شوند. گاهی اوقات تنها یک معرفی ساده و واردکردن این افراد به این بازار نیاز است؛ شما ‌می‌توانید در این سال جدید، عیدی بازنشستگان با ردپاکت و رمز ارز هدیه دادن؛ سالی نو را برای این افراد رقم بزنید.

رمز ارز هدیه دادن به بازنشستگان

صرافی کوینکس ایده نو برای هدیه دادن در سال جدید در نظر گرفته است و به جای اینکه مثل سال‌های قبل پول نقد هدیه بدهید امسال ‌می‌توانید ارز دیجیتال برای این کار استفاده کنید. این نوع هدیه محدودیت سنی ندارد و برای همه افراد ‌می‌توانید از آن استفاده کنید.

ولی با توجه به این‌که در این بازار مفهوم جدید از سرمایه به عنوان پول مجازی مطرح ‌می‌شود شاید استفاده و کاربرد آن برای بازنشستگان کمی‌دشوار به نظر بیاید. صرافی CoinEx برای همه این‌ها راه حلی دارد؛ به همین دلیل اقدام به طراحی ردپاکت به عنوان هدیه کرده است.

استفاده از این هدایا به آسانی صورت می‌گیرد. بعد از این‌که شما مقدار رمزارز دلخواه خود را به عنوان عیدی به پاکت هدیه اضافه کردید و متن تبریک مختص هر شخص را نوشتید، QR کد آن پاکت ایجاد ‌می‌شود که در ادامه ‌می‌توانید این کد را از طریق هر یک از شبکه‌های مجازی به اشخاص مورد نظر خود ارسال کنید.

نحوه استفاده از ردپاکت برای بازنشستگان

امروزه همه افراد به گوشی‌های هوشمند دسترسی دارند؛ بازنشستگان نیز برای استفاده از این هدیه نیاز نیست کار زیادی انجام دهند؛ بلکه تنها با اسکن کردن QR کد مخصوص پاکت هدیه و واردکردن آدرس ایمیل خود به راحتی ‌می‌توانند هدیه ارزدیجیتال خود را دریافت کنند. در ادامه برای این‌که بتوانند از این ارز‌های دیجیتال خود استفاده کنند کافیاست با همان ایمیلی که کادوی خود را دریافت کردند؛ در صرافی کوینکس ثبت نام نمایند.

سخن پایانی

هدیه دادن تنها محدود به گروه سنی کودکان نیست. ما ‌می‌توانیم با هدیه دادن به افراد مسن خانواده بازنشستگان آن‌ها را نیز خوشحال کنیم. صرافی کوینکس برای سال جدید هدایای جذابی تدارک دیده است که شما با استفاده از ردپاکت‌ها ‌می‌توانید به عزیزان خود ارز دیجیتال هدیه بدهید.

این صرافی برنامه و جشنواره‌های متنوعی دارد که با عضویت در کانال تلگرام رسمی کوینکس می‌توانید از آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

https://www.coinex.com/blog/fa_IR/2413-Red-packet-best-cryptocurrency-option-in-Eid-for-giftsاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits