دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۲ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
درگیری زن و شوهر به خاطر یک لیوان آب منجر به مرگ شد
2
دوشنبه, ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶
پویا بخاطر یک لیوان آب روی زنش چاقو کشید و در نهایت خودش جان داد.

مهندس جوانی به نام پویا به ‌خاطر یک لیوان آب با همسرش درگیر شده و به قتل رسید.

جسد بی‌جان این مرد جوانی در حالی در خانه‌اش پیدا شد که او و همسرش هر دو به‌شدت مجروح شده بودند اما همسرش به نام رویا هنوز زنده بود.

رؤیا بعد از به‌هوش‌آمدن به مأموران گفت: همسرم در درگیری خانوادگی قصد کشتن من را داشت که پس از زخمی‌کردن من با ضربات چاقو خودزنی کرد.

همسرم سال‌ها بود از مشکلات روحی و روانی رنج می‌برد. شب حادثه دخترم از من خواست تا یک لیوان آب به او بدهم که وقتی میخواستم لیوان آب را به دخترم بدهم همسرم به من اعتراض کرد و گفت باید لیوان آب را به او بدهم.

من به او گفتم صبر کند تا دخترم گندم آب بخورد، اما او شروع به داد و فریاد کرد و گفت من همیشه دخترم را به او ترجیح داده‌ام.

جواب دادم بچه در اولویت است و او اگر خیلی تشنه است خودش از یخچال آب بردارد.

همین موضوع باعث درگیری ما شد. همسرم به آشپزخانه رفت و چاقو کشید. من چاقو را به‌زور از دستش گرفتم، اما بار دیگر به آشپزخانه رفت و حتی سه مرتبه چاقو برداشت. من هر بار به‌زور چاقو را از او گرفتم. اما او چند ضربه چاقو به من زد که بیهوش شدم و وقتی در بیمارستان به‌ هوش آمدم متوجه شدم همسرم به‌ خاطر چاقوخوردگی جان سپرده است.

این زن ادعا کرد همسرش سابقه خودکشی و خودزنی داشته و به‌همین‌خاطر به زندگی‌اش پایان داده است. وقتی پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کرد بعضی از ضربه‌های وارد‌شده به مرد جوان ناشی از خودزنی بوده است، فرضیه خودکشی قوت گرفت.

در ادامه تحقیقات پلیس چند نامه دست‌نویس از پویا را کشف کرد که متعلق به چندین سال قبل بود. در نامه‌ها پویا از همسرش خداحافظی کرده و نوشته بود قصد خودکشی دارد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید