دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۳ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۷ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر دیدن طلسم در خواب های ما چیست ؟
0
زمان مطالعه: 10 دقیقه
تعبیر خواب سنگ طلسم و تعبیرهای مرتبط با دیدن سنگ طلسم در خواب را در دلگرم بخوانید.

تعبیر خواب طلسم چیست ؟

دیدن طلسم در خواب نشانه این است که نمی خواهید دیگران از شما محافظت کنند.

 • شما بیش از حد مغرور هستید و اجازه نمی دهید کسی از شما مراقبت کند. احتمالاً شریک زندگی شما آن را دوست نخواهد داشت اما اگر بخواهد با شما بماند باید آن را بپذیرد.
  حتی ممکن است به آن شخص به عنوان یک رقیب نگاه کنید، بنابراین اغلب میزان هزینه و تلاش خود را برای کمک به خانواده خود بیشتر از فرد مورد علاقه مقایسه می کنید.
 • اگر درخواب دیدید که طلسم دارید، تعبیرش این است که شخصی از شما محافظت می کند.
  شریک زندگی شما حتی ممکن است بیش از حد محافظه کار باشد،. همچنین رابطه شما با برادر یا خواهرتان بهتر از همیشه خواهد بود.
  شما در دوران کودکی به یکدیگر حسادت می‌کردید با هم رقابت داشتید. الان وضعیت خیلی فرق کرده است.
  شما همچنین می توانید یک همکار داشته باشید که از شما مراقبت می کند و اجازه نمی دهد کسی به شما ظلم کند. آن شخص در صورت درگیری با سایر همکاران از شما دفاع می کند و تا حد امکان از شما حمایت می کند.
  اگر در مورد فردی از جنس مخالف صحبت می کنیم، احتمالاً آنها احساساتی نسبت به شما دارند و می خواهند بیشتر از دوستان باشند.
 • اگر درخواب دیدید که یک طلسم را بیرون می آورید، نمادی از فداکاری بیش از حد است. شما بیش از حد مراقب خانواده خود هستید و همیشه خود را در اولویت های آخر نگه می دارید.
  شما به خواسته های دیگران بیشتر از خواسته های خود اهمیت می دهید، بنابراین ابتدا آنها را برآورده می کنید. با این حال، به ندرت زمان و پول برای شما باقی می ماند. این احتمال وجود دارد که اطرافیان شما حتی از کاری که برای آنها انجام می دهید قدردانی نکنند و از کارهای خود پشیمان شوید اما آن را به هیچکس اعتراف نکنید، چه رسد به شریک زندگی خود.

تعبیرخواب طلسم دور گردن

 • تعبیر سنگ طلسم دور گردن درخواب نشانه این است که ضمیر ناخودآگاه به شما می گوید که احساس محدودیت می کنید. اطرافیان شما احتمالاً نیازهای شما را درک نمی کنند و اغلب به شما توصیه می کنند که کاری را نگویید یا انجام ندهید زیرا به نظر آنها ممکن است خطرناک باشد.
 • شما مخالف هستید و احساس می کنید که باید کاری را انجام دهید یا در مورد چیزی صحبت کنید زیرا معتقدید این تنها کار درست است.

تعبیر خواب طلسم روی گردن دیگران

 • اگر دیدید که سنگ طلسم روی گردن دیگران بود، تعبیرش این است که کسی به شما کمک خواهد کرد. احتمالاً مشکلات مالی یا شغلی دارید و دوست صمیمی یا حتی فردی که اخیراً ملاقات کرده اید به شما کمک می کند دوباره روی پای خود بایستید.
  فرد مورد نظر در جامعه شما به خوبی مورد احترام است و افراد قدرتمند زیادی را می شناسد، به همین دلیل است که می توانند به شما در حل مشکل شما کمک کنند.

تعبیر خواب سنگ طلسم برای هدیه

 • اگر خواب ببینید که به کسی به شما سنگ طلسم می دهد، تعبیرش این است که به شخصی علاقمند شده اید. مجبور نیستید جذب آنها شوید، بلکه فقط نیاز به محافظت از آنها را احساس کنید. اگر شخص مورد نظر را می شناسید، به این معنی است که احترام و عشق زیادی برای او قائل هستید.
  با این حال، اگر به یک غریبه سنگ طلسم دهید، نشان می‌دهد که خیلی به خودتان فکر می‌کنید.
 • اما اگر خواب ببینید کسی به شما سنگ طلسم یا حرز می دهد، بیانگر آن است که رازی را فاش می کنید، اما نه از روی میل. شما در جمع افرادی خواهید بود که با دانستن اینکه شما با آن شخص دوست هستید، چیزی در مورد دوست یا همکارتان به شما خواهند گفت که شما را شوکه خواهد کرد.
  باید در نظر داشته باشید که اطلاعات ممکن است نادرست باشد، بنابراین مطمئن شوید که هیچ نتیجه گیری تکانشی انجام ندهید.

تعبیر خواب سنگ طلسم ساختن

 • ساختن یک طلسم در خواب بیانگر این است که با کسی ملاقات خواهید کرد که در ابتدا به شما علاقه ای نخواهد داشت اما بعداً معلوم می شود که تأثیر زیادی روی شما گذاشته است. ما احتمالاً در مورد کسی صحبت می کنیم که می تواند به شما در دستیابی به بیشتر اهداف زندگی شما کمک کند.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری طلسم درست می کند، به این معنی است که در زندگی شخصی و کاری شما یک دوره مطلوب در انتظار شماست.

تعبیر خواب سنگ طلسم پیدا کردن

 • اگر خواب ببینید حرز پیدا کردید، بیانگر آن است که به بیشتر برنامه های زندگی خود دست خواهید یافت. ممکن است در حال حاضر به نظر نرسد که در مسیر درستی قرار گرفته اید، اما به زودی متوجه خواهید شد که موفقیت یک شبه به دست نمی آید، بنابراین با صبر و حوصله قدم به قدم آن را بردارید و به سمت تحقق رویاهای زندگی خود بروید.

تعبیر خواب سنگ طلسم و گم کردن آن

 • گم کردن سنگ طلسم در خواب بیانگر این است که چیزهای کوچک هم در زندگی کاری و هم در زندگی شخصی برای شما اهمیت دارد. چیزهای بی اهمیت شما را خوشحال می کنند و برای موفقیت بزرگ یا حرفه ای بزرگ تلاش نمی کنید. همین امر در مورد رابطه شما با یک شریک یا دوستان نزدیک نیز صدق می کند، که شما را در بین هر گروهی از افراد محبوب می کند. همه می‌دانند که اگر نشانه‌ای کوچک از محبت به شما نشان دهند، شما را شاد می‌کنند، زیرا می‌دانند که توقع زیادی از کسی ندارید.

تعبیر خواب سنگ طلسم و از بین بردن آن

 • اگر خواب ببینید سنگ طلسم را از بین می برید، به این معنی است که ممکن است برای جلب رضایت دیگران از خود و نیازهای خود غافل شوید. شما مدت زیادی است که عزیزان و شغل خود را در اولویت قرار داده اید، در حالی که علائمی که نشان می دهد نیاز به استراحت دارید را نادیده می گیرید.
  باید بیشتر مراقب سلامتی خود باشید و زمانی را برای سرگرمی یا فعالیت بدنی پیدا کنید.
 • اگر در خواب ببینید که شخص دیگری طلسم را خراب می کند، تعبیرش این است که شاهد یک بحث یا مناظره شدید خواهید بود. حتی ممکن است شخصی از شما بخواهد که طرفی را انتخاب کنید، که شکل واقعی شکنجه برای شما خواهد بود.
  سعی می کنید هر طور که می توانید از این بحث خارج شوید، بدون اینکه به کسی توهین کنید یا صدمه بزنید، زیرا می دانید که بهتر است در روابط دیگران دخالت نکنید.

تعبیر خواب سنگ طلسم نابود شده

 • تعبیر سنگ طلسم نابود شده، نماد از دست دادن است. ممکن است فرد مورد علاقه شما به یک سفر طولانی برود . علاوه بر این، ممکن است ضرر مالی را تجربه کنید. یک سرمایه گذاری مخاطره آمیز ممکن است شما را وادار کند از یک دوست کمک یا وام بخواهید.
 • با گذشت زمان متوجه خواهید شد که نیازهای شما از امکانات شما فراتر رفته است، که ناامید کننده خواهد بود. شما باید این موارد را متعادل کنید تا دوباره در موقعیت های مشابه قرار نگیرید.

تعبیر خواب طلسم روی دست

 • پوشیدن طلسم بر روی دست در خواب بیانگر این است که شما ناامن هستید. احتمالاً به دلیل ناامنی های عمیق ریشه دار یا شکست هایی که در گذشته تجربه کرده اید، از کمبود اعتماد به نفس رنج می برید. اگر روی آن کار کنید، زندگی شما پیچیده تر و زیباتر می شود.
 • اگر شخص دیگری را می‌بینید که طلسم را روی مچ دست خود می‌بندد، به این معنی است که احساس می‌کنید باید از کسی محافظت کنید. والدین معمولاً چنین رویاهایی می بینند. ممکن است نگران آینده فرزندانتان باشید و این حس اضطراب را به رویا منتقل کرده باشید.

تعبیر خواب سنگ طلسم زیر بالش

 • اگر خواب ببینید سنگ طلسم را زیر بالش خود نگه می دارید، بیانگر آن است که مشکلی دارید که دوست ندارید با آن ها روبرو شوید و به این امید که دیگران آن را حل می کنند، آن را فراموش می کنید. این بار نمی توانید روی دیگران حساب کنید زیرا زمان در این مورد متحد شما نیست بلکه یک دشمن است. هر چه زودتر تصمیم بگیرید که با آن موقعیت کنار بیایید، زودتر آن را به بهترین شکل ممکن حل خواهید کرد.

تعبیر خواب سنگ طلسم در محل کار

 • اگر درخواب دیدید که سنگ طلسمتان در محل کار است، تعبیرش این است که از دانش خود مطمئن نیستید. شما شک زیادی دارید، اما بزرگترین مشکل این است که خود را با همکاران باتجربه تر مقایسه می کنید. برای موفقیت بیشتر باید به خودت ایمان داشته باشی.

تعبیر خواب سنگ طلسم در خانه

 • اگر خواب ببینید که در ماشین خود سنگ طلسم نگهداری می کنید، بیانگر آن است که باید در ترافیک مراقب باشید. حتی یک ثانیه بی‌احتیاطی می‌تواند امنیت شما یا شخص دیگری را، چه راننده یا عابر پیاده، به خطر بیندازد.

تعبیر خواب سنگ طلسم را پنهان کردن

 • اگر خواب ببینید که حرز را پنهان کرده اید، بیانگر آن است که از برخی عادت های خود خجالت می کشید. احتمالاً قبلاً در مورد آنها با کسی صحبت نکرده اید زیرا می ترسید که مردم شما را درک نکنند. ممکن است مجبور شوید به دیگران اجازه دهید به جای آنچه که فکر می‌کنید از شما انتظار دارند، شما را آنطور که هستید دوست داشته باشند.

تعبیر خواب سنگ طلسم را دزدیدن

 • اگر خواب می بینید که شخصی حرز شما را می دزدد، به این معنی است که شما پارانوئید دارید. شما فکر می کنید که تمام دنیا دشمن شما هستند. به همین دلیل است که نمی توانید پیشرفت کنید. با این حال، حقیقت بسیار ساده تر است. اگر بفهمید که چه اشتباهاتی مرتکب می شوید و مسئولیت آنها را بپذیرید، درس عبرت خواهید گرفت و دیگر موارد مشابه برای شما تکرار نمی شود.

تعبیر خواب دیدن طلسم کسی

 • اگر در خواب ببینید که حرز کسی را می‌دزدید، به این معنی است که نیازی نیست شادی خود را بر روی بدبختی دیگری بنا کنید. وضعیت شما به زودی این را به شما ثابت خواهد کرد.

تعبیر خواب سنگ طلسم را دور انداختن

 • دور انداختن سنگ طلسم در خواب بیانگر آن است که در نهایت موفق خواهید شد عزت نفسی را که با معاشرت با افراد نامناسب از دست داده اید ایجاد کنید. به خاطر یک نفر به درون خود عقب نشینی کرده اید و دیگر به ویژگی های خود ایمان ندارید. وقتی از آنها فاصله بگیرید، شروع به دوست داشتن خود خواهید کرد و همه چیز به سمت بهتر شدن تغییر خواهد کرد.
 • اگر در خواب ببینید که طلسم دیگری را دور می اندازید، به این معنی است که بیهوده سعی می کنید شخصی را تغییر دهید. آن شخص نمی خواهد از خواسته های شما اطاعت کند. اگر نمی توانید آنها را با تمام خوبی ها و معایبشان بپذیرید، لازم نیست آنها را در کنار خود نگه دارید.

خواب دیدن کسی که طلسم شما را دور می اندازد

 • این خواب می تواند نشان دهنده مشکلات ارتباطی آینده با اعضای خانواده یا همکاران شما باشد. اگر تعویذ می پوشید یا اخیراً در مورد آن صحبت کرده اید، نیازی به تعبیر خواب ندارید زیرا مغز شما در حال پردازش اطلاعاتی است که هنگام خواب دریافت کرده است.

تهیه و ترجمه ( مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط

تعبیر خواب جادوگر : 31 نشانه و تفسیر دیدن خواب جادو و جادوگر

تعبیر خواب شیطان : 41 نشانه و تفسیر دیدن شیطان در خواب

تعبیر خواب دعا : 18 تعبیر و تفسیر دعا و نیاش در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits