دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۲ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
پیری در خواب : تعبیر خواب پیری و پیر شدن چیست ؟
2
زمان مطالعه: 8 دقیقه
خواب پیری دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن پیر شدن در خواب را در دلگرم بخوانید .

پیری در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب پیر شدن چیست ؟

تعبیر خواب پیری و پیر شدن در خواب و .. از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب پیری

تعبیر خواب دیدن پیر شدن

تعبیرهای پیر شدن در خواب:

 • اگر در خواب پیر شده اید ، تعبیرش این است که زندگی طولانی در انتظار شماست. شما همیشه سعی میکنید در هر شرایطی منطقی رفتار کنید. شما در زندگی عادی معاشرت خوبی دارید و سعی می کنید که به بهترین وجه ممکن خوش بگذرانید.
 • تعبیر خواب دیدن پیر شدن شخص دیگری
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری پیر شده، تعبیرش این است که به آن شخص آرامش خواهید داد. تعبیر دیگرش این است که مدت طولانی است که خود را با دیگران مقایسه می کنید. سعی کنید زندگی خود را داشته باشید و چشمتان به زندگی کسی نباشد.

تعبیر خواب علاقه نداشتن به پیری

 • اگر در خواب دیدید که علاقه ای به پیر شدن نداشتید، تعبیرش این است که از مسئولیت می ترسید. شما در حال تلاش برای به تعویق انداختن مسئولیت هستید ، اما باید این کار را دیر یا زود انجام دهید.

تعبیر خواب پیر شدن شوهر

اگر در خواب دیدید که همسرتان ناگهان پیر شد:

 • تعبیرش این است که نگران او هستید. آن شخص احتمالاً با مشکلات سلامتی روبرو است یا استرس زیادی را در کار تحمل می کند ، اما شما نمی دانید چگونه به او کمک کنید. دوست دارید به آن ها آرامش دهید اما روحیه دادن کافی نیست. در قدرت عشق و توجهی که به آن شخص دارید شک نکنید زیرا این امر گاهی اوقات از اهمیت بیشتری برخوردار است.

تعبیر خواب پیر شدن همسر سابق:

 • شاید دیدن این خواب به این معنی باشد که او هنوز به شما فکر میکند و دوست دارد به شما برگردد. اما تا زمانی که خود او به شما این مطلب را نگفته اقدامی نکنید.
 • تعبیر دیگرش این است که برخی تصمیمات زندگی شما را زیر سوال می برید. احتمالاً تعجب می کنید که آیا در شرایط خاص رفتار درستی داشته اید؟ برای تغییر هر چیزی خیلی دیر است ، بنابراین بهتر است به زمان حال برگردید و شروع به ساختن آینده ای بهتر برای خود و کسانی که دوستشان دارید کنید.

تعبیر خواب پیر شدن پدر

اگر خواب ببینید پدرتان ناگهان پیر می شود:

 • تعبیرش این است که به زودی مجبور خواهید شد یک کار مسئولانه را بر عهده بگیرید. رئیس شما ممکن است وظیفه دشواری را به شما بسپارد و شما از این که می خواهید برای آن آماده نباشید خواهید ترسید. تعبیر دیگرش این است که پدرتان عمر طولانی خواهد داشت.

تعبیر خواب دیدن پیر شدن مادر

اگر در خواب دیدید که مادرتان ناگهان پیر شد:

 • تعبیرش این است که شما با شرایطی که در آن قرار دارید به خوبی کنار نمی آیید. احتمالا یک رویداد یا اتفاق، شما را از مسیر خارج کرده باشد و شما نمی دانید که چگونه ادامه دهید. لازم است که به طور تکانشی تصمیمات قابل توجهی نگیرید بلکه به خود فرصت دهید تا همه چیز را بررسی کنید. تعبیر دیگر این خواب طولانی بودن عمر مادرتان است.

تعبیر خواب پیر شدن خواهر

تعبیر خواب پیر شدن خواهر یا برادر:

 • پیر شدن ناگهانی برادر یا خواهر نشانه مشکلی است که آنها را درگیر کرده است. احتمالا به زودی از شما مشاوره میگیرند و از شما کمک میخواهند. احتمالا کسی که دوستش دارید از شما بخواهد که به او پولی قرض دهید تا از این شرایط خارج شود. تعبیر دیگرش طولانی بودن عمر خواهر و برادرتان است.

تعبیر خواب پیر شدن خانواده یا بستگان:

 • وقتی در خواب می بینید که یکی از اعضای خانواده ناگهان پیر شد تعبیرش این است که نگران سلامتی او هستید. شما به آن شخص توصیه خواهید کرد که به پزشک مراجعه کند. سعی کنید مسئولیت پذیر باشید و به آن ها کمک کنید که سلامتی خود را به دست بیاورند.

تعبیر خواب پیر شدن یک دوست

اگر در خواب می بینید که دوستتان ناگهان پیر می شود:

 • تعبیرش این است که تصمیمات یا اقدامات او ممکن است شما را متعجب کند. نتیجه خواهید گرفت که شخصی که دوستش دارید بسیار تغییر کرده است و این تصور به شما دست می دهد که شما دیگر حتی او را نمی شناسید. با این حال ، نباید با دوست خود خیلی سخت گیر باشید زیرا در طول این سالها تغییر کرده اید ، اما متوجه آن نمی شوید.


تعبیر خواب پیر شدن همکار:

 • اگر درخواب دیدید که همکارتان پیر شده، تعبیرش این است که کسی می تواند شما را با طرز فکر ، هوش یا هر آنچه که به دست آورده است متحیر کند. مطمئناً وقت بیشتری را با آن شخص خواهید گذراند زیرا کاملاً عقیده دارید که می توانید چیزهای زیادی از او یاد بگیرید.

تعبیر خواب پیر شدن رئیس:

 • پیر شدن ناگهانی رئیستان در خواب نشانه این است که یک اتفاق در محل کار شما را نگران می کند. احتمالا شرکتی که در آن کار می کنید در حال حاضر عملکرد خوبی ندارد. شما می دانید که موقعیت شما ثابت نیست ، هر چقدر هم که تلاش کنید فایده ای نداشته و باید به دنبال کار جدیدی باشید.

تعبیر خواب پیر شدن ناگهانی همسایه:

اگر در خواب دیدید که همسایه تان ناگهان پیر شد، تعبیرش این است که با آن شخص بحث خواهید کرد. سر و صدایی که از آپارتمان آنها می آید ممکن است شما را آزار دهد ، یا اینکه ممکن است بر سر اموال یا املاک دعوا کنید. سعی کنید خود را از این دعوا بیرون بکشید.

تعبیر خواب پیر شدن دشمن:

 • اگر درخواب دیدید دشمنتان پیر شد، تعبیرش این است که احساس می کنید رقابت شما در حال پایان است زیرا شما بالاخره آنها را شکست داده اید. احتمالاً از آنها برتر هستید ، اما پیروز شدن در یک جنگ به این معنی نیست که جنگ تمام شده است.

پیر شدن به گفته دیگران:

 • اگر در خواب دیدید که دیگران به شما گفتند که پیر شدید، تعبیرش این است که حقیقت در زندگی واقعی، شما را آزار خواهد داد. احتمالا عزیز شما به اشتباهاتی که مرتکب می شوید اشاره کند و شما به خاطر آن عصبانی خواهید شد. اکنون زمان بدخلقی نیست زیرا شما باید به توصیه هایی که مردم به شما می دهند گوش دهید. بخاطر داشته باشید که شما بی گناه نیستید .
 • اما اگر دیدید که شما به کسی گفتید که پیر شده، تعبیرش این است که روی واقعی دیگران را به نمایش میگذارید. سعی کنید راز دیگران را به راحتی فاش نکنید و با آبروی دیگران بازی نکنید.
 • اگر درخواب دیدید که کسی به شما گفت که اصلا پیر نشده اید، تعبیرش این است که یک فرد بسیار مسن تر یا جوان تر از شما یا کسی که قبلاً شریک زندگی دارد یا داشته سعی در اغوای شما داشته باشد. احساس راحتی نخواهید کرد و سعی خواهید کرد که کمترین زمان را با آنها سپری کنید.
 • اگر در خواب می بینید به کسی بگویید که پیر نشده تعبیرش این است که به زودی با شخصی روبرو خواهید شد که قسمت قابل توجهی از زندگی شما بوده است. این فرد ممکن است شریک زندگی قبلی ، دوست یا همکار شما باشد. شما به ناهار می روید یا قهوه ای می خورید و وقایع گذشته را به یاد می آورید. شما به یکدیگر قول می دهید که در تماس باشید حتی اگر می دانید که نمی توانید به قول خود عمل کنید.
 • برای تعبیر چنین خواب هایی لازم است آنچه را هنگام خواب احساس می کردید به خاطر بسپارید. اگر به عنوان مثال ، با پیر شدن ترسیدید ، به این معنی است که آماده رویارویی با یک چالش بزرگ نیستید. اگر از پیر شدن شخص دیگری وحشت کنید ، این بدان معناست که بیشتر از اشتباهات خود ، ایرادهای دیگران را می بینید.

تعبیر خوشحال شدن بخاطر پیری :

 • اگر در خواب می خواهید از پیر شدن خوشحال شدید ، این بدان معنی است که شما اعتقاد دارید خرد با افزایش سن به وجود می آید و سعی خواهید کرد از تجربه زندگی برای رسیدن به آنچه می خواهید استفاده کنید.
 • اگر خواب دیدید که برای پیر شدن دیگران خوشحال شدید تعبیرش این است که دلسوز و نگران دیگران هستید.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

تعبیر خواب پیری

تعبیرهای مرتبط:

15 نشانه و تعبیر خواب چین و چروک (صورت، دست و ...)

جوش در خواب : تعبیر دیدن خواب جوش چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (2 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits