مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۷ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۳ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۸ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
تعبیر سم در خواب / تعبیر خواب سم ، زهر و مسموم شدن
1
زمان مطالعه: 8 دقیقه
خواب سم دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن سم در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب دیدن سم چیست ؟

ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف دیدن خواب سم ، زهر ، مسموم شدن و ... می پردازیم.

تعبیر خواب سم

تعبیر دیدن سم درخواب نشانه بیماری است. ممکن است دچار بیماری ای شوید که شما را از کار و زندگی بیاندازد و دیگر نتوانید به برنامه های خود برسید.

تعبیر خواب مسموم شدن

تعبیرهای مسمومیت در خواب:

 • اگر در خواب دیدید که مسموم شدید، تعبیرش این است که اموال خود را از دست خواهید داد. ممکن است کسی با حیله گری سعی کند چیزی را که متعلق به شما است، از شما بگیرد.. شما تحت تأثیر آن شخص قرار خواهید گرفت و برای رسیدن به خواسته های خود از هیچ چیز نمی گذرید.
 • اگر در خواب دیدید که خود را مسموم کردید، تعبیرش این است که انتظار قدردانی ندارید. شما به دیگران لطف می کنید ، حتی اگر گاهی به شما آسیب برسانند. اما وقتی مردم شما را به یاد نمی آورند غالباً عصبانی می شوید و حس می کنید چقدر بی معرفت و بی احساس هستند که شما را تنها در دورانی که به آن ها نیاز دارید به یاد می آورند.
 • اگر در خواب می بینید که شخصی را مسموم کردید، تعبیرش این است که دوستی شما را شرمنده می کند. آن شخص احتمالاً در حضور دیگران با شما مخالف خواهد بود و برعلیه شما اقدام خواهد کرد.. خواهید فهمید که دوستتان دیوانه است یا به خاطر چیزی از شما رنجیده است.
 • تعبیر مسموم کردن دشمن خود در خواب نشانه این است که مردم شما را ناامید کرده اند. قبلاً بارها صدمه دیده اید و اکنون به کسی اعتماد ندارید. شما به دلیل تجربیات بد کاملاً عقب نشینی کرده اید. با این حال ، شما نمی توانید باور کنید که همه مردم شرور هستند. باید بدانید که تعداد زیادی از آنها نیت خالص و صادقانه دارند.
 • اما اگر دیدید که دشمنتان شما را مسموم کرد، تعبیرش این است که دوره بعدی پر از چالش و موانع خواهد بود. برای پشت سر گذاشتن مشکلات خود به صبر ، انرژی و اراده زیادی نیاز خواهید داشت. با این حال ، باید بدانید که به لطف عشق و حمایت خانواده ، شریک زندگی و دوستانتان ، قویتر از همیشه از این مشکلات خارج خواهید شد.
 • اگر در خواب دیدید که یکی از اعضای خانواده خود را مسموم کردید، تعبیرش این است که در آینده با نگرانی های بزرگی روبرو خواهید شد. احتمالا شغل یا محل زندگی خود را تغییر دهید. شما نگران کسی هستید که به شدت او را دوست دارید. به هر حال ، افکار در ذهن شما جاری خواهد شد ، اما نباید به خود شک کنید زیرا از آنچه باور دارید قویتر هستید.
 • مسمومیت یک دوست در خواب نمادی از بدشانسی است. به زودی باور خواهید کرد که کل جهان علیه شماست. لازم است که روی آنچه انجام می دهید متمرکز باشید و فقط با مشکلاتی که می توانید حل کنید کنار بیایید .
 • اما اگر دیدید که دوستتان شما را مسموم کرد، تعبیرش این است که آنها یک رازی را برای شما بازگو می کنند. شما هم در مورد آن قسم خورده اید که آن را به کسی نگویید. اما به احتمال زیاد آن راز فاش خواهد شد و دوستانتان آن را گردن شما خواهد انداخت.
 • تعبیر خواب سم و مسموم کردن شریک زندگی:معمولا کسانی این خواب ها را می بینند که به شریک زندگی شان شک دارند. ممکن است او با شما صادق نباشد و شما دروغی از او را کشف کرده باشید و به دنبال جبران باشید. قبل از آنکه دلیل محکمی برای آن داشته باشید ، عزیز خود را از هیچ کاری متهم نکنید.
 • اگر خواب ببینید که همسرتان شما را مسموم کرد، تعبیرش این است که اخیراً از یکدیگر فاصله گرفته اید. شما باید توجه و عشق بسیار بیشتری به آن شخص اختصاص دهید و کمی روابط تان را با او بهتر کنید.
 • اگر در خواب دیدید که رئیستان را مسموم کردید، تعبیرش این است که بیش از حد کار می کنید. شما احتمالاً می خواهید خود را به رئیس خود ثابت کنید ، اما از نحوه برخورد آن شخص راضی نیستید. شما سعی کرده اید هر کاری که می توانید انجام دهید تا شانس بیشتری برای موفقیت داشته باشید ، اما امید خود را برای نتیجه گرفتن از دست می دهید. شاید شما باید به فکر جستجوی یک کار جدید باشید.
 • اگر خواب ببینید رئیسِ شما ،شما را مسموم می کند تعبیر این است که در محل کار، کاری انجام می دهید که اصلا به نفع شما نیست. با این حال ، شما ثابت قدم خواهید ماند زیرا اعتقاد دارید که این باعث پیشرفت شغلی شما می شود.

تعبیر خواب سم خوردن

اگر در خواب ببینید فرد سم خورد، تعبیرش این است که یکی از عزیزانتان با مشکل مواجه شده و دلداری دادن شما نیز بی فایده است و هرچه می گویید بی نتیجه است.
شما عزیزان خود را متقاعد خواهید کرد که گذشته را فراموش کنند تا فرصتی برای ادامه کار داشته باشد ، اما زخم های او بسیار عمیق است و نمی تواند خیلی سریع از پس همه چیز برآید.

تعبیر خواب سم فروشی

فروش سم در خواب به معنای ترسو بودن شماست. شما بطور مداوم افراد دیگر را مجبور می کنید تا کارهای مهم شما را انجام دهند ولی خود شما نشسته اید و هیچ اقدامی نمی کنید.
شما می خواهید افراد نزدیک خود مانند دوستان ، همکاران یا همکاران را ترغیب کنید تا آنچه را که به سود شما است با دستکاری آنها انجام دهند. روشهای شما احتمالاً نتایج مطلوبی را به همراه دارد ، اما همه آنها دیر یا زود نتیجه معکوس شما را خواهند داد.

تعبیر خواب سم در غذا

ریختن سم در غذای کسی به این معنی است که به یک نفر از اطراف خود حسادت می کنید. آن شخص احتمالاً به همه آرزوهایش رسیده است - آنها شغل و درآمد خوبی دارند یا در عشق هم شانس آوردند.. به جای اینکه خود را با احساسات منفی مسموم کنید ، باید سعی کنید با الگوبرداری از آنها به آنچه می خواهید برسید.
اگر درخواب دیدید که نوشیدنی را مسموم کردید، تعبیرش این است که همه تلاش خود را برای پیشرفت بهتر انجام می دهید. احتمالاً شما در تمام طول زندگی خود با آن شخص رقابت کرده اید و فکر می کنید که آنها از این موضوع آگاهی ندارند.

تعبیرهای دیگر :

 • اگر در خواب دیدید که سم را از بدن خود مکیدید و بیرون کشیدید، تعبیرش این است که باید مراقب شایعات باشید. مراقب باشید با چه کسی در مورد مشکلات ، ترس و اسرار خود صحبت می کنید زیرا کسی می تواند از اعتماد شما سو استفاده کند.
 • مکیدن سم مار از بدن دوست ، عضو خانواده یا شریک زندگی نشانه این است که فرد مورد نظر به دلیل تصمیمات و نگرشش مورد قضاوت قرار می گیرد. شما هم سعی می کنید از آن ها محافظت کنید.
 • ساختن سم در خواب نشانه این است که می خواهید انتقام کسی را بگیرید که در گذشته شما را آزرده ، صدمه دیده یا کلاهبرداری کرده است. ما در مورد شخصی صحبت می کنیم که عمیقا شما را با اقدامات خود ناامید کرده و صدمات زیادی را به شما وارد کرده است. شما مأموریت دارید هر وقت فرصتی پیدا کردید به آنها به هر قیمت طعم داروی خود را بچشانید. شما باید در زمان حال به کارهای سازنده تری روی بیاورید و به جای زندگی در گذشته ، به آینده فکر کنید.
 • سم خریدن در خواب به معنای بلند پرواز بودن شما است. شما برای رسیدن به اهداف خود مسیر مشخصب انتخاب نمی کنید. اعمال شما بعضی اوقات به دیگران آسیب می رساند ، اما به آن توجهی ندارید. همچنین برای شما مهم نیست که چند پل می سوزانید تا به خواسته خود برسید. احتمالاً معتقدید که طرز تفکر شما در حال حاضر صحیح است ، اما می توانید در آینده از برخی تصمیمات و اقدامات خود پشیمان شوید.
 • سرقت زهر در خواب به این معنی است که شما در کاری اشتباه کرده اید ، اما سعی دارید آن را پنهان کنید یا شخص دیگری را به خاطر آن سرزنش کنید. شما می دانید که مقصر هستید ، اما نمی خواهید با عواقب عملکرد خود کنار بیایید ، به همین دلیل شخص دیگری را فدا می کنید تا اتفاق منفی برای شما نیفتد. احتمالاً در نیت خود موفق خواهید شد اما وجدان شما برای مدت طولانی بی قرار خواهد بود.
 • اگر در خواب ببینید شخصی از شما سم می دزد ، تعبیرش این است که دشمن خود را با استفاده از سلاح های او خواهید کوبید. شخصی مطمئن خواهد شد که راز شما را برای افراد دیگر فاش می کند. با این حال ، خواهید فهمید که آن شخص می خواهد چه کاری انجام دهد و شایعاتی را درباره او منتشر کنید. البته هیچ کس هم حرف شما را باور نخواهد کرد.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

separator line

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب غذا : 35 نشانه و تعبیر خواب خوردن غذا

رتیل در خواب : 22 نشانه و تعبیر دیدن خواب رتیل

تعبیر کامل خواب بیمارستان : 30 معنی و تعبیر دیدن خواب بیمارستان

تعبیر خواب بیماری : ۴۵ تعبیر و تفسیر خواب بیماری و بیمار بودناین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (1 رای)  
 • منبع
 • dreamglossary.com
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است