مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
تاب در خواب / تعبیر خواب تاب خوردن و تاب بازی
3
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب تاب دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن تاب در خواب را در دلگرم بخوانید .

تاب در خواب دیدن چه تعبیری دارد ؟

ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف دیدن خواب تاب و تاب بازی و ... می پردازیم.

تعبیر خواب تاب

دیدن تاب نشانه شادی های کوتاه مدت است. شاید اخباری را که مدتهاست منتظر آن هستید بشنوید و به زندگی امیدوار تر شوید. مهم نیست که این ارتباطی با شغل یا زندگی خصوصی شما داشته باشد ، شما به اهمیت صبر پی خواهید برد و از ثمرات کار خود لذت خواهید برد.

تعبیر خواب تاب بازی کردن

انواع تعبیر تاب بازی در خواب:

 • تعبیر تاب بازی کردن در خواب این است که می خواهید استقلال داشته باشید. خانواده شما بیش از حد نگرانتان هستند و این شرایط شما را آزار می دهد. شما دوست ندارید بیش از حد در آنجا بمانید و ترجیح می دهید که هر چه زودتر از آن محیط خارج شوید. به همین دلیل سعی می کنید شغلی پیدا کنید یا یک آپارتمان را با هم اتاقی اجاره کنید.
 • تعبیر دیگرش این است که بیش از حد بلند پرواز هستید. ولی اگر به این کار ادامه دهید قطعا شکست خواهید خورد.. این رفتارهای شما باعث نا امیدی تان خواهد شد. اگر اجازه می دادید همه چیز در زمان خودش اتفاق می افتاد هیچگاه شکست را تجربه نمی کردید.

تعبیر خواب تاب خوردن

تاب خوردن در خواب و تعبیرهای مختلف آن :

 • اگر درخواب دیدید که بچه ها مشغول تاب خوردن بودند، تعبیرش این است که شما انگیزه زیادی دارید و اخیراً در بسیاری از موارد موفق بوده اید. شما کارهای خود را به راحتی به پایان می رسانید و مشکلی در عهده گرفتن مسئولیت های زیاد ندارید. جالب اینجاست که این کار را به خاطر پول انجام نمی دهید.
 • تعبیر خواب تاب خوردن با عزیزانتان:تعبیر این خواب این است که در زندگی خود عشق و محبت ندارید. شاید نه شما و نه شریک زندگی تان هیچ تلاشی برای شما نمی کنند. به آنها نشان دهید که از همراهی آنها لذت می برید و اولین قدم را بردارید.
 • اگر در خواب دیدید که روی درخت تاب می خورید، تعبیرش این است که دوره بعدی آرام خواهد بود و در نهایت می توانید آرامش داشته باشید و از معاشرت افرادی که دوستشان دارید لذت ببرید. شما رشد معنوی را تجربه خواهید کرد زیرا نگران وجود خود نخواهید بود .
 • تاب خوردن در پارک نماد دلتنگی روزهای بی دغدغه کودکی است. شما دوست دارید به همان دورانی بگردید که تعهدات و مسئولیت های زیادی نداشته اید. البته ، هر کس گاهی اوقات به آن فکر می کند ، اما واقعیت بسیار متفاوت است.
 • تعبیر تاب خوردن در ساحل نشانه این است که دوست دارید به سفر بروید. شما فردی هستید که از تجربه فرهنگ ها ، مردم و آداب و رسوم جدید لذت می برید. شما علاقه مند به جغرافیا و تاریخ و عاشق بازدید از موزه ها ، کتابخانه ها و جاذبه های فرهنگی شهری هستید. شما مدتی است که مسافرت نرفته اید و به شدت تشنه ی مسافرت و دیدن مکان های جدید هستید.

تعبیر خواب تاب دادن

تعبیر خواب تاب دادن بچه و ... :

 • اگر در خواب دیدید که کودکی را تاب می دادید، تعبیرش این است که تغییری را که تجربه کرده اید دوست ندارید. شما اغلب تعجب می کنید که آن فرد خوش بین و بی خیال کجا رفته است و چرا تبدیل به یک فرد منفی شده اید. به یاد داشته باشید ، هرگز دیر نیست که چیزهایی را که درباره خودتان دوست ندارید تغییر دهید.
 • اگر در خواب دیدید که شریک زندگی تان را تاب می دادید تعبیرش این است که شما شخصی هستید که همه شما را دوست دارند. شما صفات خوب و اخلاق مهربانی دارید. مردم به صداقت و محبت شما احترام می گذارند.
  با این حال ، کسانی هستند که در گذشته از مهربانی شما استفاده می کردند و این باعث می شد شما افرادی را که لیاقت شما را ندارند تشخیص دهید. اگر هر لحظه فهمیدید که شریک زندگی تان لیاقت شما را ندارد ، از ترک او نمی ترسید و به دنبال شخصی می گردید که بتواند شما را دوست داشته باشد.

تعبیر خواب روی تاب نشستن

انواع تعبیر خواب روی تاب بودن:

 • اگر در خواب دیدید که روی تاب خوابیده بودید، تعبیرش این است که از زندگی خسته هستید. تعهداتی که دارید، به شما استرس می دهد و آرامشتان را گرفته است. شما وقت استراحت و آرامش ندارید. مراقب باشید زیرا این میزان استرس که در حال حاضر احساس می کنید بر سلامت جسمی و روان شما تاثیر منفی می گذارد.
 • تعبیر خواب عشق ورزیدن روی تاب:تعبیر این خواب این است که از زندگی جنسی خود راضی نیستید. کاملاً طبیعی است که اگر مدتهاست مجرد هستید چنین احساسی داشته باشید. با این حال ، اگر متاهل هستید یا رابطه دارید ، باید صادقانه و علناً با شریک زندگی خود در مورد آنچه شما را آزار می دهد صحبت کنید.
 • اگر درخواب دیدید که روی تاب ایستاده بودید، تعبیرش این است که چالش های بیشتری در زندگی خود می خواهید. شما قبلا کسی بودید که خود را محدود میکرده و اصلا به دنبال پیشرفت نبوده، اما اکنون دیگر نمی خواهید محدود باشید و دوست دارید اتفاقات پر هیجانی را تجربه کنید. شما در کاری بیشتر تلاش خواهید کرد ، و اگر به سازماندهی درست وقت و پول خود ادامه دهید مطمئنا موفق خواهید شد.

تعبیر خواب هل دادن تاب

تعبیر خواب هل دادن کسی روی تاب: تعبیرش این است که شما بسیار بلند پرواز هستید و از چیزی در راه رسیدن به موفقیت نمی ترسید. شما معتقدید که هدف نهایی وسایل را توجیه می کند ،
اما پل هایی که برای رسیدن به همان هدف خراب کرده اید، شما را می ترساند. برای تغییر دیر نیست. تا کار به جای باریک نرسیده و همه را آزرده نکرده اید از راه خود برگردید و از کار خود پشیمان شوید.
اجازه ندهید همه از شما فاصله بگیرند و شما را تنها بگذارند.

تعبیر خواب افتادن از روی تاب

تعبیر پریدن از تاب درخواب نشانه این است که شما تصمیم جدیدی در زندگی میگیرید. مثلا شغل ، دانشگاه یا محل زندگی خود را تغییر دهید. این تغییر مناسب شما خواهد بود و از چالش های جدیدی که پیش روی شما قرار خواهد گرفت لذت خواهید برد.
اگر دیدید که دیگران از روی تاب می پرند، تعبیرش این است که شجاعت کسی اخیراً شما را تحت تأثیر قرار داده است. شما فردی را ملاقات کرده باشید که از خطر نمی ترسد و مدام در زندگی ریسک می کند. شما حتی به آنها حسادت می کنید زیرا هرگز اینقدر شجاعت نداشته اید.

تعبیر خواب تاب بستن

نصب کردن تاب درخواب نشانه این است که برای مردم و جامعه کار خوبی انجام خواهید داد. شاید موسسه خیریه ای راه اندازی کنید یا تصمیم بگیرید که اطراف خود را زیبا کنید ، یا اینکه به یک سازمان کمک مالی کنید. شما از این بابت احساس خوبی خواهید داشت و تصمیم می گیرید که چنین کارهایی را بیشتر اوقات انجام دهید.

تعبیر خواب تاب شکسته

تعبیر تاب شکسته در خواب :

 • تاب شکسته در خواب نشانه این است که در زندگی نمی دانید چه می خواهید و این نوع رفتار خسارات زیادی را به همراه دارد. اگر چنین رفتاری را ادامه دهید مطمئن باشید هرگز به آرزوی خود نخواهید رسید و مدام درجا می زنید..
 • اگر در خواب دیدید که تاب شکسته ای را تعمیر کردید، تعبیرش این است که به زودی متوجه خواهید شد که هیچ کس در یک بشقاب نقره ای چیزی را برای شما سرو نمی کند و شما باید برای همه چیز به تنهایی بجنگید. شما احتمالا زندگی آسانی داشته اید و هیچ چالشی نداشتید. حالا که تنها شده اید باید به تنهایی در مقابل چالش های زندگی بجنگید و سختی های این راه را تحمل کنید. نا امید نشوید. به زودی زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد.

تعبیرهای دیگر دیدن خواب تاب:

 • خریدن تاب در خواب نماد کار و شغل جدید است. به زودی به آنچه می خواهید می رسید و درآمدتان چند برابر خواهد شد و به ثروت خوبی خواهید رسید. به زودی یکی از بستگانتان به شما مژده می دهد که بچه دار شده است یا به آنچه می خواسته رسیده است.
 • فروش تاب در خواب نشانه این است که دوست دارید از عادت های بدتان دست بکشید و کارهای خوب و عقلانی انجام دهید. ترس از مسئولیت شما را از انجام کارهای مهم و بزرگ باز می دارد و البته احتمالا دیگران به شما گفته اند که از پس کارهای مهم برنمی آیید. این موضوع اعتماد به نفستان را گرفته است.
 • تعبیر خواب تاب ندادن کسی: این خواب نمادی از نا امیدی است. شما کسانی که دوستتان دارند را با رفتارهای زشت خود نا امید کرده اید. دوست دارید آنها با شما همین کار را بکنند تا همه چیز به همان شکل قبلی برگردد. با این حال ، جلوی رفتارهای زشت خود را بگیرید.
 • تاب ساختن در خواب نشانه این است که تصمیم می گیرید که مسئولیت های دیگران را به عهده بگیرید. شما می خواهید به یکی از عزیزان خود کمک کنید و برخی از کارهای او را انجام دهید. این خیلی از وقت شما را نمی گیرد ، اما کمک بزرگی به آن ها خواهد کرد.
 • اگر دیدید که دیگران تاب می ساختند، تعبیرش این است که حرکت آن شخص شما را متعجب خواهد کرد. به زودی چهره واقعی دوستان خود را خواهید شناخت و متوجه می شوید که آنچه در مورد آنها تصور میکرده اید کاملا اشتباه است.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

separator line

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب بازی : 41 نشانه و تعبیر دیدن بازی کردن در خواب

خواب اسباب بازی : 33 نشانه و تعبیر دیدن اسباب بازی ( عروسک ) در خواب

تعبیر خواب توپ : 13 نشانه و تعبیر دیدن توپ در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (3 رای)  
 • منبع
 • dreamglossary.com
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است