مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۰ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۲ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب رشوه : مفهوم خواب رشوه گرفتن (دادن) چیست ؟
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب رشوه دادن دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر رشوه گرفتن در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب رشوه دادن چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب رشوه دادن و یا رشوه گرفتن از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب رشوه

تعبیر خواب رشوه دادن

اگر در خواب دیدید که به کسی رشوه می دادید تعبیرش این است که باید مراقب قراردادهای تجاری تان باشید. قبل از تصمیم گیری باید شرایط را تحلیل کنید. سعی کنید روی حرف های خود فکر کنید و بعد آن ها را به زبان بیاورید زیرا ممکن است باعث سو تفاهم شود.
اگر در خواب دیدید که شما به دیگران رشوه می دادید، تعبیرش این است که به کسی اعتماد ندارید. احتمالا دوستانتان پشت سر شما حرفهای بدی می زنند و قصد دارند برای شما دردسر ایجاد کنند. اما رو در روی شما با شما مهربانند و شما این موضوع را می دانید. به همین دلیل سعی می کنید از آن فاصله بگیرید.
اگر درخواب دیدید که آن شخص نتوانست به شما رشوه دهد، تعبیرش این است که شما فردی صادق هستید. احتمالا فرصت خوبی داشته اید اما نمی خواهید از این فرصت استفاده کنید. با وجودی که اکثر مشکلات خود را به این شکل حل می کردید ، متوجه شده اید که عزت و احترام برای شما مهمتر از زندگی راحت است .
اگر درخواب دیدید که شما نمی توانید به کسی رشوه دهید تعبیرش این است که آن فرد بسیار درستکار است و اجازه نمی دهد شما کسی را فریب دهید. معاشرت با چنین شخصی برای شما درس های آموزنده ای را خواهد داشت. سعی کنید این دوست را از دست ندهید و با او مهربان باشید.

تعبیر خواب رشوه گرفتن

اگر در خواب ببینید کسی به شما رشوه داده ، تعبیرش این است که شما با فریب مردم زندگی میکنید. همیشه سعی می کنید از موقعیت های مختلف سو استفاده کنید با افرادی معاشرت می کنید که این کار را به شما یاد داده اند و این خیلی بد است. سعی کنید مسیر درستی را در زندگی انتخاب کنید در غیر اینصورت پشیمان می شوید.
اگر درخواب دیدید که از کسی رشوه گرفتید و مجازات شدید، تعبیرش این است که اشتباهات گذشته برای شما درس عبرت نشده است. شما دوست دارید باور کنید که کل جهان علیه شما توطئه کرده است و شما نمی توانید به خاطر آن پیشرفت کنید.

تعبیر خواب پیشنهاد رشوه

اگر در خواب می بینید که با رشوه دادن به کسی موافقت نکرده اید ، این بدان معناست که شما فردی اخلاقی هستید. شما به قول خود پایبند هستید و بندرت بر خلاف باورهای خود عمل می کنید. گاهی اوقات این امر بیشتر از آنکه فایده داشته باشد به شما آسیب می رساند ، اما شما باز هم به اخلاقیات پایبند می مانید.

تعبیر خواب رشوه دادن به مامور

رشوه دادن یک افسر پلیس در خواب به این معنی است که شما حرکت خطرناک انجام داده اید و با ترس منتظر هستید تا ببینید اوضاع در حال حاضر چگونه خواهد بود.. شما احساس ناامنی می کنید و گاهی پشیمان می شوید که نتوانسته اید زمان را به عقب برگردانید زیرا کارها را کاملاً متفاوت انجام می دادید.
اگر در خواب می بینید که پلیس شما را به دلیل ارائه رشوه دستگیر کرده است ، تعبیرش این است که اشتباهات گذشته به زودی به شما ضربه می زند. شما کاری کرده اید که به آن افتخار نمی کنید و دوست دارید آن را فراموش کنید.
اگر در خواب می بینید که پلیس شما را به دلیل پذیرش رشوه دستگیر کرده است ، به این معنی است کمی محافظه کار باشید. شما در مورد برنامه های خود با دیگران صحبت میکنید. با کسانی که آن ها را نمی شناسید..
متهم کردن کسی به ارائه رشوه در خواب به این معنی است که شما راز کسی را کشف خواهید کرد. ممکن است به طور تصادفی از کار بد کسی مطلع شوید و نتوانید ساکت بمانید. شما می دانید که کل وضعیت می تواند بر شما نیز تأثیر منفی بگذارد ، اما وظیفه خود می دانید که حقیقت را بگویید.
وقتی در خواب می بینید که دادگاه شما را به دلیل پذیرش رشوه به زندان یا حبس محکوم کرده است ، به این معنی است که نمی توانید تصمیمات بزرگ و مهمی را به طور تکانشی اتخاذ کنید. شما در حال حاضر در وضعیت پیچیده ای هستید و نمی دانید چه کار کنید. با این حال به عواقب کارهای خود فکر میکنید. حتی در صورت لزوم می توانید در مورد مشکل خود با شخصی که به او اعتماد دارید صحبت کنید.

تعبیر خواب رشوه دادن به قاضی

اگر درخواب به قاضی رشوه دادید، تعبیرش این است که هزینه های هنگفتی را متحمل خواهید شد. ممکن است یکی از سرمایه گذاری های شما جواب ندهد ، یا تصمیم به خرید املاک یا ماشین بگیرید. به هر حال ، برای پرداخت بدهی های خود احتمالاً باید وام بگیرید زیرا پس انداز شما برای چنین سرمایه گذاری کافی نخواهد بود.

تعبیرهای دیگر

  • رشوه دادن به پزشک در خواب به این معنی است که شخصی که شما او را دوست خود می دیدید ممکن است ناامیدتان کند. متوجه خواهید شد که شخص مورد نظر ویژگی های زیادی دارد که شما دوست ندارید و سالهاست آنها را بت کرده اید. تغییر نظر شما احتمالاً منجر به قطع تمام ارتباطات با آن شخص برای همیشه می شود.
  • رشوه به پرستار درخواب نشانه این است که شما سعی می کنید تمام موانع موجود در راه رسیدن به موفقیت را پیش بینی کنید. شما می دانید چه می خواهید و چگونه به آن می رسید. . با توجه به این که زندگی یک خط مسطح نیست ، احتمالاً بعداً با برخی از چالش ها روبرو خواهید شد و مجبورید در حین حرکت با آنها کنار بیایید. شما نمی توانید اجازه دهید این موضوع شما را دلسرد کند.
  • اگر در خواب می بینید که به استاد خود رشوه می دهید ، تعبیرش این است که از یک ایده یا پروژه ای که مدت ها روی آن کار می کردید ، دست می کشید. با وجود اینکه شما تلاش زیادی برای آن انجام داده اید ، نتایج قابل مشاهده نیست. متوجه خواهید شد که زمان آن رسیده است که از آن دست بکشید و توجه خود را به چیزهای سازنده تری در زندگی اختصاص دهید.
  • رشوه دادن یک سیاستمدار در خواب نشانه این است که شما برای رسیدن به اهداف خود با نظرات دیگران سازگار می شوید. متوجه خواهید شد که نمی توانید تمام مشکلات خود را با طرز فکر و نگرش های معمول خود حل کنید و بر خلاف باورهای خود عمل کنید. این احتمال وجود دارد که بعدا از تصمیم خود پشیمان شوید.
  • وقتی در خواب می بینید که در ساختمان شهرداری به یک مقام دولتی رشوه می دهید ، تعبیرش این است که به کسی خیانت می کنید. ممکن است چیزی را به کسی وعده داده باشید اما آن را فراموش کرده اید یا نتوانسته اید قول خود را حفظ کنید. وقتی در خیابان با آن شخص روبرو می شوید شرمنده می شوید اما تصمیم می گیرید طوری رفتار کنید که هرگز چیزی نگفته اید. شما به دلیل چنین رفتاری هدف شایعات خواهید شد ، به همین دلیل بهتر است آنچه را که اتفاق می افتد بپذیرید تا اینکه وانمود کنید همه چیز خوب است.
  • اگر در خواب می بینید که به رئیستان رشوه دادید، تعبیرش این است که شما به مهارت ها ، توانایی ها و دانش خود شک دارید. این احتمالاً نتیجه نا امنی های ریشه دار و عدم اعتماد به نفس است. هنگامی که با آن کنار بیایید ، زندگی شما بسیار ساده تر می شود و شانس های زیادی برای پیشرفت ایجاد می کند.
  • اگر در خواب می بینید که از یک همکار در محل کار خود رشوه گرفته اید تا به شما لطفی کرده و به پیشرفت شما کمک می کند ، تعبیرش این است که به کسی بدهکار خواهید بود. ممکن است آن را از دوست یا آشنای خود قرض بگیرید و در بازپرداخت آنها مشکلی داشته باشید.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب رشوه

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب دزد : 19 تعبیر و تفسیر دزد و دزدی کردن در خواب

تعبیر خواب تهمت زدن : 16 نشانه و تعبیر افترا و تهمت در خواب

تعبیر خواب بانک : 34 نشانه و تعبیر کارت بانکی در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است