دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۴ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۱ میلادی
خدمتکار در خواب : تعبیر خدمتکار ( شدن ) در خواب
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب خدمتکار دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن خدمتکار در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر خواب خدمتکار شدن چیست ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب خدمتکار ، و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم

تعبیر خواب خدمتکار

تعبیر خواب خدمتکار

خدمتکار در خواب نماد درگیری است. شما علاوه بر اینکه با خانواده خود مشکل دارید مدام با آن ها درگیرید. این شرایط شما را خسته کرده است و نمی توانید از پس آن بر بیایید. حتی اگر به لحاظ مالی هم تامین باشید، نمی توانید با آن ها بسازید.


تعبیر خواب خدمتکار بودن

اگر در خواب دیدید که خدمتکار هستید، تعبیرش این است که به پول نیاز دارید و به این فکر میکنید که چه کاری کنید که اوضاع مالی تان بهتر شود. هر چه پس انداز میکنید نمی توانید از پس هزینه ها بربیایید.


تعبیرهای دیگر خواب خدمتکار دیدن :

 • اگر در خواب دیدید که با یک خدمتکار مشاجره می کردید، تعبیرش این است که به فردی متمول حسادت می کنید. چون ذاتاً تملک پذیر هستید و دوست دارید در مرکز توجه باشید ، بنابراین اغلب اجازه نمی دهید دیگران صحبت کنند و صادقانه به شما بگویند که درباره رفتار شما چه فکری می کنند.
 • اما اگر شاهد بحث با یک خدمتکار بودید، تعبیرش این است که سعی می کنید شخصی را ترغیب کنید که نظرش را بی دلیل به نفع شما تغییر دهد. سعی کنید در زندگی تان منطق را جایگزین زورگویی تان کنید.
 • اگر خواب دیدید که به خدمتکاری کمک می کردید، تعبیرش این است که می خواهید چیزی را در زندگی خود تغییر دهید. شما در حال حاضر در مرحله ای هستید که دقیقاً نمی دانید چه می خواهید یا چگونه می توانید به آن برسید. شما می دانید که دیگر نمی توانید اینگونه زندگی کنید ، اما هنوز در حال جمع آوری نیروهای خود هستید. از کارهای کوچک شروع کنید و سپس می توانید حرکت های بزرگتری را برنامه ریزی کنید.
 • اگر خواب دیدید که شخص دیگری به یک خدمتکار کمک می کند، تعبیرش این است که شما به تازگی فرصتی پیدا کرده اید که به کسی کمک کنید ، اما برای انجام این کار خیلی تنبل بوده اید. خوب ، اکنون برای پشیمانی دیر شده است. مطمئناً دفعه دیگر متفاوت عمل خواهید کرد.
 • درگیری با خدمتکار در خواب نشانه این است که از خرید یک چیز گران قیمت پشیمان خواهید شد زیرا انتظارات شما را برآورده نکرده است.. سعی می کنید که دوباره آن را پس دهید تا حداقل بخشی از پول خود را پس بگیرید ، اما انجام این کار دشوار است. قبل از رفتن به دفعه بعد باید بیشتر تحقیق کنید.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران با خدمتکار درگیر شدید تعبیرش این است که سعی می کنید که بی عدالتی که در حق شما شده است را برطرف کنید. به همین دلیل سعی میکنید از کمک دیگران استفاده کنید اما آنها بعد از رأی گیری تصمیم بدی خواهند گرفت شما سعی خواهید کرد که از عملی شدن آن تصمیم جلوگیری کنید اما نمی توانید. این شرایط بسیار نگران کننده خواهد بود. اما سعی کنید که رها کنید زیرا نمی توانید بیش از اندازه خودتان را اذیت کنید.
 • اگر در خواب دیدید که خدمتکارتان، پول ، جواهرات یا چیزهای با ارزش مادی زیادی از شما بدزد ، تعبیرش این است که به مردم اعتماد ندارید. شما فقط با اعضای خانواده و دوستان خود در مورد مشکلات ، رازها و ترس های خود صحبت می کنید. زیرا در گذشته فریب خورده اید و سعی می کنید که آن اشتباه را چند بار تکرار نکنید.
 • تعبیر خواب سرقت خدمتکار از دیگران : تعبیر این خواب این است که دوست یا عضو خانواده شما با کسی در ارتباط است که با دشمن است و دوست دارید شما و خانواده تان را کنترل کند. شما قبلاً به نوعی از چنین رفتاری اذیت شده اید و چندین بار تذکر داده اید که این کار را نکنند.
 • فرار از خدمتکار نشانه فرار از تعهدات در دنیای واقعی است. شما به تازگی مشکلات بزرگی را پشت سر گذاشته اید. به این امید که شخص دیگری آنها را برای شما حل کند. زیرا باید به تنهایی با برخی از مسائل و کارها کنار بیایید. وقت آن است که مسئولیت زندگی خود را به عهده بگیرید.
 • اگر در خواب می بینید که دیگران از خدمتکار فرار می کردند، به این معنی است که غیرحرفه ای بودن کسی شما را شگفت زده خواهد کرد. ممکن است رئیستان را دوست نداشته باشید یا او کاری کند که از او ناراحت شده باشید. سعی خواهید کرد که در برابر تصمیمات اشتباه آن ها مقاومت کنید.
 • اگر در خواب دیدید که خدمتکار را تعقیب می کردید، تعبیرش این است که احتمالاً مدتهاست که روی یک ایده یا پروژه کار می کنید ، اما متقاعد می شوید این پروژه به نتیجه نمی رسد. چون نمی خواهید بیشتر از این تلاش کنید، تصمیم گرفته اید که آن پروژه را رها کنید.
 • اگر دیگران خدمتکار را دنبال میکردند، تعبیرش این است که سعی میکنید از دیگران محافظت کنید.. شما نمی خواهید کسی را مورد آزار و اذیت و تحقیر قرار دهید ، بنابراین بلند صحبت خواهید کرد.
 • کشتن خدمتکار در خواب ، نشانه خودباختگی است. شما اخیراً تصمیماتی گرفته اید که بیشتر از سود به شما آسیب می رساند. سعی کنید از تصمیمات خود برگردید.
 • خدمتکار مرده در خواب به معنای از دست دادن شخصی است که کمک زیادی به شما کرده است. این شخص احتمالا یکی از اعضای بزرگتر خانواده ، همکار سابق کار یا یک آشنا باشد. شما از آنها چیزهای زیادی آموخته اید و این واقعیت که دیگر نمی توانید روی توصیه های آنها حساب کنید ، به شما آسیب زیادی می رساند. احساس خواهید کرد که کسی شما را از پا درآورده یا در جنگل رها کرده تا راه خانه خود را پیدا کنید.
 • تعبیر خواب خدمتکار جوان: تعبیرات این خواب به جنسیت بیننده خواب بستگی دارد. اگر مردی خواب خدمتکار جوان را دید، تعبیرش این است که از زندگی جنسی خود راضی نیست. اگر مدتی مجرد باشید ، طبیعی و قابل درک است. با این حال ، اگر ازدواج کرده اید، پس باید صریحاً در مورد مشکلات خود با آنها صحبت کنید.
 • اگر خانمی خواب خدمتکار زن جوان را ببیند. یعنی بی دلیل به زن دیگری حسادت می کند. شریک زندگی شما ممکن است وقت زیادی را با همکار یا دوست خود بگذراند ، فکر میکنید که او شما را فریب می دهد.
 • دیدن خدمتکار قدیمی در خواب نشانه این است که درگیری شدیدی پیدا کرده اید. هر روز برایتان تکراری است و نیاز به تغییر و هیجان دارید.. اگر زنی خواب خدمتکار مسنی را ببیند ، تعبیرش این است که شخصی را در کنار خود دارد که واقعاً به او اعتماد دارد.
 • دیدن خدمتکار برهنه در خواب مرد نشانه این است که احتمالا او به همسرش خیانت می کند و این راز را در سینه خود نگه داشته و به کسی نمیگوید. احتمالا شما از همسرتان راضی نیستید و مدام به او خیانت می کنید. سعی کنید به همسرتان وفادار بمانید ولی اگر او را دوست ندارید بهتر است به او بگویید.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب خدمتکار

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب پادشاه : 66 نشانه و تعبیر دیدن شاه و پادشاه در خواب

تعبیر خواب پرستاری بچه: 18 نشانه و تعبیر پرستار بچه در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید