دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۸ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۵ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
سمور در خواب: تعبیر دیدن خواب سمور چیست ؟
0
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب سمور دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن سمور در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب دیدن سمور چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب سمور ، تعبیر خواب سمور مرده، تعبیر خواب گرفتن سمور، تعبیر خواب غذا دادن به سمور، تعبیر خواب حمله سمور و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب سمور

تعبیر خواب سمور

سمور در خواب نشانه سرقت و فریبکاری است. احتمالا دیگران از سادگی شما سو استفاده می کنند و احتمالا زندگی شما را به باد می دهد. سعی کنید بعد ازدیدن این خواب بیشتر مراقب خودتان و نزدیکانتان باشید.


تعبیر خواب سمور مرده

تعبیر سمور مرده در خواب:

 • دیدن سمور مرده در خواب نشانه این است که به زودی مشکل بزرگی را حل خواهید کرد. ما در مورد چیزی صحبت می کنیم که مدت ها شما را آزار می دهد. شما قبلاً بارها به این فکر کرده اید که برای رهایی از این نگرانی چه کاری باید انجام دهید ، اما اگر صبور باشید ، مشکل به خودی خود از بین می رود. خواهید فهمید که با قدرت نمی توانید جلوی این افراد را بگیرید. به همین دلیل زندگی خود را تغییر می دهید.
 • کشتن سمور نشانه این است که به زودی از نگرانی و استرس خلاص می شوید. احتمالا در حال حاضر مسئولیت زیادی گردن شماست و این موضوع باعث ناراحتی شما شده است. یکی از همکارانی که با آنها کار می کنید به قوانینی که اصرار دارید احترام نمی گذارد ، به همین دلیل مجبورید مراقب آنها باشید. از اینکه مدام بالا سر او باشید و به او بگویید چه کند چه نکند خسته شده اید.. اما به زودی از او خلاص می شوید و احتمالا دیگه او را کنار خود نخواهید دید و با آرامش به کار خود ادامه خواهید داد.
 • اگر در خواب دیدید که سمور شکار کردید، تعبیرش این است که به زودی به آنچه می خواهید می رسید. سبک و رویه زندگی تان را تغییر می دهید. از دوستان بد و فریبکار خلاص می شوید و به خود و دیگران ثابت می کنید که می توانید موفق شوید.
 • اگر خواب دیدید که دیگران سمور شکار میکردند، تعبیرش این است که درگیر وعده های دروغ هستید. همسرتان یا رئیستان به شما وعده پاداش داده و به همین دلیل درگیر وعده های او شده اید. احتمالا کسی هم به شما دروغ می گوید. سعی کنید دروغ او را در بیاورید و اجازه ندهید شما را ساده فرض کنند.

تعبیر خواب گرفتن سمور

تعبیر گرفتن سمور در خواب:

 • اگر در خواب دیدید که سمور را گرفتید تعبیرش این است که رئیستان به خاطر زحماتی که کشیده اید از شما قدردانی خواهد کرد. به زودی از شر افراد حسود و فریبکار خلاص خواهید شد. شاید قبلا فکر کرده اید که نمی توانید از آنها فاصله بگیرید. اما دیگر آن فرد ساده قبل نیستید و اجازه نمی دهید کسی در کار شما دخالت کند.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران سمور را گرفته بودند و شما تماشا می کردید تعبیرش برعکس است. رقبا با تدبیر و دانش خود شما را شکست خواهند داد. شرکتی که در حال حاضر در آن کار می کنید ممکن است دچار بحران شود. بیش از حد کار را با مسائل خانوادگی تان قاطی کرده اید. شما باید اجازه دهید عزیزانتان احساس بهتری داشته باشند تا جو بد به روابط خانوادگی شما منتقل نشود. اگر می خواهید پیشرفت کنید باید درکارتان مدیریت داشته باشید.

تعبیر خواب غذا دادن به سمور

تعبیر غذا دادن به سمور در خواب:

 • اگر خواب دیدید که به سمور غذا دادید، تعبیرش این است که راجب دیگران اشتباه فکر میکنید. آن ها گرگی هستند در لباس بره و شما از فریب آن ها آگاه نبودید. شما آن شخص را به خصوصی ترین بخش زندگی تان راه داده اید و این خطرناک است.
 • اما اگر خواب دیدید که دیگران به سمور غذا می دادند و شما شاهد آن ها بودید، تعبیرش این است که یکی از نزدیکان شما با کسی در ارتباط است که شما از شخصیتش خوشتان نمی آید و با او مشکل دارید. شما می ترسید که ازدواج یا عشق آنها دوام نیاورد و در نهایت یکی از آنها آسیب ببیند. شاید حق با شما باشد. اما در کارشان دخالت نکنید و اجازه بدهید که خودشان برای زندگی شان تصمیم بگیرند.

تعبیر خواب حمله سمور

تعبیر حمله سمور در خواب:

 • اگر خواب دیدید که سمور به شما حمله کرد، تعبیرش این است که در مورد مشکلات زندگی تان اغراق می کنید. سعی کنید زندگی تان را از حالت نمایشی در بیاورید و کمی واقع گرا باشید.. سعی کنید کمی متفاوت رفتار کنید زیرا این رفتارتان باعث دور شدن شما از اطرافیانتان خواهد بود.
 • اگر خواب دیدید که سمور به دیگران حمله میکرد، تعبیرش این است که شاهد یک اتفاق تلخ وناراحت کننده خواهید بود. شاید کار اشتباهی انجام داده اید که به خاطر آن سرزنش شده اید.. سعی کنید هر چه زودتر اشتباهات خود را جبران کنید.

تعبیر خواب فرار از سمور

تعبیر فرار از سمور:

 • اگر خواب دیدید که از سمور فرار میکردید، تعبیرش این است که کسی شما را به خودخواهی متهم می کند. شریک زندگی تان بر این باور است که شما فقط به خود و احساسات یا نیازهای خود فکر می کنید و او و خواسته های آنها را نادیده می گیرید. قبل موضع گیری کمی فکر کنید که این حرف درست است یا خیر.. اگر درست است پس بپذیرید که اشتباهی مرتکب شده اید و اگر می خواهید رابطه یا ازدواج دوام داشته باشد سعی کنید آن را برطرف کنید.
 • اما اگر در خواب دیدید که دیگران از سمور فرار می کردند، تعبیرش این است که نباید در مشکلات دیگران دخالت کنید. چرا زمانی که زندگی خودتان سراسر مشکل است، در زندگی دیگران دخالت می کنید. قبل از اینکه در زندگی شخص دیگران دخالت کنید به خود و روابطتتان دقت کنید.
 • اگر خواب دیدید که سموری را تعقیب می کردید، تعبیرش این است که تصمیمی شجاعانه و تا حدودی دیوانه وار خواهید گرفت. با توجه به اینکه شما شخصی نیستید که تکانشی عمل کند ، این حرکت باعث شوک و تعجب اطرافیانتان خواهد شد. با این حال این کارتان باعث پیشرفت شما خواهد شد.
 • اگر خواب دیدید که دیگران در حال تعقیب سمور هستند ، تعبیرش این است که شما به زودی با کسی روبرو خواهید شد که شما را با نگرش خود نسبت به زندگی متحیر خواهد کرد. دیدگاه او با دیدگاه شما و افرادی که اغلب اوقات را با آنها می گذرانید متفاوت است. بی توجهی به پول ، مادیات و درآمد بیشتر شما را مجذوب خود می کند.

تعبیرهای دیگر :

 • خریدن سمور نشانه پشیمان شدن از خرید چیزی است. شما اعتقاد داشتید که این کار زندگی شما را آسان تر می کند ، اما این اتفاق نیفتاد. بگذارید این درسی برای آینده باشد. اما بیش از حد خود را ملامت نکنید.
 • سمور فروش در خواب نشانه این است که شما فردی فوق العاده مدبر هستید که استعداد ترغیب دیگران به هر کاری را دارید. شما نسبت به شغلتان مهارت دارید. پس سعی کنید همان کار را ادامه دهید.
 • پیدا کردن سمور در خواب نشانه این است که چیزهای کوچک شما را خوشحال می کند. ممکن است شخصی چیزی به شما بدهد که شما را خوشحال کند. به زودی متوجه می شوید که آنها شما را بسیار بهتر از آنچه تصور می کردید می شناسند.
 • سمور مریض نشانه خوبی نیست. این خواب نماد بدبختی ، افسردگی یا اندوه است. ممکن است به دلیل مشکلی که در محل کار دارید بدخلق شده باشید یا روابط تان با خانواده تیره و تار شده باشد. سعی کنید هر چه زودتر از این فشار کاذب خود را خلاص کنید. بهترین راه حل این است که سعی کنید ذهن خود را با پیاده روی ، دوچرخه سواری ، آهسته دویدن سرگرم کنید.

تعبیر خواب سمور ابن سیرین

محمدبن سیرین گوید
سمور در خواب ، مردی است ظالم و کافر و راهزن . اگر بیند با سمور جنگ و نبرد می کرد ، دلیل که بامردی چنین او را خصومت افتد . اگر بیند که گوشت سموری میخورد ، دلیل که مال مردی کافر و ظالم را بخورد ، به قدر آن گوشت که خورده بود .


تعبیر خواب سمور مطیعی تهرانی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :

 • سمور تعبیر خز و راسو و جانوران جونده دیگر از این نوع را دارد . معبران قدیمی نوشته اند که سمور در خواب های ما مردی است کافر . منظور از کافر مردی است خشن و کج خو و ستمگر یعنی درست خلاف تعبیری که برای مسلمانان و مسلمانی می شود . تعریف بالا در صورتی است که یک زن در خواب سمور ببیند و چنانچه یک مرد ، سموری در خواب ببیند زنی است با خصوصیات و مشخصات ذکر شده در بالا که با هیچ محبتی انس نمی گیرد .
 • دیدن پوست سمور در خواب مال و دارایی است و چنانچه در خواب ببینید که از پوست سمور به لباس خود دوخته و آن را زینت کرده اید یا اینکه کلاهی از پوست سمور دارید مالی نصیب شما می شود که صاحب اول آن انسانی ستمگر و کج خو و خشن بوده است .
 • اگر ببینید که سموری در خانه یا باغ یا زیر دیوار شما لانه کرده و بچه نهاده خوب نیست چرا که از فتنه و بلا خبر می دهد .
 • اگر در خواب ببینید سموری هست و شما او را دنبال می کنید و او همچنان می گریزد نیکو است زیرا خواب شما می گوید با انسان مزوری در می افتید که در نتیجه پیروز می شوید و او از شما می گریزد و منهدم می شود .

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب سمور

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب سنجاب : ۲۸ نشانه و تفسیر دیدن سنجاب در خواب

تعبیر خواب آفتاب پرست : ۱۷ نشانه و تفسیر دیدن آفتاب پرست در خواب

تعبیر خواب حیوانات : 25 نشانه و تعبیر دیدن حیوانات عجیب در خواب

تعبیر خواب حیوانات مرده : 21 نشانه و تعبیر حیوان مرده در خواب

تعبیر خواب حیوانات وحشی: 12 تعبیر دیدن حیوان وحشی در خواب

شیر جنگل در خواب: ۴۵ نشانه و تعبیر خواب شیر جنگلاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
 • منبع
 • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
 • dreamglossary.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است