دلگرم
امروز: جمعه, ۳۰ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۵ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب راسو : 31 نشانه و تعبیر راسو در خواب
1
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب راسو دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن راسو در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب راسو دیدن چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب راسو ،تعبیر خواب آمدن راسو به خانه، تعبیر خواب خوردن راسو، تعبیر خواب فرار از راسو و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب راسو

تعبیر خواب راسو

1- دیدن راسو درخواب نشانه آرزوهای محال است. این احتمال وجود دارد که بیشتر اولویت های شما با گذشت زمان تغییر کند و تمام دغدغه و مشکلاتتان مادی باشد. یادتان نرود که همه چیز در زندگی پول نیست. شاید این خواب نوعی تلنگر باشد که به فکر همه و همه چیز در زندگی باشید.
2- تعبیر دیگر دیدن راسو درخواب نشانه این است که به وفاداری یکی از عزیزان خود شک دارید. احتمالا رفتار شریک ، دوست یا یکی از اعضای خانواده برای شما گیج کننده باشد. به جای شک و تردید، سعی کنیدکه با آنها گفتگوی صادقانه داشته باشید.
3- شکار راسو در خواب نشانه این است که شخصی به شما آسیب می رساند. آن شخص احتمالاً قصد بدی ندارد ، اما هر کاری که انجام می دهد ، برخلاف انتظار شما است. از اینکه فرصتی دوباره به آنها داده اید از خود عصبانی خواهید شد و ناراحت هستید که چرا تجارب و رموز موفقیت خود را در اختیار آن ها قرار داده اید.
4- تعبیر دیدن شکارچی راسو نشانه این است که باید به فکر راه اندازی یک شغل جدید باشید. شما در حال حاضر پول و تجربه کافی دارید ، اما ترس از شکست، شما را از انجام این کار باز می دارد. از شخصی که به او اعتماد دارید مشاوره بخواهید. گاهی یک ریسک کوچک می تواند سود بزرگی برای شما به همراه داشته باشد.
5- اگر در خواب دیدید که راسو شما را می لیسید، تعبیرش این است که برای کسی کاری انجام می دهید و او تا آخر به شما مدیون خواهد بود و تا آخر عمر به شما کمک خواهد کرد.
6- اگر در خواب دیدید که راسو، صورت شخص دیگری را می لیسد تعبیرش این است که باید مراقب سخن چینان و کسانی که به خاطر خود شیرینی دست به هر کاری می زنند باشید. به خصوص اگر آنها اخیراً وارد زندگی شما شده باشند. نیت همه آن ها خوب نیست و با شما صادق نیستند.
7- اگر یک راسو در خواب شما در یک جنگل یا یک علفزار است ، تعبیرش این است که به دیگران اجازه می دهید که از سادگی شما سو استفاده کنند. سعی کنید از حق خود دفاع کنید.. اگر اجازه دهید آنها با شما چنین رفتاری داشته باشند دیگر عزت نفسی برایتان باقی نخواهد ماند. .
8- تعبیر دیدن راسو در قفس نشانه این است که با ایده ها و افکاری که در سر دارید، بر دشمنانتان پیروز خواهید شد. شما اجازه نمی دهید که کسی به شما آسیب برسانند زیرا از آن شخص باهوش تر هستید.
دیدن راسو در باغ وحش نشانه این است که سعی دارید که شرایط را به نفع خود تغییر دهید اما تلاشتان بیهوده است. مهم نیست که چه کاری انجام می دهید ، نمی توانید اهداف ، نظرات و رفتار دیگران را کنترل کنید. یا آنها را به همان شکلی که هستند بپذیرید و دوستشان داشته باشید.


تعبیر خواب آمدن راسو به خانه

9- دیدن راسو به عنوان حیوان خانگی نشانه انزوا و دوری از دوستان است.. شما فردی هستید که دوست دارید همیشه مرکز توجه باشید و همه کارها را برای خاص بودن انجام می دهید. به همین دلیل از کسانی که قصد دارند جای شمارا بگیرند یا توجه دیگران را به خود جلب کنند، ناراحت هستید.
10- تعبیر غذا دادن به راسو در خواب نشانه این است که به زودی با کسی دوست می شوید که تا آخر عمر با شما خواهد بود. این فرد هیچگاه شما را تنها نخواهد گذاشت و در سختی ها و ناراحتی ها کنار شما خواهد بود. اگر تا این حد خوش شانس هستید که اینچنین دوستی را در کنار خود دارید، پس قدرش را بدانید و به هیچ عنوان او را از دست ندهید.


تعبیر خواب خوردن راسو

11- اگر در خواب دیدید که کسی راسو را می خورد تعبیرش این است که یکی از دوستانتان با مشکلی مواجه خواهد شد و به زودی از شما مشاوره میگیرد. اگر کسی به کمک شما احتیاج دارد حتما به او کمک کنید زیرا به شدت به شما نیاز دارید.


تعبیر خواب فرار از راسو

12- فرار از یک راسو در خواب نشانه این است که زمان آن رسیده است که از شر افرادی مدام به شما انرژی منفی می دهند خلاص شوید. احتمالا بعضی از دوستانتان اصلا نمی خواهند که شما به موفقیت برسید و مدام سنگ اندازی می کنند. پس از معاشرت با آنها ، احساس افسردگی و ناراحتی نیز می کنید. اگر چنین است ، سعی کنید از آنها فاصله بگیرید و به سراغ چیزهایی بروید که نرژی مثبت دارند و به معنای واقعی کلمه به شما اراده زندگی می دهند.
13- اگر دیدید که شخص دیگری از یک راسو فرار می کند ، تعبیرش این است که مجبور خواهید شد وقت خود را با کسی که مناسب شما نیست بگذرانید. شما هیچ چیز مشترکی با آن شخص ندارید. به همین دلیل دوست ندارید به هیچ عنوان آن ها را ببینید.
14- اگر در خواب دیدید که راسو را تعقیب می کردید، تعبیرش این است که ایده های بزرگی در سر دارید و میخواهید با کمک مردم به آنچه می خواهید برسید. شما سرشار از درک و انرژی مثبت هستید ، به همین دلیل مردم عاشق معاشرت با شما هستند. با این حال ، برخی معتقدند که شما ساده لوح هستید و به همین بهانه هم از مهربانی شما سو استفاده می کنند.. شما آنقدر مهربانید که با آن ها هم مهربانید و معتقدید رفتارهای آنها به خودشان برخواهد گشت.
15- اگر در خواب دیدید که شخص دیگری در حال تعقیب راسو است ، تعبیرش این است ممکن است صداقت شما کار دستتان بدهد. سعی کنید بیش از حد با دیگران رو راست نباشید. این به این معنی نیست که به دیگران دروغ بگویید. خیر.. سعی کنید که رازهای زندگی تان را با کسی در میان نگذارید. بعضی از سودجویان از حسن نیت شما سو استفاده می کنند.
16- وقتی در خواب می بینید که راسویی به شما حمله می کند ، تعبیرش این است که یک فرد مسن سعی میکند شما را عصبانی و تحریک کند. آنها می خواهند دیگران چهره عبوس و عصبانی شما را ببینند. پای این افراد را از زندگی تان ببرید و تا دیر نشده کاری کنید که زندگی روی خوشش را به شما نشان دهد.
17- تعبیر دیگر این خواب، محافظت از کسی دربرابر دشمنی هاست. در نتیجه تصمیم می گیرید که در مقابل آنها بایستید. شما واقعاً معتقد هستید که هیچ کس حق ندارد بدون دلیل دیگران را مورد انتقاد قرار دهد و به همین دلیل تصمیم می گیرید که عدالت را رعایت کنید.
18- دیدن راسوی زخمی نشانه این است که برای رسیدن به آرزوهای خود مسیر طولانی در پیش دارید... نکته خوب این است که شما انگیزه خود برای زندگی را از دست نمی دهید و همیشه می دانید که چه می خواهید و چگونه باید به اهدافتان برسید.. با کمی شانس و صبر زیاد ، رویای زندگی شما به واقعیت تبدیل می شود.
19- تعبیر دیگر دیدن راسوی زخمی نشانه مشکلات و کمک از دیگران برای حل آن است.. مشورت گرفتن از یک همکار باتجربه تر ، دوست بزرگتر یا یکی از اعضای خانواده می تواند به شما کمک کند تا از شر آن ها خلاص شوید و بهترین کار را انجام دهید.


تعبیر خواب راسوی مرده

20- تعبیر دیدن راسوی مرده نشانه این است که از نگرانی های بزرگ خلاص می شوید. احتمالا چیزی برای مدت طولانی شما را آزار داده باشد و دیگر نمی دانید چگونه با آن کنار بیایید. با این حال زمان بهترین راه حل برای شماست. اگر بگذارید کار خودش را بکند ، خواهید دید که همه چیز درست همانطور می شود که می خواهید.
21- اگر در خواب راسویی را کشتید، تعبیرش این است که می توانید با کمک دیگران از شر مشکلات خود خلاص شوید. احتمالا ایده های خوبی در سر دارید و وقت آن است که آن را عملی کنید زیرا پشیمان نخواهید شد.


تعبیر خواب راسو سیاه و سفید

22- دیدن راسوی سیاه درخواب نشانه ترس و نگرانی است. سعی کنید استرس و نگرانی را از خود دور کنید.
23- متأسفانه ، راسو سفید در خواب تعبیر خوبی ندارد. این خواب نشانه مرگ دوست، عزیز یا حتی حیوان خانگی است.


تعبیر خواب راسو ابن سیرین

محمدبن سیرین گوید :
24- دیدن راسو به خواب دزد است . اگر بیند راسو در خانه یا در دکان رفت ، دلیل کند که دزد در آنجا شود و چیزی بدزدد . اگر بیند که راسو را بکشت ، دلیل که دزدی را بگیرد و بر او ظفر یابد . اگر بیند گوشت راسو میخورد یا چیزی از اندامهای او در دست داشت ، دلیل است که مالی از دزد بستاند .

ابراهیم کرمانی گوید :
25- اگر بیند راسو وی را بگزید ، دلیل که بیمار و سرانجام شفا یابد . اگر بیند که با راسو جنگ و نبرد می کرد و بر او غالب آمد ، دلیل که بر دزد چیره شود او را قهر کند .

تعبیر خواب راسو از امام صادق

حضرت امام جعفر صادق فرماید :
26- دیدن راسو به خواب ، بر سه وجه است .
اول : غم و اندوه .
دوم : درد .
سوم : بیماری .

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
27- راسو از پستانداران جونده صحرایی است که از موش بزرگتر و از خرگوش کوچکتر است . دیدن راسو در خواب رو به رویی با دزد است .
28- اگر دیدید راسویی در خانه یا در مزرعه شما زندگی می کند و آنجا سکنی گزیده مطمئن باشید دزدی خانگی دارید . دزدی که اهلی و آشناست و بی آن که خودتان بفهمید مال شما را اندک اندک می برد . معبران عموما راسو را دزد تعبیر کرده اند .
29 - اگر در خواب دیدید که به راسو غذا می دهید در واقع مال خود را به کسی می دهید که اگر هم ندهید او می دزدد و می برد .
30- اگر دیدید راسویی را شکار کردید و کشتید انسان بد نیت و کج دستی را از خود می رانید . انسانی که به مال شما نظر بد دارد .

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب راسو

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب حیوانات : 25 نشانه و تعبیر دیدن حیوانات عجیب در خواب

تعبیر خواب حیوانات مرده : 21 نشانه و تعبیر حیوان مرده در خواب

تعبیر خواب حیوانات وحشی: 12 تعبیر دیدن حیوان وحشی در خواب

قفس در خواب: 34 نشانه و تعبیر خواب قفس

تعبیر خواب شیر جنگل : ۴۵ نشانه و تفسیر دیدن شیر در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید