دلگرم
امروز: شنبه, ۲۴ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۱۶ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب چرک : 14 نشانه و تعبیر چرک (کثیفی) در خواب
0
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب چرک دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن چرک در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب چرک دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب چرک، تعبیر خواب چرک زخم، تعبیر خواب چرک پا، تعبیر خواب چرک صورت و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب چرک

تعبیر خواب چرک

1- چرک در خواب نشانه مشکلات و انرژی منفی است. ممکن است به زودی در شرایطی قرار بگیرید که به دیگران نیازمند شوید. در آن لحظه است که دیگران چهره واقعی شان را به شما نشان خواهند داد.
2- تعبیر دیگر این خواب بیماری است. احتمالا مشکلی جسمی دارید که اکنون به شدت شما را آزار داده است و اکنون زمان آن رسیده که به با جدیت این مشکل را پیگیری کنید.
3- اگر در خواب دیدید که چرک روی شخص دیگری بود تعبیرش این است که دوست خود را رها نمیکنید. به دلیل تعصبات و ترس از افرادی که عقاید و نگرش های مختلفی دارند، با آنها درگیر هستید اما چون دوستانتان را دوست دارید، نمی خواهید از آن ها فاصله بگیرید.
4- اگر در خواب دیدید که چرک از زخم بیرون آمد تعبیرش این است که دوباره با کسی که اخیرا بحث کرده اید، صلح خواهید کرد. شاید دلیل آن پیش پا افتاده به نظر برسد اما از درگیری گذشته ناشی می شود. خواهید فهمید که به راحتی نمی توانید با شخصی مثل او رابطه خوبی داشته باشید ولی سعی کنید او را از زندگی تان کاملا جدا کنید.
5- اگر خواب دیدید که چرک از زخم شخص دیگری خارج شد تعبیرش این است که شما در دعوای میان دو نفر واسطه خواهید بود. این کار برای شما سخت خواهید بود زیرا می ترسید که نگرش شما دیگران را آزرده کند. با این حال از دیپلماسی استفاده می کنید و بدون مشکل از این شرایط خارج می شوید.


تعبیر خواب چرک زخم

6- اگر در خواب دیدید که چرک را از روی زخم پاک کردید تعبیرش این است که دوست دارید قسمت تاریک زندگی خود را از دیگران مخفی کنید. به همین دلیل احساس سرشکستگی و کمبود می کنید.
7- اگر در خواب دیدید که شخص دیگری چرک را از روی زخم پاک می کرد، تعبیرش این است که به شخص اشتباهی اعتماد خواهید کرد. شما در مورد ایده یا برنامه خود با کسی که اعتماد دارید، صحبت خواهید کرد اما معلوم می شود که آن ها اهداف پنهانی دارند و از اطلاعاتی که شما به آن ها دادید سو استفاده خواهند کرد.
8- اگر در خواب دیدید که چرک را از روی زخم شخص دیگری پاک می کردید تعبیرش این است که با کمک دوست خود مشکل دیگران را حل خواهید کرد. چیزی که مدت هاست شما را آزار می دهد اما خودتان نمی توانید راه حل آن را پیدا کنید. با این حال، بعد از اینکه در مورد این موضوع با دوستان خود صحبت کردید، آنها دیدگاه جدیدی درباره کارهایی که باید انجام دهید ارائه می دهند. از گوش دادن به آن ها نترسید زیرا پشیمان نخواهید شد.


تعبیر خواب چرک پا

9- تعبیر خواب چرک روی دست یا پاها:دیدن این خواب نشانه خوبی نیست. مشاغلی که در آن ها زمان زیادی را صرف کردید نتیجه نخواهد داد. شما انتظار سود بیشتری داشتید ولی در آخر متوجه می شوید که همه آن ها بی فایده خواهد بود.
10- اگر در خواب دیدید که چرک روی دست و پایتان را پاک می کردید، تعبیرش این است که با موانع زیادی روبرو می شوید. اما تنها در صورتی که واقعا اعتقاد داشته باشید بر آن ها غلبه خواهید کرد. توجه زیاد به انتقادات شما را تخریب خواهد کرد. شما هدفی دارید که می خواهید به آن ها برسید و این تنها چیزی است که مهم است. شما باید به کارهایی که انجام می دهید اعتقاد داشته باشید.


تعبیر خواب چرک صورت

11- تعبیر دیدن چرک روی صورت نشانه بیماری است. نگران عزیزی خواهید شد. او بیمار می شود و شما مجبورید او را مدام به پزشک ببرید.
12- اگر در عالم خواب چرک را از روی صورت پاک می کردید تعبیرش این است که ضعیف شده اید. سعی کنید صبور باشید و تسلیم نشوید.


تعبیر خواب چرک در دهان

13- چرک در دهان نشانه دروغگویی است. اگر دیدید که چرک از دهان شما خارج شد تعبیرش خوب است و به زودی از اشتباه خود برخواهید گشت.


تعبیر خواب لباس چرک

14- دیدن چرک روی لباس نشانه بحران خانوادگی است. سعی کنید از کمک چشم پوشی نکنید. احتمالا توصیه های خوبی به خانواده خواهید کرد که مشکلاتشان را به زودی حل میکند.

ترجمه : معصومه راهی

تعبیر خواب چرک

تعبیرهای مرتبط:

22 تعبیر و تفسیر دیدن خواب تمیز کاری و تمیز کردن


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید