دلگرم
امروز: جمعه, ۳۰ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۵ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب زبان : 17 نشانه و تعبیر دیدن زبان در خواب
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب زبان دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن زبان در خواب را در دلگرم بخوانید .

زبان در خواب تعبیرش چیست ؟

تعبیر خواب زبان، تعبیر خواب گاز گرفتن زبان ، تعبیر خواب زبان نداشتن ، تعبیر خواب زبان بلند، تعبیر خواب زبان کوچک، تعبیر خواب سوراخ شدن زبان و... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

 تعبیر خواب زبان

تعبیر خواب زبان

1- دیدن زبان در خواب نشانه این است که باید مراقب حرف هایتان باشید. شما فردی گرم مزاجید و قبل از اینکه فکر کنید صحبت می کنید. شما اغلب واکنش های تند و تیزی نشان می دهید و بعدا پشیمان میشوید و به خاطر کارهایی که کردید عذر خواهی می کنید. اما سعی کنید که خودتان را کنترل کنید و در کارها عجول نباشید. زیرا دیگران نمی توانند این رفتار شما را تحمل کنند.


تعبیر خواب گاز گرفتن زبان

2- گاز گرفتن زبان در خواب نماد مرگ است. این احتمال وجود دارد که برای یکی از آشنایان اتفاق بدی رخ دهد و شما هم کاری از دستتان ساخته نباشد. این شرایط بسیار خطرناک است و باعث می شود فشار زیادی متحمل شوید.
3- اگر در خواب دیدید که زبانتان را بیرون کشیدید تعبیرش این است که سعی میکنید خودتان را کنترل می کنید و دشمنانتان را لت و پار خواهید کرد. شما در تلاش هستید که حسادت دیگران روی شما تأثیر نگذارد ، اما در موقعیت های خاص نمی توانید خود را کنترل کنید و به آنها اجازه می دهید که هر اظهار نظری درباره شما بکنند.
4- اگر در خواب دیدید که دیگران زبان شما را بیرون کشیدند تعبیرش این است که اعتماد به نفس ندارید. به همین دلیل ، شما اغلب کنار می ایستید چون نمی خواهید مهارت ها ، استعدادها و توانایی های خود را نشان دهید. در حالی که شما راکد و ایستا هستید، همکارانتان در حال پیشرفت هستند. تا دیر نشده بجنبید.


تعبیر خواب زبان نداشتن

5- اگر در خواب می بینید که زبان ندارید ، تعبیرش این است که وقتی شخصی به شما توهین می کند در مقابل ایستادگی نمی کنید. شما تصمیم گرفته اید که زیرک باشید و آن را رها کنید ، اما در کل به شدت آسیب دیده اید. این خوب این است که از درگیری جلوگیری می کنید اما خیلی هم در خودتان نریزید.
6- تعبیر خواب زبان را قورت دادن این است که باید تلاش کنید که رازتان را برای کسی فاش نکنید. شما دوست دارید ساکت باشید اما محیط و شرایط آن به شدت به شما فشار می آورد. اعتماد خوب است اما گاهی گفتن بعضی چیزها لازم است تا دیگران را از آسیب جدی تری حفظ کند.
7- اگر در خواب دیدید شخص دیگری زبانش را قورت می دهد تعبیرش این است که رازی دارید که به دیگران گفته اید و از این موضوع ناراحتید که آیا آنها این راز را فاش میکنند یا خیر.. سعی کنید در مورد همه چیز اظهارنظر نکنید زیرا با این کار فقط کنجکاوی کسی را قلقلک می دهید و باعث می شوید حتی بیشتر از شما شایعه پراکنی کنند.


تعبیر خواب بی حس شدن زبان

8- تعبیر بی حس شدن زبان در خواب نماد مشکلات ارتباطی با شریک زندگی تان است. شما احساس می کنید اخیراً با یکدیگر کاملاً صادق نیستید و خیلی چیزها را نمی گویید. چنین شرایطی باعث فاصله گرفتن شما از یکدیگر می شود . از خود بپرسید که واقعاً چه می خواهید و این را به شریک زندگی خود بگویید. اگر هدف شما نجات رابطه است ، باید خیلی بیشتر در مورد موضوعات زناشویی صحبت کرده و به نتیجه برسید.


تعبیر خواب زبان بلند

9- زبان بزرگ در خواب هشداری است که به شما میگوید مراقب صحبت ها و رفتار خود باشید. کنجکاوی شما ممکن است برایتان دردسر ساز شود.


تعبیر خواب زبان کوچک

10- دیدن زبان کوچک نشانه این است که شما به آرامش نیاز دارید. شما در حال حاضر در کنار افرادی هستید که با داستان های خود شما را اذیت و آزار می دهند. شما دوست دارید مدتی را تنها بگذرانید تا بتوانید با آرامش زندگی کنید.


تعبیر خواب سوراخ شدن زبان

11- اگر در خواب دیدید که زبانتان سوراخ شده، تعبیرش این است که نظرات دیگران و حرف های آن ها برای شما مهم است. قبل از هر کاری تمام جوانب را می سنجید و از نظرات دیگران هم استفاده می کنید. شما غالباً کارهایی انجام می دهید که دوست ندارید و به همین دلیل به ندرت از آنها لذت می برید. داشتن تعبیر خواب زبان متورم
12- اگر در خواب دیدید که زبانتان متورم شده تعبیرش این است که با یک شخص لجباز بحث خواهید کرد. ما در مورد شخصی صحبت می کنیم که در مورد هیچ چیز با او تفاهم ندارید و مدام با او بحث می کنید. این تلاش بیهوده است و جز آسیب به خودتان هیچ نتیجه و اثری برای شما نخواهد داشت. بهتر است به جای هدر دادن وقت گرانبهای خود در چنین گفتگوهایی، آن را رها کنید.


تعبیر خواب زبان سیاه

13- زبان سیاه در خواب نشانه این است که مرتکب اشتباه شدید و به سختی می توانید بهانه خوبی برای کارهای خود پیدا کنید. هر چقدر هم تلاش کنید ، در اثبات خوب بودن نیت خود موفق نخواهید شد. این موضوع به رابطه شما با عزیزانتان آسیب جدی وارد خواهد کرد.


تعبیر خواب زبان سفید

14- اگر در خواب دیدید که زبانتان سفید شده تعبیرش این است از دست کسی ناراحتید ولی نمی توانید در مورد آن با او صحبت کنید. شما به شدت ترسو هستید.


تعبیر خواب زبان رنگی

15- زبان آبی در خواب نشانه این است که به دلیل رفتار کودکانه و نابالغ خود در نهایت دچار مشکل خواهید شد. شخصی احتمالاً به شما گفته است که تمام کارهای شما از روی اصول و منطق است و شما هم فکر میکنید برای همه می توانید رفتار کنید.


تعبیر خواب زبان مو دار

16- تعبیر خواب مو داشتن زبان نشانه این است که برای حرف هایی که به دیگران زدید کاملا پشیمان هستید. شاید تاسف شما کاری از پیش نبرد اما حداقل نشان می دهید که متاسف هستید. اگر نتوانستید مو را از زبانتان خارج کنید تعبیرش این است که به این کارتان ادامه خواهید داد. این خواب نوعی هشدار به شماست.

تعبیر خواب زبان امام صادق (ع)

حضرت امام جعفر صادق فرماید :
17- دیدن زبان به خواب بر شش وجه است .

  • اول : حکمت .
  • دوم : ریاست .
  • سوم : ترجمان ( مترجم ) .
  • چهارم : حاجت .
  • پنجم : دلیل وبرهان .
  • ششم : سخن گفتن به زبان های مختلف .

ترجمه : معصومه راهی

 تعبیر خواب زبان

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب کامل دندان : دیدن دندان در خواب چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب رژ : 24 تفسیر و تعبیر رژ لب (ماتیک) در خواب

تعبیر خواب بوسیدن : 73 تعبیر و تفسیر بوسه دادن و بوسیدن در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید