دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۱۷ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب کاکتوس: 15 نشانه و تعبیر دیدن کاکتوس در خواب
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب کاکتوس دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن کاکتوس در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب کاکتوس دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب کاکتوس، تعبیر خواب کاکتوس هدیه گرفتن، تعبیر خواب کاکتوس کاشتن، تعبیر خواب خرید کاکتوس، تعبیر خواب دزدیدن کاکتوس و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

 تعبیر خواب کاکتوس

تعبیر خواب کاکتوس

1- کاکتوس در خواب نشانه آسیب های ناشی از بی احتیاطی است. احتمالا کسی اجازه کار و پیشرفت را به شما نمی دهد واین شرایط ضرر زیادی را به شما تحمیل می کند. این شرایط به شما تلنگری خواهد زد که از این اوضاع خودتان را خلاص کنید و کمی اعتماد به نفستان را بالا ببرید و از دیگران انتظار نداشته باشید که دیگران به شما کمک کنند. تعبیر دیگر این خواب کنجکاوی است. شما دوست دارید دست به کارهای خطرناک بزنید یا جاهای خطرناکی بروید که کسی جرات رفتن به آنجا را نداشته است. از طرفی این رفتار شما روی دیگران اثر بدی دارد و دیگران با شما سر این مساله موافق نیستند. شما به دنبال کسی می گردید که با شما همراه باشد نه اینکه جلوی شما را بگیرد.
2- اگر در خواب دیدید که در میان کاکتوس ها گرفتار شدید، تعبیرش این است که به زودی با افرادی روبرو می شوید که جز انرژی منفی سود دیگری برای شما ندارند. به همین دلیل از شرایط راضی نیستید و به شدت افسرده شده اید.


تعبیر خواب کاکتوس هدیه گرفتن

3- اگر در خواب دیدید که کاکتوس هدیه گرفتید تعبیرش این است که مهمان ناخوانده ای برایتان خواهد آمد.. این احتمال وجود دارد که شخصی که با او رابطه خوبی ندارید به خانه شما بیاید. احتمالا روزهای مدی انتظارتان را می کشد. بهتر است مدتی به خانه یکی از اقوام بروید تا بیش از این تحت فشار نباشید.


تعبیر خواب کاکتوس کاشتن

4- اگر در خواب دیدید که کاکتوس می کاشتید تعبیرش این است که کسی از محبت و مهربانی شما سو استفاده خواهد کرد. احتمالاً ما در مورد شخصی صحبت می کنیم که به او چیزهای زیادی داده اید ، اما قدردان تلاش شما نیست. هر کاری که برای او انجام می دهید کم است و او از شما چیزهای بیشتری می خواهید. این رفتار به شدت به شما آسیب خواهد زد و دل شما را خواهد شکست . سعی کنید از این شخص فاصله بگیرید.


تعبیر خواب خرید کاکتوس

5- اگر در خواب دیدید که کاکتوس می خرید، تعبیرش این است که در گذشته آسیب دیده اید و هم اکنون می خواهید که از خود محافظت کنید. اجازه نمی دهید که دیگران بیش از حد به شما نزدیک شوند. شما به دلیل این طرز فکر، دیگران را از خود دور کرده و فرصت های زیادی را از دست می دهید.
6- تعبیر فروش کاکتوس در خواب هشداری است که نباید با عزیزانتان خیلی سختگیر باشید. شما به این واقعیت عادت کرده اید که مسئولیت پذیرترین و بالغ ترین فرد در خانواده خود هستید و همه روی شما حساب می کنند. به همین دلیل، فکر می کنید که اشتباهات دیگران به گردن شماست و شما مسئول آن ها هستید.

تعبیر خواب دزدیدن کاکتوس

7- کاکتوس دزدیدن در خواب نشانه این است که گناهی انجام داده اید و دوست ندارید کسی از آن آگاه شود.. با این حال ، حقیقت دیر یا زود آشکار خواهد شد. پس بهتر است خودتان زودتر توضیح دهید که از زبان دیگران چیزی نشنوند.
8- اگر در خواب می بینید که کسی از شما کاکتوس دزدید تعبیرش این است که به زودی شاهد دعوا و مشاجره ای وحشتناک خواهید شد. این اوضاع شرایط را برای زندگی سخت خواهد کرد و نمی توانید زندگی طبیعی خود را داشته باشید.

تعبیر خواب گل کاکتوس

9- گل کاکتوس بسته به رنگ گل تعبیرش متفاوت است. مثلاً اگر گل کاکتوس سفید بود تعبیرش این است که راز دوستتان فاش خواهد شد. رازی که باورتان نمی شود او از شما پنهان کرده باشد. اگر گلهای کاکتوس زرد باشد، تعبیرش این است که باید مراقب افراد حسود باشید.
10- گلهای نارنجی نماد دوستی های غیر صادقانه است. شخصی که به او اعتماد کرده اید احتمالاً شما را ناامید خواهد کرد. دیدن گل های کاکتوس قرمز نشانه رابطه عاشقانه آشفته و بی نتیجه است. احتمالا کسی را دوست دارید که او شما را دوست ندارد و این عشق یک طرفه است.
11- گلهای کاکتوس صورتی نماد ترس از دلبستگی است. شما احتمالاً دیوانه وار عاشق شریک زندگی خود هستید ، اما از نشان دادن آن می ترسید.
12- گلهای آبی یا بنفش نمادی از یک معضل است. احتمالا در حق کسی ظلمی کرده اید و اکنون ناراحتید و احساس گناه می کنید.


تعبیر خواب میوه کاکتوس

13- دیدن میوه کاکتوس نشانه شنیدن خبرهای خوش است. احتمالا بستگان ، دوستان یا آشنایان شما به شما اطلاع دهند که آنها در حال ازدواج یا بچه دار شدن هستند. اگر اخیراً درخواست ویزا کرده باشید احتمالا خبرهای خوبی از سفارت به شما خواهد رسید.
14- اگر در خواب دیدید که میوه کاکتوس می خوردید تعبیرش این است که عزیزی شما را غافلگیر خواهد کرد. احتمالا به شما هدیه ای خواهد داد که از دیدنش به وجد خواهید آمد.
15- وقتی می بینید شخص دیگری در خواب میوه های کاکتوس را می خورد ، به این معنی است که شما عزیزانتان را با یک حرکت خوب یا یک هدیه غافلگیر خواهید کرد.

ترجمه : معصومه راهی

 تعبیر خواب کاکتوس

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب گل: 70 تعبیر دیدن خواب گل (مصنوعی و طبیعی)

تعبیر خواب گل رز : ۳۲ نشانه و تفسیر دیدن گل رز در خواب

تعبیر خواب پیچک: 14 تفسیر و تعبیر دیدن گل پیچک در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید