دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ برابر با ۱۲ صفر ۱۴۴۳ قمری و ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب عورت: 15 تفسیر و تعبیر خواب اندام تناسلی زن و مرد (عورت)
4
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب اندام تناسلی دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن دستگاه تناسلی در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب دستگاه تناسلی زن یا مرد چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب اندام تناسلی زنانه و مردانه و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب اندام تناسلی

1- اندام تناسلی در خواب مربوط به مسائل جنسی و عاطفی و خیانت و وفاداری جنسی و عشق و البته اعتقادات فرد است. شما قوانینی برای خود دارید که خود را ملزم به انجام آن می کنید. دستگاه تناسلی نمادی از باروری و قدرت خلاق است. هیجان و لذت و رضایت جنسی تعابیر دیگر این خواب است.
2- تعبیر دیگر خواب دستگاه تناسلی دیدن این است که احساس نا امنی میکنید. این موضوع شما را آسیب پذیر کرده است و فکر میکنید دیگر مثل سابق قوی و مستقل نیستید و به همه شک دارید.


تعبیر خواب اندام تناسلی دیگران

3- اگر در خواب اندام تناسلی شخص دیگری را دیدید تعبیرش این است که یک پیشنهاد خوب را رد خواهید کرد. شخصی که احساساتی نسبت به شما دارد احتمالا عاشق شما خواهد شد. اگر چه وسوسه می شوید آنچه را که ارائه می دهند بپذیرید. تصمیم می گیرید که صادق باشید و دیگر عذاب وجدان نداشته باشید.


تعبیر خواب مرد بدون عورت

4- اگر درخواب دیدید که اندام تناسلی ندارید تعبیرش این است که در برخورد با جنس مخالف اعتماد به نفس ندارید. شما به طور طبیعی شخصی جالب هستید اما نمی توانید روابط خوبی با جنس مخالف داشته باشید. سعی کنید روی اعتماد به نفس خود کار کنید و از اشتباهاتتان درس بگیرید.


تعبیر خواب دست زدن به عورت

5- اگر خواب دیدید که دستگاه تناسلی تان را لمس کردید تعبیرش این است که باید اتفاقات جدیدی را در زندگی تجربه کنید تا معنای زیستن را بدانید. روح شما آزرده است و منتظر اتفاقی تازه می باشد. این اتفاق را به خودتان هدیه کنید. از منطقه ممنوعه خود بیرون بیایید و از زندگی لذت ببرید.
6- اگر در خواب دیدید که شخص دیگری به دستگاه تناسلی شما دست زد تعبیرش این است که او دوست دارد با شما رابطه برقرار کند اما نمی داند این موضوع را چطور به شما بگوید. بد نیست که ترس ها و شک های خود را با کسی که به او اعتماد دارید به اشتراک بگذارید. بعد از آن حس بهتری را تجربه خواهید کرد.
7- اگر در خواب دیدید که شما دستگاه تناسلی دیگران را دست زدید، تعبیرش این است که در زندگی فاقد هیجان هستید. بسیاری از افراد در تلاشند تا به شما بگویند که اوضاع با گذشت زمان تغییر می کند و این کاملا طبیعی است اما شما به دنبال اتفاقات خوب در زندگی تان هستید. از این زندگی تکراری خارج شوید و موقعیت های خارق العاده ای را در زندگی تان ایجاد کنید.
8- اگر در خواب دیدید که دستگاه تناسلی شریک زندگی تان را لمس کردید تعبیرش این است که او را از دست خواهید داد. شما از هم فاصله گرفته اید و این موضوع اصلا به نفع زندگی تان نیست.


تعبیر خواب نشان دادن عورت

9- اگر در خواب دیدید که اندام تناسلی خود را به دیگران نشان دادید تعبیرش این است که رازتان را آشکار میکنید. تعبیر دیگر این خواب این است که نیاز دارید که با کسی رابطه جنسی برقرار کنید. سعی کنید حرف هایتان را کاملا مزه مزه کنید و بعد سخن بگویید.
9- اگر خواب دیدید که شخص دیگری اندام تناسلی اش را به شما نشان داد تعبیرش این است که او دوست دارد با شما رابطه داشته باشد.
10- اگر اندام تناسلی تان را در ملاء عام نشان دادید تعبیرش این است که خسته شده اید و به دنبال راهی برای نشان دادن خود به دیگران هستید. سعی کنید دست از این بی پروایی بردارید و بیشتر به خود و کارهایتان فکر کنید.


تعبیر خواب اندام تناسلی بزرگ و کوچک

11- اگر در خواب دیدید که اندام تناسلی تان خیلی بزرگ است یعنی به لحاظ جنسی مشکلی ندارید و از رابطه تان لذت نمی برد.
12- تعبیر خواب عورت کوچک هم برعکس است.


تعبیر خواب عورت ابن سیرین

محمد بن سیرین گوید :
13- اگر به خواب بیند که عورت او ظاهر شد ، چنانکه مردم می دیدند ، دلیل که راز او فاش شود .
14- اگر بیند عورت خود را بپوشاند ، دلیل که راز او پوشیده شود .
15- اگر بیند عورت او برهنه بود و زود بپوشید چنانکه کسی ندید ، دلیل که اگر بیمار است شفا یابد .اگروام دارد بگذارد . اگر در ترسی بود ایمن شود .

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر و تفسیر دیدن خواب رابطه جنسی چیست ؟ | دلگرم

تعبیر خواب قاعدگی : ۱۷ نشانه و تفسیر دیدن خواب پریودی ( حیض )

تعبیر خواب شورت: 20 نشانه و تعبیر لباس زیر (شورت و سوتین) در ...

تعبیر خواب خون : دیدن خون در خواب چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب عریان بودن : ۴۴ نشانه و تفسیر خواب برهنگی و لخت بودن


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (4 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamglossary.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید