دلگرم
امروز: جمعه, ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۱۹ ذو الحجة ۱۴۴۲ قمری و ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی
شنیدن صدا در خواب چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب صدا: 33 تعبیر شنیدن صداهای مختلف در خواب

شنیدن صدا در خواب چه تعبیری دارد ؟
7
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب صدا دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های صدا در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب شنیدن صدا چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب شنیدن صدا ، تعبیر خواب صدای مرده ، تعبیر خواب بی صدا شدن ، تعبیر خواب گریه بی صدا ، تعبیر خواب صدای مرد و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب صدا

تعبیر خواب صدا

1- تعبیر صدا در خواب نشانه به دست آوردن حقیقت است. سعی کنید به محتوای صدا گوش دهید.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
2- تعبیر این خواب که صدای شما موقع حرف زدن بم است : یک مصیبت درپیش است .
3- تعبیر این خواب که صدای شما بعلت سرما خوردگی بم شده : مشکلات بسیار در پیش دارید .
4- تعبیر این خواب که دیگران صدای بم دارند : یک خطر در روابط عشقی .

تعبیر خواب صدای آب

لوک اویتنهاو می گوید :
5- تعبیر خواب صدای ریزش آب : خوشبختی بزرگ

تعبیر خواب صدا زدن

لوک اویتنهاو می گوید :
6- کسی را صدا کردن : خبر
7- کسی شما را صدا کند : خود خوری کردن


تعبیر خواب صدای مرده

8- تعبیر شنیدن صدای مرده نشانه خطر و بیماری است. به زودی سرنوشت بدی در انتظارتان خواهد بود. پیروزی در این شرایط سخت به استقامت شما بستگی دارد.
9- اگر در خواب دیدید که صدای مادربزرگتان را شنیدید تعبیرش این است که به زودی با تلاش به هدفتان می رسید. مخصوصا اگر از شما خوشش آمده بود. اما اگر شما را نصیحت کرد تعبیرش این است که باید به نصایح او گوش دهید.
10- اگر خواب دیدید که صدای مادر مرحومتان را شنیدید تعبیرش این است که به زودی صلح و دوستی در خانواده تان برقرار می شود. سعی کنید مراقب دشمنانتان باشید و کارهایتان را به درستی انجام دهید.
11- اگر در خواب صدای متوفی را شنیدید که اخیرا درگذشته بود تعبیرش این است که به احتمال زیاد مدت هاست شخصی شما را ناراحت کرده و اکنون به شدت عصبی هستید. این موضوع باعث شده پرخاشگر و افسرده شوید.


تعبیر خواب بی صدا شدن

12- اگر درخواب دیدید که صدایتان در نمی آمد تعبیرش این است که خبر بدی می شنوید.
13- اگر چیزی جلوی گلویتان را گرفته بود تعبیرش این است که به زودی می میرید.
14- اگر در خواب بدون صدا فریاد می زدید تعبیرش این است که در آینده اتفاق بدی برایتان رخ خواهد داد. سعی کنید به خودتان اعتماد کنید و همه چیز را به خدا بسپارید. وگرنه ممکن است این موضوع بدتر و بدتر شود.
15- اگر خواب دیدید که در کنفرانس بودید و نتوانستید کلمه ای را بگویید تعبیرش این است که نتایج زحمتتان با شکست مواجه خواهد شد.
16- اگر در خواب دیدید که صدای خود را در خواب گم کردید تعبیرش این است که از ناآرامی ها خسته شده اید و به دنبال روزنه امیدی برای فرار هستید. شما نیاز به استراحت دارید زیرا به شدت عصبی و سردرگم هستید.


تعبیر خواب گریه بی صدا

17- اگر در خواب دیدید که بی صدا گریه می کردید تعبیرش این است که کسی را ندارید که به او اعتماد کنید. به دلیل انزوا و پرخاشگری تمام دوستان خود را از دست خواهید داد. شما نیاز به حمایت دارید . هر چیزی می خواهید به زودی فراهم خواهد شد.


تعبیر خواب صدای زن

18- اگر مردی در خواب صدای زنی را شنید تعبیرش این است که در واقعیت به دنبال جنس مخالف هستید و دوست دارید با آن ها ارتباط برقرار کنید. اگر با آن زن درواقعیت آشنا نشده بودید تعبیرش این است که روابط تان سرنوشت ساز خواهد شد.


تعبیر خواب صدای مرد

19- اگر زنی در خواب، صدای مردی را شنید تعبیرش این است که به زودی با مردی ازدواج خواهد کرد.
20- شنیدن صدای مرد در خواب نشانه رقابت مردانه و نبرد است.
21- اگر صدای پسری را شنیدید تعبیرش این است که باید هوای تازه کارها را داشته باشید و به آن ها اجازه دهید مهارت های خود را به شما نشان دهد.
22- شنیدن صدای دوست پسر سابق نمادی از بی تفاوتی و سردی است. سعی کنید تا آنجا که ممکن است کدورت ها را فراموش کنید.


تعبیر خواب صدا زدن پدر

23- شنیدن صدای پدر درخواب نشانه غم و اندوه و ناامیدی است. شما به دنبال بهانه ای برای شاد زندگی کردن هستید. شرایطی که کمتر فکر پول و نان را داشته باشید.
24- شنیدن صدای پدر، نشانه غم و ناامیدی است. مخصوصا اگر صدایش خسته باشد. این نشان می دهد که کارها آنگونه هست پیش نمی رود. ولی اگر صدایش شاد و سرزنده باشد تعبیرش ثروت است.


تعبیر خواب صدا زدن شوهر

25- تعبیر شنیدن صدا زدن شوهر نشانه تعامل با همسر آینده است.
26- شنیدن صدای شوهر در خواب نشانه روابط شماست. اگر صدایش خوب بود تعبیرش اسن است که روابطتان به همه خوب است. در غیر اینصورت تعبیرش برعکس است.


تعبیر خواب صدا زدن مادر

27- شنیدن صدای مادر نشانه این است که شما وظایفتان را به خوبی انجام نمی دهید. سعی کنید مسئولیت پذیر باشید و ارتباطتان را با خانواده از دست ندهید.
28- اگر مادری درخواب صدای پسرش را شنید تعبیرش این است که فرزند او در خطر است. مادرش تنها کسی است که می تواند او را نجات دهد. فرزندتان به کمک شما نیاز دارد.


تعبیر خواب شنیدن صدای کودک

29- تعبیر صدای کودک در خواب هشدار بزرگی به شماست. سعی کنید از فرزند خود بیشتر مراقبت کنید و مراقب سلامتی آن ها باشید. دوران سختی درانتظار شماست.


تعبیر خواب صدای خدا را شنیدن

30- شنیدن صدای خدا در خواب نشانه خوبی است. به زودی نیرویی را حس خواهید کرد که شما را وادار به انجام کارهای خوبی خواهد کرد. کاری که باعث پیشرفت معنوی شما خواهد شد.


تعبیر خواب شنیدن صدای شیطان

31- شنیدن صدای شیطان نشانه آسیب پذیری روانی است.


تعبیر خواب شنیدن صدای فریاد

32- اگر در خواب صدای فریاد را شنیدید تعبیرش این است که تنش شدید عصبی دارید . چیزی شما را آزار می دهد و تا برطرف نشود شما هم آرام نخواهید گرفت.


تعبیر خواب صدای خنده

33- تعبیر شنیدن صدای خنده درخواب نوعی اضطراب خوشایند است. شما به شدت احساساتی هستید و می خواهید تصمیمات سرنوشت سازی برای زندگی تان بگیرید.

ترجمه : معصومه راهی

تعبیر خواب صدا

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر و تفسیر گریه کردن در خواب چیست ؟

تعبیر خواب خنده : 30 معنی و تعبیر دیدن خواب خندیدناین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.6 از 5 (7 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • checkmydream.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits