دلگرم
امروز: جمعه, ۱۵ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۷ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
تعبیر خواب معذرت خواهی
25
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب عذرخواهی دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن عذرخواهی در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب عذرخواهی ( معذرت خواهی )

تعبیر خواب عذرخواهی و معذرت خواهی در خواب ، تعبیر خواب معذرت خواهی دوست، تعبیر خواب معذرت خواهی از همسر، تعبیر خواب عذرخواهی از دشمن و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب عذرخواهی

1- اگر در خواب دیدید که از کسی عذرخواهی می کردید تعبیرش این است که سعی کنید زودتر و منطقی تر تصمیم نهایی را بگیرید.
2- اگر در خواب دیدید که کسی از شما عذرخواهی می کرد تعبیرش این است که در کاری عجله نکنید. اجازه دهید زندگی به همین ترتیب پیش برود و ریسکی نکنید که بعدا پشیمان شوید.
3- به گفته میلر اگر در خواب دیدید که به خاطر کاری که انجام نداده اید عذرخواهی کردید تعبیرش این است که به زودی به کاری که نکرده اید متهم می شوید. این خواب نشانه مشکلات جدی است.
4- اگر خواب دیدید که اشتباهتان بخشیده شد تعبیرش این است که به زودی سرنوشت روی خوشش را به شما نشان خواهد داد.
5- اگر درخواب دیدید که از خودتان عذرخواهی می کردید تعبیرش این است که شما نیاز به بخشش دارید.
6- اگر خواب دیدیدکه از کسی عذرخواهی کردید و منتظر بخشش بودید تعبیرش این است که کاری انجام داده اید که دیگران را ناراحت و افسرده کرده است.
7- تعبیر عذرخواهی دسته جمعی نشان دهنده کاری سودآور است. شما به همراه دوستاتنتان می خواهید به هر طریق ممکن این کار را استارت بزنید و شروع کنید.
8- اگر دوست پسر یا دوست دختر تان از شما عذرخواهی کرد تعبیرش این است که درمیان روابط شما اختلافات و درگیری است و متاسفانه وانمود می کنید که در کنار یکدیگر خوشبخت هستید. سعی کنید خود را برای رویارویی با برخی مشکلات آماده کنید.
9- اگر خواب دیدید که از همکاران یا رئیس خود عذرخواهی کردید تعبیرش این است که در واقعیت به خاطر کاری که کردید استرس دارید که آن ها را ناراحت کرده باشد. یا کار خود را از دست بدهید. سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و از اشتباهات خود را هرگز تکرار نکنید.
10- اگر در خواب دیدید که از کشیش یا روحانی عذرخواهی کردید تعبیرش این است که تمام گناهان شما بخشیده می شود.
11- اگر خواب دیدید که دیگران از شما عذرخواهی کردند و شما آن را نبخشیدید تعبیرش این است که به زودی اتفاقی سخت و دردناک برایتان رخ خواهد داد.
12- اگر فرزندتان از شما طلب بخشش کرد تعبیرش این است که قدرت و نفوذ شما در خانواده زیاد است و میتوانید با استفاده از آن پیشرفت کنید.
13- اگر خواب دیدید که از کسی که نمی شناسید عذرخواهی کردید تعبیرش این است که شخصی ناشناس به شما بدی می کند اما بعد پشیمان خواهد شد. مشکلات به خودی خود حل خواهند شد.

آنلی بیتون می‌گوید :
14ـ اگر خواب ببینید برای گناهی که اصلا مرتکب نشده اید از کسی عذرخواهی می کنید ، نشانة آن است که در کارهای خود با دردسری مواجه می شوید ، اما سرانجام معلوم می شود این دردسر به پیشرفت شما کمک شایان توجه ای کرده است .
15ـ اگر خواب ببینید برای خطایی که مرتکب شده اید از کسی عذر می خواهید ، علامت آن است که با دست پاچگی کارهای خود را انجام می دهید .


تعبیر خواب معذرت خواهی دوست

آنلی بیتون می‌گوید :
16ـ اگر خواب ببینید کسی از شما عذرخواهی می کند ، علامت آن است که بعد از بداقبالی به خوشبختی دست می یابید
17- اگر درخواب دیدید که از دوستان خود عذرخواهی می کردید تعبیرش این است که فرصتی برای حل اختلاف با دوستانتان پیدا خواهید کرد و کدورت هایتان برطرف خواهد شد.


تعبیر خواب معذرت خواهی از من

18- اگر خواب دیدید که زنی از شما عذرخواهی کرد تعبیرش این است که بر رقبای خود پیروز خواهید شد.


تعبیر خواب معذرت خواهی از همسر

19- اگر خواب دیدید که از مادر شوهر یا همسر خود عذرخواهی می کند تعبیرش این است که در آینده سوء تفاهم بزرگی میان آن ها پیش خواهد آمد که حل و فصل آن غیر ممکن خواهد بود.


تعبیر خواب عذرخواهی از دشمن

20- اگر خواب دیدید که از دشمن خود عذرخواهی می کردید تعبیرش این است که باید اسرار خود را با کسی در میان نگذارید. زیرا اگر آن شخص دشمن شما باشد ممکن است ضربه سختی به شما بزند.
21- اگر خواب دیدید شما از دشمنانتان عذرخواهی می کردید تعبیرش این است که اشتباهی از شما سر می زند که آن ها را خوشحال خواهد کرد. اگر دشمنانتان عذرخواهی شما را نپذیرفتند و از آن امتناع ورزیدند تعبیرش این است که اجازه و فرصت رسیدن به چیزهایی که حقتان است را از شما خواهند گرفت.


ترجمه : معصومه راهی

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (25 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • checkmydream.com
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است