دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۰۸ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ مه ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب آکواریوم : 18 نشانه و تعبیر دیدن آکواریوم در خواب
24
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب آکواریوم دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های آکواریوم دیدن در خواب را در دلگرم بخوانید ...

تعبیر خواب دیدن آکواریوم چیست ؟

تعبیر خواب آکواریوم ، تعبیر خواب خرید آکواریوم ،تعبیر خواب آکواریوم شکسته ، تعبیر خواب آکواریوم خالی و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب آکواریوم

1- آکواریوم با ماهی در خواب بسیار مثبت است و پیش بینی برخی تغییرات مهم در زندگی است.
2- تعبیر دیدن آکواریوم کوچک در خواب نشانه مشکلات جدی و شکست در برنامه های زندگی است.
3- اگر خواب دیدید که در آکواریوم لاک پشت یا خزنده دیگری بود تعبیرش این است که فتنه بزرگی در راه است.ا حتمالا همکاران یا دوستانتان به شما خیانت می کنند و سپس سعی کنید اعتماد نکنید.
4- اگر درخواب دیدید که آب آکواریوم کثیف بود و ماهی داخل آن مرده بود تعبیرش بد است. احتمالا به زودی مرگ یکی از عزیزانتان را خواهید دید. تعبیر دیگر این خواب این است که شهرت و تجارت خود را از دست می دهید و این موضوع باعث خراب شدن چهره شما در اجتماع خواهد بود.
5- اگر دختری در خواب ببیند که آکواریوم پر از ماهی است، تعبیرش بسیار خوب است. به زودی ازدواج کرده و باردار می شود. مخصوصا اگر آب داخل آکواریوم شفاف باشد.
6- اما اگر آب گل آلود باشد تعبیرش این است که امید او برای دیدار با آن پسر از بین می رود.
7- اگر خواب دیدید که آب آکواریوم را عوض می کردید تعبیرش این است که نیاز به انرژی بیشتری و به خاطر کار خسته شده اید.

لوک اویتنهاو می گوید :
8- تعبیر خواب آکواریوم : غم وغصه ، بزودی با مشکلاتی مواجه خواهید شد

آنلی بیتون می‌گوید :
9- دیدن آکواریوم در خواب ، به معنی ناراحتی و دردسر می‌باشد . اگر ماهی یا جانور خزنده‌ای را که در آکواریوم دیدید ، معنی آن این است که شانس بسیار بزرگی به شما روی کرده است .
10-اگر خودتان را دیدید که در آکواریوم مشغول شنا هستید ، علامت آن است که خطری بسیار خطرناک شما را تهدید می‌نماید.

تعبیر خواب آکواریوم و ماهی

11- تعبیر دیدن آکواریوم و ماهی زنده درخواب نشانه شانس است. هر چه ماهی ها فعال تر و سر زنده تر باشد شانس بیشتری همراهتان است.
12- اگر ماهی داخل آکواریوم عجیب و غریب بود تعبیرش این است که با آشنایان و دوستان قدیمی خود دیدار خواهید کرد. اگر ماهی آکواریوم طلایی رنگ بود تعبیرش عالی است و در واقع نوید خوشبختی و عشق پایدار است. اما ممکن است این خوشبختی پایدار نباشد چون ماهی عمر کمی دارد.
13- اگر خواب دیدید که ماهی از آکواریوم بیرون پرید تعبیرش این است که به دنبال تغییر محیط یا تغییر در حرفه خود هستید. اگر آب شفاف بود تعبیرش این است که این تغییر به نفع شماست. اگر کدر و گل آلود بود تعبیرش این است که این تغییر به نفع شما خواهد بود و در آن سود و منفعت است.
14- اگر ماهی در آکواریوم ناراحت بود تعبیرش این است که محیطی که در آن زندگی می کنید راضی نیستید و قصد دارید از آن مکان به جای دیگری بروید.

تعبیر خواب خرید آکواریوم

15- اگر خواب دیدید که آکواریوم خریدید تعبیرش این است که هزینه پیش بینی نشده و غیر ضروری دارید. توصیه ما به شما این است که پس انداز کنید.
16- اگر شاهد خرید آکواریوم توسط شخص دیگری بودید تعبیرش این سات که شریکی دارید که شما را مجبور می کند سرمایه خود را صرف چیزهای بی ارزش کنید. سعی کنید در خرج کردن افراط نکنید.

تعبیر خواب آکواریوم شکسته

17- تعبیر شکستن آکواریوم در خواب نشانه این است که در برخورد با جنس مخالف دچار مشکل خواهید شد.

تعبیر خواب آکواریوم خالی

18- فروید دیدن آکواریوم در خواب را به بارداری مربوط کرده و ماهی را نشانه فرزند می داند. خواب آکواریوم خالی نشانه ناباروری است.

تهیه و ترجمه (مجله دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب ماهی : دیدن ماهی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب هشت پا : دیدن اختاپوس در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (24 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !