دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ شوّال ۱۴۴۳ قمری و ۱۹ مه ۲۰۲۲ میلادی
خواب کوله پشتی دیدن چه تعبیری دارد ؟
6
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب دیدن کیف تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن کیف در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب کیف دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب کیف ، تعبیر خواب کیف پاره ، دیدن خواب کوله پشتی ، تعبیر خواب خریدن کیف دستی و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب کیف

1- کیف در خواب نشانه مسئولیت پذیری و نمادی از نقش های ما در زندگی است. مانند نقش والدین، کارگر یا عاشق و غیره... کیف بسته و قفل شده ماهیت منزوی و تنهای شما را نشان می دهد. شما احتمالا دوستان و آشنایان زیادی ندارید.
2- تعبیر دیدن خواب کیف خالی نشانه این است که شما در زندگی چیزی برای ارائه ندارید و به همین دلیل تحت فشار زیادی قرار گرفته اید.
3- اگر در خواب دیدید که کیفی را با خود می کشیدید تعبیرش این است که به زودی به یک سفر کاری خواهید رفت که شرایط شما را از نظر مالی کاملا تغییر خواهد داد. هر چه کیف سنگین تر باشد پاداش مالی شما نیز بیشتر خواهد بود.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
4- کیف معرف ظرفیتی است که در مقابل مسائل زندگی دارا هستیم و کسی از آن آگاه نیست . یکی ظرفیت مقام و جاه را ندارد . دیگری ظرفیت پول را ندارد و با لاخره کسی هم هست که ظرفت محبت را ندارد و الله اعلم .

تعبیر خواب کیف پاره

5- تعبیر دیدن کیف پاره درخواب به این معنی است که شما تحت فشار زیادی قرار دارید و به همین دلیل کنترل خود را از دست داده اید. شما بسیار حساس هستید و نمی توانید فشار زیادی را تحمل کنید. بهتر است از خود محافظت کنید و در غیر اینصورت ممکن است سلامتی خود را از دست بدهید. اجازه ندهید که نیازهای دیگران از نیاز شما مهم تر باشد.


تعبیر خواب کیف پر

6- تعبیر دیدن کیف پر از وسائل در خواب نشانه وظایف سنگینی است که بر گردن شماست و شما نمی توانید آن را تحمل کنید.
7- اگر کیف پر از آشغال بود تعبیرش این است که غرق در مشکلات هستید و نمی توانید از آن خلاص شوید.


تعبیر خواب کیف گرفتن

8- اگر در عالم رویا دیدید که از کسی کیف گرفتید تعبیرش این است که احساس درماندگی می کنید و دوست دارید از دیگران کمک بگیرید. شما بدون کمک و حمایت دیگران نمیتوانید به آنچه می خواهید برسید.


تعبیر خواب خریدن کیف دستی

9- تعبیر خریدن کیف در خواب نشانه وجود برخی مشکلات اقتصادی است. احتمالا مشغول برنامه ریزی اقتصادی هستید و فشار زیادی را تحمل می کنید.


تعبیر خواب پیدا کردن کیف

10- اگر خواب دیدید که کیفی پیدا کردید تعبیرش این است که چالش ها و موانع بزرگی در زندگی و پروژه های خود دارید که پیشرفت شما را کند کرده است. برای غلبه بر مشکلات زندگی به صبر و اراده نیاز دارید.


تعبیر خواب پول در کیف

11- اگر در خواب دیدید که داخل کیف پول پیدا کردید تعبیرش این است که به زودی پاداش و مزد تلاش هایتان را خواهید گرفت.


تعبیر خواب دزدیدن کیف

12- تعبیر دزدیدن کیف پول در خواب این است که تصمیماتی که در زندگی گرفته اید کاملا اشتباه است و ممکن است هزینه زیادی به گردن شما بیاندازد و به دلیل اقدامات نادرست متحمل ضرر های جدی می شوید.


تعبیر خواب کیف سنگین

13- اگر در خواب دیدیدکه کیف بسیار سنگین است و نتوانستید آن را بلند کنید، تعبیرش این است که برنامه های زیادی برای آینده دارید که به تنهایی قادر به انجام آن نیستید. به همین دلیل مجبورید تا از دیگران کمک بگیرید.


تعبیر خواب کیف کوله پشتی

14- تعبیر دیدن کیف کوله پشتی درخواب نشانه مسئولیت ها و وظایف سنگین روی دوش شماست. بهتر است مدتی استراحت کنید تا به آرامش برسید.


تعبیر خواب کیف گمشده

15- اگر خواب دیدید که نتوانستید کیف گمشده خود را پیدا کنید تعبیرش این است که در زندگی گیج هستید و تمرکز ندارید. زیرا درگیر مشکلات زیادی هستید و مسئولیت سنگینی ندارید.


ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب کیف پول

تعبیر خواب پول : 42 نشانه و تعبیر دیدن پول در خواب | دلگرماین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (6 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • mydreamsymbolism.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی