مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۴ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
خواب اسکی دیدن
8
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب دیدن اسکیت تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن اسکیت در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب اسکیت دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب اسکیت ، خواب اسکی ، تعبیر دیدن خواب اسکیت سواری ، خواب اسکیت بازی و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب اسکیت سواری

1- اسکیت روی یخ در خواب معانی مختلفی دارد. این خواب نمادی از استرس و لحظه های ناراحت کننده و در برخی موارد نشانه دوستان و آشنایان حسود است. همچنین اگر یخ لغزنده بود تعبیرش عدم وجود امنیت و بدبختی است.
2- یخ در خواب نشانه تلاش مخالفان برای آسیب زدن به شما و اغلب نشانه بی ثباتی در زندگی است. اگر یخ زیر پایتان شکست می تواند هشدار جدی در رابطه با سلامتی تان باشد.
3- دیدن خواب اسکیت سواری تعبیرش این است که توانایی و قدرت بالایی دارید و به خودتان ایمان دارید که با تدبیر به هدف خود می رسید.
4- خواب اسکیت نشانه تعادل در زندگی و سختی کوشی شما برای رسیدن به پاداش خاصی را نشان می دهد. شما همواره در امور خود سنجیده عمل می کنید و می توانید راه را از بیراهه تشخیص دهید.
5- اگر در خواب دیدید که از اسکیت سواری لذت می بردید تعبیرش ایناست که راه رسیده به آرزوهایتان را می دانید و در این راه به مهارت لازم رسیده اید.
6- اگر خواب دیدید که سعی کردید هنگام اسکیت سواری خود را کنترل کنید تعبیرش خوب نیست. احتمالا شما نمی توانید روی کار خود متمرکز شوید و تعادل روانی ندارید. این خواب نشانه عدم ثبات و امنیت در زندگی است.
7- اگر خواب دیدید که روی یخ های ضخیم اسکت سواری می کردید تعبیرش ایناست که در مسیر درستی حرکت می کنید و به تصمیمات خود ایمان دارید. این خواب نشانه توانایی و اعتماد به نفس شماست.
8- اگر در خواب دیدید که روی یخ های شکسته اسکیت سواری می کردید تعبیرش این است که ممکن است در مسیر آینده آسیب ببینید.
9- دیدن خواب اسکیت سواری همچنین نشانه بی فکری و بی پروایی شماست که شما را در شرایط خطرناکی قرار میدهد. سعی کنید متمرکز تر و دقیق تر باشید.
10- تعبیر اسکیت روی یخ صاف نشانه بسیار خوبی است و به معنی موفقیت و شادی است.

لیلا برایت می‌گوید :
11- دیدن اسکیت در خواب و حرکت کردن با آن ، نشانه‌ی آن است که باید در تصمیم‌گیری خود عجله به خرج دهید تا دچار ضرر نشوید .
12- اگر در خواب ببینید که فردی کفش اسکیت به پا دارد و در حال حرکت است ، نشانه‌ی آن است که با فرد جدیدی آشنا می‌شوید .

آنلی بیتون می‌گوید :
13- دیدن کفشهای اسکیت در خواب ، نشانة آن است که با هم نشینان خود سر سازگاری نخواهید داشت .


تعبیر خواب اسکیت بازی

آنلی بیتون می‌گوید :
14- اگر خواب ببینید دیگران مشغول اسکیت بازی هستند ، علامت آن است که نام شما را در کنار نامی که شما ستایشش می کنید ، با رسوایی یاد خواهند کرد .
15- اگر خواب ببینید روی یخ اسکیت بازی می کنید ، نشانة آن است که در آستانة از دست دادن موقعیتی ارزشمند قرار گرفته اید .
16- اگر خواب ببینید هنگام اسکیت بازی یخ می شکند و در آب فرو می روید ، نشانة آن است که از نصیحت های دوستانی با ارزش برخوردار خواهید شد .

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب برف : 52 نشانه و تعبیر دیدن برف در خواب | دلگرم

تعبیر خواب برف بازی و آدم برفی چیست ؟ | دلگرم

تعبیر و تفسیر دیدن یخ در خواب چیست ؟ | دلگرم


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (8 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • globe-views.com

ثبت‌نام رژیم گروهی با تخفیف ویژه
رژیم گروهی راه حلی قطعی برای لاغری همیشگی

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است