alexametrics
دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۴ آبان ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
تعبیر خواب لباس سفید : 12 نشانه و تعبیر دیدن لباس سفید در خواب
0
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب دیدن لباس سفید تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن لباس سفید در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب لباس سفید چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب لباس سفید ، خواب پوشیدن لباس سفید ، خواب تعبیر خواب پیراهن سفید نو ، تعبیر خواب لباس سفید پاره و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب لباس سفید

1- لباس سفید در خواب سمبل بی گناهی و پاکیزگی، باکره بودن، بخت و ازدواج و حس آزادی است. تعبیر این خواب این است که می خوهید خود را در میان دیگران پاک و ساده نشان دهید حتی اگر اینگونه نباشید
2- اگر در خواب شخص زیبایی را با لباس سفید دیدید تعبیرش این است که شما فرد مهربانی هستید و در زندگی آرامش و شادی دارید.
3- اگر در خواب زن و شوهری را با لباس سفید دیدید تعبیرش این است که در ذهن و ضمیر ناخودآگاهتان به دنبال ازدواج هستید. اگر مردی این خواب را ببیند تعبیرش این است که دوست دارید با افراد بیشتری رابطه جنسی برقرار کنید.


تعبیر خواب پوشیدن لباس سفید

4- اگر در خواب ببینید که تن دیگران لباس سفید می پوشاندید تعبیرش این است که به زودی ازدواج خواهید کرد.
5- اگر خواب ببینید کسی لباس سفید بر تن شما کرد تعبیرش این است که به زودی با شخصی که دوست دارید ازدواج خواهید کرد.


تعبیر خواب پیراهن سفید نو

6- دیدن لباس سفید نو در خواب ، تعبیر خوبی دارد و نشانه این است که به زودی با کسی که دوستش دارید ازدواج خواهید کرد و زندگی شاد و موفقی خواهید داشت. شما از رابطه با او راضی هستید.


تعبیر خواب لباس سفید پاره

7- تعبیر لباس سفید پاره نشانه بدبختی و آشفتگی است. به احتمال زیاد شما با همسرتان به مشکل جدی می خوردید و به همین دلیل احساس نا امیدی شدیدی می کنید. شما نگرانید که چگونه مشکلاتتان را با همسرتان حل کنید. سعی کنید تا آنجا که ممکن است با شریک زندگی خود صحبت کنید و تلاش کنید تا مشکلاتتان حل و فصل شود.


تعبیر خواب قیچی کردن لباس سفید

8- اگر در خواب دیدید شما یا یکی از دوستانتان لباس سفیدتان را قیچی کرد تعبیرش این است که به دلیل اشتباهات فردی، به مشکل بزرگی برخورده اید. به زودی باید منتظر لحظات و مراحل سخت زندگی خود باشید.


تعبیر خواب سوزاندن لباس سفید

9- اگر در خواب دیدید که کسی لباس سفید شما را می سوزاند تعبیرش این است که این شخص به زودی باعث ناکامی و بدبختی شما خواهد شد.


تعبیر خواب پوشیدن لباس سفید

10- اگر خواب دیدید که در بوتیک لباس فروشی سعی کردید لباس سفید خود را پرو کنید تعبیرش این است که در آینده تغییرات مثبتی را در زندگی تان رقم خواهید زد و مورد توجه دیگران قرار خواهید گرفت.


تعبیر خواب لباس سفید بلند

11- تعبیر دیدن لباس سفید بلند در خواب نماد محافظت است. در حقیقت این خواب به معنی حس امنیت و محافظت از خودتان است. شخصی در واقعیت از شما مراقبت می کند پس دیگر نگران نباشید.


تعبیر خواب لباس سفید کوتاه

12- تعبیر دیدن لباس سفید کوتاه در خواب این است که افراد اطراف شما بیش از حد در مورد شما صحبت می کنند. آن ها باعث شده اند تا موقعیت های ازدواج شما کم شود و نگاه مردم راجب شما عوض شود.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب لباس : دیدن لباس در خواب نشانه چیست ؟ | دلگرم

تعبیر خواب لباس عروس : 20 نشانه و تفسیر دیدن لباس عروسی در خواب ...

10 نشانه و تعبیر دیدن لباس مرده در خواب | دلگرم

تعبیر خواب اتو : 21 نشانه و تفسیر دیدن خواب اتو کردن | دلگرماین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • dreamingandsleeping.com
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits