alexametrics
دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۷ آبان ۱۳۹۹ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۲۸ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
تعبیر خواب گوزن : 16 نشانه و تعبیر دیدن گوزن در خواب
0
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب دیدن گوزن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن گوزن در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب گوزن دیدن چه تعبیری دارد ؟

گوزن در خواب ، تعبیر خواب گوزن سفید ، گوزن سیاه در خواب ، تعبیر خواب حمله گوزن ، تعبیر خواب کشتن گوزن و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب گوزن

1- گوزن در خواب به زندگی شخصی و احساسی شما مربوط می شود. تعبیر دیدن این حیوان در خواب این است که اگر متاهلید به زودی صاحب فرزند می شوید و اگر ازدواج نکرده اید به زودی ازدواج خواهید کرد.
2- تعبیر دیدن گوزن در حال فرار در خواب این است که در کاری که انجام می دهید بسیار موفق خواهید بود بنابراین نیازی به نگرانی نیست.
3- تعبیر گوزن در قفس نشانه بدبختی و شکست های عاطفی و شکست های کاری است. بغد از دیدن این خواب بهتر است مسیر زندگی خود را عوض کنید و در تصمیم های خود برای زندگی تجدید نظر نمایید.
4- اگر در خواب دیدید دو گوزن با هم در حال جنگ بودند تعبیرش این است که به اندازه کافی قدرتمند هستید تا بر خود غلبه کنید.

یوسف نبی علیه السلام گوید :
5- دیدن گوزن وبز کوهی ونخجیرو آنچه به این ماند روزی حلال به وی رسد

آنلی بیتون می‌گوید :
6ـ دیدن گوزن در خواب ، علامت یافتن دوستانی درستکار و حقیقی است .
7ـ اگر فرد جوانی در خواب گوزن ببیند ، علامت وفاداری در عشق است .


تعبیر خواب گوزن سفید

8- تعبیر دیدن گوزن سفید درخواب نشانه خوشبختی و موفقیت در آینده ای نزدیک است. زندگی تان همانطور که انتظارش را دارید سرشار از شور و عشق و شادی خواهد بود.


تعبیر خواب گوزن سیاه

9- دیدن گوزن سیاه در خواب نشانه وجود دوره ای سخت در زندگی است. به احتمال زیاد از شخصی که دوست دارید نا امید و ناراحت می شوید و این امکان وجود دارد که شریکتان به شما خیانت کند.


تعبیر خواب گوزن بزرگ

10- تعبیر دیدن گوزن بسیار بزرگ و غول پیکر در خواب این است که به دلایلی از شخصی از نزدیکانتان بسیار عصبانی می شوید. احتمالا تمام برنامه های شما شکست می خورید و نمیتوانید در آینده زندگی خوبی داشته باشید.


تعبیر خواب گوزن بدون شاخ

11- تعبیر دیدن گوزن بدون شاخ در خواب به این معنی است که در آینده از چیزی یا کسی خجالت می کشید. اگر این طور است پیشنهاد ما به شما این است که در مورد مسائل خصوصی خود با کسی صحبت نکنید.


تعبیر خواب حمله گوزن

12- تعبیر حمله به گوزن در خوب این است که از شریک خود راضی نیستید. این خواب پیامی به شماست که اگر می خواهید در کنار همسرتان بمانید وقت آن رسیده که بیشتر به او اهمیت بدهید و صحبت های او را بشنوید.


تعبیر خواب شکار گوزن

13- تعبیر تیراندازی و شکار گوزن در خواب این است که به زودی از جایی که باورتان نمی شود پول زیادی به شما خواهد رسید. ممکن است صاحب ارثیه ای بزرگ شوید و یا در قرعه کشی شرکت کنید. در هر صورت وضعیت مالی شما بهبود پیدا خواهد کرد و سرمایه بزرگی به دست خواهید آورد.


تعبیر خواب حرف زدن با گوزن

14- اگر در خواب دیدید که با گوزن حرف می زدید ، سعی کنید کاملا به حرف های او گوش دهید و صحبت های او را به خاطر بسپارید و توصیه هایی که به شما می کند را عملی کنید.


تعبیر خواب کشتن گوزن

15- تعبیر کشتن گوزن در خواب به وضعیت مالی شما اشاره دارد. شما پول های زیادی را به خاطر قمار یا کارهای بیهوده دیگر از دست داده اید و نمی توانید شخص موفق و پولسازی باشید. این خواب به شما هشدار میدهد که راه پس انداز کردن را یاد بگیرید در غیر اینصورت قطعا به بن بست خواهید خورد و در نهایت آواره و بدبخت خواهید شد.


تعبیر خواب گوزن مرده

16- اگر در خواب دیدید که گوزن جلوی شما جان داد تعبیرش این است که فرصت های زیادی را در زندگی از دست داده اید. زندگی، شما را به نوغی سوپرایز کرده و باورتان نمی شود همه چیز را از دست داده باشید.


ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب حیوانات : 25 نشانه و تعبیر دیدن حیوانات عجیب در خواب ...این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • dreamingandsleeping.com
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits