alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۹ برابر با ۰۶ جمادى الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۱۹ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی
تعبیر خواب جوکر : 18 نشانه و تعبیر دیدن جوکر ( دلقک ) در خواب
2
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب دیدن جوکر تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن در دلقک و جوکر خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب جوکر دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب جوکر یا دلقک ( تعبیر خواب دلقک شدن ، تعبیر خواب دلقک ترسناک ، تعبیر خواب لباس دلقک و... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب جوکر ( دلقک )

1- جوکر و دلقک در خواب نشانه شوخ طبعی و نیاز به سرگرمی است. شاید بهتر است بیشتر از زندگی خد لذت ببرید و کارهایی که دوست دارید را انجام دهید.
2- اگر جوکر را بدون جزئیات اضافی دیدید تعبیرش این است که برخی دوستان و آشنایان شما ممکن است شما را به مسیر اشتباهی سوق دهند. اگر نمی خواهید زندگی آشفته ای داشته باشید بهتر است به حرف های دیگران اهمیت ندهید.
3- خواب دلقک دیدن همچنین نشانه درگیری در یک رابطه عاشقانه است که می تواند شهرت شما را خراب کند.
4- اگر خواب دیدید که به دلقک می خندیدید تعبیرش این است که در ناخودآگاهتان سعی می کنید مشکلاتتان را نادیده بگیرید و زندگی شادی داشته باشید.
5- اگر در عالم رویا دیدید که از دیدن جوکر وحشت کردید تعبیرش این است که از کسی در زندگی شخصی تان می ترسید زیرا شما را بسیار آزار می دهد.
6- تعبیر دلقک غمگین در خواب نشانه عدم اعتماد به نفس است. شاید رفتار شما باعث توهین به برخی افراد شده است. سعی کنید در برخورد با دیگران رفتارتان را عوض کنید و با دیگران مهربان باشید.
7- اگر در خواب دیدید که دلقک به شما تجاوز کرد تعبیرش این است که نمی توانید درباره موضوعی احساس خود را کنترل کنید.

آنلی بیتون می‌گوید :
8- تعبیر دیدن دلقک در خواب ، مشکلات و سختیهاست .
9- اگر در خواب دلقکی شما را فریب بدهد ، تعبیرش آن است که اثبات ادعایی که به نفع شماست کار مشکلی خواهد بود .

لوک اویتنهاو می گوید :
10- تعبیر خوتل دلقک آن است که به زودی از شما سوء استفاده خواهد شد

تعبیر خواب دلقک شدن

11- اگر خواب دیدید که دلقک شده بودید تعبیرش این است که برخی افراد در تلاش هستند تا بر شما مسلط شوند. شاید در حال حاضر ضعیف هستید و نمی توانید آن ها را کنترل کنید ولی قطعا در آینده را ه خلاص شدن از دست آن ها را پیدا خواهید کرد.
12- اگر در خواب دیدید که رفتار دلقک را در مقابل مردم تقلید می کردید تعبیرش این است که از فرصت هایی که سر راه شماست آنطور که باید استفاده نمی کنید و سعی می کنید از راه های دیگر کسب درآمد کنید.

تعبیر خواب دلقک ترسناک

13- تعبیر دیدن دلقک ترسناک در خواب نشانه شخصی ترسو و ضعیف است. این شخص اعتماد به نفس پایینی دارد و کاری می کند که شما خجالت زده و ناامید شوید.
14- خواب دلقک ترسناک همچنین نشانه این است که شما از اینکه مورد تمسخر قرار گرفته اید وحشت دارید.
15- اگر خواب دیدید که دلقک ترسناکی را تعقیب می کردید تعبیرش این است که شما می خواهید بیشتر با جهان ارتباط داشته باشید اما دیگران از شما فرار می کنند.
16- اگر خواب دیدید که دلقک ترسناکی در اتاق شما بود تعبیرش این است که شخصیت واقعی خود را پنخان کرده اید و برای دیگران نقش بازی می کنید. این خواب پیامی به ناخودآگاه شماست که به شما می گوید سعی کنید خودتان باشید.

تعبیر خواب لباس دلقک

17- اگر در خواب تلاش کردید که لباس دلقک بپوشید تعبیرش این است که سعی می کنید دیگران را گمراه کنید تا از اموالشان استفاده کنید. اگر قصد فریب و خیانت به کسانی را دارید. این کار را نکنید.

آنلی بیتون می‌گوید :
18- اگر خواب ببینید مثل دلقک لباس پوشیده اید ، تعبیرش آن است که می کوشید برای رسیدن به قدرت و ثروت از اعمال نادرست و شهوانی استفاده کنید . زنان مکار شما را وادار می سازند که گناه کنید .

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب جادوگر : 31 نشانه و تفسیر دیدن خواب جادو و جادوگر | دلگرم

تعبیر خواب شیطان : 41 نشانه و تفسیر دیدن شیطان در خواب | دلگرماین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (2 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • mydreamsymbolism.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits