مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۰۹ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۴ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
تعبیر خواب طوفان : 17 نشانه و تعبیر دیدن طوفان در خواب
14
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب طوفان دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن طوفان در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب طوفان دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب طوفان ( تعبیر خواب طوفان از پشت پنجره ، تعبیر خواب طوفان در بیابان ، تعبیر خواب طوفان از یوسف پیامبر ، تعبیر خواب نجات از طوفان و... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب طوفان

1- طوفان درخواب نماد غم و اندوه، درگیری، افسردگی، ترس و پیش بینی اخبار بد است. شدت طوفان در عالم خواب نیز اهمیت دارد. مثلا اگر شدت طوفان کم بود تعبیرش این است که روزهای بد پایدار و همیشگی نیستند. از آن سو طوفان شدید نشانه آشفتگی دائمی است و به یک زندگی پر فراز و نشیب و سخت اشاره دارد.
2- خواب طوفان دیدن نشانه تغییرات سریع و بدون بازگشت و پیشرفت و موفقیت است.
3- تعبیر خواب طوفان همچنین نشانه خطرات و مشکلات پیش رو است و گاهی حالات روحی شما را در عالم واقعیت نشان می دهد.
4- اگر در عالم خواب دیدید که در انتظار طوفان بودید تعبیرش این است که شما تغییراتی در زندگی تان داده اید و منتظر واکنش های تند و زننده از طرف مقابل هستید.
5- اگر در عالم رویا دیدید که طوفان سختی به سمت شما آمد تعبیرش ایناست که به زودی به بیماری سختی دچار می شوید. اما اگر قبل از رسیدن به شما متوقف شد تعبیرش ایناست که به زودی از خطر بزرگی جان سالم به در خواهید برد.
6- اگر در عالم رویا دیدید که از طوفان ترسیدید تعبیرش این است که دچار شوک بزرگی خواهید شد و این فاجعه، زندگی شما را به طور کامل تغییر خواهد داد.
7- اگر در عالم رویا دیدید که در طوفان گرفتار شدید تعبیرش این است که برخی مشکلات مانع از انجام کارتان می شود. همچنین به دلیل برخی شرایط ممکن است فرصت خوبی را از دست بدهید. همچنین این خواب بیانگر نگرانی های جزئی شماست.
8- اگر در عالم رویا دیدید که از طوفان سهمگین نجات پیدا کردید تعبیرش این است که در آینده با وجود تمام مشکلات نجات پیدا خواهید کرد.
9- اگر کسی در عالم رویا ببیند که طوفان پر سرعتی در حال حرکت بود تعبیرش این است که به زودی در آن منطقه اتفاق بدی رخ خواهد داد.
10- تعبیر دیدن طوفان از فاصله دور در خواب نشانه این است که خطری آرامش شما را در آینده تهدید میکند. کمی در انتخاب ها و تصمیمات خود دقت کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید. این خطر مربوط به زندگی شخصی یا درمورد کسب و کارتان است. دیدن این خواب همچنین نشانه این است که با همکاران خود به مشکل بر میخورید و این موضوع مانع پیشرفتتان خواهد شد.
11- اگر در عالم رویا دیدید که عده ای بر اثر طوفان از بین رفتند تعبیرش این است که مردم آن شهر به یک بیماری همه گیر دچار می شوند.
12- اگر در عالم رویا دیدید که خانه ها در اثر طوفان ویران شدند، تعبیرش این است که یکی از اعضای آن خانه بیمار خواهد شد. شما برای کنار آمدن با این وضعیت مجبور می شوید به تنهایی بار این مشکل را به دوش بکشید. این خواب نشانه درگیری های شدید و خستگی در زندگی است. اگر فرد ثروتمندی این خواب را ببیند، در آینده دچار ورشکستگی خواهد شد.

تعبیر خواب نجات از طوفان

13- تعبیر خواب نجات از طوفان بهتر شدن اوضاع زندگی و باز شدن مسیر پیشرفت و موفقیت است.
14- تعبیر خواب فرار کردن پرندگان بر اثر طوفان نشانه این است که به زودی خبر بدی از خانواده به گوشتان می رسد. خبری که تا مدت ها زندگی تان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

تعبیر خواب طوفان ابن سیرین

محمد ابن سیرین می گوید :
15- اگر در خواب خود طوفان شن ببینید که شما آن را نظاره می کنید معنی خواب این است که مشکلی پیش می آید که شما را سردرگم می کند.
16- اگر در خواب طوفان سیاه ببینی معنی خواب این است که به دلیل از دست دادن عزیز به تو مصیبت وارد می شود.
17- اگر در خواب طوفان قرمز ببینی معنی خواب تو این است که در اثر حادثه ای عضوی از بدنت قطع می شود.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب گردباد : ۲۷ نشانه و تفسیر دیدن گردباد در خواب

تعبیر کامل خواب باران : ۷۸ نشانه و تفسیر دیدن باران در خواب


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (14 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • mydreamsymbolism.com
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است