دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۹ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۵ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۱ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر دیدن تصادف در خواب
73
زمان مطالعه: 5 دقیقه
تعبیر خواب تصادف کردن با موتور ، با قطار ، تصادف کردن با ماشین و سایر تعابیر مربوط به این خواب را در دلگرم بخوانید

دیدن خواب تصادف کردن چه تعبیری دارد ؟

خواب تصادف کردن ، تعبیر خواب تصادف با موتور ، تعبیر خواب تصادف ماشین ، تعبیر خواب تصادف با قطار ، تعبیر خواب دیدن تصادف دیگران ، تعبیر خواب مردن بر اثر تصادف و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب تصادف

1- اگر کسی در خواب دید که تصادف کرده و مجروح شده است تعبیرش گرفتاری و بدبختی است . ولی با دادن صدقه و توکل بر خداوند برطرف خواهد شد .
2- اگر در خواب دیدید که با فردی در پشت ماشین تصادف کردید تعبیرش این است که تلاش های شما برای جلب توجه دیگران ناموفق بوده است. این خواب نشانه این است که باید در مورد رفتار خود بیشتر فکر کنید.
3- اگر در خواب دیدید که دخترتان باعث تصادف شده تعبیرش این است که شما روی دخترتان کنترل ندارید و نمی توانید او را تربیت کنید. این ضعف شما در آینده به ضررتان تمام خواهد شد.
4- اگر خواب دیدید که مشغول برنامه ریزی برای تصادف بودید تعبیرش این است که می خواهید کسی را به دردسر بیاندازید. سعی کنید رفتار خود را با دیگران تغییر دهید و رفتار خوبی با دشمنانتان داشته 5- باشید. اگر خواب دیدید که بعد از تصادف با ترس ماشین خود را به خانه آوردید تعبیرش این است که دیگران متوجه نیرنگ و فریب شما خواهند شد و تلافی کارتان را در خواهند آورد.

آنلی بیتون می‌گوید :
5- تعبیر خواب تصادف کردن خودم : اخطاری جدی برای شماست تا حدی از هر گونه سفر حذر کنید . زیرا زندگی شما به خطر خواهد افتاد .
6- اگر خواب ببینید تصادفی در حال اتفاق افتادن است ، دلالت بر آن دارد که شما با تمام توان برای رسیدن به هدفی تلاش خواهید کرد که افراد دیگری نیز برای رسیدن به همان هدف تلاش می کنند ، اما آنها پیروز نمی شوند و ثروت خود را در این راه از دست می دهند ، و شما به خواستة خود خواهید رسید .
7- اگر خواب ببینید از تصادف یا زیانی می گریزید ، تعبیرش آن است که حوادثی خوب برایتان اتفاق خواهد افتاد .

لیلا برایت می‌گوید :
8- تعبیر خواب تصادف کردن با اتومبیل رسیدن پول است

تعبیر خواب تصادف ماشین

9- تعبیر خواب تصادف ماشین همچنین بیانگر افکار و عادت های مخرب و گاهی نشانه درگیری است.
10- تعبیر دیدن تصادف رانندگی در خواب معمولا بد است و به اتفاقات ناگوار در آینده اشاره دارد. این خواب نشانه دلهره یا از دست دادن کنترل و ناتوانی در محافظت از عزیزانتان است.

تعبیر خواب تصادف ماشین با عابر پیاده

11- اگر در عالم رویا دیدی که اتومبیل شما با عابر پیاده تصادف کرد تعبیرش این است که در گذشته اشتباهی کرده اید و در حال حاضر به شدت پشیمان شده اید. شما از عواقب گاری گه میکنید آگاه نبودید. اما در حال حاضر می خواهید به هر طریق ممکن جبران کنید. پس تا دیده نشده این کار را انجام دهید.

تعبیر خواب دیدن تصادف دیگران

12- تعبیر دیدن تصادف دیگران در خواب این است که رفتار مخرب اطرافیانتان شما را متعجب کرده است. سعی کنید به خودتان مسلط باشید و برخورد مناسبی با این رفتارها داشته باشید. لجبازی، کار شما را سخت تر می کند.

تعبیر خواب مردن بر اثر تصادف

13- تعبیر خواب مرگ بر اثر تصادف این است که رفتارهای شما باعث شده دیگران از شما فاصله بگیرند و تنهای تنها شوید. این تنهایی باعث شکست مالی و شکست عاطفی شما خواهد شد.

تعبیر خواب تصادف و مرگ فرزند

14- تعبیر خواب تصادف و مرگ فرزند این است که ممکن است به خاطر سهل انگاری شما اتفاق بدی برای فرزندتان رخ دهد. سعی کنید به او بیاموزید که چطور از خودش مراقبت کند و بر روی رفتار او نظارت داشته باشید.

تعبیر خواب تصادف و مرگ دیگران

15- تعبیر خواب تصادف و مرگ دیگران این است که رابطه شما با آن شخص به زودی پایان می یابد.

خواب سقوط با ماشین

16- اگر در خواب دیدید که ماشین ها بعد از تصادف به رودخانه افتادند تعبیرش این است که تلاش شما برای برقراری رابطه عاشقانه با دیگران به بن بست خورده است و این موضوع شما را شدیدا نا امید کرده است.
17- خواب سقوط با ماشین اگر منجر به غرق شدن شود تعیبرش این است که شرایط زندگی برای شما بسیار بد شده و نمی توانید از این شرایط خلاص شوید.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر کامل خواب ماشین : 81 نشانه و تعبیر دیدن خواب انواع اتومبیل ...

تعبیر خواب کامیون: ۴۰ نشانه و تفسیر دیدن کامیون در خواب - دلگرم

تعبیر خواب موتورسیکلت : 26 نشانه و معنی دیدن موتور در خواب - دلگرم

تعبیر خواب قطار : 56 نشانه و تفسیر دیدن خواب قطار - دلگرم

تعبیر خواب آتش سوزی : 47 نشانه و تفسیر دیدن آتش سوزی در خواب ...این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (73 رای)  


۱۴ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

امیر | ۲ سال پیش
سلام من خواب دیدم رفتم زیر ماشین اتش نشان ولی نمردم بلند شدم و راه رفتم
میشه تعبیر شو بگید
5
19
Sina | ۲ سال پیش
سلام میشه این تعبیرو بهم بگید من دیشب خواب دیدم ماشینی زد به پای راستم پام تو خواب حالت بی حسی گرفتش داخل خواب میخواستن ببرن منو بیمارستان ولی پام خوب شد و دیگه نرفتیم بیمارستان.
8
14
گلچهره | ۲ سال پیش
سلام خواب دیدم زن ساده ای که حدود یک سالی هست مرده می‌خواستیم باهم گردش بریم تصادف کرد ماشینی بهش زد و پرت شد به شیشه مغازه ای خورد شیشه شکست واو مردومن میدویدم که با آمبولانس همراهش بر.وم
5
15
مهویه | ۲ سال پیش
خواب دیدم با پدر بزرگ و مادر بزرگ و خالم دارم میرم جایی که نمیدونستم کحاست یک پسر غریبه تو ماشین بود از دره پرت شدیم پایین آیت الکرسی میخوندم چیزیمون نشد چشمامو که باز کردم دوباره سر خوردیم پایین نمیدونم چرا وقتی تونستم از ماشین بیام بیرون و چیزیم نشده بود اول پسرو نجات دادم بعد بقیرو و آخر بابای اون پسره اومد و به ما کمک کرد فکر کنم زنگ زده بود بهش یه جورایی نا مشخص بود
2
8
آیدا | ۲ سال پیش
سلام
من خواب دیدم که با دوستم دعوا کردم اون یکی دوستم داشت دلداریم میداد من رفتم سمت خیابون که یه ماشین با سرعت بهم زد و من به کما رفتم بعد دو ماه از کما بیرون آمدم ولی هیچ چیز یادم نبود
اون دوستم که دلداریم میداد خودش رو مقصر میدونست چون ما داشتیم یه کاری رو انجام میدادیم که من داخل این کار خیلی ضربه خوردم و حالم بد شد
3
1
سلام | ۲ سال پیش
سلام من خواب دیدم که پسرخاله کوچک هنوز موقع راه رفتنش نبود راه میرفت وبعد خوهرش ومادرش باهم دعوامیکنند بعد ازخارج شدن از خونه که مامانم رفت وسایل بخره وقتی که از ماشین خارج میشه تصادف میکنه وپرت میشه اونطرف ومرگ مغزی میشه
خواهش میکنم جواب بدید خواهش میکنم
2
8
هستی بابانژاد | ۲ سال پیش
یکی از اقوام پدرم خواب دید پدرم تصادف کرده است میخواستم ببینم تعبیرش چیست؟
5
34
Tina | ۲ سال پیش
سلام من خواب دیدم کسی رو که خیلی دوست دارم در خوابم اومده و به من بی توجهی می‌کنه من برایش چای با قند میارم و لباس قشنگ می‌پوشم که به چشم بیام ولی اون خیلی درگیره و توجهی نمیکنه یکمی هم برنج خواب دیدم دونه های برنج
2
3
موسوی | ۲ سال پیش
من خواب تصادف دیدم فراموشش کردم فرداش با ماشین تصادف کردم
1
5
پاسخ ها:
متین مسعودی | ۱ سال پیش
منم همینطور شدم خواب دیدم برادرم تصادف کرده همون روز تصادف کردم
0
7
niña | ۲ سال پیش
سلام من خواب دیدم که از دست یک مار فرار می کنم و یکدفعه با یک ماشین تصادف می کنم و خیلی بد صدمه می بینم ولی زنده می مونم ممنون میشم تعبیرشو بگید
4
7
ناشناس | ۲ سال پیش
من دیشب خواب دیدم سوار ماشین بودم و یکی از اقواممان رانندگی می کرد یک دفعه تصادف کردیم و هیچ کس بجز من صدمه ندید من هم کمی صدمه دیدم و فقط بی هوش شدم و بعد از کمی به هوش امدم تعبیرش چیست؟
2
27
Hadis | ۲ سال پیش
سلام من دیشب خواب دیدم که با همسرم بودم من سوار ماشین شدم رانندگی کردم اما چون بلد نبودم ویخواستم ماشینو نگه دارم اما با سرعت افتادم توی پیج بعدش ازپشت زدم به یه ماشین دیگه ولی نه ماشینا صدمه دیدن نه خودم ونه راننده ی ماشین دوم میخواستم بدونم چیه تعبیرش.چون میخوام درآینده برم سرخونه زندگیم.وجهیزیه تهیه کنم.ممنون میشم جوابموبدین
9
17
آرمان | ۲ سال پیش
سلام خواب دیده ام که خودم با ماشین تصادف میکنم و اتفاقی برایم نمی افتد و بعد از این اتفاق من شاید مرگ برادر زاده ام در اثر تصادف ماشین با او هست لطفا راهنمایی کنید تعبیر چیست
10
22
hits