alexametrics
دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
تعبیر دیدن تصادف در خواب
3
3K
زمان مطالعه: 5 دقیقه
تعبیر خواب تصادف کردن با موتور ، با قطار ، تصادف کردن با ماشین و سایر تعابیر مربوط به این خواب را در دلگرم بخوانید

دیدن خواب تصادف کردن چه تعبیری دارد ؟

خواب تصادف کردن ، تعبیر خواب تصادف با موتور ، تعبیر خواب تصادف ماشین ، تعبیر خواب تصادف با قطار ، تعبیر خواب دیدن تصادف دیگران ، تعبیر خواب مردن بر اثر تصادف و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب تصادف

1- اگر کسی در خواب دید که تصادف کرده و مجروح شده است تعبیرش گرفتاری و بدبختی است . ولی با دادن صدقه و توکل بر خداوند برطرف خواهد شد .
2- اگر در خواب دیدید که با فردی در پشت ماشین تصادف کردید تعبیرش این است که تلاش های شما برای جلب توجه دیگران ناموفق بوده است. این خواب نشانه این است که باید در مورد رفتار خود بیشتر فکر کنید.
3- اگر در خواب دیدید که دخترتان باعث تصادف شده تعبیرش این است که شما روی دخترتان کنترل ندارید و نمی توانید او را تربیت کنید. این ضعف شما در آینده به ضررتان تمام خواهد شد.
4- اگر خواب دیدید که مشغول برنامه ریزی برای تصادف بودید تعبیرش این است که می خواهید کسی را به دردسر بیاندازید. سعی کنید رفتار خود را با دیگران تغییر دهید و رفتار خوبی با دشمنانتان داشته 5- باشید. اگر خواب دیدید که بعد از تصادف با ترس ماشین خود را به خانه آوردید تعبیرش این است که دیگران متوجه نیرنگ و فریب شما خواهند شد و تلافی کارتان را در خواهند آورد.

آنلی بیتون می‌گوید :
5- تعبیر خواب تصادف کردن خودم : اخطاری جدی برای شماست تا حدی از هر گونه سفر حذر کنید . زیرا زندگی شما به خطر خواهد افتاد .
6- اگر خواب ببینید تصادفی در حال اتفاق افتادن است ، دلالت بر آن دارد که شما با تمام توان برای رسیدن به هدفی تلاش خواهید کرد که افراد دیگری نیز برای رسیدن به همان هدف تلاش می کنند ، اما آنها پیروز نمی شوند و ثروت خود را در این راه از دست می دهند ، و شما به خواستة خود خواهید رسید .
7- اگر خواب ببینید از تصادف یا زیانی می گریزید ، تعبیرش آن است که حوادثی خوب برایتان اتفاق خواهد افتاد .

لیلا برایت می‌گوید :
8- تعبیر خواب تصادف کردن با اتومبیل رسیدن پول است


تعبیر خواب تصادف ماشین

9- تعبیر خواب تصادف ماشین همچنین بیانگر افکار و عادت های مخرب و گاهی نشانه درگیری است.
10- تعبیر دیدن تصادف رانندگی در خواب معمولا بد است و به اتفاقات ناگوار در آینده اشاره دارد. این خواب نشانه دلهره یا از دست دادن کنترل و ناتوانی در محافظت از عزیزانتان است.


تعبیر خواب تصادف ماشین با عابر پیاده

11- اگر در عالم رویا دیدی که اتومبیل شما با عابر پیاده تصادف کرد تعبیرش این است که در گذشته اشتباهی کرده اید و در حال حاضر به شدت پشیمان شده اید. شما از عواقب گاری گه میکنید آگاه نبودید. اما در حال حاضر می خواهید به هر طریق ممکن جبران کنید. پس تا دیده نشده این کار را انجام دهید.


تعبیر خواب دیدن تصادف دیگران

12- تعبیر دیدن تصادف دیگران در خواب این است که رفتار مخرب اطرافیانتان شما را متعجب کرده است. سعی کنید به خودتان مسلط باشید و برخورد مناسبی با این رفتارها داشته باشید. لجبازی، کار شما را سخت تر می کند.


تعبیر خواب مردن بر اثر تصادف

13- تعبیر خواب مرگ بر اثر تصادف این است که رفتارهای شما باعث شده دیگران از شما فاصله بگیرند و تنهای تنها شوید. این تنهایی باعث شکست مالی و شکست عاطفی شما خواهد شد.


تعبیر خواب تصادف و مرگ فرزند

14- تعبیر خواب تصادف و مرگ فرزند این است که ممکن است به خاطر سهل انگاری شما اتفاق بدی برای فرزندتان رخ دهد. سعی کنید به او بیاموزید که چطور از خودش مراقبت کند و بر روی رفتار او نظارت داشته باشید.


تعبیر خواب تصادف و مرگ دیگران

15- تعبیر خواب تصادف و مرگ دیگران این است که رابطه شما با آن شخص به زودی پایان می یابد.


خواب سقوط با ماشین

16- اگر در خواب دیدید که ماشین ها بعد از تصادف به رودخانه افتادند تعبیرش این است که تلاش شما برای برقراری رابطه عاشقانه با دیگران به بن بست خورده است و این موضوع شما را شدیدا نا امید کرده است.
17- خواب سقوط با ماشین اگر منجر به غرق شدن شود تعیبرش این است که شرایط زندگی برای شما بسیار بد شده و نمی توانید از این شرایط خلاص شوید.


ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر کامل خواب ماشین : 81 نشانه و تعبیر دیدن خواب انواع اتومبیل ...

تعبیر خواب کامیون: ۴۰ نشانه و تفسیر دیدن کامیون در خواب - دلگرم

تعبیر خواب موتورسیکلت : 26 نشانه و معنی دیدن موتور در خواب - دلگرم

تعبیر خواب قطار : 56 نشانه و تفسیر دیدن خواب قطار - دلگرم

تعبیر خواب آتش سوزی : 47 نشانه و تفسیر دیدن آتش سوزی در خواب ...این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (3 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • mydreamsymbolism.com
۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
آرمان | ۳ هفته پیش
سلام خواب دیده ام که خودم با ماشین تصادف میکنم و اتفاقی برایم نمی افتد و بعد از این اتفاق من شاید مرگ برادر زاده ام در اثر تصادف ماشین با او هست لطفا راهنمایی کنید تعبیر چیست
0
0
hits