دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۷ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۳ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
۱۵ تفسیر و تعبیر دیدن خواب آینده
36
زمان مطالعه: 4 دقیقه
تعبیر خواب آینده ، تعبیر خواب در آینده بودن ، تعبیر خواب همسر آینده ، تعبیر خواب مادر شوهر آینده ، تعبیر خواب پدر شوهر آینده و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر دیدن خواب آینده چیست ؟

تعبیر خواب آینده ، تعبیر خواب در آینده بودن ، تعبیر خواب همسر آینده ، تعبیر خواب مادر شوهر آینده ، تعبیر خواب پدر شوهر آینده و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب آینده

1- تعبیر خواب آینده : حوادثی که در آینده اتفاق می افتد بازتابی از افکار و احساسات ماست.
2- دیدن آینده در خواب در واقع هشدارهایی درمورد زندگی و شرایط ما در آینده است. دیدن این خواب میتواند شما را در مورد اتفاق های خاصی هوشیار کند و به نوعی شما را از مسیر های پر خطر آگاه سازد.
3- اگر در عالم خواب دیدید که با دوست پسر یا دوست دخترتان در آینده هستید و زندگی خوبی دارید تعبیرش این است که دوست دارید با عشقتان پیوند عاطفی محکمی برقرار کنید. به احتمال زیاد هم اکنون با عشقتان به مشکل کوچکی خورده اید و نمی خواهید به هیچ قیمتی او را از دست بدهید. به همین دلیل به دنبال راهی هستید تا همیشه با او بمانید.
4- تعبیر دیدن خواب آینده همچنین چشم اندازی از زندگی ایده آل شماست و میل شما را برای محقق شدن این خواب بیان می کند.
5- اگر در عالم خواب دیدید که در تلاش بودید تا آینده را تغییر دهید تعبیرش این است که در شرایطی که هستید می ترسید. میترسید که آینده خوبی نداشته باشید. در حاضر قادر به تغییر بعضی چیزها نیستید و فکر می کنید تا مدت طولانی درگیر این شرایط هستید.

کتاب سرزمین رویاها می گوید :
6- تعبیر خواب آینده خود آنست است که شما فرصت این را پیدا می کنید که یک کدورت قدیمی را از میان بردارید .
7- تعبیر این خواب که آینده شما خوب نیست ، شادی است .
8- تعبیر خواب آینده فرزند ، خوشبختی است

آنلی بیتون می گوید :
9- اگر در خواب دیدید که از آینده باخبر هستید، بیانگر آن است که در شغل و کار کنونى شما تغییر و تحولات وسیعى به وجود آمده و شما در این راه رنج و درد بسیار زیادى را تحمل خواهید کرد.

تعبیر خواب در آینده بودن

10- تعبیر خواب در آینده بودن : اگر در عالم رویا دیدید که در آینده خانواده تشکیل داده بودید در حالی که در عالم واقعیت ازدواج نکرده اید تعبیرش ایناست که دوست دارید پدر یا مادر شوید. شما برای این مرحله از زندگی آماده اید.
11- اگر شخص متاهلی خواب ببیند که در آینده است و تشکیل خانواده داده است تعبیرش این است که دوست دارد هر چه زودتر بچه دار شود.

تعبیر خواب همسر آینده

12- تعبیر خواب دیدن همسر آینده : اگر در عالم رویا دیدید که با شوهر یا همسر خود در آینده ملاقات کردید تعبرش این است که در آینده با زن یا مردی آشنا می شوید و پس از مدتی با او ازدواج می کنید.
13- تعبیر همسر آینده در خواب این خواب پیامی به شماست که صبور باشید. قطعا اتفاقات بسیار خوبی برایتان رخ خواهد داد.
14- دیدن چهره همسر آینده در خواب همچنین نشان می دهد که از داشتن رابطه با همسر فعلی خود راضی نیستید و دوست دارید عشق جدیدی را تجربه کنید.

تعبیر خواب مادر شوهر آینده و پدر شوهر آینده نیز همین تعبیر را دارد.

تعبیر خواب آینده نگری

15- تعبیر خواب آینده نگری : اگر در عالم خواب دیدید که آینده نگری می کردید و یا در آینده تنها بودید تعبیرش این است که می ترسید عزیزان یا اعضای خانواده خود را از دست بدهید. شاید کاری انجام داده اید که باعث ناراحتی شما یا بستگانتان شده است. سعی کنید از دل آن ها در بیاورید و رضایت آن ها را جلب کنید.

ترجمه : معصومه راهی

تهیه و گردآوری در : مجله دلگرم

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.2 از 5 (36 رای)  


۱ دیدگاه
شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

ماهورا سامری | ۲ سال پیش
با سلام من مادرم هر از چند گاهی خواب می بینن که از آینده گذر می‌کنن و اتفاقاتی که در آینده میفته رو میتونن ببینن و همینطور آینده ی من رو چند بار بهم گفتن که اینده ی من رو در خواب دیده که به جاهای خیلی خوبی میرسم و مقام خیلی خوبی در آینده بدست میارم و دیشب هم در خواب دیدن که در آینده سفر میکردن و یک نفر داشته بهش میگفته که دختر شما در آینده انقدر ثروتمند میشه که می‌تونه به همه کمک کنه و خیلی اینده ی خوبی داره میخواستم بدونم آیا واقعا این نوع خواب صحت داره و جزء خواب های صادقه هستن؟!
1
10
hits