دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۰۳ مارس ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب در فرودگاه بودن
17
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب فرودگاه دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های فرودگاه در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر دیدن خواب فرودگاه چیست ؟

1- تعبیر خواب فرودگاه : فرودگاه سمبل روابط، سفر، مسیرها و مراحل جدید زندگی است.
2- خواب فرودگاه دیدن نشانه ماجراجویی، تغییر و دستیابی به اهداف، تجربه چیزهای جدید و شروع پروژه های نو و تازه است.
3- تعبیر دیدن فرودگاه در خواب بیانگر انتظارات زیاد در رابطه هاست. این خواب همچنین نشانه انتظار برای مرگ و همچنین نشانه اشتیاق شما برای رفتن به سفر می باشد.
4- تعبیر خواب دیدن فرودگاه خالی و متروک در خواب به این معنی است که شما در آینده مجبور می شوید تا در برنامه هایتان تغییراتی بدهید. این خواب نشانه ای از تاخیر در برخی اقدامات مهم می باشد. 5- فرودگاه خالی همچنین نشانه عدم استفاده از فرصت های جدید و تنبلی و بی برنامگی است. سعی کنید اگر زندگی تان به این سبک است حتما آن را تغییر دهید.
6- تعبیر فرودگاه شلوغ در خواب نشانه خوبی است. این خواب نماد جاه طلبی و امید به آینده و گاهی به این معنی است که نیاز به آزادی بیشتری دارید. احتمالا در آینده شغل جدید یا رابطه جدیدی را تجربه خواهید کرد.
7- اگر در عالم رویا دیدید که در فرودگاه در حال سوار شدن به هواپیما بودید تعبیرش این است که منظم و سخت کوش هستید و هر کاری را به دقت انجام می دهید. به همین دلیل شخص موفقی خواهید شد.
8- تعبیر دیدن فرودگاه بزرگ در خواب نشان دهنده این است که هدفهای بسیار بزرگی دارید. اهدافی که اگر تحقق پیدا کند به ثروت خوبی دست پیدا خواهید کرد.
9- تعبیر دیدن فرودگاه کوچک برعکس است و به این معنی است که تنها نوک بینی خود را می بینید و به آینده تان اهمیتی نمیدهید.
10- اگر خواب دیدید که با کسی در فرودگاه ملاقات کردید تعبیرش این است که به زودی اخبار خوبی را خواهید شنید و با کسی که دوستش دارید به زودی دیدار خواهید کرد.


تعبیر خواب انتظار در فرودگاه

11- تعبیر خواب انتظار در فرودگاه : اگر در عالم رویا دیدید که در فرودگاه منتظر کسی هستید تعبیرش این است که در مسیر ساختن زندگی خود هستید. سعی کنید صبور باشید و زندگی را از دید مثبت ببینید. 12- اگر در خواب تان در فرودگاه منتظر شخصی هستید تعبیرش این است که به زودی رابطه جدیدی را تجربه خواهید کرد. اگر آن شخص کسی بود که او را از قبل می شناختید تعبیرش ایناست که به زودی دوباره با آن شخص ملاقات خواهید کرد.
13- تعبیر خواب سالن انتظار : اما اگر در سالن انتظار برای پرواز به جایی بودید تعبیرش این است که ایده هایی دارید که به زودی محقق خواهد شد. این خواب اتفاقات جدیدی را در زندگی تان رقم خواهد زد. مثل ورود به شغل جدید، تغییر محل زندگی یا حتی رفتن به سفری که قبلا به آنجا نرفته بودید.
14- اگر خواب دیدید که در هواپیما نشسته اید و منتظر هستید تا هواپیما به زمین بنشیند تعبیرش این است که تلاش های خود را برای پروژه هایتان کرده اید و منتظر هستید تا نتیجه اش را ببینید. به تعبیری دیگر این خواب نشانه پایان دادن به یک رابطه عاشقانه است.


تعبیر خواب فرودگاه رفتن

15- تعبیر خواب فرودگاه رفتن : اگر در عالم رویا دیدید که تلاش میکردید تا به فرودگاه برسید تعبیرش این است که در تلاشید که فرصتی را برای ماجراجویی برای خود داشته باشید. دوست دارید از این روزمرگی ها خلاص شوید.

تعبیر خواب دیر رسیدن به فرودگاه

16- تعبیر خواب دیر رسیدن به فرودگاه : اگر نتوانستید به فرودگاه برسید نشانه خوبی نیست.
17- دیر رسیدن به فرودگاه در خواب همچنین نشان دهنده وضعیت نگران کننده ای است که به دلیل رفتارهای خودتان ایجاد شده است. یعنی شما طبق برنامه عمل نکرده اید و یا کار اشتباهی انجام داده اید که باعث پس رفت شما شده است.
18- دیدن خواب دیر رسیدن به فرودگاه همچنین نشانه فرصت های از دست رفته است.


تعبیر خواب فرود امدن هواپیما

19- تعبیر خواب فرودآمدن هواپیما در فرودگاه : اگر در عالم رویا دیدید که هواپیما در فرودگاه فرود آمد تعبیرش این است که به آخر مسیر زندگی خود رسیده اید. در واقع هر چه فرود بهتری داشته باشید پایان زیباتری نیز خواهید داشت.


تهیه و ترجمه (مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر کامل خواب سفر : 54 نشانه و تفسیر دیدن خواب سفر رفتن و ...

تعبیر خواب پرواز : 60 نشانه و تعبیر دیدن خواب پراوز کردناین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (17 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits