مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۰۴ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۱ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۴ مارس ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب اثاث کشی
60
زمان مطالعه: 7 دقیقه
تعبیر خواب اسباب کشی ( تعبیر خواب جابجایی خانه ، تعبیر خواب اسباب کشی دیگران ، تعبیر خواب اسباب کشی به خانه قدیمی ، تعبیر خواب نقل مکان به کشور دیگر ، تعبیر خواب اجاره کردن خانه و ...) از نظر تعبیرکنندگان مختلف، تعابیر و تفاسیر زیادی دارد ، ما در...

اسباب کشی در خواب به چه معناست ؟

دلگرم: تعبیر خواب اسباب کشی ( تعبیر خواب جابجایی خانه ، تعبیر خواب اسباب کشی دیگران ، تعبیر خواب اسباب کشی به خانه قدیمی ، تعبیر خواب نقل مکان به کشور دیگر ، تعبیر خواب اجاره کردن خانه و ...) از نظر تعبیرکنندگان مختلف، تعابیر و تفاسیر زیادی دارد ، ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب اثاث کشی ( اسباب کشی )

1- اسباب کشی در خواب نشانه تغییرات بزرگ در زندگی است. در برخی موارد این خواب نشان دهنده پایان داده به برخی روابط است.
2- تعبیر دیگر خواب اثاث کشی نشانه میل به استقلال است. شما دوست دارید باورهای خود را برای رسیدن به موفقیت تغییر دهید.
3- تعبیر اسباب کشی کردن در خواب این است که از شرایط فعلی زندگی و موقعیت های خانوادگی خود ناراضی هستید. این خواب همچنین نشان دهنده فرصت های جدید یا ارتقای شغلی نیز هست .
4- دیدن خواب اسباب کشی همچنین نشانه این است که کسی شما را تشویق می کند تا مسیر خود را برای رسیدن به شرایط جدید تغییر دهید.
5- دیدن خواب اسباب کشی کردن و رفتن به خانه جدید این است که به زودی خوشبختی در خانه شما را خواهد زد.
6- اگر در خواب خود را در یک خانه دیگر دیدید بدون اینکه اسباب کشی کنید تعبیرش این است که به زودی اخبار مهمی را خواهید شنید. احتمالا به جایی سفر میکنید در حالی که زمان کمی برای آماده شدن و رفتن به این سفر دارید.
7- اگر در خواب دیدید که به خانه قدیمی اسباب کشی کردید تعبیرش این است که دوست دارید به گذشته برگردید . این خواب نشان می دهد که از این زندگی خسته شده اید و دوست دارید مانند گذشته زندگی کنید.
8- تعبیر خواب اسباب کشی کردن و رفتن به خانه خودتان، اگر درخواب دیدید که خانه خریده بودید و قصد داشتید به آنجا اسباب کشی کنید تعبیرش این است که کار رو بارتان سکه خواهد شد و به استقلال مالی خواهید رسید. شما آماده هستید تا مرحله جدیدی از زندگی را تجربه کنید.
9- اگر در خواب دیدید که مداوم به این خانه و آن خانه اسباب کشی می کردید تعبیرش این است که شما قدرت تصمیم گیری ندارید. این مشکل بزرگ باعث عدم ثبات شما در زندگی شده و زندگی تان را غیر قابل پیش بینی کرده است. این خواب بیانگر این است که مدام از این شاخه به آن شاخه نپرید. این خواب همچنین به وضعیت آشفته شما در زندگی اشاره دارد که مانع انتخاب شما می شوید.
10- اگر در خواب دیدید که به خانه خالی اسباب کشی کردید تعبیرش این است که برای تکمیل پروژه های خود سخت در تلاشید تا به ثروت خود بیافزایید.
11- تعبیر باز کردن کارتن های اسباب کشی در خواب نشانه آمادگی شما برای مقابله با مشکلات و رهایی از برخی انرژی های منفی است. اکنون زمان آن رسیده تا با غلبه بر خود و انرژی های منفی اطرافتان، به زندگی زیبایی که هر لحظه انتظارش را می کشید برسید.
12- اگر در خواب دیدید که مشغول آماده شدن برای اسباب کشی هستید و جعبه ها را جابه جا میکردید تعبیرش این است که دوست دارید خاطرات تلخ گذشته را کنار بگذارید. شما آماده هستید تا با شروع یک زندگی جدید ناکامی های قبلی را به باد فراموشی بسپارید و تلاش میکنید تا احساسات خود را سرکوب کنید و با عقل و منطق تصمیم بگیرید.

آنلی بیتون می‌گوید :
13- اگر در خواب خود را مشغول اسباب کشی دیدید ، تعبیرش آن است که به زودی اتفاقاتی رخ می‌دهد که مجبور می‌شوید ، حالت مبهم خود را تغییر دهید .


تعبیر خواب جابجایی خانه

14- تعبیر خواب جابجایی خانه در کنار شخص دیگر این است که ارتباط شما با دوستانتان بیشتر شده و از طریق دوستانتان قصد دارید مشکلات خود را فراموش کنید و به همراه آن ها زندگی جدیدی را شروع کنید.
15- دیدن خواب جابجایی خانه در صورتی که جای جدید بود و همه چیز برای شما تازه بود تعبیرش اسن ایت که از وضعیت فعلی خسته شده اید و به دنبال تجربه ای جدید در زندگی می گردید. و دوست دارید بدون درد سر زندگی کنید.


تعبیر خواب اسباب کشی دیگران

16- اگر در عالم رویا ببنید که دیگران مثلا دوستتان به خانه شما اسباب کشی کرد تعبیرش اسن است که به کمک شما نیاز دارد تا از این شرایط فعلی خارج شود. سعی کنید به او کمک کنید.
17- اگر این اسباب کشی کنسل شد تعبیرش این است که شخصی در زندگی شماست و شما دوست دارید با آن ها ارتباط داشته ابشسد. به همین دلیل بسیار ناراحت و غمگین هستید.
18- اگر در خواب دیدید که در اسباب کشی به دیگران کمک می کردید تعبیرش این است که مدام حسرت دیگران را می خورید اما خودتان از تغییر می ترسید. این خواب نشانه آمادگی شما برای مقابله با برخی از موقعیت هاست و به این معنی است که باید خطرات را بپذیرید تا به آنچه میخواهید برسید.

تعبیر خواب اسباب کشی دوست

19- تعبیر خواب اسباب کشی یک دوست که در واقعیت عاشق او بودیدش این است که به زودی این رابطه پایان خواهد یافت و او شما را به زودی ترک خواهد کرد. این خواب نشانه ترس شما برای از دست دادن اوست.


تعبیر خواب اسباب کشی به خانه قدیمی

20- اگر در عالم رویا خواب دیدید که به خانه قدیمی مانند خانه والدینتان اسباب کشی کردید تعبیرش این است که شما به دلیل اینکه اوقات زیادی را با خانواده خود گذرانده اید بسیار دلتنگ هستید. دوست دارید مجددا کنار آن ها باشید.


تعبیر خواب نقل مکان به کشور دیگر

21- اگر در خواب دیدید که به خارج از کشور نقل مکان کردید و دوست داشتید برای همیشه آنجا بمانید تعبیرش این است که شما دوست دارید که یک زندگی عجیب و غریبی را تجربه کنید و به دنبال شیوه زندگی کاملا متفاوت هستید. شما در ناخودآگاه خود متوجه شدید که نیاز دارید کار جدیدی را شروع کنید.


تعبیر خواب اسباب کشی کردن به شهر دیگر

22- تعبیر خواب اسباب کشی کردن به شهر دیگر نشانه آغاز و شروعی تازه با یک فرد جدید است. احتمالا در آینده ترفیع شغلی پیدا خواهید کرد. مخصوصا اینکه شهری که در آنجا نقل مکان کرده اید بسیار بزرگ باشد.

تعبیر خواب اسباب کشی به خانه بزرگتر

خالد اصفهانی گوید :
23- اگر در خواب بیند به خانه بزرگتری اسباب کشی کرد دلیل آن است که اشتیاق زیاد برای پر معنا کردن ومفهوم دادن به زندگی دارد

تعبیر خواب اجاره کردن خانه

لیلا برایت می‌گوید :
24- تعبیر دیدن خواب اجاره کردن خانه که در امور شخصی خود به دیگران وابسته‌اید .

آنلی بیتون می‌گوید :
25- اگر در خواب دیدید که مشغول پرداخت اجاره‌ی خانه‌ی خود هستید ، تعبیرش آن است که منافع مالی قابل توجه‌ ای به دست خواهید آورد .
26- اگر در خواب دیدید که قادر به پرداخت اجاره بهای خود نیستید ، تعبیرش آن است که از روابط اجتماعی با دیگران سود اندکی خواهید برد .

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
27- تعبیر این خواب که شما یک اجاره نامه را امضا میکنید این است که عدالت در تعیقب شما خواهد بود .
28- دیدن این خواب که از یکنفر میخواهید که یک اجاره نامه را امضا کند تعبیرش زندان است
29- تعبیر خواب باطل کردن یک اجاره نامه به نامعلوم بودن آینده شماست
30- اجاره کردن یک خانه در خواب تعبیرش آن است که باید مراقب رقیب باشید .
31- تعبیر خواب اجاره کردن یک مغازه آنست که کارهای شما بخوبی پیش خواهند رفت .
32- تعبیر اجاره کردن زمین در خواب شانس در روابط اجتماعی است

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
33- خواب دیدن اینکه شما خانه تان را اجاره می دهید بیانگر این است که اولویت های خودتان را به خاطر دیگری کنار گذاشته اید. بویژه اگر خانه ی کودکی تان را اجاره می دهید، به این معنی است که زمان آن رسیده است که از شر گذشته خلاص شوید و ارزش آینده را شناسایی کنید

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر و تفسیر دیدن کلید در خواب چیست ؟

تعبیر خواب باغ : دیدن باغ در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (60 رای)  
۳ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

هستی | ۱ سال پیش
سلام من دیشب خواب دیدم داداشم یه خونه تو یه شهر دیگه اجاره کرده و خونه منو داداشم به اون خونه رفتیم دوتامون تویه خونه رفتیم میشه تعبیرش روبگید
4
2
mohammad | ۱ سال پیش
سلام خیلی خوب بود
0
3
Delaramfr | ۱ سال پیش
سلام وقتتون بخیر،آقایی میشناسم که دندان پزشکه ودوسالی هست که ازشون بیخبرم دیشب خواب دیدم که رفتیم کلینیکی که ایشون اونجا کار میکنن وقتی سراغشون گرفتیم گفتن که از اینجا رفتن واینا فضای کلینیکم تو خواب متفاوت بود
1
1