دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۳ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ نوامبر ۲۰۲۳ میلادی
دیدن کرم در خواب نشانه چیست ؟
40
زمان مطالعه: 9 دقیقه
خواب کرم دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های کرم در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب کرم دیدن نشانه چیست ؟

تعبیر خواب کرم

1- کرم در خواب نشانه بیماری ، مشکلات مالی ، خیانت و فریب است.
2- در برخی موارد تعبیر دیدن خواب کرم عدم اعتماد به نفس در زندگی و مشکلات دیگر است.
3- اگر شما زیاد خواب کرم می بینید، دلیلش این است که از ظاهر یا بدن خود ناراضی هستید و به همین دلیل تحت فشار زیادی قرار دارید. شاید اخیرا تجربه بدی در این زمینه داشته اید.
4- در واقع مفهوم این خواب این است که شما وانمود می کنید همه چیز خوب است اما در واقع این گونه نیست. شما این راز را در خود مخفی کرده اید تا از آسیب رساندن و گرفتار کردن دیگران جلوگیری کنید.
5- اگر شما زیاد خواب کرم می بینید بهتر است به شما بگوییم که به دلیل پایین بودن اعتماد به نفس تان موقعیت های زیادی را از دست می دهید یا خواهید دارد. این بی انگیزگی و ضعف می تواند آثار مخربی در زندگی شما داشته باشد.
6- گاهی خواب کرم دیدن نماد فردی زیرک و فریب کار است که در زندگی تان اثر زیادی دارد و متاسفانه شما از او حرف شنوی دارید. سعی کنید به خودتان بیایید و اجازه ندهید کسی برای شما تصمیم بگیرد.
7- تعبیر خواب دیدن کرم زیر پوستتان پنهان کردن اسرار و افکار منفی است. شاید در گذشته کاری کردید که اکنون احساس گناه و شرمساری می کنید. در برخی موارد این خواب نشانه خیانت و آسیب به احساسات دیگران است. این خواب همچنین میل شما را به پخش کردن افکار منفی نشان می دهد. گاهی اوقات دیدین این خواب بیانگر سوء استفاده های عاطفی است.
8- تعبیر خواب دیدن کرم زیر چشمتان انعکاس اضطراب و استرس و احساسات سرکوب شده است. سعی کنید این افکار را از خود دور کنید تا مسیر پیشرفت خود را آسان نمایید.
9- اگر در خواب کرم های زیادی را یکجا دیدید تعبیرش این است که افراد حسود و متکبری شما را احاطه کرده اند. این خواب هشداری به شماست که بیشتر از خود مراقبت کنید.
10- دیدن کرم های زیاد در خواب نشانه این است که از شخصی که فکرش را هم نمی کردید ضربه سختی خواهید خورد.
11- اگر در خواب دیدید که با استفاده از کرم ها ماهی میگرفتید تعبیرش این است که به زودی موفقیت را تجربه خواهید کرد. این خواب در برخی موارد نشانه میل شما به تغییر چیزی در زندگی است.
12- تعبیر خزیدن کرم در چمن این است که به زودی با همکاران یا یکی از اعضای خانواده به مشکل بر می خورید. این خواب به شما یادآوری میکند که سعی کنید صلح را در میان اعضای خانواده برقرار کنید.
13- اگر در خواب دیدید که کرم روی زمین می خزید تعبیرش این است که برخی مسائل حل نشده هنوز در زندگی شما وجود دارد که شما را غمگین کرده است. این خواب همچنین نشانه نادیده گرفتن برخی مشکلات کوچک است که باعث بروز ناراحتی های بیشتر در آینده خواهد شد.
14- اگر در خواب دیدید که کرم از بدن شما تغذیه کرد تعبیرش این است که یکی از دوستان بسیار نزدیکتان از شما به نفع خود سوء استفاده خواهد کرد. در برخی موارد این خواب به این معنی است که کسی می خواهد از شما استفاده کند تا خود را بالا بکشد. چنین اجازه ای به او ندهید و در روابط دوستانه بهتر است تعارف را کنار بگذارید.
15- اگر در خواب شاهد این بودید که کرم از بدن شخصی دیگر تغذیه می کرد تعبیرش این است که آن شخص به زودی دچار مشکلات عاطفی شدیدی می شود و شما نیز نمی توانید آنگونه که باید به او کمک کنید. اما اگر دیدید که کرم را از روی لباس او برداشتید تعبیرش این است که به او کمک می کنید تا مشکلاتش را حل کنید. سعی کنید به دوستانتان در مواقع سختی کمک کنید قطعا کمک شما بی پاداش نخواهد ماند.

آنلی بیتون می‌گوید :
16- تعبیر دیدن کرم در خواب ، آن است که افراد بدنام و شرور تحت فشار قرار خواهند گرفت .
17- اگر خواب ببینید از کرمها برای طعمه ماهیگیری استفاده می کنید ، علامت آن است که با ابتکار از نیروی دشمنان خود در جهت رسیدن به منافع خود بهره می گیرید .

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
18- اگر ببینید کرمی بزرگ شده که مثل مار می ماند اما شما در خواب می دانید که آن یک کرم است شخصی شما را می ترساند .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
19- دیدن یا زدن کرم به صورت در خواب، بیانگر روح زیباست. ممکن است بیانگر شخصیتی باشد که در زندگی بیداری تان، از خود به دیگران نشان می دهید
20- دیدن کرم در خواب تان ممکن است بیانگر ضعیفی، پستی، کثیفی و به طور کلی منفی بودن است. شما نظر خیلی پایینی در مورد خود یا یک نفر در زندگی تان دارید. خواب ممکن است مربوط به مسائل عزت نفس یا تصویر نادرست از خودتان باشد.
21- دیدن خواب کرم ممکن است استعاره ای از کسی باشد که غیر قابل اعتماد یا لیز است (مدام از دستتان در می رود)


تعبیر خواب کرم خاکی

22- دیدن کرم خاکی در خواب نشان دهنده ثروت و فراوانی است که به زودی تجربه خواهید کرد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
23- تعبیر دیدن خواب کرم خاکی آن است که نعمتی به شما می رسد .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
24- دیدن کرم خاکی در خواب تان بیانگر این است که شما نیاز دارید به خاطر اینکه احساسات و تمایلات نهفته ی خود را بروز دهید، به اعماق ضمیر ناخودآگاه خود نفوذ کنید.
25- تعبیر دیگر خواب کرم خاکی این است که شما نیاز دارید که جنبه ای از خودتان را ذخیره کنید
26- کرم خاکی نمادی از چیز های کوچک است که می تواند برای رشد و رفاه شما مفید باشد. بیانگر احیا و تجدید است.


تعبیر خواب کرم ابریشم

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
27- دیدن کرم ابریشم در خواب تان بیانگر مرحله ای از رشد شخصی تان در مسیری است که در آن پیش می روید، اما هنوز به هدف خود نرسیده اید


تعبیر خواب دیدن کرم شب تاب

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
28- دیدن کرم شب تاب در خواب تان بیانگر ایده های روشن است که از ضمیر ناخودآگاه شما بر می خیزد. به نشانه های خفیفی از ابتکار و خلاقیت اشاره دارد (خلاقیت سو سو می زند)


تعبیر خواب خوردن کرم

29- خوردن کرم در خواب بسیار خوب است. این خواب نشان دهنده موقعیت های شما در پروژه های پیش روست.
30- تعبیر خواب خوردن کرم غلبه بر ترس ها و آغاز زندگی جدید و پر از شور و هیجان است


تعبیر خواب دیدن کرم در غذا

31- اگر در خواب دیدید که در غذای شما کرم بود تعبیرش این است که حسادت دیگران نسبت به شما بسیار خطرناک شده است. با دیدن این خواب سعی کنید هر چه سریعتر با این فرد صحبت کنید و بیشتر ازین او را با خود دشمن نکنید ، زیرا آسیب هایی که از این شخص به شما می رسد شدیدا مخرب است.


تعبیر خواب دیدن کرم در میوه

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
32- اگر در خواب ببینید در میوه ای که می خورید کرم هست پولی نصیبتان می شود که به دل شما نمی نشیند و با اینکه سودی عایدتان می گردد از آن خوشحال نمی شوید .


تعبیر خواب کشتن کرم

33- تعبیر خواب کشتن کرم یا له کردن کرم زیر پا موفقیت و پیروزی بر دشمنان و حسودان است. اگر این خواب را یک زن ببیند تعبیرش این است که رقیب عشقی یا کاری خود را شکست می دهد و موفق می شود. اما بهتر است روی رفتار خود متمرکز شود و مودبانه تر رفتار کند.


تعبیر خواب دیدن کرم در بدن

34- اگر در خواب دیدید که کرم روی بدن شما حرکت می کرد تعبیرش این است که احساسات و عواطف شما سرکوب شده و به همین دلیل شما بسیار سرخورده و غمگین هستید. در واقع چنین خوابی نشان دهنده میل به پیشرفت و بدست آوردن ثروت است. ثروتی که به دلایلی نمی توانید به آن دست پیدا کنید. اما اگر در خواب دیدید که به راحتی کرم ها را از روی بدن خود بر می داشتید تعبیرش این است که تمایل شما برای رسیدن به اهدافتان بسیار زیاد است و هیچ کس با هیچ نیرویی نمی تواند شما را از رسیدن به آنچه می خواهید دور کند. این خواب به این معنی است که شما روح بزرگی دارید و مشکلات را به راحتی پشت سر می گذارید و برای رسیدن به شادی حقیقی تمام تلاشتان را می کنید.

آنلی بیتون می‌گوید :
35- اگر دختری خواب ببیند که کرم ها روی بدن او می خزند ، علامت آن است که خواهان زندگی پر تجمل و مادی است . اگر در خواب موفق شود کرمها را بکشد ، علامت آن است که خود را از قید و بندهای مادی رها می سازد و در پی کسب اخلاقیات معنوی و متعالی خواهد رفت

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
36- خواب دیدن اینکه کرم روی بدن شما می خزد بیانگر این است که حس می کنید کسی از شما و از خوش قلبی شما سوء استفاده می کند


تعبیر خواب کرم در زخم

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
37- اگر ببینید بدنتان کرم گذاشته مثلا زخمی دارید که کرم در آن به وجود آمده و کرم ها از خون و گوشت شما تغذیه می کنند نشان آن است که جمعی ذره ذره مال شما را از بین می برند و چنان آرام زیان می رسانند که شما اگر هم توجه کنید اهمیتی نمی دهید ولی همان زیان های اندک پس از چندی شما را از پای در می آورند .


تعبیر خواب کرم روی لباس

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید :
38- اگر خواب ببینید کرم در لباس شماست هر کس هستید زن یا مرد بین شما و همسرتان اختلاف به وجود می آید و از یکدیگر دل چرکین می شوید .

تهیه و ترجمه (مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط

تعبیر خواب مار : 41 نشانه و تعبیر دیدن خواب مار

تعبیر خواب مارمولک : ۴۳ نشانه و تعبیر دیدن مارمولک در خواب

تعبیر خواب زنبور : دیدن زنبور در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب عقرب : ۲۱ نشانه و تفسیر دیدن عقرب در خواب

تعبیر خواب حشره : 33 نشانه و تعبیر دیدن خواب حشرهاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (40 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

Maryam-dn02 | ۲ سال پیش
سلام من خواب دیدم یه کرم تقریبا متوسط سفید رنگ تو خونمونه و هی اینور اونور میره و چون تاری که نمیبینیم ولی به محض روشن شدن چراغ کرم رو میبینیم و مامانم به پشه کس میزنه روش ولی جلوتر ک میرم میبینم کرمه بال داره و یه بالش شکسته و تقریبا انگار له شده بعد پرتش کردم حیاط ولی کرمه شروع کرد به پرواز کردن و از خودش نور میداد میشه بگین تعبیرش چیه
0
17

hits