مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۲۹ شعبان ۱۴۴۴ قمری و ۲۲ مارس ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب دیدن آغوش گرفتن چیست ؟
65
زمان مطالعه: 5 دقیقه
تعبیر خواب بغل کردن (خواب در آغوش گرفتن ، تعبیر خواب بغل گرفتن ، تعبیر خواب بغل کردن همسر ، تعبیر خواب بغل کردن پدر ، تعبیر خواب بغل کردن زن نامحرم و ... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این...

خواب بغل کردن چه تعبیری دارد ؟

دلگرم: تعبیر خواب بغل کردن (خواب در آغوش گرفتن ، تعبیر خواب بغل گرفتن ، تعبیر خواب بغل کردن همسر ، تعبیر خواب بغل کردن پدر ، تعبیر خواب بغل کردن زن نامحرم و ... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم.

separator line

تعبیر خواب در آغوش گرفتن ( تعبیر خواب بغل کردن )

1- بغل کردن یا در آغوش گرفتن در خواب بسیار رایج است. این خواب در واقع قدردانی شما را نسبت به چیزی یا کسی نشان می دهد.
2- تعبیر خواب در آغوش گرفتندر واقع نیاز شما را به محبت، حمایت و احترام را نشان می دهد.
3- دیدن خواب بغل گرفتن نشانه ای از همدردی و حمایت همکاران یا خانواده است و گاهی نشانه اطمینان و اعتماد به نفس و یا حس نا امنی و حساسیت بیش از حد و یا شادی و صلح است
4- اگر خواب دیدید که یکی از بستگان خود را در آغوش گرفتید تعبیرش این است که اختلاف نظرات و مشکلات خانوادگی که با آن ها دارید به زودی حل و فصل خواهد شد.
5- اگر خواب دیدید که افراد غریبه را در آغوش گرفتید تعبیرش این است که بهتر است به افرادی که به شما اعتماد میکنند بیشتر توجه کنید.
6- گاهی اوقات دیدن بغل کردن غریبه در خواب نشان دهنده برگزاری جلسه غیر منتظره با شخصی است که ممکن است زندگی تان را به هم بزند.
7- اگر در خواب دیدید که دیگران را از روی شادی و لذت در آغوش گرفتید و حس خوبی داشتید تعبیرش بسیار خوب است. به زودی خوشبخت خواهید شد. این خواب همچنین نشانه صلح و رضایت در مورد زندگی تان است.
8- اگر خواب دیدید که دیگران شما را در آغوش گرفتند تعبیرش احترام، تحسین، قدر دانی از دیگران است.
9- اگر خواب دیدید که کسی را در آغوش گرفتید و او آغوش شما را رد کرد تعبیرش این است که نسبت به آن شخص احساس خوبی ندارید. شاید آن شخص می خواهد شما را آگاه سازد اما شما آن را رد می کنید. اگر آن شخص را در خواب می شناختید سعی کنید با او صحبت کنید و توضیحات او را بشنوید. در برخی موارد این خواب نشان دهنده انزوای شما ست و یک دوره چالش برانگیز و یا زندگی عاشقانه است. این خواب همچنین می تواند نشانه غم و اندوه و انزوا باشد.
10- اگر در خواب دیدید که در حالی که در رختخواب بودید کسی را در آغوش گرفتید تعبیرش خوب است. به زودی در آینده نزدیک با شخصی دیدار خواهید کرد. این شخص در آینده شریکی خوب برای شما خواهد شد.
11- در آغوش گرفتن همکار در خواب تعبیرش این است که آینده کاری خوبی در انتظارتان است. احتمالا ارتقای شغلی می گیرید و یا ترفیع درجه می گیرید.
12- اگر خواب دیدید که کسی را محکم در آغوش گرفتید تعبیرش این است که نسبت به آن شخص حس بسیار خوبی دارید و دوست دارید دوباره با او رابطه برقرار کنید.

آنلی بیتون می‌گوید :
13- اگر در خواب دیدید کسی را بغل می‌کنید ، به این معنا است که در عشقتان دچار شکست می‌شوید .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید:
14- خواب بغل کردن کسی نمادی از ماهیت مراقب و عشق ورزنده شماست. شما کسی یا چیزی را نزدیک به قلب تان نگه می دارید. تعبیر دیگر این است که شاید نیاز دارید مهربان تر باشید
15- خواب دیدن اینکه کسی شما را بغل می کند بیانگر این است که نیاز دارید کمی رها کنید(انقدر گارد نگیرید) و اجازه دهید که احساسات واقعی تان نمایش داده شود. به این معنی است که نیاز دارید به خودتان اجازه دهید که از نظر احساسی شفا یابید (خوب شوید)
16- خواب دیدن اینکه شما خودتان را در آغوش میگیرید نمادی از پذیرش خود و عشق به خود است


تعبیر خواب بغل کردن همسر

17- تعبیر خواب بغل کردن و بوسیدن همسر این است که عشقتان وفادار هستید و او را دوست دارید.
18- در برخی موارد تعبیر دیدن خواب بغل کردن همسر پایان مشکلات و اختلافات زناشویی است. اما اگر در عالم بیداری با همسرتان اختلاف نظر دارید بهتر است هر چه زودتر این اختلافات را حل کنید. زیرا ممکن است این خواب هشدار جدایی و طلاق باشد.
19- اگر بعد از دیدن خواب در آغوش گرفتن همسر با غصه و اندوه از خواب بیدار شدید تعبیرش این است که برخی مشکلات وجود دارد که به زودی با آن روبرو می شوید و در واقع نیاز به حمایت و آرامش دارید.

آنلی بیتون می‌گوید :
20- تعبیر خواب بغل کردن شوهر آن است که دست به کارهای خطرناک می‌زنید .


تعبیر خواب بغل کردن پدر و مادر

21- تعبیر دیدن خواب بغل کردن پدر و مادر این است که برای والدین خود ارزش زیادی قائل هستید و همچنین به حمایت آن ها نیاز دارید.


تعبیر خواب بغل کردن دوست

22- تعبیر بغل کردن دوست در خواب این است که دوستانتان به کمک شما احتیاج دارند.
23- به تعبیری دیگر دیدن خواب بغل کردن دوست نشانه احساس تنهایی شماست و نشان می دهد نیاز به عشق و محبت دیگران دارید.


تعبیر خواب بغل کردن زن نامحرم

24- تعبیر خواب بغل کردن زن نامحرم این است که ممکن است در آینده به همسرتان خیانت کنید.


ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط

۵۳ تعبیر و تفسیر بوسه دادن و بوسیدن در خواب

تعبیر و تفسیر دیدن خواب رابطه جنسی چیست ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (65 رای)  
۲ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

مبینا | ۱ سال پیش
مم خواب دیدم نامجون(یکی از اعضای بی تی اس)منو محکم بغل کردو نزدیک بود... تعبیرشو بگین
7
11
ناشناس | ۳ سال پیش
یه بار خواب دیدم که عشقمو بغل کردم یه بارم دیدم قبل از اینکه من بغلش کنم خودش منو با تمام وجودش بغل کرد میشه بگین تعبیر این چی میتونه باشه
10
54