دلگرم
امروز: جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برابر با ۰۷ ذو القعدة ۱۴۴۲ قمری و ۱۸ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی
خواب زامبی دیدن چه تعبیری دارد ؟
18
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خواب زامبی ( خواب مرده متحرک ، تعبیر خواب زامبی شدن ، تعبیر خواب زامبی شدن دوست پسر ، خواب زامبی شدن مادر ، تعبیر خواب حمله زامبی ها ، تعبیر خواب کشتن زامبی و ...) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات…

تعبیر خواب مرده متحرک ( زامبی ) چیست ؟

مجله دلگرم: خواب زامبی ( خواب مرده متحرک ، تعبیر خواب زامبی شدن ، تعبیر خواب زامبی شدن دوست پسر ، خواب زامبی شدن مادر ، تعبیر خواب حمله زامبی ها ، تعبیر خواب کشتن زامبی و ...) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم.

separator line

تعبیر خواب زامبی ( مرده متحرک )

1- تعبیر دیدن زامبی در خواب ترس، اتفاقات بد، اضطراب، لحظه های ناخوشایند و غم و اندوه است. این خواب در برخی موارد نشانه مسائل و مشکلات حل نشده و وجود مشکلات جنسی و عدم برقراری ارتباط با دیگران است. البته ناگفته نماند که این خواب اگر قبل از دیدن خواب های ترسناک دیدید یا از زامبی می ترسیدید تعبیری ندارد.
2- تعبیر دیدن تعداد زیاد زامبی در یک جا نشانه اضطراب و استرس شدید شماست. شما برخی مسائل را در زندگی نادیده گرفته اید و این باعث شکست شما در زندگی شده است. این خواب پیامی از ناخودآگاهتان است که می گوید وقت آن رسیده تا خود و برنامه هایتان را بازبینی کنید و دوباره شروع کنید.


تعبیر خواب زامبی شدن

3- تعبیر خواب زامبی شدن این است که از لحاظ روانی و جسمی خسته و آشفته اید. بهتر است بعد از دیدن این خواب روح و روان خود را بیشتر تقویت کنید تا بتوانید در آینده به موفقیت برسید.
4- اگر خواب دیدید که شخصی که از قبل می شناختید زامبی شده است تعبیرش این است که درباره او پیش زمینه خوبی ندارید. احتمالا شما را آزار داده و از دست او ناراحت هستید. زیرا او شخص مناسبی برای دوستی نیست.
5- تعبیر خواب زامبی شدن دیگران معمولا به ضمیر شما اشاره دارد. بهتر است روابط تان را با آن شخص به هم بزنید.
6- تعبیر خواب زامبی شدن مادر این است که مشکلی در زندگی او پیش آمده که قادر به تحمل آن نیستید و سعی می کنید بعد از دیدین این خواب با او صحبت کنید.
7- تعبیر خواب زامبی شدن دوست پسر این است که دیگر دوست پسرتان به شما حسی ندارد و شما از این بابت بسیار غمگین و ناراحت هستید.
8- اگر خواب دیدید که یکی از بستگانتان تبدیل به زامبی شده تعبیرش این است که آن شخص قصد دارد روابط خانوادگی و ارتباطات فامیلی شما را به هم بزند.
9- تعبیر خواب زامبی شدن کودک این است که برخی پروژه های شما هنوز به پایان نرسیده و شما نیز از این جهت بسیار ناراحت هستید زیرا قدرت و توان مقابله با مشکلات را ندارید.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
10- تعبیر دیدن خواب اینکه شما زامبی هستید این است که از نظر فیزیکی و یا احساسی، از مردم و موقعیتی که الان احاطه تان کرده است جدا افتاده اید. حس می کنید که خارج از دسترس هستید.
11- خواب زامبی به این معنی است که از درون احساس مرگ می کنید. شما فقط دارید مثل یک مرده متحرک حرکت های می کنید و روزمرگی تان را پیش می برید.
12- تعبیر خواب زامبی شدن دیگران این است که احساساتتان در موردشان مرده است (دیگر احساسی بهشان ندارید). شما دیگر وابستگی عاطفی به آنها ندارید


تعبیر خواب حمله زامبی ها

13- تعبیر خواب حمله زامبی ها این است که مشکلاتی در زندگی تان وجود دارد که دوست دارید بر آن ها غلبه کنید. اخیرا زیر فشار و استرس شدیدی بوده اید. شاید از بعضی شرایط ناراحت شده اید و درحال حاضر نیز احساس ناراحتی می کنید. در برخی موارد این خواب نشانه ای از تکرار اشتباهات شماست و گاهی اوقات نشانه بازگشت به خاطرات و مشکلات تلخ گذشته است.
14- اگر در خواب دیدید که زامبی ها به شهر و خانه ها حمله کردند تعبیرش این است که به زودی آن شهر را بیماریهای واگیردار تهدید می کند و یا اتفاقات بدی در آن مکان اتفاق خواهد افتاد. این خواب همچنین می تواند نشانه ای از تجاوز باشد.
15- گاز گرفتن زامبی در خواب نشانه این است که مجبور هستید تا روابط خود را فراموش کرده و آن را رها کنید. این موضوع به دلیل فشارهای منفی اطرافیان ایجاد خواهد شد.
16- اگر درخواب دیددی که زامبی ها انسان ها را گاز گرفتند و آلوده کردند تعبیرش این است که به دلیل مشکلات به وجود آمده در آن منطقه ممکن است بسیاری از مردم دچار بیماری و مشکلات جدی شده باشند. این خواب هشدار بزرگی به شماست.
17- اگر درخواب دیدید که توسط زامبی ها احاطه شده بودید تعبیرش این است که ممکن است مشکل جسمی و سلامتی داشته باشید . این خواب نوعی هشدار است که بیشتر به خود برسید.


تعبیر خواب فرار از دست زامبی

18- اگر خواب دیدید که از زامبی ها فرار میکردید تعبیرش این است که شاید کسی به خاطر موفقیت های شما و جایگاهی که در آن قرار گرفته اید ناراحت است و احساس حسادت می کند. شما از او فرار میکنید زیرا می خواهید آن هارا از زندگی تان حذف کنید .
در برخی موارد تعبیر تعبیر خواب فرار از دست زامبی این است که شما می ترسید چیزی را در زندگی از دست بدهید. شخصی سعی می کند مابین شما و دوست و یا نامزدتان فاصله بیاندازد .
19- اگر خواب دیدید که زامبی در تعقیب شما بود و شما سعی در پنهان شدن داشتید تعبیرش این است که در تلاش هستید تا روابط گذشته و ناموفق تان را از بین ببرید و سعی در تغییر زندگی دارید.
20- تعبیر دیگر این خواب که شما از دست زامبی ها فرار می کنید بیماری است که شما را تهدید می کند اما با دیدن این خواب خوشبختانه قادر هستید به زودی از شر آن خلاص شوید.


تعبیر خواب کشتن زامبی

21- تعبیر کشتن زامبی ( مرده متحرک ) درخواب نشانه توانایی و قدرت شما برای غلبه فشارهایی است که از سوی مردم به شما تحمیل شده است. اما در این راه سعی کنید مراقب اطرافتان باشید چون افراد حسود زیادی در اطرافتان وجود دارد.


تعبیر خواب صحبت کردن با زامبی

22- اگر در خواب دیدید که با زامبی یا مرده متحرک صحبت می کردید تعبیرش این است که شخصی قصد دارد وارد رابطه دو نفره شما با عشقتان شود و ارتباط شما را به هم بزند.


ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط

تعبیر خواب مرده : دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب زنده شدن و برگشتن مرده به خانه چیست ؟

تعبیر خواب دادن چیزی به مرده ( گرفتن چیزی از مرده )

۱۰ نشانه و تعبیر دیدن لباس مرده در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.4 از 5 (18 رای)  
  • منبع
  • dreamastromeanings.com
۳ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
علی | ۱ ماه پیش
من خواب دیدم داریم از دست زامبی ها فرار میکنیم بع وارد یه قایق میشیم که داخلش مثل اپارتمان بود و خونه داشت واردی یکی میشیم که مادر بزرگ و برادرم و یه زن دیگه بودن برادرم گربه میکنه مادر بزرگم اونو میندازه جلو زامبی ها بعد من و دوستم گریه کنون میایم پایینو بابامو میبینم میدوم سمتش و بغلم میکنه بعد ازم میپریه داداشت کجاست بعد من میگم مامان بزرگ انداختشوسط زامبیا بعد با بابام و مامانم و مادر بزرگم میرم سمت یه شهر دیگه
0
0
علیرضا | ۵ ماه پیش
در خواب دیدم که زامبی ها میخواهند به خانه مان حمله کنند ولی من بعد مدتی به انها یع چیزی گفتم که دوست شدیم و در پیش انسان ها زندگی کردند
2
4
یاسین | ۱ سال پیش
من دیدم که پلیس بودم و رفتم به کتابخانه ای که مثله یک دایره آنجا کتاب بود بعدش دیدم که زامبی ها دنبال پسر عمه من هستن و من تفنگ رو در میارم و به چند زامبی شلیک میکنم و کنار کتابخانه یه نردبان داشت بالا رفتم دیدم مامانم هست هی مامانم میگفت بیا بالا بدو بدو که ناگهان نردبان می افتد و من به زمین میخورم دیدم که پسر عمه من زامبی شده و من را گاز گرفت و سریع از خواب بیدار شدم تعبیرش چیه لطفاااا تعبیرش رو بگین خواهشاا
0
7
hits