دلگرم
امروز: جمعه, ۰۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر دیدن شپش در خواب چیست ؟
74
زمان مطالعه: 6 دقیقه
تعبیر خواب شپش ( تعبیر خواب شپش موی سر ، تعبیر خواب کشتن شپش ، تعبیر خواب شپش روی دست ، تعبیر خواب شپش در بدن ، تعبیر خواب شپش زیاد در مو و ... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می...

خواب شپش به چه معناست ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب شپش ( تعبیر خواب شپش موی سر ، تعبیر خواب کشتن شپش ، تعبیر خواب شپش روی دست ، تعبیر خواب شپش در بدن ، تعبیر خواب شپش زیاد در مو و ... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم.

separator line

تعبیر خواب شپش

1- تعبیر خواب شپش شخصی است که در زندگی شما وجود دارد و بسیار آزار دهنده است. شما می خواهید به هر قیمتی که شده از شر او خلاص شوید.
2- همچنین دیدن خواب شپش سمبل بی اعتمادی و از دست دادن آزادی نیز می باشد.
3- به تعبیر دیگر خواب شپش نشانه مشکلاتی است که قادر به حل آن ها نیستید.
4- بر اساس تعبیری دیگر دیدن شپش در خواب نماد فرد با نفوذی و ثروتمند است. اگر این خواب را دیدید احتمالا برخی معاملات تجاری و پر سود را در آینده تجربه خواهید کرد.
5- برخی معبران گفته اند تعبیر پیدا کردن شپش، خوب نیست. این خواب نشانه بدبختی و فساد است. ممکن است هشدار یک بیماری باشد. سعی کنید نسبت به سلامت خود دقت بیشتری داشته باشید.
6- اگر خواب دیدید که شپش را دنبال می کردید تعبیرش این است که وحشت دارید و می ترسید دیگران به شما صدمه بزنند. احتمالا شخصی که این خواب را دیده بدهی مالی زیادی داشته و به همین دلیل مدام نگران این است که اموال خود را از دست بدهد. این خواب اخطاری برای شروع یک دوره سخت تجاری است. پس مراقب باشید و با اصول و منطق پیش بروید.
7- اگر خواب دیدید که شپش شما را اذیت کرد یا نیش زد، تعبیرش خوب نیست. احتمالا با مشکلات مادی شدیدی مواجه خواهید شد و نیاز به کمک دیگران دارید.
8- تعبیر خواب شپش در بدن این است که از دشمن آسیب زیادی به شما خواهد رسید. شما نسبت به این آسیب از خود عکس العمل نشان داده و ارتباطتان را با آن ها قطع خواهید کرد.
9- تعبیر خواب پاک کردن شپش از روی لباس خوب نیست و در واقع یک هشدار است. شما باید بیشتر مراقب رفتارهای خود باشید. دشمنان زیادی دارید که به صورت پنهانی قصد دارند به شما آسیب بزنند. برای مبارزه با آن ها آماده باشید و به اطراف خود بیشتر دقت کنید. گاهی اوقات این خواب پیش بینی می کند که شایعات زیادی پشت سر شما بروز کرده که شهرت تان را به خطر انداخته است و شما را تضعیف می کند. شخصی قصد دارد ضربه شدیدی به شما بزند.
10- اگر نتوانستید شپش را از روی بدن یا لباستان پاک کنید تعبیرش اصلا خوب نیست. این خواب معمولا نشانه یک دوره بدبختی و ناکامی در زندگی است. در آینده ضرر مالی زیادی خواهید دید.
11- اگر در خواب به دنبال راه درمان شپش بودید تعبیرش بسیار خوب است. این خواب نشانه این است که شما متوجه شده اید از چه راهی برای شکست دشمنانتان استفاده کنید و موانع را از سر راه بردارید.
12- اگر در خواب دیدید که حشرات زیادی داخل موی شما بود تعبیرش این است که برخی مسائل شما را آزار می دهد اما شما هنوز شکایتی در مورد آن ها نکرده اید. این مسائل بسیار پیچیده است و باعث شده انگیزه خود را از دست بدهید.

آنلی بیتون می‌گوید :
13- دیدن خواب شپش علامت ابتلا به بیماری درد آور و نگرانیهای دیگر است .
14- تعبیر خواب دیدن شپش روی ساقه گیاهان قحطی و زیانهای دیگر مالی است .
15- تعبیر خواب شپش روی بدن دیگران و یا خود علامت آن است که با نزدیکان خود رفتار نامساعد و تندی خواهید کرد .
16- تعبیر خواب گرفتن شپش آن است که به بیماری دچار می شوید و آن بیماری را به دیگران نیز سرایت می دهید .

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
17- تعبیر خواب شپش انسانی است ضعیف
18- شپش عیال مرد است که نعمت او را می خورند .
19- تعبیر دیدن شپش در خواب انگل و مزاحم است . یعنی به بیننده خواب نزدیک است و مزاحمی است که حتی در حریم او و محیط خانه و خانواده اش مالش را تباه می کند و جانش را می آزارد .
20- یکی از معبران نوشته شپش اگر یکی باشد همسر است و اگر بسیار باشد مال و منال است و دارائی
21- تعداد شپش در خواب نشان تعداد مزاحمین نیست بل که گویای شدت مزاحمت است .
21- تعبیر خواب شپش های زیاد آنست که بر سر زبان ها می افتد و مردم از او حرف می زنند .
22- تعداد شپش در خواب نشان تعداد مزاحمین نیست بلکه گویای شدت مزاحمت است .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید:
23- شپش در خواب بیانگر ناامیدی، پریشانی و احساس گناه است. شما ممکن است حس کنید که از نظر احساسی یا فیزیکی پاک نیستید.
24- تعبیر دیگر این است که شپش بیانگر فرد، موقعیت یا رابطه ای است که شما می خواهید از خودتان دورش کنید. شما ممکن است حس کنید که از شما سو استفاده می شود


تعبیر خواب شپش موی سر

25- تعبیر خواب شپش موی سر به هیچ وجه خوب نیست. شاید مشکلات احساسی زیادی دارید و یا در دام فرد پلیدی گرفتار شده اید.
26- اگر خواب دیدید که در لابه لای مویتان شپش های زیادی بود تعبیرش زیاد خوب نیست. احتمالا فردی که از لحاظ روحی و عاطفی گرفتارش شده اید می خواهد به شما آسیب جدی وارد کند و یا از اعتماد شما سوء استفاده کند و اموالتان را به غارت ببرد. این خواب در واقع نوعی هشدار است.
27- اگر در خواب دیدید که موهایتان را شانه می زدید و شپش از روی سرتان افتاد تعبیرش خوب است. دیدن این خواب نشانه پیدا کردن راه حل و خلاص شدن از شر افراد و دوستان بد و فریبکار است. احتمالا مشکلاتی که مدت ها باعث ناراحتی تان شده به زودی حل خواهد شد و رنگ آرامش را خواهید دید ، صلح و آرامش به خانواده بر میگردد و در نهایت دشمنانتان نابود خواهند شد.


تعبیر خواب کشتن شپش

28-تعبیر کشتن شپش در خواب نشانه خوبی است. این خواب به معنی رسیدن به آرزوها و خلاص شدن از شر افراد فریبکار است. احتمالا فردی که تا به امروز به شما آسیب زده به زودی به سزای اعمالش خواهد رسید.
29- تعبیر خواب له کردن شپش بسیار خوب است. احتمالا به زودی مرگ دشمنانتان را خواهید دید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
30-
تعبیر خواب کشتن شپش به این معناست که شما بر دشمن چیره خواهید شد

تعبیر خواب شپش روی دست

31- تعبیر خواب شپش روی دست ، چنانچه سعی کنید او را بکشید این است که موقعیت هایی در زندگی تان وجود دارد که برای رسیدن به آن ها تلاش بیهوده ای کردید. شاید اگر این زمان و انرژی را برای مساله دیگری به کار می بردید نتیجه بهتری می داد. واقع بین باشید و از روی احساسات تصمیم نگیرید.

تهیه و ترجمه ( مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیر خواب مو : ۲۵ نشانه و تعبیر دیدن مو در خواب

تعبیر و تفسیر خواب ریختن موی سر چیست ؟

۲۱ تعبیر خواب کوتاه کردن مو

تعبیر خواب سفید شدن موی سر چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (74 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits