دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۱ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۰ اوت ۲۰۲۲ میلادی
دیدن توالت و دستشویی در خواب
131
زمان مطالعه: 12 دقیقه
خواب دیدن دستشویی تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن توالت و دستشویی در خواب را در دلگرم بخوانید ...

خواب دستشویی و توالت چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب توالت ، خواب دستشویی ، تعبیر خواب کاسه توالت ، تعبیر خواب توالت خراب ، تعبیر خواب دستشویی عمومی ، تعبیر خواب توالت شکسته و ...) ازنظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم.

separator line

تعبیر خواب توالت

1- خواب توالت دیدن آزادی و احساسات است. این خواب نشانه این است که موضوعی در زندگی شما را اذیت می کند و می خواهید هر چه زودتر از آن خلاص شوید.
2- تعبیر دیدن مخزن آب توالت در خواب نشانه آمادگی شما در مقابله با استرس است. شما می خواهید قدرت خود را بیشتر کنید اما اگر به خودتان کمی استراحت بدهید می توانید تمام مشکلات خود را به تنهایی حل کنید.

حضرت امام جعفر صادق فرماید :
تعبیر خواب توالت 5 وجه دارد
3- مال حرام .
4- عیش و زندگی دنیا .
5- خزینه ( خزانه و انبار ) .
6- شروع در حرام .
7- زن خادمه و حرامخوار .

کارل یونگ پروفسور سوئیسی میگوید :
8- خواب دستشویی دیدن آزاد سازی احساسات است. شما نیاز دارید که در زندگی تان از شر چیزی بی استفاده خلاص شوید.
9- تعبیر دیدن توالت در خواب ممکن است تجلی فیزیکی در مورد یک مثانه ی پر باشد. خواب تلاش می کند که شما را از خواب بلند کند و به دستشویی بفرستد.


تعبیر خواب توالت شکسته

10- تعبیر توالت شکسته در خواب این است که زیرساخت های زندگی شما دچار مشکلات شدیدی شده است . هدفی که در پیش گرفته اید به اندازه کافی قوی نیست.
11- خواب توالت شکسته همچنین میتواند تعبیرش این باشد که باید نگاه دقیقی به زندگی داشته باشید تا از حوادث احتمالی در آینده جلوگیری کنید.


تعبیر خواب توالت خراب

12- تعبیر توالت خراب در خواب نشان دهنده این است که بخش خاصی از زندگی شما به خطر افتاده است. این مشکل ممکن است ناشی از خانواده شما باشد. اگر این مشکلات و مسائل را سریعا حل نکنید قطعا آسیب خواهید دید


تعبیر خواب کاسه توالت

13- خواب کاسه توالت به چشم انداز و نگرش شما در زندگی اشاره دارد. مخصوصا نوع رفتار شما در برخورد با استرس ها و شکایت ها و مشکلات زندگی را مد نظر قرار می دهد.
14-کاسه توالت در خواب می تواند به اندوخته های مالی خواب بین مربوط باشد
15- اگر در خواب تان دستشویی، کاسه توالت نداشت تعبیرش آنست که شما نمیدانید چگونه دارایی هایتان را نگهداری و یا آنها را خرج کنید
16- تعبیر خواب کاسه توالت تمیز این است که پس انداز و اندوخته مالی ندارید
17- اگر کاسه توالت پر شده بود از نجاسات اندوختهای مالی خواب بین زیاد می باشد


تعبیر خواب تمیز کردن توالت

18- تعبیر خواب تمیز کردن توالت این است که شما سخت کار می کنید تا احساسات و زخم های که در گذشته برایتان اتفاق افتاده را پاک کنید. شما قدرتمند هستید و اماده اید تا تمام مشکلات را پشت سر بگذارید. سعی کنید مشکلات و اتفاقات گذشته را از ذهنتان پاک کنید.

کارل یونگ پروفسور سوئیسی میگوید :
19- تعبیر خواب تمیز کردن توالت ریختن دیوار خارجی و برداشتن موانع از سر راهتان است


تعبیر خواب جستجو برای پیدا کردن توالت

20- اگر خواب دیدید که در حال جستجو برای یافتن یک توالت بودید تعبیرش این است که احتمالا در عالم بیداری نیاز به دستشویی دارد و اگر نتوانستید توالت پیدا کنید تعبیرش این است که چیزی در زندگی تان وجود دارد که می خواهد شما را تحت تاثیر قرار دهد. شما نیاز دارید که برای خوتان کاری انجام دهید اما منابع و تجهیزات لازم را ندارید.

کارل یونگ پروفسور سوئیسی میگوید :
21- خواب دیدن اینکه شما نمی توانید دستشویی را پیدا کنید یا اینکه شما در پیدا کردن دستشویی مشکل دارید، بیانگر این است که شما در رها کردن و بیان احساسات خود مشکل دارید، شما جلوی احساساتتان را میگیرید


تعبیر خواب نشستن روی توالت

22- تعبیر خواب نشستن روی توالت به شما می گوید که در تلاش برای جلوگیری از موقعیت های سخت زندگی هستید . به همین دلیل برای انجام کسب و کار خوب و پیشرفت و موفقیت دست به کارهای غیر اخلاقی می زنید.


تعبیر خواب ساختن دستشویی

23- تعبیر خواب حفاری و کندن زمین برای ساختن توالت به این معنی است که شما به دنبال حریم شخصی هستید تا پول های خود را پس انداز کنید. احتمالا می خواهید ثروت خود را از دیگران پنهان کنید.


تعبیر خواب غذا خوردن در توالت

24- اگر خواب دیدید که در کنار توالت غذا می خورید یا می پختید تعبیرش این است که پولی کثیف بدست می آورد. این خواب پیش بینی می کند که قادر هستید در یک دوره کوتاه به ثروتی زیاد دست پیدا کنید. با این حال مجبور می شوید که کاری که خلاف باورها و اعتقادات شماست انجام دهید.


تعبیر خواب تعمیر کردن توالت

25- خواب تعمیر کردن توالت تعبیرش این است که سعی می کنید پول هدر رفته خود را پس بگیرید و در این راه تلاش بسیار زیادی خواهید کرد.


تعبیر خواب افتادن در توالت

26- تعبیر خواب افتادن در توالت ناراضی بودن از خود است . زیرا اشتباهات بزرگی در زندگی انجام می دهید. شرایط شما بسیار تغییر کرده و به وحشت افتاده اید و انتظارش را نداشتید این اتفاق برای شما بیوفتد.

محمد بن سیرین گوید :
27- اگرکسی خواب دید که در چاه توالت خانه خود افتاده تعبیرش آنست که مال خویش را هزینه کند و اگر دست و پایش شکست ، تعبیرش آنست که که بلای سختی به او خواهد رسید.


تعبیر خواب ادرار کردن در توالت

28- تعبیر ادرار کردن در توالت به این معنی است که شما در کنترل احساسات خود دچار مشکل شده اید و حتی نمی توانید کسب و کار خود را مدیریت کنید. به همین دلیل به دیگران وابسته هستید و دیگران نیز صلاح شما را نمی خواهند و این موضوع باعث می شود ضرر زیادی ببینید.


تعبیر خواب بالاآوردن در دستشویی

29- تعبیر خواب بالاآوردن در توالت نماد تغییرات مهم شما در زندگی است. شما نمی توانید این تغییرات را کنترل کنید و برایتان بسیار سخت است که با آن ها کنار بیایید.


تعبیر خواب مشکل باز کردن در توالت

30- اگر خواب دیدید که قادر به باز کردن در توالت نبودید تعبیرش این است که دیگران به شما اهمیت نمی دهند و شما را دوست ندارند. به همین دلیل احساس تنهایی میکنید و افکار و ایده های خود را پیش خود نگه داشته اید و البته از این موضوع بسیار ناراحت هستید.


separator line

تعبیر خواب گرفتگی توالت

31- تعبیر خواب گرفتگی توالت این است که قادر نیستید که به امور شخصی خود رسیدگی کنید ولی اجازه نمی دهید کسی در کار شما دخالت کند و با هر کس که تلاش می کند ایده هاش را به شما تحمیل کند مبارزه می کنید.
32- اگر آب بالا آمده از توالت پر از مدفوع و ادرار بود تعبیرش این است کسی در تلاش است که شما را گمراه کند و ایده های غلط خود را به شما تحمیل نماید. شما می دانید که راهی که میروید اشتباه است اما آنقدر ضعیف هستید که نمی توانید جلوی آن ها را بگیرید.

کارل یونگ پروفسور سوئیسی میگوید :
33- تعبیر خواب گرفتگی توالت این است که احساسات شما مدت زیادی در قید و بند بوده و شما هم اکنون نیاز دارید که احساسات منفی را رها کنید
34- -خواب توالتی که پرشده یا اب گرفته است تمایل شما به ابراز کامل احساساتتان را نشان میدهد


تعبیر خواب توالت پر از خون

35- تعبیر دیدن توالت پر از خون در خواب نشانه بیداری جنسی است. ممکن است مسائل جدید جنسی برای شما اتفاق بیوفتد که زندگی شما را تغییر دهد.


تعبیر خواب سگ در توالت

36- تعبیر خواب دیدن سگ در توالت نشانه این است که باید در کسب و کار خود مراقب باشید. ممکن است افرادی قصد شکست شما را اداشته باشند.


تعبیر خواب ماهی در توالت

37- تعبیر دیدن ماهی در توالت نشانه این است که شما در شرایط بدی قرار دارید. به همین دلیل باید سخت تلاش کنید و در کنار آن ایمان خود را حفظ کنید.


تعبیر خواب مو در توالت

38- تعبیر دیدن مو در توالت نشانه مشکلات و موانعی است که ممکن است در آینده به آن دچار شوید. اگر به راحتی مو را شستید و توالت را تمیز کردید تعبیرش این است که از پس مشکلاتتان بر می آیید. نگران نباشید.


تعبیر خواب مار در توالت

39- تعبیر دیدن مار در توالت به این معنی است که شما باید آرام باشید و اسرار خود را حفظ کنید. ممکن است تحت فشار دیگران برخی اطلاعات را فاش کنید.


تعبیر خواب کرم در توالت

40- دیدن کرم در توالت به این معنی است که انگیزه های خاصی در زندگی برای شما وجود دارد. اما عده ای هستند که از ضعف شما به نفع خود استفاده می کنند و چیزهایی پشت سرتان میگویند که به ضرر شما تمام می شود.اما نگران نباشید این موضوع خسارت زیادی برای شما ایجاد نمی کند. این خواب هشداری است که به شما می گوید بیشتر مراقب خود باشید.


تعبیر خواب مسواک زدن در توالت

41- تعبیر خواب مسواک زدن در توالت این است که اعتماد به نفس شما بسیار کم شده است. به همین دلیل تلاش برای تحقق اهدافتان با شکست مواجه شده است.
42- خواب مسواک زدن در توالت نشانه این است که شما احساس ناراحتی شدیدی می کنید و سعی می کنید دوباره از نو شروع کنید.


تعبیر خواب موش در توالت

43- تعبیر خواب دیدن موش در توالت به این معنی است که شما اجازه می دهید که دیگران شما را ناراحت و عصبی کنند. ممکن است زنی در زندگی شما باشد که شما را بسیار ناراحت می کند. سعی کنید به آنها اهمیت ندهید و راه خود را پیش بگیرید.


تعبیر خواب کودک در توالت

44- اگر در خواب تان کودکی را در توالت دیدید تعبیرش این است که نگاه ساده شما به زندگی، مشکلاتتان را خنثی خواهد کرد. اما گاهی از تنش ها و سختی های روزگار به تنگ آمده اید و نمی توانید آن را کنترل کنید.
45- تعبیر دیگری از این خواب این است که شما مجبور می شوید از کسی که نیاز به مراقبت دارد، مراقبت کنید.


تعبیر خواب تلفن در توالت

46- تعبیر دیدن تلفن در توالت نشانه این است که ارتباطات کاری شما از بین خواهد رفت. این خواب همچنین نشانه این است که اطرافیان تمام شکایات و حرف ها و گله هایتان را نادیده می گیرند و به آنها اهمیت نمی دهند.


تعبیر خواب توالت فرنگی

47- تعبیر خواب توالت فرنگی آمادگی شما برای نزدیک شدن به یک رویداد خاص در آینده است.


تعبیر خواب دستمال توالت

48- تعبیر خواب دستمال توالت بروز احساسات عاطفی در زندگی است.

کارل یونگ پروفسور سوئیسی میگوید :
49- تعبیر خواب دیدن یا استفاده از دستمال توالت آزاد سازی احساسی است. شما آماده اید که از انفجار احساسی تان شفا یابید.
50- اگر خواب دستمال توالت مشکی ببینید، به این معنی است که احساسات حقیقی تان را انکار می کنید


تعبیر خواب فرچه توالت

51- تعبیر خواب فرچه توالت این است که سعی می کنید احساسات منفی گذشته را پاک کنید. اگر به سختی تلاش کنید می توانید دوباره از نو شروع کنید.


تعبیر خواب توالت بدون دستمال کاغذی

52- تعبیر توالت بدون دستمال کاغذی و یاگم شدن دستمال کاغذی در خواب به این معنی است که شما آماده نیستید که تا با مشکلات و عواقب کارهای خود روبرو شوید. سعی کنید قبل از اینکه اعمال زشت خود را همگانی کنید ببینید می توانید از پس کارهای خود بربیایید یا خیر.


تعبیر خواب دستشویی عمومی

53- تعبیر خواب دستشویی عمومی بدون دیوار و حفاظ نشانه این است که شما احساس بدی دارید و مجبورید این حالتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

کارل یونگ پروفسور سوئیسی میگوید :
54- تعبیر خواب دستشویی عمومی بدون در و یا دیوار و یا اینکه در شرایطی اجابت مزاج می کنید که آدم های زیادی اطراف شما هستند، این است که شما از اینکه حریم خصوصی کافی مخصوص به خود را داشته باشید، نا امید می شوید. شما همیشه دیگران و رفع نیاز هاشان را ارجح تر از خود و نیاز هاتان می دانید. در نتیجه، شما حس این را ندارید که حریم خصوصی دارید یا فضای مخصوص به خود را دارید.


تعبیر خواب توالت کثیف و بدبو

55- تعبیر توالت کثیف و بدبو در خواب نشانه این است که منفی بودن و غرزدن مداوم شما تبعات بدی برایتان خواهد داشت. سعی کنید نسبت به خود توجه بیشتری داشته باشید زیرا عدم توجه به خودتان باعث می شود که دچار بیماری شوید


تعبیر خواب توالت کوچک

56- تعبیر خواب توالت کوچک در خواب ضعف و ناتوانی شما در برخورد با مسائل و مشکلات است. دیگران احساسات شما را جدی نمی گیرند و تنها به شما می خندند.


تعبیر خواب توالت بزرگ

57- دیدن توالت بزرگ در خواب به این معنی است که باید در آینده از کسی مراقبت کنید. کسی که می خواهد مشکلاتش را با شما در میان بگذارد. شما نیز بسیار نگران او هستید و دوست دارید هر طور که شده مشکلاتش را حل کنید. این تجربه بسیار خوبی برای شما خواهد بود.


تعبیر خواب توالت قفل شده

58- تعبیر خواب توالت قفل شده این است که کار و مشغله های زندگی تان اجازه نمی دهد که به زندگی شخصی خود برسید.


تعبیر خواب توالت جدید

59- تعبیر دیدن توالت جدید در خواب به این معنی است که راه های جدیدی را برای جلوگیری از استرس خواهید یافت.می توانید با روش هایی مانند مدیتیشن یا یوگا به آرامش برسید.


تعبیر خواب توالت قدیمی

60- تعبیر دیدن توالت قدیمی در خواب نشانه این است که به زودی روش های شما قدیمی می شوند. با این حال سعی می کنید روی آن ها پافشاری کنید زیرا هنوز امیدوارید این کارها روی شما جواب دهد.


ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط

تعبیر خواب مدفوع : ۴۴ نشانه و معنای دیدن مدفوع در خواب

تعبیر خواب ادرار : ۶۵ نشانه و تفسیر دیدن ادرار در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (131 رای)  
  • منبع
  • dream-meaning.net
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
۲۳ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

آرش | ۹ ماه پیش
سلام من خواب دیدم در توالت عمومی با یه دختری رابطه جنسی برقرار کردم و از پنجره توالت ما رو می دیدن چون احساس کردیم ما رو می بینن لباسمونو مرتب کردیم از توالت اومدیم بیرون تعبیرش چی میشه؟
4
13
اسکندر | ۱ سال پیش
سلام
من خواب دیدم که در دستشویلطفا جدید «در توالت» یک مرد نشسته و یه دفعه آن مرد و زن داخل آن کشیده میشوند و یک بچه کوچک پسر هم حدود 2 ساله داخل آن می نشیند ولی داخل آن کشیده نمیشود
لطفا لطفا جوابم رو بدید
2
9
پاسخ ها:
مریم قاسم زاده | ۱۱ ماه پیش
خواب دیدم ی توالت بود که تمیز بود هر جا رو نگاه میکردم برق میزد دیدم ی مجسمه شبیه اسکلت ولی مو داشت شبیه زن بود بالاسر کاسه توالت ایستاده بود و شلنگ ب دست داشت ناگهان دیدم برگشت سمت من که جلو دره دستشویی بودم و منو ب حالت خشم یا مرموزی که صورتش داشت نگاه کرد من ترسیدم و با خودم گفتم این حتمن ی جن بوده و فرار کردم تا ب بقیه بگم. تعبیرش چیه؟
3
11
احسان رشیدی | ۱ سال پیش
سلام خدا قوت . چند وقته خواب میبینم بدون کفش و با پای برهنه میرم دستشویی عمومی و چند نفر هم اونجا بودن حتی دیشب دستشویی که من رفتم کثیف بود اما بعدش پاهامو تمیز شستم کفشامو پیدا کردم و پوشیدم لطفا بفرمایید تعبیرش چیه ؟ ممنون
6
16
حجت رضایی | ۱ سال پیش
چند وقته هی مدام خواب اینو میبینم که میخوام برم توالت عمومی و میبینم علیرغم اینکه تعدادی زیادی توالت عمومی وجود داره ولی هیچ کدوم سالم نیست و همشون خرابه و منم نمیتونم دستشویی کنجم و کلافه میشم و بر میگردم بیرون..تعبیرش چیه؟ ممنون میشم بگید
5
27
قاسی | ۱ سال پیش
سلام
خواب دیدم کنار توالت با مادرم ایستاده ام و یک لحظه صابون از دستم رها شده و در سنگ چاه افتاده و خواستم صابون رو بردارم مدفوع به بیرون خارج شده و من همه آنها رو با دست جمع کردم در سنگ توالت ریختم و سریع اقدام به جارو کردن محل شستشوی محل کردم و همچی تمیز مرتب شد. ولی در حین این کارها من خیلی بد دل حولکی اقدام میکردم وناراحت بودم
لطفا جواب بدید
4
10
زهرا یزدان پناه | ۱ سال پیش
سلام من ۱۶ سالمه خواب دیدم که احساس حالت تهوع داشتم و دویدم سمت دست شویی که بالا بیارم ولی احساس حالت تهوع ام یک دفعه ای قطع شد ومن بی دلیل سیفون دستشویی را کشیدم و از تمام در رو دیوار و کف دست شویی اب به همراه خون جاری شد و من وقتی این صحنه رو دیدم از دستشویی فاصله گرفتم و نشستم و گریه می کردم و مادرم را صدا می زدم بعد اب دستشویی که شبیه اب هایی که از شیر فاضلاب شهر به صورت شدید و زیاد میاد تموم شد و رفت داخل چاه .
1
7
Fatemeh | ۱ سال پیش
سلام .دیشب خواب دیدم که یک دستشویی تمیزی هست و من و برادرم میتوانستیم بریم تو چاه دستشویی با این قطر کوچیک ولی در خواب چاه دسستشویی کثیف نبود و تمیز بود انگار ک میرفتیم داخلش و اونجا ی محیط بزرگ‌ بود من میترسیدم تنها برم چند بارم سعی کردم با دوستم از چاه دستشویی وارد اونجا بشم ولی ی بار تونستم بعدش میترسیدم وارد بشم ک اگه برم اونجا بعدش نمیتونم بیام بیرون باید حتما با برادرم برم چاه دستشویی توش اب بود و هر دو پاهامونو داخلش میکردیم و ی مکش مارو میکشوند پایین حس خوبی بود ولی ی حس ترسم داشتم ک تنها نباید برم .تعبیرش چیه،؟؟؟؟
4
5
آزاده | ۱ سال پیش
هیچی دیگه بدبخت شدیم ، رفت
4
4
۰۰۰ | ۱ سال پیش
خواب کسی که بامن دشمنی داره و خودش با دختراش کف توالت نشسته
0
7
رضا حسینی | ۱ سال پیش
سلام میخام ببینم این خواب تعبیر داره یا نه چون هرچی جستوجو کردم پیدا نکردم
مامانم این خوابو دیده
خواب دیده تو خونه یه فامیل مدفوع زرد بچه بیگانه رو هر چی تمیز میکنه پاک نمیشه با دستمال
4
0
Toktam | ۱ سال پیش
سلام،من چندبارهست این خواب رو میبینم توی خوابم یک دستشویی رو میبینم ک از در و دیوار و سقفش آب تمیز می‌ریزه. نمی‌دونم تعبیرش چی میشه؟
0
9
سهیلا | ۱ سال پیش
سلام خواهرم خواب دیده پشت خانه ی من خرابه و درختان خشک همراه با توالت های شکسته است خیلی نگران تعبیرش هستم میشه لطفا تعبیر کنید تا اگاه بشم
2
4
پاسخ ها:
صلاح ادین شاکری راد | ۱ سال پیش
سهیلا تعبیر خواب خواهرت معابران عمومی بوده
ناراحت نشی
2
2
سالار | ۱ سال پیش
من مدت زیادیه که خواب توالت عمومی یا کثیف یا صعب العبور میبینم و واقعا کلافه شدم لطفا اگه اطلاعات خوبی دارید به من کمک کنید
0
17
پاسخ ها:
صلاح ادین شاکری راد | ۱ سال پیش
یعنی جلو گیری از استرس
1
0
صلاح ادین شاکری راد | ۱ سال پیش
یعنی نسبت به خود توجه بیشتری داشته باشید
0
1
پروانه | ۲ سال پیش
سلام.دیشب خواب دیرم چادر مشکیم افتاده تو توالت.حواسم نبود بهش ک بیشتر رفت داخل.کشیدم بیرون.ولی نمیدونم تعبیرش چیه.میشه بگید؟
4
16
زینب کرمی | ۲ سال پیش
سلام
خوب بود ولی اون چیزی ک من میخاستم بین این تعبیر ها نبود.ممنون
6
3
zahranaz1381 | ۲ سال پیش
سلام خسته نباشید من یه خواب عجیب دیدم خواب دیدم با عرض معذرت روی کاسه توالت شکسته نشستم و یه بچه اونجا بود که من ازش ترسیدم بچه ازم پرسید فقط بهم بگو چرا حمله میکنم منم فرار کردم بچه یه کودک تقریبا دو یا سه ساله بود که داشت دندون در می اورد تو رو خدا کمکم کنید تعبیر این خواب چیه
4
10
پاسخ ها:
صلاح ادین شاکری راد | ۱ سال پیش
یعنی بیداری جنسی ناراحت نشو عزیزم اسمت چی بود
خواب بچه ی ترسناک نداریم
1
1
صلاح ادین شاکری راد | ۱ سال پیش
ماءده چی میگی این اصلا خوب نیست که این خوابو میبینی معنی این است که شیطان دارد میا سمتت
5
0
مائده | ۲ سال پیش
سلام خسته نباشید. من در خواب دیدم ک دست شویی نشستم ناگهان یه مار مشکی بزرگ جلو دره دست شویی میترسیدم درو باز کنم تا مار رفت اوبر یکم سریع رفتن یه اقایی تو خونه بود الان چهزش یادم نیس رفت اونو کشت اومد
2
11