دلگرم
امروز: جمعه, ۱۷ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۳ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۸ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
تعبیر خواب کاشی : ۲۲ نشانه و تفسیر دیدن کاشی در خواب
30
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب کاشی دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های کاشی در خواب را در دلگرم بخوانید .

دیدن خواب کاشی نشانه چیست ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب کاشی ( خواب کاشی شکسته ، تعبیر خواب کاشی سفید ،تعبیر خواب کاشی کاری ، تعبیر خواب افتادن کاشی ، تعبیر خواب کاشی حمام و ...) ازنظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم.

separator line

تعبیر خواب کاشی

1- تعبیر خواب کاشی درخواب نماد استقامت و سرسختی می باشد.
2- خواب کاشی بیانگر این است که انعطاف پذیری شما در پذیرش ایده ها و افکارتان بسیار کم شده است.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
3- دیدن کاشی در خواب نیک است و این نوع خواب را هر چه به فال نیک بگیریم اثر روانی بهتری دارد که به مقاومت ما می افزاید .
4- چنانچه خواب ببینید تعدادی کاشی در بغل دارید که نمی توانید روی دست های خویش آن را حفظ کنید تعبیرش مالی است که قادر به نگهداری آن نیستید و موجب زحمت شما می شود .
5- اگر در خواب ببینید که تعدادی کاشی به شما می دهند تعبیرش آنست که میراثی به شما خواهد رسید مخصوصا اگر در عالم خواب ببینید که کاشی ها کهنه و مصرف شده و از دیوار و زمین کنده هستند .اگر کاشی ها نو و مصرف ناشده باشند تعبیرش سودی است که عایدتان می گردد .
6- اگر در خواب ببینید جائی یک کاشی کنده شده و شما دیگری جای آن می نهید تعبیرش آنست که شما تاوان چیزی یا کاری را خواهید داد .
7- اگر در خواب ببینید جائی یک کاشی کنده شده و یک کاشی نا هم رنگ به جای آن نصب کرده اند تعبیرش آنست که به شما دروغ می گویند یا اتهام می زنند یا زیان مالی وارد می آورند که اثر آن مثل کاشی ناهم رنگ باقی می ماند و مشخص است

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید:
8- تعبیر خواب کاشی این است که شما طرز تفکر محدودی دارید.
9- تعبیر دیگر خواب کاشی این است زندگی تان یکنواخت یا تکراری شده است و نیاز به کمی هیجان دارید


تعبیر خواب کاشی رنگی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
10- اگر در خواب دیدید که مقداری کاشی رنگی دارید تعبیرش این است که مال بسیاری را به دست خواهید آورد


تعبیر خواب کاشی کف اتاق

11- تعبیر دیدن کاشی های کف اتاق نشانه این است که فضای خانه و تفریحات شما یکنواخت شده است. البته این خواب تعبیر دیگری نیز دارد و آن هم اینکه شما روی اصول و مقررات خانه پافشاری می کنید و دوست دارید همه چیز سر جای خودش باشد.


تعبیر خواب کاشی روی دیوار

12- تعبیر خواب کاشی روی دیوار چشم انداز شما به آینده است. ولی به نظر می آید یک مسیر تکراری را طی میکنید و هیچ شگفتی در برنامه خود ندارید.


تعبیر خواب کاشی روی سقف

13- تعبیر خواب دیدن کاشی های روی سقف نشانه وابستگی شماست . سعی کنید بیش از حد به چیزی وابسته نشوید زیرا اگر اتفاقی برای آنها بیافتد، به کلی زیر ساخت های زندگی شما را به هم خواهند ریخت.


تعبیر خواب کاشی شکسته

14- تعبیر کاشی شکسته در خواب پیش بینی می کند که شما با تغییر ساختار و سنت شکنی های خود به موفقیت خواهید رسید و به فردی محبوب تبدیل خواهید شد


تعبیر خواب کاشی حمام

15- تعبیر خواب کاشی حمام نشانه این است که می خواهید زندگی شخصی خود را سازماندهی کنید. شما از این آشفتگی خسته شدید و می خواهید زندگی ، مسائل شخصی و مسائل کاریتان کاملا جدا و مستقل از یکدیگر باشند.


تعبیر خواب کاشی سفید

16- تعبیر خواب کاشی سفید نشانه رفاه، زندگی لوکس و ثروت است. شما به زودی یک زندگی حرفه ای و عالی زندگی را تجربه خواهید کرد. وظایف و توانایی های شما به خوبی تعریف شده و به زودی در کارتان موفق خواهید شد و به رتبه های بالا خواهید رسید.


تعبیر خواب تمیز کردن کاشی

17- تعبیر تمیز کردن کاشی در خواب نشانه ای از یک زندگی استرس زاست. شما از زندگی کنونی خود خسته شده اید و سعی می کنید همه چیز را پاک کنید تا ببیند آیا می توانید راه های جدیدی را برای شاد بودن پیدا کنید.


تعبیر خواب افتادن کاشی

18- تعبیر افتادن کاشی در خواب درگیری ها و مشکلات خانوادگی شماست. ممکن است خانواده یا محل کارتان دچار مشکل شده و از هم بپاشد. با این حال تصمیم گیری های شما در شرایط بحرانی می تواند به این اوضاع آشفته و سخت کمک بزرگی کند.


تعبیر خواب کاشی کاری

19- تعبیر خواب کاشی کاری نشان می دهد که شما نیاز به تغییر در بازسازی زندگی دارید. سعی کنید کمی خود را تغییر داده و سازمان دهی کنید. شما احساس امنیت زیادی می کنید ولی نمی توانید از پس مشکلاتتان به تنهایی بر بیایید. پس بهتر است ساختار درونی خود را عوض کنید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
20- اگر خواب ببینید دیواری کاشی کاری بوده و کاشی های آن کنده شده و آن دیوار و آن محل به شما تعلق دارد به مال شما دست درازی می شود و به آبرویتان لطمه وارد می آورند .
21- اگر ببینید تعدادی کاشی دارید و می خواهید زمین یا دیواری را کاشی کاری کنید تعبیرش آنست که زیانی را جبران می کنید و چنانچه آن محل به شما تعلق داشته باشد جبران مافات می کنید .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید:
22- خواب دیدن اینکه شما کاشی کاری می کنید بیانگر این است که نیاز دارید جنبه ای از خودتان را تغییر دهید. اگر شما روی پروژه های بازسازی و بهبود خانه کار می کنید، خواب ممکن است تصویر عینی پروژه هایی باشد که در دست دارید


تهیه و ترجمه (مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیر مرتبط

تعبیر خواب سقف : ۳۱ نشانه و تفسیر دیدن سقف در خواب

تعبیر خواب سنگ : 38 نشانه و تعبیر دیدن سنگ در خواب

خواب آهک : 19 نشانه و تعبیر آهک در خواب

58 تعبیر و معنی دیدن خواب خانه و خانه خریدن

تعبیر خواب خانه متروکه : 12 نشانه و تعبیر دیدن خواب خانه قدیمی و ...این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (30 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits