دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ برابر با ۰۹ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۱۸ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب کوسه : ۲۵ نشانه و تفسیر دیدن کوسه در خواب
50
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خواب کوسه دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های کوسه در خواب را در دلگرم بخوانید .

دیدن خواب کوسه چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب کوسه ( تعبیر خواب کوسه در استخر ، تعبیر خواب حمله کوسه ، تعبیر خواب کوسه بزرگ و سیاه ، تعبیر خواب کوسه سفید و بزرگ و ...) ازنظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم

separator line

تعبیر خواب کوسه

1- تعبیر خواب کوسه به حالات احساسی شما مربوط می شود. کوسه در خواب نماد خشم یا دشمنی و عصبانیت و بی رحمی است.
2- تعبیر دیگر دیدن خواب کوسه نشانه تهدیدی در زندگی است.
3- به تعبیری دیگر خواب کوسه نشانه شخصی حریص و بی پروا است که به شما بسیار نزدیک است و با کارها و رفتارش روی شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت.
4- تعبیر دیدن خواب کوسه همچنین می تواند نشانه بیماری، تصادف و نا امیدی باشد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
5- تعبیر خواب کوسه دشمنی است که تا به سراغش نروید و به حریم او نزدیک نشوید خطری ایجاد نمی کند .
6- اگر در خواب خود را با کوسه ای رو به رو ببینید تعبیرش این است که با دشمنی مواجه می شوید .


تعبیر خواب حمله کوسه

7- اگر خواب دیدید که کوسه به شما حمله کرد تعبیرش این است که ضربه روحی سختی از سوی دشمنتان خواهید خورد. مخصوصا اینکه کوسه به شما آسیب بزند.
8- اگر در خواب تان و در زمان حمله کوسه در اقیانوس بودید تعبیرش این است که حوادث تلخ در محل کار شما رخ میدهد.
9- اگر خواب دیدی در حال کوهنوردی و یا استراحت در ساحل هستید و کوسه به شما حمله کرد تعبیرش این است که خطرات غیر منتظره ای در انتظار شما خواهد بود و بهتر است حواستان را کاملا جمع کنید.
10- اگر در خواب تان در مورد حمله کوسه از قبل به شما هشدار داده شده بود و شما اطلاع داشتید تعبیرش این است که از حوادث آینده آگاهید اما هر چه زودتر باید در مورد نحوه برخورد با این حوادث تدبیری بیاندیشید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
11- تعبیر خواب حمله کوسه اگر کوسه به شما آسیب زد خوب نیست ولی اگر فرار کردید تعبیرش آنست که امنیت حاصل می کنید و یا اگر فقط ترسیدید تعبیرش ضرر و زیان است


تعبیر خواب گاز گرفتن کوسه

12- تعبیر خواب گلز گرفتن کوسه بسته به محل گازگرفتگی متفاوت است . به عنوان مثال اگر خواب دیدید کوسه دست و پای شما را گاز گرفت تعبیرش این است که باید بیشتر در مورد انتخاب های خود دقت کنید. این انتخاب های اشتباه ضرر زیادی به شما خواهد رساند و اگر آسیب به حدی بود که دست و پای شما و یا قسمتی از بدن خود را از دست دادید تعبیرش این است که دیگر هیچ راهی برای مقابله با موقعیت فعلی ندارید و در واقع نا امید شده اید. سعی کنید خلاق باشید تا از شرایط بدی که دارید بیرون بیایید.


تعبیر خواب مبارزه با کوسه

13- تعبیر خواب مبارزه کردن با کوسه نشان می دهد که شما انسان قوی هستید و سعی می کنید که با مشکلات بجنگید.
14- اگر در خوب تان در مبارزه با کوسه زنده ماندید و فرار کردید تعبیرش این است که پیروز خواهید شد. نا امید نشوید.
15- اگر خواب دیدید که دیگران با کوسه مبارزه میکنند تعبیرش این است که ممکن است اموالی داشته باشید که به خاطر آن با دیگران در حال جنگ باشید. زیرا دیگران می خواهند آن را صاحب شوند.کمی صبر داشته باشید.


تعبیر خواب کوسه در استخر

16- تعبیر خواب کوسه در استخر این است که میل جنسی شما زیاد است و دوست دارید با جنس مخالف ارتباط برقرار کنید.


تعبیر خواب کوسه مرده

17- تعبیر خواب کوسه مرده به این معنی است که برای شکست دشمن تان از یکی از دوستان خود کمک خواهید گرفت. این شخص ممکن است یکی از اعضای خانواده شما باشد. پس سعی کنید با همه رابطه خوبی برقرار کنید تا در صورت لزوم به کمکتان بیایند.


تعبیر خواب تعقیب کوسه

18- اگر خواب دیدید که کوسه را تعقیب کردید تعبیرش این است که خطر در کمین شماست. شخصی به دنبالتان است و می خواهد به شما ضربه بزند.سعی کنید در زندگی حواستان را جمع کنید و تلاش کنید که زندگی خوبی داشته باشید.


تعبیر خواب دندان کوسه

19- تعبیر خواب دندان کوسه آسیب هایی است که از سوی دشمن می بینید اما اگر دندان کوسه را کندید تعبیرش بسیار خوب است.


تعبیر خواب گرفتن و یا کشتن کوسه

20- تعبیر خواب کشتن کوسه نشانه این است که مشکلاتتان به زودی تمام خواهد شد و بر دشمنانتان پیروز می شوید و می توانید همه را تحت کنترل قرار دهید. به تعبیری دیگر بر افرادی که به شما آسیب می رسانند پیروز شده و روابطتان را برای همیشه با آن ها قطع خواهید کرد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
21- تعبیر خواب کشتن کوسه پیروزی بر دشمن است


تعبیر خواب خوردن کوسه

22- تعبیر خواب کشتن و خوردن کوسه این است که باید احساسات تهاجمی خود را کنار بگذارید و اخلاق خوب را جایگزین رفتار های زشت و پرخاشگری تان کنید.


تعبیر خواب کوسه بزرگ و سیاه

23- تعیبر دیدن کوسه بزرگ و سیاه در خواب نشانه بیماری سخت است.


تعبیر خواب کوسه سفید و بزرگ

24- تعبیر دیدن کوسه سفید و بزرگ در خواب این است که دوستان خیانت کار و حریص و فریبکار در نزدیک شما جوود دارند .


تعبیر خواب کوسه اهلی

25- تعبیر خواب کوسه اهلی مردانگی است. اما بهتر است کمی مراقب اطراف خود و دوستان صمیمی خود باشید و به این سادگی به کسی اعتماد نکنید.


تهیه و ترجمه (مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط

تعبیر خواب ماهی : دیدن ماهی در خواب نشانه چیست ؟

دیدن دلفین در خواب چه تعبیری دارد ؟

دیدن پری دریایی در خواب چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب هشت پا : دیدن اختاپوس ( هشت پا ) در خواب نشانه چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (50 رای)  

۳ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

رضا | ۳ سال پیش
سلام خانواده من در اثر سیل فوت کردند و مادرم و داداشم مفقود شدن.چند شب پیش خواب دیدم مادرم با همون داداشم که مفقود هستند توی یه جای همسطح که مثل استخری با عمق ده سانت آب داشت.تعداد زیادی دسته های ماهی بزرگ مثل کوسه رو که همه ماهیها دهان به دهان همدیگه توسط مادرم و داداشم دسته دسته روی زمین گذاشته شده بودند. و مامانم داشت اونها رو جارو میکرد.تعبیرش چیه.ممنون میشم اگه بفرمائید.
3
23
شیما | ۳ سال پیش
سلام خواب دیدم که کودکی در آب افتاد و کوسه ها و ماهی های بسیار بزرگ و بسیار وحشتناک به او حمله کردند و به طرز وحشتناکی اونو خوردند و دریای ارام تبدیل به یک دریای وحشتناک پر از ماهی ها و موجودات بزرگ ترسناک شدند که همدیگه رو میخوردند.من از دور میدیدم وبا وحشت فرار کردم .معنی این خواب رو میشه بگید.ممنونم
9
9
مهدیه | ۳ سال پیش
با عرض سلام من خواب دیدم که در پارکی از داخل یک استخر که پر از ماهی و... است یهو یک کوسه سر خود را از آب بیرون می‌آورد و من به او نگاه میکنم و از او نمی‌ترسم پدرم میآید و او را نوازش می کند و می‌گوید که او خیلی گرم است لطفاً تعبیرش را بگویید
3
17

hits