دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
۲۳ نشانه و تفسیر دیدن رنگین کمان در خواب
87
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب دیدن رنگین کمان تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های رنگین کمان در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب رنگین کمان چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب رنگین کمان ( تعبیر خواب رنگین کمان در شب ، تعبیر خواب رنگین کمان و باران ، خواب قوس قزح ، تعبیر خواب رنگین کمان با رنگ های مختلف و ... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم.

separator line

تعبیر خواب رنگین کمان

1- رنگین کمان در خواب نماد امید، موفقیت، پول، اعتبار و شهرت و رسیدن به آرزوهاست. این خواب همچنین نماد افکار و اثرات مثبت بعد از انجام کارهای خوب است.
2- تعبیر دیدن رنگین کمان در آسمان نشان دهنده این است که شما به مرحله روحانی و معنوی زندگی تان اهمیت زیادی می دهید. وقتی رنگین کمان دو آسمان را به هم متصل کرد تعبیرش این است که به شادی ابدی خواهید رسید.
3- تعبیر خواب رنگین کمان دورنگ نشان دهنده هماهنگی و رضایتمندی شما از زندگی است. شما در نهایت صلح و آرامش زندگی خوبی خواهید داشت.
4- تعبیر خواب رنگین کمان سه رنگ نشان دهنده ثروت عالی در زندگی است. به عنوان مثال ممکن است دریک کار خوب شریک شده باشید و یا به پست جدیدی برسید. این خوشبختی باعث شادی افرادی می شود که واقعا دلسوز شما هستند و آن ها را نیز خوشبخت خواهید کرد

لوک اویتنهاو می گوید :
5- تعبیر خواب رنگین کمان اینست که کارها و پروژه های خوبی در پیش روی شماست

آنلی بیتون می‌گوید :
6- تعبیر دیدن خواب رنگین کمان روبرو شدن با اتفاقات غیر عادی است .
7- اگر در خواب ببینید رنگین کمان پلی بر درختان سر سبز زده است ، تعبیرش آن است که در امور زندگی به توفیقی بی حد و مرز دست خواهید یافت

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :
8- تعبیر خواب رنگین کمان امید، موفقیت و خوش شانسی به شکل پول، پرستیژ یا شهرت است.
9- تعبیر دیگر رنگین کمان به عنوان پلی بین خود زمینی تان و خود روحانی تان است. به لذت و شادی در رابطه تان اشاره دارد.
10- تعبیر دیگر خواب رنگین کمان مشکلاتی است که تقریبا تمام شده است. حسن نیت از مسائل شما مشخص است (مسائل به مصلحت شماست). همین را حفظ کنید.
11- در فرهنگ غربی، خواب رنگین کمان، غرور همجنس گرایی ست
12- تعبیر دیدن رنگین کمان سفید در خواب خلوص و معنویت فزاینده است
13- تعبیر خواب دیدن اینکه چیزی به رنگ رنگین کمان است این است که نیاز دارید چیزها را مثبت تر ببینید. شما نیاز دارید خوش بین تر باشید.
14-خواب دیدن اینکه شما رنگ موی رنگین کمانی دارید به روشن دلی و ماهیت بی خیال شما اشاره دارد. شما در جهت معنوی مثبت قدم گذاشته اید


تعبیر خواب رنگین کمان و باران

15- تعبیر دیدن رنگین کمان پس از طوفان و یا باران شدید نشان می دهد که مشکلات شما به زودی تمام خواهد شد.
16- اگر در خواب رنگین کمان را با باران دیدید تعبیرش این است که موقعیت های سخت شما تمام خواهد شد ولی باید این شرایط و سختی ها را تحمل کنید.


تعبیر خواب رنگین کمان در شب

17- می دانید که رنگین کمان در شب نمی تواند دیده شود. پس اگر آن را در شب دیدید تعبیرش این است که معجزه ای در زندگی شما اتفاق خواهد افتاد.
18- تعبیر خواب دیدن رنگین کمان در شب این خواب نشانه این است که آرزوهایتان برآورده خواهد شد حتی اگر این آرزوها بسیار دور از انتظار باشد.


تعبیر خواب رنگین کمان با رنگ های مختلف

19- اگر خواب رنگین کمان دیدید به رنگ های آن توجه کنید.اگر رنگین کمان رنگ های متمایزی داشت این خواب ممکن است تعبیر خاصی داشته باشد.مثلا اگر رنگین کمان متمایل به آبی بود تعبیرش حقیقت و آرامش و رفاه در زندگی است.
20- اگر در خواب تان رنگین کمان متمایل به سفید بود و یا رنگ های روشن داشت تعبیرش پاکی و خلوص و عالم روحانی و معنوی است.
21- تعبیر دیدن رنگین کمان قرمز یا صورتی رنگ این است که باید به چیزهای مثبت فکر کنید و مثبت نگر باشید. سعی کنید نسبت به آینده خوش بین باشید.


تعبیر خواب رنگین کمان با اشکال مختلف

22- اگر در خواب تان رنگین کمان به طور طبیعی و به شکل یک هلال در آسمان دیده شد تعبیرش عالی است.
23- اگر در خواب تان رنگین کمان به شکل حیوانات درنده خو مانند مار و عقرب و یا خرچنگ ظاهر شد تعبیرش خوب نیست . این خواب ممکن است پیش بینی کند که در آینده دچار خطرات زیادی شوید و یا مشکل بزرگی برایتان اتفاق افتاده باشد.


تهیه و ترجمه ( مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب دریا : ۴۱ نشانه دیدن دریا در خواب

تعبیر خواب برف : ۲۶ نشانه و تعبیر دیدن برف در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (87 رای)  

۵ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

نرگس | ۵ روز پیش
سلام من خواب دیدم که بعد باران یه رنگین کمان خیلی زیبا و پر رنگ ظاهر شد و من ازش عکس گرفتم رنگ ارغوانیش هم بیشتر مشهود بود
0
0
فاطمه | ۷ ماه پیش
من خواب دیدم یه شیلنگ آب تو دستمه که هی میپاشیدم روی زمین خورشیدم تقریبا داشت غروب میکرد
بعدش جلوی روم یه رنگین کمان خیلی زیبا ظاهر شد با رنگ های خیلی روشن و واضح
بعد از این رنگین کمان چیزای خیلی زیبا بیرون میومد دقیق یادم نیست چی بودن ولی خیلی قشنگ بودن یه جورایی مثل ستاره و وسایل تزئینات
0
0
Kh.m | ۱۰ ماه پیش
من امروز تولدمه ودیشب خواب رنگین کمان دیدم ک خیلی زیبابود حس میکنم آرزوهام بهم نزدیک شدن حتی رویای یکیشو توخواب دیدم🥰❤️ممنونم خداجون
0
5
Sara | ۳ سال پیش
من خواب دیدم بارون خیلی قشنگ ملایمی میومد و افتاب هم بود و یه رنگین کمان خیلی قشنگ درست کرد که هیچوقت به این قشنگی ندیده بودم، شکلای مختلفی میشد، هلالی ،موجی، حالت شکستن نور داخل منشور، خیلی زیبا بود، تعبیرش چی میشه؟
3
17
محمد شفیعی | ۳ سال پیش
سلام من خواب دیدم خودم و برادرم داریم به احضار رنگین کمان دستور میدیم معنیش چیه
2
6

hits